400m horden 0,762m jsm vrouwen 1 847 quinzin maud csf 68. 52 Sen 83 ulb 400m horden 0,914m jsm mannen



Dovnload 65.04 Kb.
Datum19.08.2016
Grootte65.04 Kb.

Open Belgisch Studentenkampioenschap – Kessel-Lo – 18/05/2005

Resultaten





400m horden 0,762m JSM Vrouwen

1 847 QUINZIN MAUD CSF 68.52 Sen 83 ULB


400m horden 0,914m JSM Mannen

1 2551 PIETERAERENS FREDERIK STAX 59.5 Sen 85 ARTEVELDE


400 meter JSM Vrouwen

1 281 MATTHYS LIESELOT OB 55.94 Jun 86 HG

2 962 VAN DYCK LIZE AVKA 60.02 Sen 85 UA

3 394 PICCAVET ELIEN FLAC 61.03 Jun 86 KATHO

4 650 HENDRIKS KIRSTEN LACE 61.16 Sen 85 ULG

5 411 WELLEKENS EVA EA 63.39 Jun 86 VUB


400 meter JSM Mannen Reeks:1

1 943 LAMBIN DOMINIQUE DAMP 50.59 Sen 83 UCL

2 3415 GOUHIE JUSTIN KKS 50.72 Sen 85 KUL

3 3592 WAEGEMAN BART HAMM 51.18 Sen 85 UG

4 2842 WINDEY JORIS DCLA 51.52 Sen 84 KUL

5 3246 DEGRAEVE CARL HCO 51.60 Sen 83 KUL

6 649 LESAFFER GILLES AZW 52.63 Jun 86 KAHO STLI
400 meter JSM Mannen Reeks:2

1 2184 ROESEMS RUTGER DCLA 52.26 Sen 85 KUL

2 9334 DECOMBLE SYDNEY KATH 53.38 JUN 86

3 2232 LAPRUDENCE CHRISTOPHE RCG 53.97 Sen 84 HOWEST

4 722 HUNTINGTON HUGH* DCLA 54.85 Jun 87

5 9278 VANDEWALLE DIEGO KATH 55.30 Sen 84

6 6274 GROENINCKX MARC DCLA 61.87 Mas 57
800 meter JSM Vrouwen

1 1034 VAN DE VELDE LIESBETH DCLA 2'11.75 Sen 83 KUL

2 1179 VERHAEGHE MARIEKEN MACW 2'12.83 Sen 85 KHL

3 1046 BEEL LIDEWEI AVMO 2'16.72 Sen 85 UG

4 1417 POLSPOEL KATHELYN DCLA 2'22.82 Sen 83 KUL

5 1487 CAUWENBERGH MARIJKE DCLA 2'24.55 Sen 84 KUL


800 meter JSM Mannen

1 2294 ROSSEEUW MATTHIAS FLAC 1'52.01 Sen 85 HG

2 3112 VERBIEST MAARTEN ACHL 1'55.70 Sen 82 KHL

3 3197 WYTINCK THOMAS RIEM 1'56.08 Sen 84 KUL

4 2188 DE RIDDER KOEN DCLA 1'58.07 Sen 79 KUL

5 585 ABTS WILLEM DCLA 2'00.30 Jun 87

6 2501 CASTEELS TIM ROBA 2'00.88 Sen 84

7 2883 VRIENS DRIES ROBA 2'01.56 Sen 85 KUL

8 2591 BREUGELMANS ROEL ABES 2'02.28 Sen 82 KUL

9 4903 MASSCHELEIN MARC KKS 2'02.38 Mas 60 KHL

10 3725 SMETS DIRK VMOL 2'03.01 Sen 83 KUL

11 3018 VAN ACOLEYEN JOHAN DCLA 2'04.27 Sen 84 KUL

12 944 LAMBIN YANNICK DAMP 2'08.07 Sen 79 UCL

polsstokspringen JSM Vrouwen

1 1714 POLLEFEYT KAREN FLAC 3.95m Sen 79

2 437 TILLAERT EVY RCG 3.40m Jun 86 KATHO

100 meter JSM Mannen Reeks:1 Wind : -0.9

1 340 HERREMAN INGMAR KKS 10.88 Jun 86 UG

2 9350 VANDOORNE LINO KATH 10.95 Sen 82

3 3544 VAN DER PLAETSEN MICHAEL ACW 11.16 Sen 85 ARTEVELDE

4 1370 THONAR JOEL WS 11.27 Sen 82 HELB

5 2214 DE CONINCK JOHN RCG 11.61 Sen 85 HG

6 2957 DECRAENE TOM AZW 11.68 Sen 85 KATHO
100 meter JSM Mannen Reeks:2 Wind : -1.3

1 632 BAEKELANDT STEVEN VAC 11.61 Jun 86 KUL

2 9337 DE SIMONE ANTONIO KATH 11.70 Sen 81

3 3117 DEWAERHEID CEDRIC MAC 11.86 Sen 80 KHM

4 3157 MOONS JEROEN DCLA 11.94 Sen 82 KUL

5 419 DEWULF JURGEN FLAC 12.07 Jun 86 KUL

6 3582 VAN DEN BEDEM MIGUEL* DCLA 12.41 Sen 84 KUL
100 meter JSM Mannen Reeks:3 Wind : -1.0

1 9361 KENESE AURELIEN UCL 12.23 Jun 86

2 1391 HAUSMAN MATTHIEU DAMP 12.44 Sen 85

3 6666 BUELENS MARC DCLA 13.25 Mas 55

4 9359 DE WIT BEN GR T 19.89 Sen 79

1545 GEERTS MICHAEL RESC NG Sen 84 VUB


hoogspringen JSM Mannen

1 434 RUMMENS TIM DCLA 1.76m Jun 87

2 9351 JANSSEN YANNICK KUL 1.73m Sen 84

3 3609 VANDERMEULEN STEFFEN RCT 1.65m Sen 83 KUL

3 2364 VRIJSEN MAARTEN AVT 1.65m Sen 85 KUL

5 197 ANDRE ADRIEN HERV 1.60m Jun 86 ULG

6 9358 LOCHY SIBREN KUL 1.55m Sen 84
kogelstoten 4,000kg JSM Vrouwen

1 1306 VERLINDEN SOPHIE WIBO 13.85m Sen 79 UA

2 322 TIMMERMANS CATHERINE DCLA 13.25m Jun 86 KHL

3 1087 DEWULF KATRIEN FLAC 11.26m Sen 84 KATHO

4 1228 VANDERSTICHELE ANNELIES OEH 10.93m Sen 85 KUL

5 1057 DE VLEESCHOUWER FREIJA RCG 9.32m Sen 83 UG

6 619 LAHAYE CAROLINE CSDY 9.08m Sen 84 UCL

7 101 RISSELIN AUDE CRAC 7.90m Jun 86 UCL

8 1017 MEIRE JOKE OB 7.78m Sen 83 KUL

9 986 STOFFELS ANNELIES BVAC 7.67m Sen 84 KUL

10 3634 DAVIDTS TILLY LOOI 5.40m Mas 64

100 meter JSM Vrouwen Reeks:1 Wind : 0.2

1 1442 DEN HAEZE WENDY ACME 12.12 Sen 85 ARTEVELDE

2 634 LUMEN DOMINIQUE SMAC 12.77 Sen 83 UCL

3 55 EGO CAROLINE USBW 12.83 Jun 86 UCL

4 188 HEERWEGH AN HAMM 12.97 Jun 86 HG

5 1171 HULSBOSCH SOFIE DCLA 13.03 Sen 85 KUL


100 meter JSM Vrouwen Reeks:2 Wind : 2.3

1 1662 SERVRANCKX KIM DCLA 13.12 Sen 82 KUL

2 101 RISSELIN AUDE CRAC 13.23 Jun 86 UCL

3 191 VERDUYN KARLIEN AVKA 13.40 Jun 86 KUL

4 1546 DE BACKER TANJA TUAC 13.47 Sen 85 KUL

5 902 DENIES KAROLIEN BAV 13.66 Sen 84 VUB

6 614 CECCHI INGRID WS 14.30 Sen 83 UCL
hamerslingeren 7,260kg JSM Mannen

1 3322 DE COSTER TIM DCLA 54.70m Sen 83 KHL

2 1921 VAN DEN SCHOOR TIM ACHL 42.60m Sen 85 KHK

3 717 CARNAS TOON ACHL 39.72m Jun 86 HA

4 31 DEGREVE SEBASTIEN CABW 34.85m Jun 87 ULG
1500 meter JSM Vrouwen

1 1264 VAN CAMPEN ANKE ROBA 4'35.07 Sen 84 GR T

2 36 MARECHAL ANNE SOPHIE HF 4'36.20 Jun 86 ULG

3 1221 WYSEUR LINDE DCLA 4'50.59 Sen 84 KUL

4 1205 VANDEMAELE ELLEN ROBA 4'51.61 Sen 83 KUL

5 419 WALRAVENS LORE OB 4'54.71 Jun 86 KUL

6 448 STEVENS MARJAN DCLA 5'03.41 Jun 86 KHL

7 1204 CLAES MARIJKE ROBA 5'05.53 Sen 85 ROBA

8 1350 DE RIDDER ANNELIES DCLA 5'19.40 Sen 83 KUL

1707 OUCHCHEN ASSIA AVLO NA Sen 83 HG


discuswerpen 2,000kg JSM Mannen

1 3484 COENE KRIS AVLO 53.07m Sen 83 UG

2 568 NYS EDWIN MAC 41.20m Jun 86 KUL

3 1921 VAN DEN SCHOOR TIM ACHL 38.77m Sen 85 KHK

4 704 HAAZEN STEFAAN ABES 37.66m Jun 86 KUL

5 31 DEGREVE SEBASTIEN CABW 35.04m Jun 87 ULG

6 919 WARNANT FRANCOIS FCHA 26.56m Sen 83 KMS
100m horden 0,84m JSM Vrouwen Wind : -0.4

1 381 VAN DER PLAETSEN HELENA DEIN 14.81 Jun 86 ARTEVELDE

2 1180 VAN GREMBERGHE ANNELIES STAX 15.38 Sen 84 HG

3 1662 SERVRANCKX KIM DCLA 16.51 Sen 82 KUL

4 1940 BOGAERTS KIM SWIN 17.40 Sch 89 HA

101 RISSELIN AUDE CRAC NA Jun 86 UCL



1500 meter JSM Mannen

1 2292 VANDERMARLIERE KOEN FLAC 3'56.54 Sen 85 KUL

2 2263 LAERTE DENNIS DUFF 3'59.05 Sen 85

3 2656 COPPENS BRAM AVMO 4'00.82 Sen 81 HG

4 445 COBBAERT PIETER HCO 4'01.10 Jun 86 KATHO

5 2630 HUYBENS WOUTER DCLA 4'02.88 Sen 80

6 3186 JANSSENS KOEN AVOS 4'03.35 Sen 82

7 1096 RAEMACKERS CEDRIC FCHA 4'06.0 Sen 85 UCL

8 2970 VERHELST MAARTEN AZW 4'07.6 Sen 85 UG

9 2654 BUNTINX RALF* ATLA 4'15.8 Sen 82

10 476 VERSPREET JORAN ROBA 4'20.1 Jun 87

11 2829 VERBOVEN VINCENT LOOI 4'20.5 Sen 85 KUL

12 7135 VAN LIEROP PIET DCLA 4'29.1 Mas 65

13 1052 LAUWERS AURELIEN CABW 4'35.2 Sen 85 ULB

1326 VAN GASSE ETIENNE RCB NG Sen 84 ULB
verspringen JSM Vrouwen

1 619 LAHAYE CAROLINE CSDY 5.62m -0.7 Sen 84 UCL

2 191 VERDUYN KARLIEN AVKA 5.22m +0.0 Jun 86 KUL

3 1715 JANSSENS JELENA RCT 5.02m +1.1 Sen 85 KUL

4 55 EGO CAROLINE USBW 4.97m +1.2 Jun 86 UCL

5 1390 AERTS HANNA DCLA 4.75m -0.2 Sen 85 KUL



110m horden 1,067m JSM Mannen Wind : -0.9

1 521 VANRYCKEGHEM VINCENT LYRA 15.39 Jun 87 UA

2 2214 DE CONINCK JOHN RCG 15.48 Sen 85 HG

3 2957 DECRAENE TOM AZW 15.97 Sen 85 KATHO

4 395 SEUTIN YVES LYRA 16.10 Jun 87

5 197 ANDRE ADRIEN HERV 16.16 Jun 86 ULG

6 919 WARNANT FRANCOIS FCHA 21.37 Sen 83 KMS
200 meter JSM Vrouwen Reeks:1 Wind : -2.2

1 1703 VAN DONINCK NELE AVT 25.39 Sen 82 KUL

2 619 LAHAYE CAROLINE CSDY 25.47 Sen 84 UCL

3 634 LUMEN DOMINIQUE SMAC 25.52 Sen 83 UCL

4 1643 COCHUYT ELLEN KAAG 25.53 Sen 83 ARTEVELDE

5 188 HEERWEGH AN HAMM 26.47 Jun 86 HG


200 meter JSM Vrouwen Reeks:2 Wind : -1.5

1 55 EGO CAROLINE USBW 26.26 Jun 86 UCL

2 1171 HULSBOSCH SOFIE DCLA 26.44 Sen 85 KUL

3 1180 VAN GREMBERGHE ANNELIES STAX 26.73 Sen 84 HG

4 902 DENIES KAROLIEN BAV 27.70 Sen 84 VUB

5 614 CECCHI INGRID WS 28.73 Sen 83 UCL



200 meter JSM Mannen Reeks:1 Wind : -0.6

1 340 HERREMAN INGMAR KKS 21.74 Jun 86 UG

2 3544 VAN DER PLAETSEN MICHAEL ACW 22.27 Sen 85 ARTEVELDE

3 9350 VANDOORNE LINO KATH 22.63 Sen 82

4 609 LABIS STEVEN AZW 23.29 Jun 86 KUL

5 3637 DESMET MATHIEU AZW 23.54 Sen 82

6 3157 MOONS JEROEN DCLA 23.68 Sen 82 KUL

2535 MOONS HANS DCLA NA Sen 82


200 meter JSM Mannen Reeks:2 Wind : 1.8

1 9363 BEX STEVE ULB 23.35 Sen 80

2 2654 BUNTINX RALF* ATLA 24.03 Sen 82

3 9337 DE SIMONE ANTONIO KATH 24.39 Sen 81

4 9361 KENESE AURELIEN UCL 25.00 Jun 86

5 1177 MATTERN BASTIEN SMAC 25.34 Sen 82

6 3818 THOEN BRUNO AVR 25.45 Sen 80 KUL

7 3582 VAN DEN BEDEM MIGUEL* DCLA 25.96 Sen 84


speerwerpen 800g JSM Mannen

1 2347 GOYVAERTS TOM OLSE 68.57m Sen 84 HA

2 3077 CLAES CHRIS RIEM 61.42m Sen 81 UG

3 3134 DEGROOTE JOHANNES FLAC 55.74m Sen 83 KATHO

4 3474 VAN HOVE GUY AVOS 51.00m Sen 82 KUL

5 1035 GETS DAMIEN USTA 44.98m Sen 85 HS NIV

6 9362 VALKENIERS MATTHIAS GR T 40.02m Sen 85

7 9338 DEVOS JEROEN KATH 39.95m Sen 83

8 9347 LIEFHOOGHE BRAM KATH 33.17m Sen 84

9 9348 VANDENBUSSCHE BENNY KATH 27.13m Sen 83

10 9349 WERREBROUCK MATIAS KATH 25.32m Sen 84

2551 PIETERAERENS FREDERIK STAX NG Sen 85 ARTEVELDE



5000 meter JSM Mannen

1 2096 PELICAEN JOACHIM LEBB 15'48.10 Sen 85 UG

2 1326 VAN GASSE ETIENNE RCB 16'03.50 Sen 84 ULB

3 3512 LEFEBVRE KRISTOF AZW 16'42.30 Sen 83 KUL

4 9278 VANDEWALLE DIEGO KATH 17'54.20 Sen 84

5 9265 DEVRIENDT THIJS KATH 18'16.40 Sen 82


verspringen JSM Mannen

1 9457 PEREZ DENIS UCL 6.26m +0.0 Sen 00

2 419 DEWULF JURGEN FLAC 5.95m +1.4 Jun 86 KUL

3 9362 VALKENIERS MATTHIAS GR T 5.72m -1.2 Sen 85

4 9335 PYPE NICKY KATH 5.46m -0.3 Sen 85

5 6666 BUELENS MARC DCLA 4.71m +0.1 Mas 55



hoogspringen JSM Vrouwen

1 1260 BASTIAENS VALERIE AVT 1.70m Sen 82 UA

2 243 RUMMENS SOFIE DCLA 1.69m Jun 86 KUL

3 1715 JANSSENS JELENA RCT 1.55m Sen 85 KUL

4 1734 MAES MARJAN TUAC 1.55m Sen 83 KUL

4 231 DUPRE MELISSA RCG 1.55m Jun 86 ARTEVELDE


polsstokspringen JSM Mannen

1 2627 DE MEYER JONAS DCLA 4.70m Sen 84 EHSAL

2 688 LAGRANGE BJORN AZW 4.30m Jun 86

3 521 VANRYCKEGHEM VINCENT LYRA 4.20m Jun 87 UA

4 2958 DECRAENE WOUTER AZW 3.60m Sen 83 KATHO

9360 MAUJEAN YANN UCL NG Sen 00


speerwerpen 600g JSM Vrouwen

1 1112 WILLEMSEN ELFJE OLSE 43.86m Sen 85 KHM

2 508 PEETERS ELISA DCLA 36.55m Jun 87

3 1057 DE VLEESCHOUWER FREIJA RCG 35.63m Sen 83 UG

4 680 CADET ANGELIQUE CSDY 27.77m Sen 85 HELB
kogelstoten 7,260kg JSM Mannen

1 3599 VAN CAMPENHOUT JONAS DCLA 13.53m Sen 85 KHL

2 9493 VANDER VENNET NIKOLAS KUL 12.60m Sen 00

3 3134 DEGROOTE JOHANNES FLAC 11.87m Sen 83 KATHO

4 704 HAAZEN STEFAAN ABES 11.44m Jun 86 KUL

5 1035 GETS DAMIEN USTA 11.21m Sen 85 HS NIV

6 3322 DE COSTER TIM DCLA 11.08m Sen 83 KHL

7 717 CARNAS TOON ACHL 10.32m Jun 86 HA

8 568 NYS EDWIN MAC 10.24m Jun 86 KUL

9 919 WARNANT FRANCOIS FCHA 9.81m Sen 83 KMS

10 9335 PYPE NICKY KATH 9.25m Sen 85

9362 VALKENIERS MATTHIAS GR T GP Sen 85

6219 LENAERTS WILLY DCLA GP Mas 38
discuswerpen 1,000kg JSM vrouwen

1 1119 VAN DE BROECK KATRIEN DCLA 40.29m Sen 82 KHL

2 1228 VANDERSTICHELE ANNELIES OEH 34.79m Sen 85 KUL

3 536 VAN TICHELEN DORIEN SWIN 34.67m Jun 86 HA

4 1306 VERLINDEN SOPHIE WIBO 33.34m Sen 79 UA

5 322 TIMMERMANS CATHERINE DCLA 32.05m Jun 86

6 393 HAUS VEERLE FLAC 29.96m Jun 86 KUL

7 3634 DAVIDTS TILLY LOOI 19.28m Mas 64




4 x 100 meter JSM vrouwen

1 UCL 48.79

101 RISSELIN AUDE CRAC

634 LUMEN DOMINIQUE SMAC

55 EGO CAROLINE USBW

619 LAHAYE CAROLINE CSDY

2 ARTEVELDE 49.40

381 VAN DER PLAETSEN HELENA DEIN

231 DUPRE MELISSA RCG

1643 COCHUYT ELLEN KAAG

1442 DEN HAEZE WENDY ACME

3 KUL 54.00

1715 JANSSENS JELENA RCT

1734 MAES MARJAN TUAC

1260 BASTIAENS VALERIE AVT

243 RUMMENS SOFIE DCLA


4 x 100 meter JSM Heren Uur=16:47

Reeks:1


1 BEL BELOFTEN 1 40.75

2160 SCHIPPERS TOM AT84

1229 SCHOEPS MATTHIEU UAFA

1304 BROOTHAERTS DAMIEN RESC

2950 BEYENS KRISTOF ACHL

2 BEL BELOFTEN 2 41.80

3206 VANDERLINDEN SVEN DEIN

3619 ONGENA PIETER ACW

474 JUSTENS RUUD ACHL

3562 BAERTS DANIEL AVT

3 KATH 2 44.75

2957 DECRAENE TOM AZW

9335 PYPE NICKY 2958 DECRAENE WOUTER AZW

9350 VANDOORNE LINO

4 KUL 47.03

9351 JANSSEN YANNICK KUL

9358 LOCHY SIBREN KUL

2364 VRIJSEN MAARTEN AVT

3609 VANDERMEULEN STEFFEN RCT

5 SPAAK 51.13

9492 MASSON PIERRE

9458 LEROUX GUILLAUME

1469 VERVLOET GREGORY RESC

9459 MACUBIAC MARC

KATH 1 NG

9338 DEVOS JEROEN

9347 LIEFHOOGHE BRAM

9349 WERREBROUCK MATIAS



  1. VANDENBUSSCHE BENNY


4 x 400 meter JSM mannen

1 KUL 1 3'34.68

3637 DESMET MATHIEU AZW

3725 SMETS DIRK VMOL

3197 WYTINCK THOMAS RIEM

3246 DEGRAEVE CARL HCO

2 KUL 2 3'49.22

2364 VRIJSEN MAARTEN AVT

3609 VANDERMEULEN STEFFEN RCT

9358 LOCHY SIBREN

3512 LEFEBVRE KRISTOF AZW

3 SPAAK 4'22.33

9459 MACUBIAC MARC

9458 LEROUX GUILLAUME

9492 MASSON PIERRE

1469 VERVLOET GREGORY RESC





Meeting nr 107 – Organisatie KUL en DCLA

Pag.




De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2017
stuur bericht

    Hoofdpagina