Beker van vlaanderen masters mannen & vrouwen landelijke 1 Kessel-Lo, 6 juni 2010 Organisatie Daring Club Leuven Atletiek



Dovnload 137.42 Kb.
Datum21.08.2016
Grootte137.42 Kb.
BEKER VAN VLAANDEREN MASTERS MANNEN & VROUWEN

Landelijke 1

Kessel-Lo, 6 juni 2010

Organisatie Daring Club Leuven Atletiek

100 meter Mas Dames Uur=14:17

Reeks:1 Wind : 0.5

1 3529 Van De Geuchte Brigitte STAX 14.30 W50 56 10

2 2674 Verbeke Ingrid VS 14.37 W35 71 9

3 2818 Cardinael Gina DCLA 14.57 W40 65 7

4 3301 Defrere Martine OEH 15.62 W55 54 4

5 2199 Rogiers Conny ASVO 15.64 W45 62 3

6 3552 Estrada Campos Carmen LYRA 20.76 W40 69 1

Reeks:2 Wind : 0.7

1 2548 Peetermans Ilse ACHL 13.45 W35 70 13

2 3333 De Laet Kristel VAC 14.00 W35 72 11

3 2895 Van Dievoet Miranda ZWAT 14.49 W45 64 8

4 2632 Schollier Martine DEIN 14.71 W40 67 6

5 2175 Oplinus Kristien FLAC 14.71 W50 55 5

6 2422 Swaenepoel Hilde MACW 15.65 W45 63 2
hoogspringen Mas Heren Uur=15:44

1 4377 Willemsen Koen ACHL 1.66m M35 72 13

2 6251 Elyn Rik RCG 1.60m M40 67 11

3 4808 Heyvaert Geert LEBB 1.60m M40 66 10

4 6298 Ronsmans Alain DCLA 1.60m M50 58 9

5 4900 De Smedt Frank VAC 1.60m M35 73 8

6 6198 Baeke Geert AVLO 1.57m M35 74 6.5

6 6267 Vanderstichelen Stefaan VS 1.57m M45 63 6.5

8 5497 Florus Joeri LIER 1.54m M40 69 5

9 3498 Dreessen Jacques ATLA 1.51m M55 53 4

10 4892 Willems Peter ROBA 1.45m M40 70 3

11 3533 Byloos Frans LOOI 1.40m M70 39 2

12 3962 Salaets Ghislain FLAC 1.25m M55 51 1
verspringen Mas Dames Uur=15:26

1 2782 Paesen Heidi LYRA 5.01m +0.0 W40 70 13

2 2917 Van Hul Isabel ZWAT 4.66m +0.0 W35 73 11

3 2548 Peetermans Ilse ACHL 4.57m +0.0 W35 70 10

4 2333 Clauwaert Lieve DEIN 4.43m +0.1 W35 71 9

5 3411 De Ceuninck Mieke MACW 4.27m +0.4 W35 70 8

6 2434 Vanhellemont An DCLA 4.06m -0.2 W45 64 7

7 2286 Vanhorenbeeck Hildegarde STAX 4.04m +0.0 W55 53 6

8 3302 Knipping Veronique OEH 3.94m +0.2 W50 57 5

9 3554 De Vusser Martine VS 3.55m +0.3 W40 67 4

10 2173 Denys Liliane FLAC 3.46m +0.5 W55 54 3

11 2704 Vindevoghel Sofie ASVO 3.27m +0.2 W35 71 2

12 3571 Bierebeeck Christine VAC 3.21m -0.3 W40 68 1
speerwerpen 800g M35...45 Mas Heren Uur=15:23

1 6238 Everaerts Eddy DCLA 47.36m M45 62 13

2 5264 Van Rooy Marcel ACHL 45.25m M45 62 11

3 5039 Van Elsacker Jan LIER 43.58m M35 72 10

4 4900 De Smedt Frank VAC 42.54m M35 73 9

5 4083 Van Maldegem Luc RCG 42.11m M45 60 8

6 4224 Bobbaers Georges ATLA 41.02m M50 56 7

7 6155 De Mey Edwin AVLO 37.69m M40 67 6

8 6262 Van Gucht Eric LEBB 35.96m M40 65 5

9 4802 Casteels Peter VS 33.04m M50 60 4

10 3545 Ghoos Benny LOOI 31.76m M35 71 3

11 4678 Van Dyck Jos ROBA 27.33m M45 63 2

12 5809 Deneire Geert FLAC 27.07m M50 57 1
kogel 4,000kg W35,40,45 Mas Dames Uur=15:04

1 3505 Langeraert Karine STAX 10.70m W40 69 13

2 2565 Marcelis Janique OEH 9.40m W35 70 11

3 2752 Van Mechelen Lieve ACHL 8.82m W35 72 10

4 2818 Cardinael Gina DCLA 8.47m W40 65 9

5 2643 Bourdeaud'hui Katleen ASVO 8.18m W45 64 8

6 2896 Colyn Peggy ZWAT 8.08m W40 69 7

7 2171 Van Eynde Annik FLAC 8.06m W40 66 6

8 3048 Busschops Annik LYRA 7.92m W40 69 5

9 2619 Vandenbroucke Sonja DEIN 7.72m W45 62 4

10 2600 Vandaele Linda MACW 6.92m W45 62 3

11 3574 De Schutter Yvette VAC 6.64m W50 58 2

12 3547 Van Laer Christel VS 6.54m W35 75 1
100 meter Mas Heren Uur=14:35

Reeks:1 Wind : 0.5

1 5023 Dierckx Patrick LIER 12.53 M40 65 6

2 5703 Pollet Danny VAC 12.61 M50 60 5

3 4278 De Vries Erik ACHL 12.64 M40 67 4

4 5771 Mievis Benny ATLA 13.24 M45 63 3

5 5910 Heyvaert Koen LEBB 13.29 M35 74 2

6 4689 Demolder Bart ROBA 13.47 M40 66 1

Reeks:2 Wind : 0.6

1 6150 Decatelle Kris AVLO 11.78 M35 75 13

2 4390 De Moor Mario FLAC 11.95 M45 64 11

3 5591 Van Avondt Wim DCLA 11.99 M45 64 10

4 6208 Asselman Frank VS 12.01 M35 72 9

5 5960 Jacobs Dirk LOOI 12.02 M50 58 8

6 5382 Blot Stijn RCG 12.20 M40 68 7
800 meter Mas Dames Uur=14:41

1 3270 Adam Inge MACW 2'28.01 W40 67 13

2 2501 Lauwers Leen DCLA 2'30.63 W45 64 11

3 2398 Blancquaert Nathalie VS 2'36.00 W40 66 10

4 3057 Geiregat Carine DEIN 2'37.60 W45 63 9

5 2572 Onzia Sandra ZWAT 2'38.22 W35 72 8

6 2699 Leconte Beatrijs FLAC 2'45.41 W40 69 7

7 3558 Frigne Martine STAX 2'48.87 W50 58 6

8 2562 De Gelas Fanny OEH 2'50.09 W55 55 5

9 2640 De Lange Vera ASVO 2'50.72 W35 71 4

10 2365 Verschueren Lutgard ACHL 2'52.48 W40 66 3

11 2785 Schoovaerts Anne-marie LYRA 3'02.45 W40 68 2

12 3328 Servranckx Anne-Marie VAC 3'24.23 W45 62 1
1500 meter Mas Dames Uur=14:56

1 2394 Debaets Corinne DCLA 4'43.97 W45 63 13

2 2406 Hillewaere Nele VS 5'05.33 W45 64 11

3 2598 Heirbaut Katleen ZWAT 5'24.14 W40 67 10

4 2352 Drouard Sandy ACHL 5'26.85 W35 74 9

5 2618 Christiaens Christiane DEIN 5'29.80 W45 65 8

6 2285 Duvivier Chantal STAX 5'30.04 W50 58 7

7 2707 Vandemaele Sybille MACW 5'30.45 W45 63 6

8 2563 Landsheere Christine OEH 5'31.14 W40 65 5

9 3573 Van Bastelaere Els VAC 6'02.03 W40 66 4

10 2184 Decraene Annette ASVO 6'49.33 W40 68 3

11 3308 Lauwers Helga FLAC 6'52.72 W45 64 2

12 3551 Van Den Branden Jana LYRA 8'22.47 W35 71 1
1500 meter Mas Heren Uur=15:10

1 4679 Grymonpon Joost ROBA 4'24.09 M40 69 13

2 3804 Vervaet Dirk AVLO 4'24.54 M45 62 11

3 4074 Jacquemyn Kristof RCG 4'25.01 M35 71 10

4 5739 Schroven Erik VAC 4'25.28 M40 69 9

5 4357 Matthijs Guy VS 4'28.06 M40 68 8

6 6223 Everaert Bram ACHL 4'28.65 M35 75 7

7 3461 Van Houten Leo* ATLA 4'31.52 M40 68 6

8 5013 Bax Luc LIER 4'34.39 M35 71 5

9 4720 Steurs Wim DCLA 4'36.81 M45 64 4

10 6051 Oeyen Dirk LOOI 4'37.98 M35 70 3

11 3966 Roesbeke Rudy FLAC 4'44.85 M45 64 2

12 5823 Eylenbosch Mario LEBB 4'48.13 M35 74 1
discuswerpen 1,000kg Mas Dames Uur=16:26

1 3505 Langeraert Karine STAX 35.29m W40 69 13

2 2914 Descamps Mariemadeleine FLAC 26.19m W55 52 11

3 2565 Marcelis Janique OEH 25.44m W35 70 10

4 2620 Van Den Meersschaut Ann DEIN 23.26m W45 64 9

5 2571 Moenssens Christel ZWAT 22.65m W45 63 8

6 3048 Busschops Annik LYRA 21.68m W40 69 7

7 3454 Kockaert Pascale VAC 21.55m W40 67 6

8 2355 Heylen Annie ACHL 19.87m W50 56 5

9 3396 Eysermans Annemie DCLA 18.82m W45 64 4

10 2428 Louwie Veronique MACW 18.65m W40 65 3

11 2803 Van Audenhove Veronique VS 17.06m W40 66 2

12 2203 Hanssens Rachel ASVO 16.30m W80 29 1
200 meter Mas Dames Uur=15:18

Reeks:1 Wind : -0.3

1 2674 Verbeke Ingrid VS 28.96 W35 71 11

2 3534 Melkebeke Nora STAX 31.20 W35 74 6

3 3302 Knipping Veronique OEH 31.31 W50 57 5

4 2435 Verlinde Ilse DCLA 31.62 W40 69 3

5 3553 Mattheus Lut LYRA 34.79 W40 67 2

6 3389 Verhaeren Christel VAC 36.28 W50 59 1

Reeks:2 Wind : 0.8

1 2917 Van Hul Isabel ZWAT 28.09 W35 73 13

2 3128 Decaesteker Marijke MACW 29.02 W35 71 10

3 3241 Van Renterghem Sonia DEIN 29.17 W40 65 9

4 3387 Verlinden An ACHL 29.41 W35 73 8

5 2175 Oplinus Kristien FLAC 30.84 W50 55 7

6 2199 Rogiers Conny ASVO 31.50 W45 62 4
200 meter Mas Heren Uur=15:27

Reeks:1 Wind : -1.9

1 5704 Van Kerckhoven Daniel VAC 25.81 M45 61 6

2 3751 Meulewaeter Frank AVLO 25.87 M45 63 5

3 5485 Ledegen Koen ACHL 26.18 M40 67 4

4 5099 Vierendeels Jan LEBB 26.21 M40 68 3

5 5253 Caenen Luc ATLA 27.43 M45 63 2

6 4671 Van Kerkhoven Dirk ROBA 27.67 M45 63 1

Reeks:2 Wind : -1.7

1 4390 De Moor Mario FLAC 24.18 M45 64 13

2 5960 Jacobs Dirk LOOI 24.44 M50 58 11

3 5382 Blot Stijn RCG 24.55 M40 68 10

4 5591 Van Avondt Wim DCLA 24.62 M45 64 9

5 5033 Theeuws Bart LIER 25.59 M35 73 8

6 3810 Grillet Geert VS 25.60 M40 69 7
400 meter Mas Heren Uur=15:44

Reeks:1


1 4273 Vermeulen Yves ACHL 55.87 M40 69 9

2 5290 Wouters Joeri ROBA 57.94 M35 74 6

3 3478 Claassen Carolus* ATLA 58.70 M45 63 4

4 6239 Vanden Boer Edgard LEBB 59.17 M45 64 3

5 5494 De Borger Geert AVLO 60.03 M50 59 2

6 3554 Sannen Frank LOOI 61.69 M45 64 1

Reeks:2

1 4632 Van Hoof Kor VS 53.86 M35 73 13



2 5145 Neefs Marc DCLA 53.99 M45 65 11

3 6047 Dewulf Carlos FLAC 55.60 M40 67 10

4 4366 Gryp Lieven VAC 55.97 M45 64 8

5 5015 Bervoets Dirk LIER 56.94 M40 65 7

6 5920 Fockedey Ludo RCG 58.16 M40 68 5
hoogspringen Mas Dames Uur=17:05

1 3525 De Leeuw Sabrina OEH 1.64m W35 74 13

2 2782 Paesen Heidi LYRA 1.61m W40 70 11

3 2333 Clauwaert Lieve DEIN 1.37m W35 71 10

4 2434 Vanhellemont An DCLA 1.37m W45 64 9

5 2643 Bourdeaud'hui Katleen ASVO 1.34m W45 64 8

6 3555 Mermans Sandra ZWAT 1.34m W35 73 6.5

6 3333 De Laet Kristel VAC 1.34m W35 72 6.5

8 2398 Blancquaert Nathalie VS 1.31m W40 66 5

9 3206 Van De Water Inge ACHL 1.25m W35 72 4

10 2172 De Marez Griet FLAC 1.20m W45 62 2

10 3529 Van De Geuchte Brigitte STAX 1.20m W50 56 2

10 2600 Vandaele Linda MACW 1.20m W45 62 2
verspringen Mas Heren Uur=17:20

1 6208 Asselman Frank VS 5.67m +0.2 M35 72 13

2 5771 Mievis Benny ATLA 5.60m +2.3 M45 63 5.52m0.0 11

3 3788 Robben Bart ACHL 5.37m -1.7 M40 70 10

4 6198 Baeke Geert AVLO 5.25m +0.4 M35 74 9

5 6237 Van Steenkiste Hans DCLA 5.20m +0.9 M50 58 8

6 5703 Pollet Danny VAC 5.19m +0.3 M50 60 7

7 3858 De Geest Andreas LOOI 5.16m +0.2 M50 59 6

8 5497 Florus Joeri LIER 5.14m +1.6 M40 69 5

9 4892 Willems Peter ROBA 4.86m +1.3 M40 70 4

10 5910 Heyvaert Koen LEBB 4.73m +0.1 M35 74 3

11 5546 Lepoutre Rik FLAC 4.65m +1.2 M50 60 2

12 5386 Vlaeminck Marnix RCG 4.62m +0.4 M40 68 1
speerwerpen 600g W35...45 Mas Dames Uur=16:43

1 2171 Van Eynde Annik FLAC 31.21m W40 66 13

2 2572 Onzia Sandra ZWAT 27.28m W35 72 11

3 3421 Sarkioja Susanna OEH 24.68m W40 68 10

4 2400 Eurlings Andrea VS 23.63m W45 63 9

5 3559 Clauwaert Greet DEIN 22.69m W35 72 8

6 2405 Mensaert Myriam DCLA 20.48m W45 61 7

7 2287 De Keyzer Odette STAX 20.37m W55 51 6

8 3411 De Ceuninck Mieke MACW 19.81m W35 70 5

9 2621 Van De Water Annick ACHL 17.81m W35 71 4

10 3328 Servranckx Anne-Marie VAC 17.15m W45 62 3

11 2694 De Gucht Hilde LYRA 16.19m W40 68 2

12 2188 Aelvoet Sabine ASVO 15.66m W40 69 1
kogel 7,260kg M35...45 Mas Heren Uur=16:33

1 5038 Van Der Heyden Pascal LIER 13.03m M40 65 13

2 5283 De Wyngaert Walter ROBA 12.65m M35 70 11

3 3957 Stalmans Joris LOOI 11.83m M40 68 10

4 5199 Morret Michael LEBB 11.68m M40 69 9

5 6235 Gieghase Peter VAC 10.78m M40 66 8

6 5264 Van Rooy Marcel ACHL 10.61m M45 62 7

7 6012 Mesotten Pascal ATLA 10.08m M35 70 6

8 6158 Van Driessche Peter AVLO 9.85m M35 75 5

9 5630 Vandenweghe Jules DCLA 9.24m M65 43 4

10 6043 Vandenhaute Didier RCG 8.97m M40 67 3

11 5809 Deneire Geert FLAC 8.68m M50 57 2

3919 Van Den Branden Jurgen VS GP M35 70 1
3000 meter Mas Dames Uur=16:22

1 2766 Collier Isabelle OEH 10'30.77 W35 73 13

2 2500 Lambrechts Dominique DCLA 10'37.92 W35 70 11

3 3446 Guillemyn Marijke FLAC 11'10.38 W45 64 10

4 3116 Van Peer Christa ACHL 11'30.48 W50 58 9

5 2543 Ameloot Nathalie DEIN 11'31.26 W40 69 8

6 2656 Morlion Kristien MACW 11'35.80 W45 64 7

7 3494 Wuytack Sara ZWAT 11'37.56 W40 68 6

8 2718 Geerts Hilde LYRA 11'42.88 W40 68 5

9 2641 Goossens Martine ASVO 11'45.73 W45 62 4

10 2787 Van Der Donckt Annelies VAC 12'43.92 W40 69 3

11 2392 Braekman Conny VS 12'44.87 W40 66 2

12 3023 Manhaeve Ann STAX 13'14.09 W45 63 1
3000 meter Mas Heren Uur=16:56

1 4718 Delme Andy ROBA 9'32.4 M35 71 13

2 5257 Planas Juan ATLA 9'34.2 M40 65 11

3 4200 Beyens Frans LOOI 9'38.6 M50 59 10

4 3768 Renders Frans ACHL 9'40.6 M45 62 9

5 5740 Vanderpoorten Miguel VAC 9'41.8 M35 72 8

6 4346 Moens Jan LEBB 9'45.1 M40 68 7

7 5621 Vandekerckhove Filiep FLAC 9'46.5 M45 65 6

8 5521 Van De Weyer Koen AVLO 9'48.1 M35 73 5

9 5014 Bervoets Bart LIER 10'05.9 M35 70 4

10 6153 Jacquemyn Tony RCG 10'15.6 M40 67 3

11 5146 Rom Gert DCLA 10'23.4 M40 69 2

12 3790 Goedertier Olivier VS 10'33.6 M40 66 1
discus 2,000kg M35..45 Mas Heren Uur=17:37

1 3919 Van Den Branden Jurgen VS 42.25m M35 70 13

2 5800 Verheijen Luc ACHL 37.67m M40 69 11

3 5283 De Wyngaert Walter ROBA 36.91m M35 70 10

4 6158 Van Driessche Peter AVLO 35.31m M35 75 9

5 5366 Ghoos Kris LOOI 34.06m M35 73 8

6 6012 Mesotten Pascal ATLA 33.98m M35 70 7

7 6241 Van Gucht Antoine LEBB 31.30m M50 56 6

8 5038 Van Der Heyden Pascal LIER 31.01m M40 65 5

9 5882 De Bona Daniel VAC 26.01m M50 60 4

10 3853 Vermaelen Gunther DCLA 24.54m M35 74 3

11 4351 Hollebeke Patrick FLAC 21.65m M50 55 2

12 6251 Elyn Rik RCG 14.84m M40 67 1
5000 meter Mas Heren Uur=17:26

1 6018 Wils Johan ACHL 15'46.7 M35 74 13

2 4705 Van Daele Patrick ROBA 15'49.2 M45 63 11

3 4009 Van Der Hoeven Marc VS 15'54.4 M45 60 10

4 5522 Van Hoebroeck Ali AVLO 16'10.9 M35 71 9

5 5249 Vanhaecke Filip FLAC 16'26.0 M50 59 8

6 5556 Vets Herman LIER 16'28.6 M40 66 7

7 4078 Rahoens Philip RCG 16'58.0 M40 68 6

8 3848 Van Lierop Piet DCLA 17'14.4 M45 65 5

9 3657 Van Opstal Walter LOOI 17'22.6 M40 69 4

10 4989 Van Steen Sven VAC 17'27.8 M40 66 3

11 4819 Beque Jozef LEBB 18'23.0 M55 54 2

12 4508 Surinx Jos ATLA 19'16.0 M45 61 1
4 x 100 meter Mas Dames Uur=17:21

Reeks:1


1 ASVO 58.96 6

2640 De Lange Vera

2643 Bourdeaud'hui Katleen

2199 Rogiers Conny

2202 Slabbaert Mia

2 MACW 59.96 5

3128 Decaesteker Marijke

3411 De Ceuninck Mieke

2422 Swaenepoel Hilde

2707 Vandemaele Sybille

3 FLAC 60.32 4

2173 Denys Liliane

2699 Leconte Beatrijs

2172 De Marez Griet

2175 Oplinus Kristien

4 VS 60.61 3

2803 Van Audenhove Veronique

2398 Blancquaert Nathalie

3554 De Vusser Martine

2406 Hillewaere Nele

5 LYRA 62.02 2

2694 De Gucht Hilde

2785 Schoovaerts Anne-marie

2782 Paesen Heidi

3553 Mattheus Lut

6 VAC 63.86 1

3389 Verhaeren Christel

3573 Van Bastelaere Els

3328 Servranckx Anne-Marie

3333 De Laet Kristel

Reeks:2

1 ACHL 55.53 13



3208 Witvrouwen Griet

3387 Verlinden An

2369 Van Elsacker Els

2548 Peetermans Ilse

2 DEIN 55.80 11

2632 Schollier Martine

3241 Van Renterghem Sonia

3242 Clauwaert Karine

2333 Clauwaert Lieve

3 ZWAT 56.32 10

3106 Rens Renilde

2917 Van Hul Isabel

2895 Van Dievoet Miranda

2572 Onzia Sandra

4 OEH 58.11 9

3301 Defrere Martine

3302 Knipping Veronique

2766 Collier Isabelle

3525 De Leeuw Sabrina

5 STAX 58.12 8

3534 Melkebeke Nora

3529 Van De Geuchte Brigitte

2287 De Keyzer Odette

3505 Langeraert Karine

6 DCLA 58.20 7

2818 Cardinael Gina

2435 Verlinde Ilse

2402 Havermans Hilde

2501 Lauwers Leen
4 x 400 meter Mas Heren Uur=17:42

Reeks:1


1 ROBA 3'45.87 13

5290 Wouters Joeri

4718 Delme Andy

4705 Van Daele Patrick

4679 Grymonpon Joost

2 FLAC 3'48.15 11

3966 Roesbeke Rudy

4390 De Moor Mario

5621 Vandekerckhove Filiep

6047 Dewulf Carlos

3 VS 3'51.71 7

3810 Grillet Geert

4357 Matthijs Guy

4009 Van Der Hoeven Marc

4632 Van Hoof Kor

4 LOOI 3'57.93 4

3858 De Geest Andreas

6051 Oeyen Dirk

3554 Sannen Frank

5960 Jacobs Dirk

5 ATLA 4'07.74 2

3478 Claassen Carolus*

3461 Van Houten Leo*

5253 Caenen Luc

5257 Planas Juan

LEBB DIS 0

6239 Vanden Boer Edgard

4346 Moens Jan

5823 Eylenbosch Mario

5099 Vierendeels Jan

Reeks:2

1 RCG 3'49.54 10



5920 Fockedey Ludo

5382 Blot Stijn

4074 Jacquemyn Kristof

4065 De Baets Frits

2 AVLO 3'49.82 9

3751 Meulewaeter Frank

6150 Decatelle Kris

5521 Van De Weyer Koen

3804 Vervaet Dirk

3 ACHL 3'50.87 8

5485 Ledegen Koen

4278 De Vries Erik

5645 Robijns Yves

4273 Vermeulen Yves

4 VAC 3'53.03 6

5704 Van Kerckhoven Daniel

5871 Paermentier Guy

5739 Schroven Erik

4366 Gryp Lieven

5 LIER 3'54.33 5

5023 Dierckx Patrick

5014 Bervoets Bart

5497 Florus Joeri

5039 Van Elsacker Jan

6 DCLA 4'00.16 3

5591 Van Avondt Wim

5145 Neefs Marc

3848 Van Lierop Piet



4716 Raeymaekers Peter





Eindstanden Mannen








































100

200

400

1500

3000

5000

Hoog

Ver

Kogel

Discus

Speer

4 * 400

TOTAAL

1

ACHL

4

4

9

7

9

13

13

10

7

11

11

8

106

2

VS

9

7

13

8

1

10

6,5

13

1

13

4

7

92,5

3

AVLO

13

5

2

11

5

9

6,5

9

5

9

6

9

89,5

4

ROBA

1

1

6

13

13

11

3

4

11

10

2

13

88

5

DCLA

10

9

11

4

2

5

9

8

4

3

13

3

81

6

VAC

5

6

8

9

8

3

8

7

8

4

9

6

81

7

LIER

6

8

7

5

4

7

5

5

13

5

10

5

80

8

RCG

7

10

5

10

3

6

11

1

3

1

8

10

75

9

LOOI

8

11

1

3

10

4

2

6

10

8

3

4

70

10

FLAC

11

13

10

2

6

8

1

2

2

2

1

11

69

11

ATLA

3

2

4

6

11

1

4

11

6

7

7

2

64

12

LEBB

2

3

3

1

7

2

10

3

9

6

5

0

51

















































Eidstanden Vrouwen








































100

200

800

1500

3000

Hoog

Ver

Kogel

Discus

Speer

4 * 100




TOTAAL

1

ZWAT

8

13

8

10

6

6,5

11

7

8

11

10




98,5

2

DEIN

6

9

9

8

8

10

9

4

9

8

11




91

3

OEH

4

5

5

5

13

13

5

11

10

10

9




90

4

ACHL

13

8

3

9

9

4

10

10

5

4

13




88

5

DCLA

7

3

11

13

11

9

7

9

4

7

7




88

6

STAX

10

6

6

7

1

2

6

13

13

6

8




78

7

FLAC

5

7

7

2

10

2

3

6

11

13

4




70

8

VS

9

11

10

11

2

5

4

1

2

9

3




67

9

MACW

2

10

13

6

7

2

8

3

3

5

5




64

10

LYRA

1

2

2

1

5

11

13

5

7

2

2




51

11

ASVO

3

4

4

3

4

8

2

8

1

1

6




44

12

VAC

11

1

1

4

3

6,5

1

2

6

3

1




39,5




De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2017
stuur bericht

    Hoofdpagina