38ste Veldloop ac-herentals 16 januari 2011 Bloso Sportcentrum herentals



Dovnload 186.8 Kb.
Datum19.08.2016
Grootte186.8 Kb.
38ste Veldloop AC-Herentals

16 januari 2011

Bloso Sportcentrum HERENTALS

Organisatie AC-Herentals

=================================

17u30; Uitslag is nu Volledig.

Ter informatie; Alle KlubKlassementen zijn ONDERAAN terug te vinden.

====================================================================


WEDSTRIJD ANDERSVALIDEN-1 250m Uur:12:40
1 2930 Loos T21 Ena Sch 95 LYRA 0'52

2 5518 Van Camp T21 Sinem Pup 01 AVZK 0'52

3 1952 Follens T21 Sanne Sen 89 LYRA 1'03

4 1590 Ruiz Sergio Cad 96 AVZK 1'29


WEDSTRIJD ANDERSVALIDEN-2 760m Uur:12:45

1 2377 Delmez T21 Niels Sen 85 LYRA 2'50

2 1829 Kerkhofs T21 Petra Sen 82 AVZK 3'01

3 2376 Casteels T21 Bart Sen 82 LYRA 3'04

4 2202 Van Bladel Daniel Sen 81 AVZK 3'14

5 589 Van Den Bulck T21 Bert Jun 92 LYRA 3'18

6 2572 Muys Robin Sch 94 DUFF 3'21

7 2780 Van Pelt T21 Juan Sch 94 AVZK 3'26

8 2628 Pasteels T21 Paul Sen 86 AVZK 3'54

9 1126 Luyten T21 Nathalie Cad 96 LYRA 3'57

10 6073 Fieuws T21 Quinten Pup 01 LYRA 4'09

11 531 Christiaens Natacha Jun 92 LYRA 4'16

12 1640 Van Genechten Matteo Ben 04 VMOL 4'37

13 3209 Chauvaux T21 Joke Sch 94 LYRA 4'41


Ben 03+04 Dames 760m Uur:15:42

HENCO Industries n.v. Herentals

1 1599 Marien Manon 03 HULS 3'03

2 1426 Pierre Elin 03 ACHL 3'05

3 1729 Vandeghinste Emma 03 DUFF 3'06

4 1184 Heroes Liana 03 ROBA 3'07

5 1249 Van Loock Rayna 03 ACBR 3'08

6 863 Marien Lucca 03 LIER 3'14

7 1169 Morren Romee 03 AVZK 3'19

8 849 Schelkens Lauren 03 AVZK 3'21

9 1074 Cuypers Friedel 03 DCLA 3'21

10 938 Van Loock Stien 03 DCLA 3'23

11 1919 Liefooghe Jo-anne 03 ABES 3'24

12 1435 Vermeiren Zoe 03 ACHL 3'25

13 1433 Van Mechelen Nuria 03 ACHL 3'26

14 981 Van Gestel Maite 03 ARAC 3'28

15 1643 Smolders Maureen 03 ACHL 3'29

16 2156 Keuppens Jinthe 04 ATAC 3'30

17 1540 Vannuffelen Hannelore 04 BONH 3'31

18 1573 Van Den Brande Mirthe 03 ACHL 3'31

19 857 Bax Axelle 03 LIER 3'32

20 1572 Pierre Floor 04 ACHL 3'33

21 893 Gendarme Xana 04 AVZK 3'34

22 1270 Vandael Isalie 04 VMOL 3'35

23 2015 De Voeght Anne 03 HULS 3'35

24 1116 Verbergt Caro 04 DUFF 3'36

25 850 Van Loock Kirsten 04 AVZK 3'37

26 1425 Marien Kjersti 03 ACHL 3'38

27 1428 Wils Jana 03 ACHL 3'38

28 1170 Van Houdt Jinthe 03 AVZK 3'39

29 1585 Aerts Lene 04 ACHL 3'40

30 1589 Van De Perre Stien 04 ACHL 3'41

31 967 Vaes Kyana 03 LOOI 3'43

32 2388 Verdonck Lise 04 ACHL 3'43

33 1579 Herremans Lani 04 ACHL 3'46

34 2092 Van Bael Marie 03 ACHL 3'47

35 2348 Geudens Yane 04 ACHL 3'47

36 1575 Willemsen Merel 04 ACHL 3'49

37 858 Demeersman Sophie 03 LIER 3'51

38 928 Grimard Justine 03 DCLA 3'52

39 2363 Vaes Pauline 04 ACHL 3'55

40 1801 Vandecappelle Jolien 04 HULS 3'56

41 9555 Vervoort sofie 03 NA 4'02

42 1912 Verstappen Emma 03 ACHL 4'04

43 9552 Leyssenaar Nienke 04 NA 4'06

44 1734 Van Dessel Merel 03 BONH 4'13


Ben 02 Dames 760m Uur:15:42

CROONENBERGHS n.v. Westerlo

1 1336 De Bie Catherine 02 ACBR 2'57

2 221 IVEN Kayla 02 RCB 2'59

3 845 Peeters Jetse 02 DUFF 3'03

4 1389 Le Clerq Chiara 02 LYRA 3'04

5 859 Maes Katrijn 02 LIER 3'04

6 1590 Celis Liese 02 HULS 3'07

7 1382 Van Goubergen Anne-sophi. 02 ATAC 3'10

8 1423 Eelen Karlien 02 ACHL 3'10

9 1855 De Kimpe Xanthe 02 ACHL 3'11

10 837 Oost Morgan 02 AVZK 3'13

11 1350 Pelckmans Aline 02 LIER 3'13

12 1923 Nijssen Tessa* 02 ESAK 3'14

13 1432 Sproelants Leine 02 ACHL 3'17

14 1301 Bicker Janne 02 ABES 3'18

15 836 Fontyn Lisa 02 DUFF 3'20

16 1581 Sybens Nona 02 ACHL 3'21

17 1662 Le Clerq Indy 02 LYRA 3'22

18 972 Verbiest Anke 02 LOOI 3'23

19 1395 Kerkaert Noor 02 BONH 3'24

20 1422 Wils Hanne 02 ACHL 3'25

21 1454 Keysers Lotte 02 ACHL 3'26

22 1434 Van Turnhout Jorin 02 ACHL 3'26

23 1711 Corluy Febe 02 AVZK 3'28

24 1398 Van Nuffelen Lieselotte 02 BONH 3'29

25 846 Peeters Marlies 02 DUFF 3'29

26 1445 Collart Axelle 02 ACHL 3'30

27 2362 Vaes Elise 02 ACHL 3'31

28 1383 Van Den Broek Truus 02 ATAC 3'32

29 1446 Heylen Floor 02 ACHL 3'34

30 1168 Callebaut Julie 02 AVZK 3'37

31 1719 Kockaerts Nori 02 LYRA 3'42

32 1140 Van Der Weyden Hannah 02 DCLA 3'43

33 838 Verstrepen Axelle 02 AVZK 3'42

34 990 Bosmans Sien 02 ARAC 3'43

35 1138 Van Der Smissen Britt 02 DCLA 3'44

36 1459 Croonenborghs Luka 02 ACHL 3'45

37 1349 Panis Lara 02 LIER 3'51

38 964 Nuyts Alexandra 02 LOOI 4'05

39 1387 De Peuter Caro 02 AVZK 5'11
Ben 03 Heren 760m Uur:14:21

MAES DEKOR Herentals

1 1830 Torfs Robbe 03 ACHL 3'00

2 1268 Nguyen Rouben 03 BONH 3'01

3 1088 Dua Jits 03 KAPE 3'04

4 2667 Van De Venster Jan 03 BRAB 3'08

5 1313 Vermaelen Maarten 03 DCLA 3'08

6 1987 Garner Oliver 03 ACHL 3'10

7 1740 Van Gool Milan 03 ATAC 3'10

8 2584 Mortelmans Tobias 03 LIER 3'11

9 1747 Derdin Simon 03 AVZK 3'12

10 1112 Fieuws Barend 03 LIER 3'14

11 2874 Exelmans Renzo 03 ROBA 3'16

12 1975 Desmedt Ferre 04 ACHL 3'17

13 9562 Van de Perre Kamiel 04 NA 3'18

14 2297 Bruyninckx Alexander 03 ROBA 3'19

15 2236 Van Loenhout Warre 03 ESAK 3'20

16 2168 Jacobs Witse 04 LIER 3'21

17 2385 Naets Ilan 04 HULS 3'22

18 2008 Defloor Emile 03 HULS 3'27

19 1746 Van Genechten Sander 03 AVZK 3'30

20 1218 Vanderborght Arne 03 DCLA 3'32

21 2139 Delanote Alexander 03 DCLA 3'33

22 2380 Vander Avert Nils 03 ACBR 3'34

23 1385 Hermans Jente 03 LIER 3'35

24 1066 Smets Jordy 03 ARAC 3'37

25 1068 Vennekens Bjarne 03 ARAC 3'40

26 9559 AertsTys 04 NA 3'41

27 2882 Peeters Owen 04 LIER 3'42

28 1135 Goris Flor 04 AVZK 3'44

29 2776 Goos Daan 03 ATAC 3'45

30 9551 Leyssen Jeroen 04 NA 3'46

31 1631 De Rop Jules 03 ABES 3'47

32 1658 Van San Jasper 03 WIBO 3'51

33 1115 Van De Velde Lennert 03 LIER 3'55

34 1709 Hens Ferre 04 LIER 3'59

35 1983 De Coen Ephrem 03 ACHL 4'00

36 2152 Van De Velde Kobe 04 LYRA 4'01

37 1263 Bosmans Hannes 04 ARAC 4'02

38 2786 Folla Gimmy 04 ATAC 4'08

39 1111 De Peuter Fabio 04 LIER 4'10

40 9565 Nilis Preben 03 NA 4'11

41 2760 Joostens Loeka 03 DCLA 4'12

42 1114 Min Jari 03 LIER 4'15

43 2250 Nys Jens 03 ATAC 4'19

44 1984 Glassee Illian 03 ACHL 4'41


Ben 02 Heren 760m Uur:14:21

MAES DEKOR Herentals

1 2132 Bomans Jan 02 ZWAT 2'48

2 2805 Lehaen Joren 02 ACHL 2'49

3 1818 Philips Siebe 02 HULS 2'54

4 1269 Hofmans Remco 02 SPBO 2'55

5 2213 Callaerts Jasper 02 WIBO 2'57

6 1659 Geyskens Kobe 02 ABES 2'59

7 2237 Van Loenhout Bert 02 ESAK 3'00

8 1744 Breugelmans Thiebe 02 ATAC 3'01

9 1840 Wijns Sander 02 ACHL 3'02

10 2064 Van Der Loo Joran 02 ARAC 3'03

11 2140 Peeters Jannes 02 AVZK 3'03

12 1811 Vanhoef Jonas 02 HULS 3'04

13 2081 Gorrebeeck Jimmy 02 OLSE 3'05

14 9585 Mortiers Alexander 02 NA 3'06

15 1084 Goossens Milan 02 AVZK 3'07

16 1662 Bicker Jelle 02 ABES 3'08

17 1979 Lagunas Vargas Luka 02 ACHL 3'09

18 2704 Moens Milo 02 ZWAT 3'10

19 1739 Leys Jules 02 ATAC 3'11

20 1075 Raeymaekers Jelle 02 DUFF 3'12

21 2313 De Kimpe Costia 02 ACHL 3'13

22 9563 Hendrix Tom 02 NA 3'14

23 1082 Ceulemans Vincent 02 AVZK 3'15

24 1083 Goossens Talle 02 AVZK 3'17

25 1827 Moons Wannes 02 ACHL 3'19

26 1380 Geeraerts Jeroen 02 LIER 3'20

27 1104 Verbeeck Yarno 02 AVZK 3'21

28 1102 Van Den Dries Jef 02 AVZK 3'21

29 1813 De Mondt Kobe 02 ACHL 3'22

30 1823 Herremans Jordy 02 ACHL 3'23

31 1712 Wuyts Tom 02 LIER 3'23

32 1620 Mees Lars 02 ACBR 3'24

33 2379 Vander Avert Jens 02 ACBR 3'26

34 2936 Van Steenweghen Pieter 02 ACHL 3'27

35 2564 Vanommeslaeghe Noa 02 ATAC 3'28

36 2586 Geussens Robbe 02 ESAK 3'29

37 2741 Manteleers Quinten 02 BONH 3'37

38 1738 Vanmechelen Bram 02 ATAC 3'38

39 2657 Van Peel Jarne 02 ACHL 3'39

40 1835 Van Hool Robbe 02 ACHL 3'44

41 9568 Bens Karel 02 NA 3'53

42 2622 Van Nuffel Thomas 02 ACHL 4'07


Pup 01 Dames 1000m Uur:15:42

DRUKSERVICE Olen

1 4658 Verschoren Femke 01 LYRA 3'43

2 4871 Gorrebeeck Robin 01 OLSE 3'46

3 4611 Lenaerts Isabeau 01 ATAC 3'48

4 4102 Hooyberghs Fleur 01 ARAC 3'49

5 4057 Van De Venster Emma 01 DCLA 3'50

6 3946 Van Lent Lotte 01 AVZK 3'54

7 4580 Nouwen Annelore 01 LIER 3'55

8 3967 Bervoets Stien 01 LIER 3'56

9 4097 Vercammen Anouck 01 LOOI 3'59

10 3947 Goris Emma 01 AVZK 4'01

11 4031 Defrere Elena 01 DCLA 4'02

12 3919 Leemans Lore 01 DUFF 4'03

13 3929 Dua Jenthe 01 KAPE 4'04

14 5029 Smets Amber 01 ROBA 4'05

15 4369 Heroes Elina 01 ROBA 4'06

16 4651 Van Loy Tess 01 ACHL 4'06

17 3940 Berben Jana 01 KAPE 4'07

18 3925 Vermeulen Heleen 01 KAPE 4'08

19 9557 Zwaenepoel Tessa 01 NA 4'09

20 4941 Bulucu Kubra 01 BONH 4'09

21 5103 Discart Kyra 01 ATAC 4'10

22 3932 Slaedts Jasmine 01 ARAC 4'15

23 5092 Manderveld Annelin 01 LYRA 4'16

24 4672 Geerts Lisa 01 ACHL 4'18

25 4688 Van Der Auwera Yasmine 01 ACHL 4'20

26 5013 Van De Cloodt Evelyn 01 ACBR 4'21

27 4667 Van Mechelen Pilar 01 ACHL 4'22

28 3918 Leemans Hanna 01 DUFF 4'23

29 3927 Geerts Sien 01 DUFF 4'24

30 4689 Aerts Gitte 01 ACHL 4'25

31 4666 Eelen Zahra 01 ACHL 4'26

32 3969 De Peuter Freya 01 LIER 4'27

33 4987 Roobol Indi* 01 ESAK 4'28

34 5304 Van Bael Stien 01 ACHL 4'28

35 4040 Grimard Julie 01 DCLA 4'29

36 4196 Vercruysse Evi 01 ROBA 4'32

37 4579 Luyten Julie 01 LIER 4'37

38 4943 Smeyers Lynn 01 ATAC 4'37

39 4991 Buttiens Diede 01 ACHL 4'38

40 4517 Van Den Eynde Lene 01 WIBO 4'40

41 3971 Peeters Kirsten 01 LIER 4'41

42 3966 Bax Anouk 01 LIER 4'44

43 4691 Keysers Laura 01 ACHL 4'49
Pup 00 Dames 1000m Uur:15:43

REIZEN POELMAN RONIC Vorselaar

1 9553 Borstlap Hanne 00 NA 3'33

2 4608 Schadron Laura 00 ZWAT 3'34

3 4681 Auwers Daphne 00 ACHL 3'36

4 4029 Craemers Louise 00 DCLA 3'38

5 3956 Laporte Morgan 00 AVZK 3'42

6 4663 Moons Sien 00 ACHL 3'43

7 4581 Nouwen Charlotte 00 LIER 3'44

8 4660 Maeyninckx Jolien 00 ACHL 3'48

9 4875 Steenmans Jitse 00 LYRA 3'52

10 4829 Mondelaers Quincy 00 ACHL 3'53

11 4376 Pauwels Laura 00 ROBA 3'54

12 5115 July Bo 00 ROBA 3'55

13 3973 Theeuws Sam 00 LIER 3'56

14 4634 De Bruyn Jo 00 BONH 3'57

15 5028 Aertgeerts Dorthe 00 ROBA 3'58

16 5303 Heylen Amber 00 ACHL 3'59

17 4988 Van Loenhout Lora 00 ESAK 4'00

18 4045 Houben Anouck 00 DCLA 4'01

19 4677 Van Der Veeken Nuria 00 LYRA 4'02

20 4953 Baetens Sara 00 ABES 4'03

21 4185 Vermaelen Anke 00 DCLA 4'05

22 4649 Cools Nore 00 ACHL 4'06

23 4659 Van Dyck Lien 00 ACHL 4'07

24 4632 Kerkaert Ruth 00 BONH 4'08

25 4129 Laevers Annelies 00 BONH 4'09

26 4058 Van Den Broucke Lise 00 DCLA 4'10

27 4365 Cootmans Tine 00 ROBA 4'11

28 4982 De Voeght Eva 00 HULS 4'11

29 4515 Geyskens Tara 00 ABES 4'12

30 4610 Vanmechelen Hannah 00 ATAC 4'13

31 3953 Nys Kathy 00 ARAC 4'14

32 3931 Van Den Bosch Jana 00 DUFF 4'14

33 4989 Geussens Lore 00 ESAK 4'16

34 5295 Maas Lien 00 WIBO 4'18

35 5191 Florus Elin 00 LIER 4'20

36 3970 Maes Charlotte 00 LIER 4'20

37 4671 Herremans Britney 00 ACHL 4'21

38 5564 Verdonck Floor 00 ACHL 4'22

39 3943 Ceuppens Julie 00 DUFF 4'23

40 4582 Pelckmans Belene 00 LIER 4'30

41 4792 Verbiest Linde 00 BONH 4'32

42 3930 Van Thillo Kathleen 00 KAPE 4'34

43 4638 Cornelis Jitske 00 BONH 4'36

44 4653 Huybrechts Julie 00 ACHL 4'51

45 3951 Slegers Kolet 00 ARAC 5'00
Pup 01 Heren 1000m Uur:14:21

REIZEN POELMAN RONIC Vorselaar

1 4863 Van den Schoor Senne 01 AVZK 3'26

2 5000 Van Gestel Stef 01 ARAC 3'32

3 6263 De Decker Tijl 01 BRAB 3'33

4 5597 Torfs Kwinten 01 ACHL 3'33

5 5567 Coremans Stef 01 HULS 3'34

6 4835 Maes Lukas 01 KAPE 3'35

7 5612 Vanlommel Dries 01 ACHL 3'41

8 5824 Fierens Jorge 01 LYRA 3'42

9 5413 Van Dyck Jens 01 WIBO 3'43

10 5569 Coremans Tibo 01 HULS 3'44

11 4852 Peeters Lode 01 DUFF 3'45

12 4849 Braspenning Joris 01 DUFF 3'45

13 6306 Appels Pieter-jan 01 ATAC 3'46

14 5103 Smets Benjamin 01 ROBA 3'47

15 5751 Malcorps Rik 01 ACHL 3'48

16 5577 Desmedt Jens 01 ACHL 3'48

17 5951 Umuhire Bryan 01 HULS 3'49

18 6217 Laureyssens Henri 01 LIER 3'50

19 6231 Delanghe Senne 01 ABES 3'53

20 4827 Van Looy Ruben 01 ARAC 3'54

21 6055 Geens Stijn 01 ACHL 3'55

22 5761 Scharre Stef 01 ACHL 3'55

23 5510 Vosters Wout 01 ATAC 3'56

24 5467 Baccarne Dennis 01 ACBR 3'56

25 5578 Van Gool Bjorn 01 ACHL 3'57

26 4830 Feys Alessandro 01 DUFF 3'57

27 5526 Vanluchene Olaf 01 LYRA 3'58

28 4962 Vanderborght Jonas 01 DCLA 3'59

29 5527 Jennen Arno 01 LYRA 4'00

30 5281 Van Avermaet Arne 01 ROBA 4'00

31 4867 Heylen Gil 01 AVZK 4'01

32 6393 Boons Sander 01 ROBA 4'02

33 6392 Van Herck Simon 01 ROBA 4'04

34 5753 Torfs Michiel 01 ACHL 4'06

35 5524 Verelst Lennert 01 LYRA 4'07

36 6426 Cools Tuur 01 ACHL 4'08

37 6009 Bruyninckx Sebastiaan 01 ROBA 4'09

38 5596 Glassee Ruben 01 ACHL 4'10

39 9560 Van Loon Daan 01 NA 4'12

40 6372 Manteleers Janpieter 01 BONH 4'15

41 5772 Defloor Jules 01 HULS 4'19

42 5145 Gebruers Ben 01 DCLA 4'21

43 4854 Vanderstraeten Thibaut 01 DUFF 4'22

44 5959 Geudens Bram 01 ATAC 4'23

45 5962 Vleminckx Inte 01 ACHL 4'24

46 9566 Nilis Jelle 01 NA 4'25

47 6520 Wyns Sebastiaan 01 AVZK 4'27

48 5594 Van Tichelt Brent 01 ACHL 4'31

49 6458 Verdonck Nick 01 ROBA 4'36

50 9570 Van Gael Niel 01 NA 4'38

51 5756 Keersmaekers Wout 01 ACHL 4'41

52 5618 Smits Jelle 01 ACHL 4'43

53 6099 Lofgren Jelmer 01 ABES 4'47

54 4875 Bossuyt Seppe 01 LIER 5'09


Pup 00 Heren 1000m Uur:14:21

REIZEN POELMAN RONIC Vorselaar

1 4990 Verwaest Fabian 00 ARAC 3'18

2 5062 Scheldeman Willem 00 ADD 3'24

3 4882 Van De Velde Jarne 00 LIER 3'28

4 5468 Bal Jaan 00 ACBR 3'32

5 5013 Moonen Joren 00 ARAC 3'34

6 4878 Heylen Robbert 00 LIER 3'36

7 5279 Verstrepen Remco 00 ROBA 3'37

8 5572 Thielens Jarne 00 ACHL 3'38

9 5564 Duym Niels 00 HULS 3'39

10 5263 Bouwens Dylan 00 OLSE 3'40

11 4846 Van Herck Brent 00 ARAC 3'42

12 5506 Mols Senne 00 ATAC 3'43

13 5284 Gabriels Anton 00 OLSE 3'44

14 5886 Knapen Stijn 00 ADD 3'45

15 5147 Verreth Jonas 00 LIER 3'46

16 5571 Van Gool Stef 00 ACHL 3'46

17 5514 Breugelmans Michiel 00 ATAC 3'47

18 6072 Vander Avert Jonas 00 ACBR 3'47

19 5624 Van Abeelen Sonny 00 ACHL 3'47

20 5486 Timmermans Nicolas 00 LIER 3'48

21 5255 Verlinden Tuur 00 AVZK 3'48

22 5508 Leys Lode 00 ATAC 3'49

23 5565 Naets Yari 00 HULS 3'50

24 5403 Callaerts Dries 00 WIBO 3'54

25 4841 Steenackers Jitse 00 DUFF 3'55

26 9569 Maes Tuur 00 NA 3'57

27 6298 Van Woensel Ward 00 AVZK 3'58

28 4821 Verwaest Dieter 00 ARAC 3'59

29 6204 Janssen Toon 00 ATAC 4'00

30 5593 Van Dyck Rinus 00 ACHL 4'01

31 5512 Verheyen Brent 00 ATAC 4'01

32 5602 Chignesse Siemen 00 ACHL 4'02

33 6491 Cops Michiel 00 ROBA 4'03

34 6205 Janssen Pieter 00 ATAC 4'03

35 5613 De Wit Bram 00 ACHL 4'03

36 5785 Claes Sebastiaan 00 BERT 4'04

37 5513 Janssens Quinten 00 ATAC 4'04

38 5963 Vanoppen Jens 00 ACHL 4'05

39 5224 Druyts Pieter 00 ATAC 4'06

40 5484 Havermans Alex 00 LIER 4'06

41 6428 Vermeiren Jef 00 ACHL 4'07

42 5551 Govaert Tomas 00 BONH 4'08

43 9564 Sproelants Lander 00 NA 4'08

44 5591 Vlassenbroeck Liam 00 ACHL 4'09



45 5068 Vermeulen Ben 00 AVKA 4'09

46 5482 Albertini Reno 00 LIER 4'10

47 4860 Van den Dries Jan 00 AVZK 4'11

48 4945 Pelgrims Tristan 00 DCLA 4'12

49 5609 Vervoort Senne 00 ACHL 4'13

50 5574 Marien Sverre 00 ACHL 4'14

51 5829 Verwerft Quinten 00 LYRA 4'19

52 5606 Van Dyck Wies 00 ACHL 4'20

53 4997 Deboel Niels 00 ARAC 4'26

54 4853 Slegers Abel 00 ARAC 4'29

55 4881 Tibax Joppe 00 LIER 4'32

56 6423 Van Den Bergh Xander 00 ARAC 4'34

57 5590 Van Turnhout Brent 00 ACHL 4'39

58 4985 Vercammen Maarten 00 LOOI 5'19


Min 99 Dames 1530m Uur:15:43

SHOEBY Herentals

1 6999 Van Loock Hanne 99 DCLA 5'40

2 6899 Bassleer Katinka 99 AVZK 5'44

3 7442 Van Stokkum Eline 99 ACBR 5'45

4 7100 Verbesselt Lori 99 DCLA 5'47

5 7918 Van Den Bosch Ilse 99 DCLA 6'00

6 7269 Smolders Liselot 99 ROBA 6'01

7 6870 Delbaen Aline 99 DUFF 6'03

8 7677 Driesen Hanneke 99 ACHL 6'04

9 7276 Schellekens Helena 99 ROBA 6'05

10 7372 Van Den Eynde Hanne 99 WIBO 6'07

11 7454 Lenaerts Lorane 99 ATAC 6'08

12 7513 Van Besouw Alexandra 99 ACHL 6'11

13 7453 Woestenborghs Julie 99 ATAC 6'12

14 7075 Scheldeman Aude 99 ADD 6'13

15 7460 Van den Broeck Lore 99 LYRA 6'14

16 7456 Peeters Silke 99 ATAC 6'23

17 7921 Nijssen Kim* 99 ESAK 6'27

18 7480 De Bruyn Lenthe 99 BONH 6'27

19 6876 Neyrinck Amelie 99 DUFF 6'28

20 7497 Robben Jinthe 99 ACHL 6'29

21 7499 Van Hooghten Lauranne 99 ACHL 6'30

22 6990 Meerkens Jana 99 DCLA 6'31

23 7498 Mortiers Aurelie 99 ACHL 6'34

24 6875 Artois Severine 99 KAPE 6'36

25 7117 Goovaerts Janne 99 ROBA 6'37

26 7500 Op De Beeck Laurien 99 ACHL 6'42

27 7431 Marien Maja 99 LIER 6'46

28 6910 Van Loock Britt 99 AVZK 6'49

29 7125 Matthys Lies 99 ROBA 6'52

30 7264 Parisis Hanne 99 ROBA 6'55

31 7233 Augustijns Luka 99 DCLA 6'56

32 7146 Dewijngaert Liese 99 ROBA 6'59

33 8145 Vluymans Sarah 99 DCLA 6'59

34 7681 Vermonden Julie 99 ACHL 7'01

35 8165 Cools Lena 99 ACHL 7'03

36 7268 Wijnants Elise 99 ROBA 7'08

37 7053 Dalle Amelie 99 BONH 7'14

38 8053 Van Bael Liena 99 ACHL 7'52


Min 98 Dames 1530m Uur:15:43

Raamdecoratie LEDEGEN Herenthout

1 6874 Van Laer Emma 98 KAPE 5'43

2 7509 Geudens Lize 98 ACHL 5'45

3 7331 De Rooy Eva 98 ACBR 5'46

4 6925 Van De Mieroop Charlotte 98 LIER 5'47

5 7679 Hanssens Marie 98 ACHL 5'48

6 7840 Pieroni Messalina 98 LOOI 5'50

7 6866 Van Nuffel Ines 98 DUFF 5'53

8 6897 Bosmans Berbe 98 DUFF 5'56

9 7510 Bastiaens Elise 98 ACHL 5'58

10 6987 Houben Eline 98 DCLA 6'00

11 7492 Klein Judith 98 ACHL 6'09

12 7443 Bal Loran 98 ACBR 6'12

13 6887 Vercalsteren Frauke 98 ARAC 6'13

14 7339 Truyers Marte 98 VMOL 6'15

15 8182 Jiroflee Lotta 98 DCLA 6'18

16 7512 Torfs Lien 98 ACHL 6'20

17 7490 Cools Lise 98 ACHL 6'21

18 7736 Steenmans Oona 98 LYRA 6'23

19 7789 Willems Sarah 98 LYRA 6'28

20 7459 Verelst Lotte 98 LYRA 6'31

21 7686 Mondelaers Jessie 98 ACHL 6'35

22 7479 Kerkaert Trui 98 BONH 6'40

23 7275 Verdoodt Andrea 98 ROBA 6'41

24 7336 Breugelmans Rosanne 98 VMOL 6'46

25 6883 Slaedts Lotte 98 ARAC 6'48

26 7525 Peeters Emelie 98 ACHL 6'48

27 7491 Helsen Lore 98 ACHL 6'49

28 8249 Vervoort Lies 98 ACHL 6'50

29 7496 Robben Jits 98 ACHL 6'50

30 7539 Verberck Marthe 98 ACHL 6'55

31 6902 Slegers Kato 98 ARAC 7'01

32 7678 Geens Margo 98 ACHL 7'02

33 6869 Jacobs Marthe 98 ARAC 7'04

34 7029 Verwaest Lore 98 ARAC 7'07

35 6903 Nys Sarah 98 ARAC 7'20

36 7466 Jennen Jana 98 LYRA 7'25

37 7829 Glassee Anke 98 ACHL 8'27

38 7531 Vervoort Silke 98 ACHL 9'20


Min 99 Heren 1530m Uur:14:21

TASSE TOUT Herentals

1 8989 Geens Jonas 99 ACHL 5'13

2 8372 Peeters Dries 99 ACBR 5'15

3 8470 Van Stokkum Arno 99 ACBR 5'29

4 8288 Parisis Jens 99 ROBA 5'36

5 7997 Grimard Guillaume 99 DCLA 5'48

6 9554 Borstlap Dries 99 NA 5'49

7 8566 Van Leuffelen Jelle 99 ACHL 5'50

8 8596 Vervoort Cedric 99 ACHL 5'51

9 8535 Vanluchene Otto 99 LYRA 5'52

10 8066 Claes Renzo 99 BONH 6'03

11 8595 Vanlommel Stijn 99 ACHL 6'04

12 8146 Desart Wout 99 LIER 6'05

13 9026 Lofgren Bjarne 99 ABES 6'06

14 8019 Torfs Kasper 99 DCLA 6'07

15 8581 Brosens Dries 99 ACHL 6'08

16 9172 Vermeiren Arthur 99 ACHL 6'09

17 8607 Verwimp Lennert 99 ACHL 6'10

18 7886 Van Bael Jens 99 AVZK 6'11

19 8144 Delme Kobe 99 ROBA 6'11

20 7984 Cuypers Fabian 99 DCLA 6'12

21 8274 Bauters Arne 99 DCLA 6'14

22 8412 Lembrechts Wannes 99 WIBO 6'18

23 8052 Smets Jenthe 99 ARAC 6'20

24 8783 Van Der Loo Ruben 99 ARAC 6'26

25 9144 Laureyssens Anthony 99 LIER 6'28

26 8999 Gurny Siemen 99 LYRA 6'34

27 8116 Mampuys Cedric 99 AVKA 6'36

28 9023 Verbeylen Kasper 99 DCLA 6'37

29 8135 Claes Jiri 99 BONH 6'39

30 8940 Meuleman Jonas 99 AVZK 6'43

31 8582 Janssen Roel 99 ACHL 6'46

32 9567 Nilis Bjarne 99 NA 6'52

33 9354 Neefs Stef 99 ATAC 6'53

34 8649 Jonckers Conan 99 RCT 6'54

35 8608 Steenackers Giel 99 ACHL 6'55

36 8901 Vanoppen Thomas 99 ACHL 6'58

37 8749 Defloor Louis 99 HULS 7'09

38 8176 Hellebosch Michael 99 LIER 7'11

39 9238 Van Bouwel Sander 99 ACHL 7'22

40 8948 Delabastita Lucas 99 ROBA 7'26

41 8772 Bal Lars 99 BONH 7'31

42 8490 Wuyts Alec 99 LIER 7'50

43 8526 De Peuter Kobe 99 AVZK 10'21
Min 98 Heren 1530m Uur:14:21

TASSE TOUT Herentals

1 8579 Van Dyck Jorn 98 ACHL 5'21

2 7882 Vermeulen Jochem 98 KAPE 5'25

3 8558 Goetschalckx Rigo 98 ACHL 5'29

4 8278 Verlinden Floris 98 AVZK 5'32

5 8889 De Voeght Ben 98 HULS 5'39

6 7900 Van Looy William 98 ARAC 5'41

7 7878 Feys Govanni 98 DUFF 5'42

8 8048 Hooyberghs Mats 98 ARAC 5'44

9 8072 De Strooper Lars 98 BONH 5'46

10 8900 Driesen Yarne 98 ACHL 5'54

11 8289 Verbeeck Sven 98 ROBA 5'56

12 8556 Naets Obry 98 HULS 5'57

13 8147 Heylen Maarten 98 LIER 5'58

14 8562 Caerels Rik 98 ACHL 6'00

15 8050 Gijs Michiel 98 ARAC 6'02

16 8240 Bultynck Pieter Jan 98 DCLA 6'03

17 8174 Dumon Emile 98 DCLA 6'09

18 8580 Van Turnhout Jens 98 ACHL 6'11

19 8426 Bedert Oscar 98 ABES 6'18

20 9101 BUELENS Sander 98 LOOI 6'19

21 8765 Huys Stijn 98 KAPE 6'20

22 8060 Meeus Brian 98 ARAC 6'21

23 8899 Vleminckx Kobe 98 ACHL 6'23

24 8304 Gabriels Alexander 98 OLSE 6'24

25 8600 De Wit Arne 98 ACHL 6'24

26 8785 Smolders Florian 98 ACHL 6'26

27 8590 Meyers Elias 98 ACHL 6'27

28 9561 Van De Cloodt Niels 98 NA 6'29



29 8110 Vermeulen Niels 98 AVKA 6'31

30 8491 Wuyts Matthias 98 LIER 7'44

31 8958 Van Leuven Bram 98 LIER 8'08
Cad Dames 2300m Uur:15:43

HENCO INDUSTRIES n.v. Herentals

1 982 Schellekens Lieselotte 96 ROBA 8'25

2 849 Scheldeman Lotte 97 ADD 8'37

3 1075 Godden Elke 96 ABES 8'42

4 679 Neyrinck Gaetane 96 DUFF 8'47

5 1072 Van Steenvoort Lotte 96 ACBR 8'52

6 687 Nuyes Kirsten 97 KAPE 8'52

7 799 Dockx Lieze 97 BONH 8'59

8 691 Doossche Jody 97 DUFF 9'03

9 681 Blommaerts Nele 97 DUFF 9'06

10 1152 Berrens Lotte 96 ACHL 9'07

11 879 Dewijngaert Paulien 97 ROBA 9'12

12 959 Augustijns Femke 96 DCLA 9'16

13 710 Van Den Schoor Sara 97 AVZK 9'17

14 1158 Meyers Charline 97 ACHL 9'24

15 1564 Schoensetters Lisa 97 ROBA 9'27

16 1259 Gantois Stefanie 97 DCLA 9'30

17 673 Windelinckx Anke 97 DUFF 9'31

18 1251 Verlinden Jessica 97 ACHL 9'32

19 979 Grymonpon Lore 96 ROBA 9'33

20 1144 Van Leuffelen Joke 97 ACHL 9'37

21 802 Lambrechts Christel 97 BONH 9'42

22 840 Beckstedde Ellen 96 AVKA 9'43

23 1486 De Schutter Nathalie 96 ACBR 9'44



24 831 Vermeulen Ilke 96 AVKA 9'47

25 1142 Van Doninck Eva 97 ACHL 9'53

26 706 Bussels Tine 97 AVZK 9'53

27 803 Dalle Louise 97 BONH 9'54

28 852 Claesen Evi 97 ADD 9'56

29 1295 Reniers Dagmar 97 LOOI 9'58

30 1029 Verreydt Celine 96 VMOL 9'58

31 1543 Neuts Soraya 96 ROBA 10'00

32 851 Henri Oona 97 ADD 10'07

33 1726 Lowie Nele 96 BONH 10'08

34 1459 Nijssen Fiona* 97 ESAK 10'12

35 704 Bussels Renee 97 AVZK 10'29

36 707 Salaerts Anna 97 AVZK 10'31

37 989 Hermans Bianca 96 ACKO 10'41

38 1025 Peeters Katelijne 97 ACBR 10'45

39 1314 Knapen Tinne 97 ADD 10'47

40 910 Storms Nina 97 ROBA 10'49

41 797 Meeus Sophie 96 ARAC 11'05

42 1163 Van Der Auwera Anouchka 97 ACHL 11'22

43 1296 Monnissen Davina 97 LOOI 11'25

44 1134 Osstyn Jana 96 BONH 11'32
Cad Heren 3270m Uur:14:32

CROONENBORGHS n.v. Westerlo

1 1397 Francken Sebbe 96 ESAK 10'55

2 742 Potemans Sid 96 DCLA 11'13

3 1434 Schillebeeckx Sep 96 ROBA 11'20

4 942 Lyssens Brecht 96 ROBA 11'25

5 1245 Vlaminckx Sander 97 LYRA 11'28

6 1096 Geentjens Hannes 96 ACHL 11'37

7 1361 Muyldermans Jens 97 BONH 11'47

8 682 Van Opstal Arne 97 VAC 11'48

9 741 Perdieus Siebe 97 DCLA 11'49

10 744 Sisk Tomas 97 DCLA 11'53

11 695 De Winter Brent 96 AVZK 11'56

12 783 t'Syen Jannick 96 LOOI 11'58

13 785 De Strooper Niels 96 BONH 11'59

14 895 Rademakers Guillaume 96 DCLA 12'04

15 1109 Torfs Michiel 96 ACHL 12'05

16 771 Segers Jan 96 ARAC 12'06

17 1066 Engels Vincent 97 LYRA 12'08

18 684 Vereecken Glenn 97 VAC 12'11

19 1118 Olyslaegers Arne 97 ACHL 12'18

20 800 Verbert Tom 97 AVKA 12'19

21 1557 Rom Thomas 96 DCLA 12'23

22 1086 De Bruyn Matthijs 96 BONH 12'25

23 1110 Van Tichelt Gilian 97 ACHL 12'26

24 664 Meyvisch Jochen 97 DUFF 12'27

25 1187 Paternoster Julien 97 BONH 12'31

26 1267 Marynissen Seppe 97 ATAC 12'35

27 1124 Lievens Michael 97 ACHL 12'36

28 1094 Willems Pieter 96 ACHL 12'47

29 1541 Luyten Bram 96 ACHL 12'50

30 1068 De Wit Niels 97 LYRA 13'01

31 1257 Vandeloo Dries 96 LOOI 13'05

32 665 Meyvisch Timo 97 DUFF 13'07

33 1338 Hiele Wannes 97 AVKA 13'11

34 1097 Vermeulen Maarten 97 ACHL 13'13

35 1208 Michielsen Lars 97 ACHL 13'19

36 1318 Glassee Sven 96 ACHL 13'25

37 1230 Smolders Simon 97 ACHL 13'33

38 817 Verbesselt Bjarne 96 DCLA 13'46

39 1580 Broers Gerben 97 ACHL 14'15

40 1126 Croonenborghs Jens 97 ACHL 14'27

41 838 Meeus Wouter 97 LIER 14'47

42 1092 Goetschalckx Sverre 96 ACHL 14'52

43 1525 Scheltiens Jordy 97 ACHL 15'01

44 1125 Wynants Jonas 97 ACHL 15'32

45 807 Dillen Arne 96 AVKA 15'35
Sch Dames 3270m Uur:15:43

Autobanden SOOI Kasterlee



1 2734 Delanghe Lize 95 AVKA 12'37

2 3363 Van Lierop Lise 95 DCLA 12'44

3 2737 Verbruggen Hanna 95 DCLA 12'46

4 2953 Verschueren Eva 95 ACHL 12'56



5 2725 Vercauteren Sigrid 94 AVKA 12'59

6 2631 Onzea Sofie 95 ARAC 13'00

7 2844 Verdoodt Katrien 94 ROBA 13'06

8 2724 Verhelst Sanne 95 AVKA 13'10

9 2613 Leemans Lisse 95 DUFF 13'22

10 2951 Vanheuckelom Lotte 94 ACHL 13'43

11 3140 De Potter Phaedra 95 ROBA 13'50

12 2846 Commers Lauren 95 ROBA 13'52

13 2628 Van Opstal Eline 94 VAC 13'58



14 2731 Groffen Vicky 94 AVKA 14'07

15 2753 Van Attenhoven Laura 94 ROBA 14'08

16 2640 Keustermans Teresa 94 LIER 14'09

17 2614 Decaestecker Talissa 95 DUFF 14'20

18 2925 Meykens Sien 95 GRIM 14'48

19 3116 Verschuren Lotte 95 ATAC 15'00

20 2637 Van Den Daele Violein 94 AVZK 16'53
Sch Heren 4730m Uur:14:54

ARC Herentals

1 2915 Baeten Stijn 94 BONH 15'33

2 2568 Adriaensen Stijn 94 KAPE 15'47

3 2642 Van Herck Yirco 94 ARAC 15'52

4 2687 Aerts Mathias 94 LIER 15'56

5 3209 Renders Yelte 94 ACHL 15'58

6 2938 Bierinckx Laurent 95 ACHL 16'01

7 2842 Declerck Jim 94 ACBR 16'19

8 2793 Heylen Ewout 94 ROBA 16'20

9 2916 Dockx Maxim 94 BONH 16'22

10 2643 Segers Tuur 95 ARAC 16'27

11 2710 Van de Putte Sander 95 ROBA 16'28

12 2836 Peeters Stijn 94 ACBR 16'31

13 2931 Suetens Tom 94 ACHL 16'34

14 2565 Denis Simon 95 DUFF 16'36

15 2681 Steenwerckx Matthias 95 ROBA 16'37

16 2910 Laeremans Bram 94 BONH 16'46



17 2670 Ongena Tim 94 AVKA 16'48

18 2625 Lammens Wouter 94 DCLA 16'57

19 9573 Ruiter Yorben 95 NA 17'07

20 2668 Vermeulen Jelle 94 AVKA 17'08

21 3314 Potemans Naud 95 DCLA 17'12

22 2914 Billen Arne 95 BONH 17'14

23 2571 Blommaerts Toon 95 DUFF 17'17

24 2795 Moens Janni 94 ROBA 17'18

25 2794 Van Dyck Mattias 94 ROBA 17'21

26 2639 Winderickx Ruben 94 LOOI 17'22

27 2684 Augustijns Milan 94 DCLA 17'23

28 2791 Vervloesem Jeffrey 95 ROBA 17'28

29 2665 Smolders Jo 94 GENK 17'29

30 2581 Van Buggenhout Adriaan 95 VAC 17'30

31 2937 Maeyninckx Jonas 94 ACHL 17'34

32 2839 Van Hout Glenn 95 VMOL 17'38

33 2869 Leeuws Evert 95 ABES 17'49

34 2935 Renap Nils 94 ACHL 17'50

35 2933 Torfs Lucas 95 ACHL 17'53

36 3094 Storms Bjarne 95 ROBA 18'01

37 3293 Soontjens Willem 94 ACHL 18'06

38 2932 Bastiaens Loorin 95 ACHL 18'11

39 2764 Verhagen Niels 95 ATAC 18'21

40 2939 Op De Beeck Frederic 95 ACHL 18'26

41 2792 De Roover Roel 94 ROBA 18'27

42 2903 Meykens Zander 94 GRIM 18'38

43 3226 Van Houtte Vincent 94 ACHL 18'48

44 3300 Van Look Mitch 94 LIER 18'50

45 2944 Delen Nils 95 ACHL 19'00

46 2688 Meeus Frederik 95 LIER 19'41

47 2936 Van Thielen Jasper 95 ACHL 21'03

48 3021 Neuskens Lander 94 ACHL 23'02
Jun Dames 5500m Uur:15:43

MARFAC GYM Herentals

1 456 Lauwers Shana 92 ATAC 20'18

2 420 Truyers Goele 92 VMOL 21'37

3 290 Donadi Sophie 93 DCLA 22'16

4 466 Dhaenens Laurien 92 BONH 23'15

5 315 Schreurs Anne 92 GENK 23'46

6 433 Van de Vijver Charis 93 ACBR 24'21

7 401 Salaets Eline 93 ROBA 24'28

8 470 Wuyts Annelies 93 ACHL 25'49


Sen Dames 5500m Uur:15:43

Hairteam LOOKX Herenals

1 1229 Rens Els 83 AVZK 19'44

2 1322 Geypen Kim 84 RAM 20'00

3 1402 Steffens Elke 87 SPVI 20'07

4 1664 Bosmans Kim 91 AVT 20'20

5 1575 Lieckens Vicky 80 ACHL 20'43

6 1775 Jooris Inger 81 RCT 21'18

7 1802 Stoffels Annelies 84 ACHL 21'29

8 1571 Monsecour Liesbeth 84 HULS 22'19

9 1771 Storms Birte 90 ROBA 22'35

10 1769 Van Den Broeck Dorien 86 ROBA 22'48

11 1251 De Mars Lieve 88 GRIM 22'56

12 1312 Lauryssen Griet 86 ARAC 23'03

13 1562 Verbeeck Stefanie 85 ACHL 23'10

14 1598 Vanderbiesen Francy 82 ACHL 23'11

15 9577 Oeyen Greet 80 NA 23'12

16 1534 Deboeck Maaike 87 GRIM 23'22

17 1567 Clymans Gitte 85 ACHL 23'44

18 1239 Thys Heidi 84 LIER 23'46

19 1568 Verboven Berbel 91 ACHL 23'47

20 1244 Aerts Evelien 91 LIER 24'03

21 1588 Drouard Wendy 76 ACHL 24'15

22 1400 Rijckmans Eva 84 SPVI 24'36

23 1231 Heylen Annelies 87 AVZK 24'44

24 1500 Van de Vijver Pascale 90 ACBR 24'52

25 1597 Steegen Kim 82 ACHL 25'08

26 1593 Jacobs Nele 82 ACHL 26'44

27 1233 Baestaens Nathalie 88 AVZK 30'12
Mas Dames 5500m Uur:15:43

KBC Herentals

1 3248 Van Bael Marleen 66 ROBA 20'57

2 3554 Vranckx Maria 64 ACHL 21'27

3 3045 Peeters Karen 68 BONH 21'45

4 3499 Drouard Sandy 74 ACHL 21'58

5 3722 Geldhof Ilse 73 LIER 22'04

6 2897 Gillhaus Angelique 65 AVZK 22'40

7 3534 Verschueren Lutgard 66 ACHL 22'55

8 3471 Stroobants Lieve 64 BONH 23'16

9 3452 Staes Annie 62 ATAC 23'28

10 3354 Meesters Hilde 61 WIBO 23'55

11 3264 Heiremans Katleen 74 ROBA 24'54

12 3546 Vissers Annemie 56 ACHL 24'57

13 3508 Van De Water Ann 71 ACHL 25'00

14 3540 Nuyts Martine 66 ACHL 25'03

15 2966 Ertveldt Carine 65 DCLA 25'12

16 2895 De Vocht Nancy 66 AVZK 25'17

17 3253 Symons Anja 68 ROBA 25'24

18 2936 De Cock Marie-jose 56 GRIM 25'28

19 3501 Jeanine Coenen 53 ACHL 25'40

20 3254 Deraedt Sandra 72 ROBA 25'44

21 3249 Aerts Natacha 73 ROBA 25'50

22 3797 Maes Christa 69 ARAC 26'01

23 3772 Schoovaerts Karin 62 AVZK 26'02

24 2872 Sneyers Claire 65 DUFF 26'04

25 3318 Schalley Josee 54 VMOL 26'13

26 3265 De Coninck Ilse 69 ROBA 26'24

27 3742 Beyers Hilde 58 HULS 26'52

28 2899 Volkaerts Sandra 73 AVZK 28'06

29 3443 De Mars Hinde 65 GRIM 28'09

30 4084 Beyens Renilda 53 LOOI 28'16

31 2906 Vermaelen Sandra 71 AVZK 28'40

32 3261 Lannoo Ann 66 ROBA 29'49

33 2853 Van Loock Christiana 53 ACHL 32'30

34 3517 Jacobs Nancy 66 ACHL 40'36


Sen Heren 9230m Uur:16:09

POLLET Herentals + KBC Herentals

1 2429 Van Rooy Tom 82 ACHL 28'57

2 2369 Janssens Koen 82 ATAC 29'03

3 2155 Vermont Pieter 79 SPVI 29'24

4 9571 Van den Hurk Gerwin 86 NED 29'34

5 2815 Van Peborgh Nick 84 ACBR 29'46

6 2446 Thys Thomas 84 ACHL 29'58

7 2419 Van Dyck Pieter 86 ACHL 30'04

8 1999 Hendrickx Pieter 80 ARAC 30'12

9 1893 Joly Jente 91 DUFF 30'15

10 2432 Van Den Bossche Brian 89 ACHL 30'17

11 9572 Maes Jeroen 82 NED 30'19

12 2370 Van Waeyenberghe Yelle 86 ATAC 30'25

13 2455 Prims Jo 84 ACHL 30'41

14 1871 Van Es Stein 83 DUFF 30'59

15 3058 Nardozza Vincent 81 LOOI 31'04

16 2416 Steenackers Tom 88 ACHL 31'09

17 2439 Vermonden Wouter 89 ACHL 31'15

18 2411 Lieckens Bart 77 ACHL 31'48

19 2955 Delobel Bart 79 ROBA 32'05

20 2580 Hendrickx Tomas 81 ARAC 32'10

21 2420 Verbiest Thomas 88 ACHL 32'11

22 2258 Michiels Yannick 91 VMOL 32'18

23 6663 Kaers Pascal Mas 72 DCLA 32'19

24 2441 Verhaert Kris 78 ACHL 32'35

25 2373 Nevelsteen Kristof 84 AVZK 32'41

26 2418 Verbiest Maarten 82 ACHL 32'43

27 2408 Verhaert Gerry 82 HULS 32'48

28 2449 Van Gestel Tom 87 ACHL 32'55

29 2080 Van Den Broeck Filip 84 LIER 33'04

30 2400 Wouters Roel 78 ACBR 33'12

31 2932 Steemans Gino 77 ARAC 33'23

32 2003 Van Belle Joeri 90 BONH 33'28

33 2426 Goossens Andy 81 ACHL 33'30

34 2381 Voorbraeck Stijn 89 LYRA 33'31

35 2570 Claes Gert 88 VMOL 33'42

36 2407 Geens Gino 79 HULS 34'18

37 3096 Foesier Patrick 82 BONH 34'47

38 2706 Arnouts Guy 81 ESAK 34'52

39 2273 Hendrickx Wannes 78 VMOL 35'04

40 2440 Nijs Pieter 82 ACHL 35'23

41 2287 Eysackers Rik 91 WIBO 35'47

42 9574 Meyer Christophe 82 FR 35'57

43 9580 Thijs Rob 78 NA 35'58

44 2707 Delobel Jan 78 ESAK 36'23

45 2055 Beynaerts Kim 85 ROBA 36'26

46 9579 Van Gestel Dries 80 NA 37'04

47 2398 Hellemans Bart 78 BONH 37'18
Jun Heren 6230m Uur:16:36

2SPORT Sportspeciaalzaak Herenthout

1 826 Geens Jelle 93 AVT 20'12

2 443 Janssens Nils 93 DCLA 20'49

3 599 Torfs Dries 92 ACHL 20'51

4 446 Guldentops Olivier 92 LIER 21'12

5 596 Maes Thys 93 ACHL 21'31

6 600 Sels Lander 92 ACHL 21'34

7 9575 Ost Niels 93 NA 21'46

8 583 Verheyden Nick 92 BONH 22'15

9 409 T'syen Wim 93 LOOI 22'20

10 572 Hamdi Idriss 93 GRIM 22'21

11 447 Van Roosbroeck Matthias 93 LIER 22'25

12 741 Timmermans Cedric 93 DCLA 23'00

13 584 Paternoster Maxim 92 BONH 23'36

14 538 Molkens Tim 93 WIBO 23'46

15 9578 Luyten Kim 93 NA 23'47

16 585 Heremans Tom 93 BONH 24'02

17 418 Van Belle Glenn 93 BONH 24'10

18 456 Jurgens Thomas 92 LIER 24'24

19 850 Boonen Matthias 93 ACHL 24'45

20 590 Tessens Sam 93 LYRA 24'51

21 695 Van Apers Mattias 93 ESAK 25'04

22 507 Willems Ewoud 93 ROBA 25'15


Mas Heren 6230m Uur:16:51

Mas-M -50, HUIS HAEST Herentals

1 5952 Wils Johan 74 ACHL 20'23

2 6072 Fieuws Steffen 69 RCT 20'24

3 9576 Van Der Smissen Armand 68 NED 20'36

4 5182 Delme Andy 71 ROBA 20'43

5 5503 Michiels Mark 73 ROBA 20'53

6 5507 Van Bael Danny 69 ROBA 20'54

7 5476 Wouters Joeri 74 ROBA 21'00

8 6462 Vermeiren Dirk 71 ACBR 21'03

9 4700 De Kinderen Luc 64 ARAC 21'07

10 5950 Renders Frans 62 ACHL 21'13

11 4710 Coeckelbergs Gilbert 66 AVZK 21'23

12 7292 Van Doren Wim 74 ACHL 21'30

13 5498 Van De Weyer Marc 67 ROBA 21'50

14 6582 Bartholomeeusen Eric 64 BVAC 21'53

15 5178 Smets Filip 71 ROBA 21'59

16 5210 Jurgens Kurt 63 LIER 22'06

17 5971 De Wachter Guy 75 HULS 22'19

18 5453 Verlinden Jan 61 AVZK 22'27

19 5193 Bervoets Bart 70 LIER 22'31

20 6650 Jolie Stan 66 ACKO 22'36

21 6516 Storms Alex 63 ROBA 22'42

22 6922 Heylen Cis 65 ACHL 22'44

23 7136 De Roover Benny 66 ROBA 22'45

24 4719 Heylen Bart 66 AVZK 22'49

25 6430 Vervloesem Erwin 72 ROBA 22'55

26 6006 Lauwers Luc 67 ACHL 22'58

27 6331 Meeuwsen Roger 61 ATAC 22'59

28 6458 Van Bijlen Marcel 55 HULS 23'11

29 7251 Mertens Joris 70 AVZK 23'15

30 4775 Verstrepen Werner 67 SGOL 23'19

31 5471 Willems Peter 70 ROBA 23'22

32 5501 Vleugels Bart 74 ROBA 23'29

33 5405 Ameye Jo 62 ATAC 23'35

34 4860 Grimard Jean Paul 71 DCLA 23'39

35 4765 Van Den Schoor Bart 70 AVZK 23'40

36 5527 De Raet Jan 65 ROBA 23'43

37 7029 Smets Frans 61 ARAC 23'45

38 6603 Muyldermans Kenny 75 BONH 23'46

39 6263 Peeters Joris 65 ARAC 23'52

40 5627 Huysmans Koen 64 VMOL 23'55

41 5477 Langendries Ronny 66 ROBA 23'58

42 6289 Van De Steene Koenraad 62 HULS 23'59

43 5171 Strouven Rudi 63 ROBA 24'05

44 4712 Van Lent Jurgen 68 AVZK 24'08

45 5484 Verbist Wouter 73 ROBA 24'09

46 5030 Van Belle Patrick 61 BONH 24'12

47 5516 Grandjean Hubert 57 ROBA 24'13

48 5970 Hoefkens Jan 68 HULS 24'16

49 5478 Vermeylen Paul 63 ROBA 24'22

50 4706 Van Den Acker Paul 61 AVZK 24'25

51 6043 Robijns Yves 69 ACHL 24'26

52 6465 Thys Luc 62 ACKO 24'29

53 5862 Exelmans Peter 70 LOOI 24'35

54 7135 Van Den Heuvel Guy 71 ROBA 24'39

55 6600 Van Hemelen Paul 67 ROBA 24'41

56 7078 Van Loock Daniel 61 DCLA 24'42

57 4954 Simons Dirk 63 ARAC 24'44

58 5512 Van Dyck Jos 63 ROBA 24'46

59 5910 Baeten Carl 64 BONH 24'48

60 5202 De Peuter Danny 66 LIER 24'49

61 6264 Govaerts Benny 66 ARAC 24'52

62 5938 Van Den Brande Filip 69 HULS 24'55

63 5969 Van Doninck Luc 69 ACHL 24'57

64 5967 Van Leuffelen Jan 66 ACHL 25'06

65 5199 Daems Luc 63 LIER 25'15

66 6502 Jacobs Dirk 62 AVZK 25'22

67 6468 Huysegoms Kris 73 ACKO 25'29

68 6446 Glassee Eric 70 ACHL 25'33

69 5998 Caers Geert 63 ACHL 25'35

70 5452 Van Den Broeck Andre 59 AVZK 25'42

71 4979 Meeus Peter 73 ARAC 26'03

72 6800 Van Riet Marc 71 HULS 26'16

73 6165 Van Elsacker Jan 72 LIER 26'25

74 7137 Dreesen Eric 61 ROBA 26'27

75 5921 Govaert Gert 68 BONH 26'34

76 4769 Van Den Daele Antoon 61 AVZK 26'35

77 6035 Vervoort Wim 69 ACHL 26'39

78 7134 Sannen Kris 74 ROBA 26'43

79 5222 Theeuws Bart 73 LIER 26'44

80 6005 Boonen Jan 61 ACHL 26'47

81 5911 Verheyden Dirk 61 BONH 26'49

82 4736 Vervecken Frank 69 ARAC 26'59

83 5203 De Peuter Francois 62 LIER 27'10

84 6016 Glassee Benny 75 ACHL 27'32

85 4952 Hooyberghs Benny 71 ARAC 27'44

86 4766 Mertens Egied 69 AVZK 27'51

87 4966 Meulemans Michel 64 ARAC 28'21

88 5218 Pelckmans Dimitri 69 LIER 28'26

89 6017 Keersmaekers Chris 73 ACHL 29'06
Mas Heren 4730m Uur:17:02

Mas-M50+, BAUDOIN Drukkerij Lichtaart

1 4717 De Vocht Peter 60 AVZK 16'45

2 4771 Laenen Marcel 56 AVZK 16'48

3 9581 Ver elst Jan 58 NA 16'48

4 6002 Raets Marc 59 ACHL 17'08

5 5995 Lievens Herman 57 ACHL 17'14

6 6032 Van Gestel Ludwig 60 ACHL 17'17

7 6327 Oomen Eddy 56 BVAC 17'21

8 4718 Bogaerts Ruddi 58 AVZK 17'23

9 6337 Waegeman Luc 58 VOLH 17'30

10 5188 Verbeek Paul 54 LAC 17'39

11 6348 Hermans Luc 57 DCLA 17'44

12 5496 De Roover Wim 60 ROBA 17'49

13 6986 Arnauts Marc 59 LOOI 17'58

14 4707 Van Den Broeck Robert 59 AVZK 17'59

15 6520 Van Noten Omer 47 ROBA 18'02

16 5885 Nevelsteen Gustaaf 55 AVZK 18'03

17 6657 Bonato Patrick 60 BONH 18'07

18 5500 Winnepenninckx Paul 51 ROBA 18'14

19 5472 Arnoets Paul 51 ROBA 18'20

20 6212 Willems Alex 60 ACHL 18'54

21 5901 Golvers Aime 58 BONH 19'06

22 4679 Robinet Philip 58 SGOL 19'10

23 5167 Coremans Cyriel 47 ROBA 19'12

24 4935 Cools Edwin 58 LOOI 19'15

25 5221 Ruythooren Luc 59 LIER 19'18

26 4761 Ooms Maurice 48 AVZK 19'29

27 6547 Evers Adolf 52 RCT 19'31

28 5185 Maus Jan 58 ROBA 19'41

29 5870 Bober Jean-Pierre 51 GRIM 19'52

30 5025 Dullers Andre 54 LOOI 19'55

31 6268 Jacobs Rene 49 ACHL 20'06

32 5224 Van Gerwen Joris 59 LIER 20'14

33 5406 Peeraer Eddy 59 ATAC 21'02

34 5863 Van De Velde Roger 53 LOOI 21'40

35 4933 Beyens Carolus 43 LOOI 21'53

36 5632 Loenders Willy 40 VMOL 22'09

37 5976 Sybens Luc 57 HULS 22'25

38 6741 Dupont Francois 50 ROBA 22'38

39 6514 Janssens Jos 59 ROBA 22'50

40 5514 Van Loo Bruno 47 ROBA 22'57

41 5474 Smet Marc 48 ROBA 24'01

42 6493 Delsemme Jozef 28 LOOI 31'51


==========================================================================================
Klubklassementen DAMES van meeting:V.035

Datum:16/01/2011

Locatie:BLOSO-sportcentrum Netepark HERENTALS

Categorie :Ben Dames , klassement volgens methode : 1+1+1

Plaats Klub Score Aankomsten Reeks 2

1 DUFF 12 3 6 3

2 ACHL 13 2 12 3 8

3 AVZK 18 7 8 4 7

4 HULS 22 1 18 15 6

5 LIER 22 6 17 5 11

6 BONH 49 28 2 19

7 DCLA 51 9 10 32 35

8 LOOI 78 22 18 38
Categorie :Pup Dames , klassement volgens methode : 1+1+1

Plaats Klub Score Aankomsten Reeks 2

1 DCLA 20 5 11 4 18

2 AVZK 21 6 10 5

3 LIER 22 7 8 7 13

4 ACHL 25 16 24 3 6

5 LYRA 29 1 23 9 19

6 ROBA 37 14 15 11 12

7 ATAC 54 3 21 30

8 ARAC 57 4 22 31 45

9 BONH 58 20 14 24

10 KAPE 72 13 17 42

11 DUFF 72 12 28 32 39

12 ESAK 83 33 17 33


Categorie :Min Dames , klassement volgens methode : 1+1+1

Plaats Klub Score Aankomsten Reeks 2

1 DCLA 15 1 4 10 15

2 ACHL 15 8 12 2 5

3 ACBR 18 3 3 12

4 DUFF 22 7 19 7 8

5 ROBA 38 6 9 23

6 LYRA 52 15 18 19

7 BONH 77 18 37 22
Categorie :Cad Dames , klassement volgens methode : 3

Plaats Klub Score Aankomsten

1 DUFF 21 4 8 9

2 ROBA 27 1 11 15

3 ACHL 42 10 14 18

4 BONH 55 7 21 27

5 ADD 62 2 28 32

6 ACBR 66 5 23 38

7 AVZK 74 13 26 35
Categorie :Sch Dames , klassement volgens methode : 3

Plaats Klub Score Aankomsten



1 AVKA 14 1 5 8

2 ROBA 30 7 11 12


Categorie :Sen Dames , klassement volgens methode : 3

Plaats Klub Score Aankomsten

1 ACHL 25 5 7 13 14 17

2 AVZK 51 1 23 27


Categorie :Mas Dames , klassement volgens methode : 3

Plaats Klub Score Aankomsten

1 ACHL 13 2 4 7 12 13

2 ROBA 29 1 11 17 20 21

3 AVZK 45 6 16 23 28 31
===================================================================================

Klubklassementen HEREN van meeting:V.035

Datum:16-Jan-11

Locatie:BLOSO-sportcentrum Netepark HERENTALS

Algemeen klassement Heren

Plaats Klub Score Cad Sch Jun Sen

1 ACHL 5 2 1 1 1

2 BONH 13 3 2 4 4


Categorie :Ben Heren , klassement volgens methode : 1+1+1

Plaats Klub Score Aankomsten Reeks 2

1 ACHL 9 1 6 2 9

2 HULS 32 17 18 3 12

3 ATAC 34 7 29 8 19

4 AVZK 35 9 19 11 15

5 LIER 44 8 10 26 31

6 ABES 53 31 6 16

7 ESAK 58 15 7 36

8 ARAC 59 24 25 10

9 ACBR 87 22 32 33
Categorie :Pup Heren , klassement volgens methode : 1+1+1

Plaats Klub Score Aankomsten Reeks 2

1 ARAC 8 2 20 1 5

2 ACHL 19 4 7 8 16

3 HULS 24 5 10 9 23

4 LIER 27 18 54 3 6

5 ATAC 42 13 23 12 17

6 ACBR 46 24 4 18

7 DUFF 48 11 12 25

8 AVZK 49 1 31 21 27

9 ROBA 51 14 30 7 33

10 LYRA 86 8 27 51

11 DCLA 118 28 42 48
Categorie :Min Heren , klassement volgens methode : 1+1+1

Plaats Klub Score Aankomsten Reeks 2

1 ACHL 5 1 7 1 3

2 ROBA 34 4 19 11

3 DCLA 35 5 14 16 17

4 ARAC 37 23 24 6 8

5 BONH 48 10 29 9

6 LIER 50 12 25 13 30

7 AVZK 52 18 30 4

8 HULS 54 37 5 12


Categorie :Cad Heren , klassement volgens methode : 3

Plaats Klub Score Aankomsten

1 DCLA 21 2 9 10

2 ACHL 40 6 15 19

3 BONH 42 7 13 22

4 LYRA 52 5 17 30



5 AVKA 98 20 33 45
Categorie :Sch Heren , klassement volgens methode : 3

Plaats Klub Score Aankomsten

1 ACHL 24 5 6 13

2 BONH 26 1 9 16

3 ROBA 34 8 11 15

4 DCLA 66 18 21 27

5 LIER 94 4 44 46
Categorie :Jun Heren , klassement volgens methode : 2

Plaats Klub Score Aankomsten

1 ACHL 8 3 5 6 19

2 DCLA 14 2 12

3 LIER 15 4 11 18

4 BONH 21 8 13 16 17


Categorie :Sen Heren , klassement volgens methode : 3

Plaats Klub Score Aankomsten

1 ACHL 14 1 6 7 10 13

2 ARAC 59 8 20 31

3 VMOL 96 22 35 39

4 BONH 116 32 37 47


Categorie :Mas Heren , klassement volgens methode : 3

Plaats Klub Score Aankomsten

1 ROBA 15 4 5 6 7 13

2 ACHL 23 1 10 12 22 26

3 AVZK 53 11 18 24 29 35

4 ARAC 85 9 37 39 57 61

5 HULS 87 17 28 42 48 62

6 LOOI 90 53 13 24 30 34

7 ATAC 93 27 33 33

8 LIER 95 16 19 60 65 73

9 DCLA 101 34 56 11

10 ACKO 139 20 52 67



11 BONH 143 38 46 59 75 81



De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2017
stuur bericht

    Hoofdpagina