Atletiekvereniging knokke-heist V. Z. W



Dovnload 44.36 Kb.
Datum21.08.2016
Grootte44.36 Kb.

ATLETIEKVERENIGING

KNOKKE-HEIST V.Z.W.




24 september 2014

negentwintigste scholenveldloop

i.s.m. het Gemeentebestuur, Bloso en

de Stichting Vlaamse Schoolsport






UITSLAGEN

LAGER ONDERWIJS

Meisjes 2006

  1. Denys Anouk (St. Margareta)

  2. Savels Amelia (OLVO Heist)

  3. Derycke Chloë (Westkapelle)

  4. Castelein Liselot (St. Jan)

  5. Lemahieu Louise (St. Jan)

  6. Moeykens Aline (H. Hart)

  7. Van Hecke Lare (St. Margareta)

  8. Ronse Juliette (St. Jan)

  9. De Block Jade (OLVO Heist)

  10. Heeren Manon (OLVO Heist)

  11. Houtteman Sofie (Het Anker)

  12. Defoort Hannah (Westkapelle)

  13. Devos Fried’l (Westkapelle)

  14. Heyman Auriane (H. Hart)

  15. Ackaert Laura (Het Anker)

  16. Frens Amelie (Westkapelle)

  17. Horten Nora (H. Hart)

  18. Volckaert Babette (St. Jan)

  19. Delaet Anaïs (St. Margareta)

  20. Monbaliu Ine (St. Margareta)

  21. Lenk Anis (Het Anker)

  22. Ghitan Ana-Maria (Het Anker)

Jongens 2006

  1. Decorte Warre (St. Margareta)

  2. Goethals Thomas (St. Jan)

  3. Bouwens Henri (St. Jan)

  4. Cloet Gilles (H. Hart)

  5. D’Hondt Wietse (St. Jan)

  6. Ballegeer Sebastien (St. Jan)

  7. Van Aeldewereld Sander (Het Anker)

  8. Goethals Maxim (St. Jan)

  9. Geerinck Arthur (St. Jan)

  10. De Slooevere Victor (St. Margareta)

  11. Mortier Largo (St. Jan)

  12. Stroobant Louis (St. Jan)

  13. Pauwels Ian (OLVO Heist)

  14. De Lijser Tom (Westkapelle)

  15. Van Cleemput Aaron (Zevencote)

  16. Nobus Mathieu (St. Margareta)

  17. Swennen Cédrique (H. Hart)

  18. ..robens Luka (St. Jan)

  19. Lenk Rune (Het Anker)

  20. Vantorre Aurelio (Het Anker)

  21. Goethals Jasper (St. Margareta)

  22. De Graeve Jason (Het Anker)

  23. Boermeester Fen (Duinbergen)

  24. Quintens … (St. Jan)

  25. Versieren Luka (St. Jan)

  26. Verbiest Bastiaan (Duinbergen)

  27. Van Parys Alexander (St. Margareta)

  28. Snauwaert Matisse (Duinbergen)

  29. Thiel Warre (Westkapelle)

  30. Hernot Loïc (St. Jan)

  31. Devinck Ethan (St. Jan)

  32. D’Hondt Warre (St. Jan)

Meisjes 2005

  1. Vandewalle Camille (Duinbergen)

  2. Bouwens Josephine (St. Jan)

  3. Claeys Britt (St. Margareta)

  4. Savels Nomie (Duinbergen)

  5. Delheye Julia (St. Jan)

  6. Ronse Naomi (Duinbergen)

  7. Dieltiens Alix (H. Hart)

  8. De Zutter Amélie (Zevecote)

  9. Dereu Pauline (St. Jan)

  10. Vandewalle Zoë (St. Jan)

  11. Slabbinck Jasmien (De Vonk)

  12. … Yael (Duinbergen)

  13. D’Hondt Nell (Duinenkind)

  14. Hoest Fleur (St. Jan)

  15. Bouckaert Morgane (St. Jan)

  16. Karnkong Chanakarn (Het Anker)

  17. Gunst Chloë (DeVonk)

  18. Ruttens Amber (OLVO Heist)

  19. Vlietinck Eva (Het Anker)

  20. Vermeersch Morgane (St. Jan)

  21. Landuyt Jolien (Het Anker)

  22. Debacker Margaux (St. Margareta)

  23. De Bruyckere Luna (H. Hart)

  24. Barbaix Fara-Fé (Het Anker)

  25. Couhysder Emma (OLVO Heist)

  26. Ocet Alessia (H. Hart)

Jongens 2005

  1. Willems Charles (St. Margareta)

  2. Delpierre Sasha (Duinbergen)

  3. Burssens Gilles (Het Anker)

  4. Despiegelaere Matteo (St. Jan)

  5. Willems Emile (St. Margareta)

  6. Santaner y Garcia Armando (Het Anker)

  7. Gouweloose Juul (St. Margareta)

  8. Vermeulen Bryan (St. Jan)

  9. Hillewaere Jules (St. Jan)

  10. Claerhout Menno (St. Margareta)

  11. Soenens Jarno (De Vuurtoren)

  12. Dejaeghere Gauthier (St. Margareta)

  13. Jansen Pablo (OLVO Heist)

  14. Vanmassenhove Sil (De Zeeparel)

  15. Meyers Arno (St. Margareta)

  16. Willems Jarne (OLVO Ramskapelle)

  17. Lekens Flynn (OLVO Ramskapelle)

  18. Lescrauwaet Maxent (Duinbergen)

  19. Van Torre Chase (De Vuurtoren)

  20. Houben Mikay (De Vuurtoren)

  21. Mussche Lars (De Vonk)

  22. De Groote Bert (St. Jan)

  23. Veys Sebastien (Het Anker)

  24. Herzeel Auguste (Duinbergen)

  25. Van de Luijster Myro (De Vonk)

  26. Verhelst Bixente (De Vonk)

  27. De Witte Robin (OLVO Heist)

  28. De Vriese Mathieu (St. Margareta)

  29. Deman Lennert (Het Anker)

  30. Storm Roan (Het Anker)

  31. Minnaert Quentin (De Vonk)

  32. Vermoote Jason (Duinbergen)

  33. Van den Borre Jefke (Mini MAKZ)

  34. Stockman Charlie (Duinbergen)

  35. Van Brugge Thibault (St. Jan)

  36. Verwee Jean (H. Hart)

  37. Deseure Nathan (De Vonk)

  38. De Beir Loïc (St. Jan)

  39. Lagast Robby (OLVO Heist)

  40. Hernot Jean-Batiste (St. Jan)

  41. Van der Brugge Simon (De Vonk)

Meisjes 2004

  1. Beausaert Bo (St. Margareta)

  2. Cauwels Maxime (St. Margareta)

  3. Ballegeer Camille (St. Jan)

  4. De Groote Maaike (St. Margareta)

  5. Vos Anna (St. Jan)

  6. Lamas Alicia (St. Jan)

  7. Varilone Lucca (De Vonk)

  8. Sodra Mary (St. Margareta)

  9. Jonckheere Marie (St. Jan)

  10. Poncelet Emilie (Zevencote)

  11. Bijnens Sophie (St. Margareta)

  12. Rinalducci Serena (H. Hart)

  13. Vanackere Evy (St. Jan)

Jongens 2004

  1. Vlaemynck Gaëtan (St. Margareta)

  2. Vlaemynck Gregory (St. Margareta)

  3. Swennen Joaquin (H. Hart)

  4. Vanpoucke Xander (Het Anker)

  5. Wauters Sebastian (St. Jan)

  6. Lodens Ray (De Vonk)

  7. Pauwaert Joachim (St. Margareta)

  8. Vanmassenhove Senne (De Zeeparel)

  9. Mortier Tiben (St. Jan)

  10. Verhaeghe Dimitri (OLVO Heist)

  11. Hendrickx Alex (H. Hart)

  12. Callebout Sander (De Zeeparel)

  13. Van Opstal Arne (Mini Makz)

  14. Braibant Gilles (De Vonk)

  15. De Pourcq Thomas (De Vonk)

  16. Brackenier Thibault (OLVO Heist)

  17. Leyers Dex (St. Margareta)

  18. Boone Seppe (OLVO Heist)

  19. Ghoethals Florian (St. Margareta)

  20. Fallyn Noa (De Vonk)

  21. Bogaert Thomas (St. Margareta)

  22. Houtteman Jan (Het Anker)

  23. Verstraete Emiel (Westkapelle)

  24. Maenhout Nicolas (Het Anker)

  25. De Schuyter Ruben (Zwinstede)

  26. Farcas Marian (Zwinstede)

  27. Demeestere Mathieu (H. Hart)

Meisjes 2003

  1. Van Riet Marie (Zevenkote)

  2. Taloen Lucia (St. Jan)

  3. Sys Isaline (OLVO Heist)

  4. Van Quathem Dune (St. Margareta)

  5. Claerhout Ebe (St. Margareta)

  6. Vanhaelemeersch Noa (St. Margareta)

  7. Berens Yara (De Vonk)

  8. Denys Alexia (OLVO Heist)

  9. Vandeputte Lise (St. Jan)

  10. Decorte Rune (St.. Margareta)

  11. Huys Justine (St. Margareta)

  12. Poelvoorde Casidy (Zwinstede)

  13. Willems Jana (OLVO Ramskapelle)

  14. Nobus Estelle (St. Margareta)

  15. Harcq Manon (H. Hart)

  16. Vanlerberghe Maite (OLVO Heist)

  17. De Block Sophie (St. Jan)

  18. Van den Eynde Kendra (Duinenkind)

  19. Cosyn Eline (Duinenkind)

  20. Gardeyn Elise (H. Hart)

  21. De Backer Estee (St. Margareta)

  22. Devinck Nelle (St. Margareta)

  23. Khabbaoui Ayah (OLVO Heist)

Jongens 2003

  1. Claeys Kasper (St. Margareta)

  2. Tournoy Jurre (OLVO Heist)

  3. Neyts Viton (St. Margareta)

  4. Leyers Mick (St. Margareta)

  5. Jonckheere Maxim (Duinenkind)

  6. Delpierre Jacques (Duinenkind)

  7. Stockx Loïc (St. Jan)

  8. Deman Cédric (St. Magareta)

  9. Deboel Jarno (St. Margareta)

  10. Vandewalle Frédéric (Duinenkind)

  11. Clement Marius (St. Margareta)

  12. Himschoot Thibault (St. Margareta)

  13. Moeykens Thomas (H. Hart)

  14. De Laet Noah (St. Margareta)

  15. Ampe Alexis (St. Margareta)

  16. Lips Maxime (H. Hart)

  17. Snauwaert Milan (Duinenkind)

  18. De Temmerman Jef (OLVO Ramskapelle)

  19. Roets Jean (St. Jan)

  20. Stockx Daan (St. Jan)

  21. Loeteeuw Maarten (De Vuurtoren)

  22. Vanneste Jean (H. Hart)

  23. Vanoottegem Jonathan (H. Hart)

  24. Van Loo Jordy (St. Jan)

  25. Asra Jashkaran (De Vonk)

  26. Van Overmeire Gillian (Westkapelle)

  27. Ackaert Thibaut (Het Anker)

= = = = = = = = =



UITSLAGEN

SECUNDAIR ONDERWIJS

Meisjes 2002

  1. Louagie Britt (St .Bernard)

  2. Bakar Sara (St. Bernard)

  3. Van Riet Fien (St. Bernard)

  4. Coppens Famke (Hemelsdaele)

  5. Vos Astrid (St. Bernard)

  6. De Zutter Margaux (St. Bernard)

Meisjes 2001

  1. Van Deursen Kim (St. Bernard)

  2. Louagie Amber (St. Bernard)

Jongens 2002

  1. Dieltiens Gil (St. Bernard)

  2. De Groote Robbe (St. Bernard)

  3. Verfaillie Niels (St. Bernard)

  4. Jarocki Jakub (MAKZ)

  5. Prévost Pierre (St. Bernard)

  6. Peeters Mathieu (St. Bernard)

  7. Rijckaert Stanny (St. Bernard)

  8. Sey Louis (St. Bernard)

  9. Vanderschaeghe Louis (St. Bernard)

  10. Vandenbossche Remko (MAKZ)

  11. Ruttens Sebbe (St. Bernard)

  12. Berens Yorrick (OLVTD Heist)

  13. Vermeersch Tim (MAKZ)

  14. Claeys Dieter (MAKZ)

Jongens 2001

  1. Csepregi Julien (St. Bernard)

  2. Willems Thibault (St. Bernard)

  3. Brackenier Mathieu (St. Bernard)

  4. Tournoy Siem (OLVTD Zeebrugge)

  5. Vermeersch Matthias (St. Bernard)

  6. Volckaert Emiel (St. Bernard)

  7. Sodra Mina (St. Bernard)

  8. De Groote Jelle (OLVTD Heist)

  9. Laridon Louis (St. Bernard)

  10. Decorte Bram (OLVTD Heist)

  11. Hoest Thibaud (St. Bernard)

  12. Brackman Benjamin (OLVTD Heist)

  13. Blomme Maarten (St. Bernard)

  14. Van de Vijver Joren (St. Bernard)

Meisjes 2000

  1. De Brouwere Tilly (OLVTD Heist)

  2. Desnyder Jolien (St. Jozef)

  3. Lannoije Virginie (St. Jozef)

  4. Demey Charlotte (OLVTD Heist)

  5. Couvreur Rebekka (St. Jozef)

  6. Van Landschoot Isaura (OLVTD Heist)

Meisjes 1999

  1. De Groote Delphine (OLVTD Heist)

  2. Asra Poonam (St. Jozef)

  3. De Schuyter Margot (St. Jozef)

  4. Carpels Amy (St. Jozef)

  5. Maertens Tinka (St.Pieters/St.Jozef Blank)

Jongens 2000

  1. Vermeersch Yoeri (OLVTD Heist)

Jongens 1999

  1. Giebens Seppe (MAKZ)

  2. Kalai Ahmed (MAKZ)

  3. Blomme Joris (St. Jozef)

Meisjes 1997-1998

  1. Peeters Elise (St. Jozef)

  2. Tavernier Lisa (St. Jozef)

  3. Couvreur Evelien (St. Jozef)

Verstrynghe Evy (St. Jozef – LK)

Jongens 1997-1998

  1. Vandevelde Rembrand (MAKZ)

  2. Deleersnyder Mike (OLVTD Zeebrugge)

Lycke Stijn (OLVTD Zeebrugge – LK)
















De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2017
stuur bericht

    Hoofdpagina