Cijfers Vlakwatercross Venray 25 januari 2004 Mannen korte cross 4050 m



Dovnload 69.3 Kb.
Datum21.08.2016
Grootte69.3 Kb.
Cijfers Vlakwatercross Venray 25 januari 2004
Mannen korte cross 4050 m

1 Rocky Grispen 82 AVT 13.05

2 Carl Tipton 77 PSV 13.12

3 Joris de Man 85 PSV 13.48

4 Guus Gilsing 83 GAC 13.57

5 Sander v.d. Putten 84 PSV 14.06

6 Martijn Peters 86 HAC Helmond 14.07

7 Paul Dekkers 84 GAC 14.13

8 Ralph Berendsen 76 Asterix 14.24

9 Mart van Rooij 61 AV Venray-Regio 14.28

10 Hans van de Laar 80 AV Weert 14.34

11 Pim van de Oever 74 olympus 14.41

12 Jan Poels 56 AV Venray-Regio 14.46

13 Hans Theunissen 38 AV Venray-Regio 15.08

14 Paul Sniekers 79 AV Weert 15.12

15 Matthijs Buist 80 LGD Deurne 15.29

16 Eric Jacobs 66 AV Weert 15.51

17 Leo vd Berg 74 Ceberus Nijmegen 16.02

18 Henk ten Have 52 Orion 16.08

19 Edwin v.d. Wallen 82 AV LGD 16.17

20 Dimitri van Dun 75 AV Venray-Regio 16.28

Mannen 8100 m

1 Peter Heusschen 76 AV Venray-Regio 26.38

2 Renzo Roumen 75 Caesar 27.39

3 Anton van de Heuvel 64 GAC 27.46

4 Camille Hendrikx 71 PK 28.48

5 Bart Gerrits 80 Hellas Utrecht 29.14

6 Imar Savelsbergh 69 GAC 29.28

7 Geert Linders 64 LGD Deurne 29.50

8 Mario Duking 74 Atletico 73 Gendringen 36.39

Mannen Veteranen 40 8100 m

1 Theo Peeters 61 AVV 28.34

2 Wim Janssen 63 Atletiek Helden 28.51

3 Frank van Eijk 63 't Jasper Sport 29.08

4 Jan van den Kerkhof 61 AV Weert 30.04

5 Hans Peeters 61 Atletiek Helden 30.47

6 Jan Hendrik Koene 61 Atletiek Helden 32.00

7 Roland van den Bogaard 62 LGD Deurne 33.41

Mannen Veteranen 45 8100 m

1 Wil Pepels 58 Caesar 27.37

2 Henk van Eck 56 GAC 27.52

3 Adriaan Dekkers 56 GAC 29.11

4 Willy Claessen 57 LGD Deurne 29.51

5 Roel Raaijmakers 57 GACGemert 30.09

6 Harrie v Gogh 56 AV Weert 31.51

7 Hans Bouwmans 55 LGD Deurne 32.16

8 Geert Emons 56 Loopgroep PK 35.00

Mannen Veteranen 50 8100 m

1 Piet Jaspers 52 't Jasper Sport 31.17

2 Paul Coppus 52 AV Venray-Regio 31.33

3 Harrie van der Laak 52 LGD Deurne 32.46

4 Heinrich von Nahmen 50 LG Alpen 33.07

5 Wiel van Lier 53 Atletiek Helden 33.38

6 Rob de Jager 53 LGD Deurne 33.43

7 Jan van de Rijdt 52 't Jasper Sport 34.44

8 Gerrit Post 50 HAC Helmond 35.09

9 Jan Maessen 52 AV Venray-Regio 37.31

10 Harrie Stempher 50 AV VM Deventer 40.21

Mannen Veteranen 55+ 8100 m

1 Jo Dat 48 LGD Deurne 32.09

2 Frank Duking 47 Atletico 32.19

3 Toon Heijmans 48 PK Nijmegen 32.25

4 Wim Frenken 45 AV Weert 33.11

5 Peter v.d. Geld 48 Swift 33.13

6 Bernard van Bladel 42 LGD Deurne 33.29

7 Cor Bosma 48 G.A.C.Gemert 34.04

8 Jan Haegens 47 Orion 34.24

9 Jan Melkert 45 LGD Deurne 35.12

10 Wim Verstappen 48 HAC Helmond 35.23

11 Paul Kweems 43 HAC Helmond 37.21


Uitslagen Vlakwatercross A.V. Venray-Regio 25-01-2004
Vrouwen 4050 m

1 Anja v.d. Heijden 63 LGD Deurne 15.06

2 Jany van Gerwen 77 PSV 15.32

3 Maike v Veggel 80 PK 16.04

4 Lisa Tipton 77 PSV 16.57

5 Janneke Nieuwenhuijzen 75 PSV 16.58

6 Katja Kanditt 77 Duitsland 17.40

7 Maartje Pleunis 82 AV Weert 19.10

Vrouwen Veteranen 35/40 4050 m

1 Birgit Brauckmann 67 Monchen Gladbach 15.04

2 Margret Sandbrink 60 GAC Gemert 17.16

3 Francien Lenssen 59 GAC Gemert 17.20

Vrouwen Veteranen 45+ 4050 m

1 Sabine Schuwer 58 Pegasus 16.23

2 Helmie Caris 57 AV Weert 16.46

3 Henny Dekkers 58 GAC 17.58

4 Drien Hendrix 52 LGD Deurne 18.17

5 Ria van den Goor 57 Scopias 18.37


Uitslagen Vlakwatercross A.V. Venray-Regio 25-01-2004
Jongens D 2260 m

1 Niek Aarts 91 AV Venray-Regio 8.14

2 Maikel van den Steen 92 LGD Deurne 8.14

3 Remy Maanen 91 PAC 8.19

4 Mads Bijsterveld 91 PSV 8.23

5 Daan Bruijsten 92 SHRT 8.24

6 Toufeek Lamoachi 92 AV Weert 8.47

7 Don Keijzers 92 AV Venray-Regio 8.50

8 Erwin Hoogers 91 LGD Deurne 8.54

9 Lex Sinnige 92 AV Weert 8.55

10 Laurens Stam 91 AV Venray-Regio 8.58

11 Roy van de Vijfeijken 91 HAC Helmond 9.17

12 Sjors Hendriks 91 LGD Deurne 9.22

13 Jolan Knol 91 AV Venray-Regio 9.23

14 Daan Meulendijks 92 HAC Helmond 9.23

15 Jelte van den Elsen 92 HAC Helmond 9.25

16 Bart de Vocht 91 HAC Helmond 9.29

17 Sven ten Wolde 92 't Jasper Sport 9.30

18 Luuk van de Wouw 92 HAC Helmond 9.30

19 Wouter Schuwer 91 Scopias 9.34

20 Robin van de Bogaard 92 LGD Deurne 9.37

21 Bram Haver 92 HAC Helmond 9.38

22 Arjan van Mierlo 92 't Jasper Sport 9.43

23 Kevin Theunissen 92 AV Venray-Regio 9.44

24 Job Canton 91 HAC Helmond 9.45

25 Jeroen Haver 92 HAC Helmond 9.48

26 Rob van Berlo 92 LGD Deurne 10.02

27 Wilco Vlenterie 91 Scopias 10.06

28 Mark Gielen 92 Atletiek Helden 10.12

29 Juri van Lierop 92 't Jasper Sport 10.20

30 Thomas Creemers 92 RAV de Komeet 10.31

31 Pleun van Dinter 92 HAC Helmond 10.33

32 Roel Tullemans 91 AV Weert 10.34

33 Erik Hoogers 92 LGD Deurne 10.45

34 Maik Verhoeven 92 HAC Helmond 10.46

35 Gregory van de Ven 91 AV Venray Regio 10.53

36 Rick Claessen 92 LGD Deurne 10.59

37 Pieter Driessen 91 AV Venray-Regio 11.04

38 Ward van Bilsen 91 AV Heythuysen 11.08

39 Levi Meulendijks 92 HAC Helmond 12.04

Jongens C 3200 m

1 Tom van Oorschot 89 SHRT 10.35

2 Mike Krak 89 PSV 11.05

3 Robin Teunissen 90 AV Venray-Regio 11.09

4 Chris van Lierop 89 't Jasper Sport 11.11

5 Bas van Oorschot 89 SHRT 11.15

6 Dinesh Randjietsingh 89 AV de Keien 11.16

7 Roel van de Wouw 89 HAC Helmond 11.28

8 Rik Heijnen 90 Atletiek Helden 11.37

9 Joop Stapel 90 Scopias 11.40

10 Joris Geertman 89 HAC Helmond 11.45

11 Rens Seunis 90 AV Heythuysen 11.52

12 Luuk Verberne 90 HAC Helmond 11.54

13 Floor Kouwenberg 89 Scopias 11.58

14 Lars Bijsterveld 89 PSV 12.08

15 Niels Jacobs 90 HAC Helmond 12.20

16 Luc Veldhuijzen 90 LGD Deurne 12.33

17 Patrick van de Bogaard 89 Scopias 12.35

18 Sem Sleegers 89 GAC 12.43

19 Joep Chatrou 90 HAC Helmond 12.58

20 Loek Matthijsen 90 AV Venray-Regio 13.04

21 Wytze van Hulten 89 't Jasper Sport 13.10

22 Twan Schmitz 90 AV Heythuysen 13.11

23 Thomas Konings 89 HAC Helmond 13.17

24 Frank Hendriks 90 LGD Deurne 13.24

25 Paul Wilms 90 Atletiek Helden 13.31

26 Mike Roodakker 90 Atletiek Helden 13.45

27 Luc Trommelen 89 LGD Deurne 13.48

28 Marco Geerarts 90 HAC Helmond 13.53

29 Vincent Fergus 89 LGD Deurne 14.13

30 Tom Truijen 90 AV Weert 14.15

31 Roel van Duijhoven 90 HAC Helmond 14.17

32 Daan Zuidervaart 89 HAC Helmond 14.17

33 Dirk van de Wouw 90 HAC Helmond 14.17

34 Frank Hoogers 89 LGD Deurne 14.45

35 Luc van Lierop 90 't Jasper Sport 18.08

Jongens B 4050 m

1 Gijs Jacobs 87 HAC Helmond 13.17

2 Sam Lavrijsen 87 SHRT 13.50

3 Nico Tilburgs 87 Atletiek Helden 13.53

4 Joost Rademaekers 87 AV Weert 13.57

5 Evert Scheltinga 87 SHRT 14.04

6 Tim van Griensven 87 HAC Helmond 14.07

7 Rick de Greef 87 HAC Helmond 14.16

8 Ivar Bijsterveld 88 PSV 14.39

9 Ruud van Driel 88 AV Weert 15.11

10 Eric Jaspers 87 't Jasper Sport 15.14

11 Willem van Otterdijk 88 LGD Deurne 15.16

12 Maarten Meeuws 88 't Jasper Sport 16.19

13 Daan Vissers 88 't Jasper Sport 17.00

14 Chris van Rooy 88 't Jasper Sport 17.45

15 Wim van Otterdijk 87 LGD Deurne 18.06

16 Herman Wismans 87 LGD Deurne 19.17

17 Sander Verstegen 88 AV Venray Regio 19.20

Jongens A 4050 m

1 Werner Gentle 86 LGD Deurne 13.35

2 Roel Haeren 86 AVON 13.40

3 Joep van Oorschot 86 SHRT 13.45

4 Roel van Rie 86 AVON 13.56

5 Femmo Hermans 85 HAC Helmond 13.59


Uitslagen Vlakwatercross A.V. Venray-Regio 25-01-2004


Meisjes D 1600 m

1 Cherry Krak 92 PSV 5.48

2 Lonneke Vogels 91 SHRT 5.49

3 Daisy Kusters 91 GAC Gemert 5.50

4 Iris Dekkers Los 91 't Jasper Sport 5.57

5 Kim Cornelissen 91 HAC Helmond 5.59

6 Suzanne van Aalst 91 De Keien Uden 6.02

7 Yrla Bijsterveld 91 PSV 6.04

8 Nikki Tromp 91 Oirschot 6.08

9 Joske Huysman 92 P.S.V. Atletiek 6.09

10 Loes Knapen 91 HAC Helmond 6.16

11 Nina van de Rijdt 91 't Jasper Sport 6.16

12 Irene v. d. Berkmortel 92 LGD Deurne 6.20

13 Cynthia v.d. Velden 91 Scopias 6.26

14 Ingrid Jaspers 91 't Jasper Sport 6.29

15 Sohyla Ou-omar 92 Scopias 6.30

16 Anne Michelle Vos 91 AV Weert 6.32

17 Jacqueline Goossens 91 LGD Deurne 6.33

18 Bo Koopmans 91 Atletiek Helden 6.34

19 Samanta Kemps 91 Scopias 6.35

20 Eline Vinken 92 't Jasper Sport 6.36

21 Diekje van Heeswijk 92 AV Heythuysen 6.38

22 Britt Reijnders 92 AV Weert 6.43

23 Kristel Matthijssen 92 LGD Deurne 6.44

24 Eva Stapel 92 Scopias 6.48

25 Joelle van de Heuvel 91 HAC Helmond 6.49

26 Lise Adriaanse 92 LGD Deurne 6.54

27 Moniek Vervoordeldonk 91 't Jasper Sport 7.02

28 Jasmiene Bombala 92 AV Venray-Regio 7.05

29 Georgina Fergus 92 LGD Deurne 7.09

30 Chloë van Diepen 92 't Jasper Sport 7.13

31 Anke Beerens 92 AV Weert 7.15

32 Lieke Welten 92 LGD Deurne 7.16

33 Yvonne Jaspers 91 't Jasper Sport 7.19

34 Jessie Megens 92 't Jasper Sport 7.26

35 Elke Boudewijns 92 LGD Deurne 7.30

36 Lara Wijnen 91 LGD Deurne 7.32

37 Lian Klein Tuente 91 Scopias 7.36

38 Veerle Bakker 92 AV Weert 7.40

39 Carmen Linssen 92 AV Venray-Regio 7.45

40 Lisa Steenkamer 91 AV Venray-Regio 9.37

Meisjes C 2260 m

1 Esther Arts 89 LGD Deurne 8.29

2 Richelle Vlenterie 90 Scopias 8.41

3 Lisanne Bruisten 90 SHRT 8.49

4 Stephanie Crooijmans 89 HAC Helmond 8.54

5 Nancy Kemps 89 Scopias 9.04

6 Ilse de Greef 90 HAC Helmond 9.08

7 Karen Heuvelmans 90 Atletiek Helden 9.15

8 An Lenders 90 AV Venray-Regio 9.18

9 Jitske van Heeswijk 89 AV Heythuysen 9.21

10 Diane van Gorp 89 AV Venray-Regio 9.26

11 Jessica Crooijmans 90 HAC Helmond 9.43

12 Cindy van Avoort 90 GAC Gemert 9.52

13 Loes Creemers 90 RAV de Komeet 10.04

14 Romena Meuwissen 89 AV Weert 10.06

15 Janneke van Eijk 90 't Jasper Sport 10.09

16 Jolijn Sandbrink 90 GAC Gemert 10.13

17 Anke Swinkels 90 LGD Deurne 10.25

18 Robin Timmermans 89 Atletiek Helden 10.28

19 Lieke Seunis 89 AV Heythuysen 10.30

20 Nicole Verbaarschot 90 AVV 10.32

21 Eline van den Elshout 89 Swift 11.29

22 Fieke van Ganzewinkel 90 LGD Deurne 12.17

23 Pauline Eyssen 90 Scopias 12.37

24 Karin Vos 89 AV Venray-Regio 15.12

Meisjes B 3200 m

1 Lotte Jacobs 88 HAC Helmond 11.45

2 Fanny van Maanen 88 PAC Rotterdam 12.04

3 Lizanne Wilms 88 Atletiek Helden 13.16

4 Moniek Jaspers 88 't Jasper Sport 13.29

5 Manon van de Wouw 87 HAC Helmond 13.39

6 Cecile van Houts 88 LGD Deurne 14.18

7 Carlijn Rekmans 87 AV Weert 14.27

8 Myrella Vlenterie 88 Scopias 14.39

9 Eline Klein Tuente 87 Scopias 14.49

10 Sabine van de Meerakker 87 AVV 16.51

Meisjes A 3200 m

1 Marlijn van Houts 85 LGD Deurne 15.55

Uitslagen Vlakwatercross AV Venray-Regio 25-01-2004


Jongens pupillen C 1130 m

1 Miel Andriessen 96 HAC Helmond 4.43

2 Ruud Kuipers 96 LGD Deurne 4.44

3 Jordi van de Heyden 97 LGD Deurne 4.58

4 Pim Lambregts 96 Swift 5.02

5 Martin Flipsen 96 AV Weert 5.14

6 Mark Venner 96 AV Heythuysen 5.18

7 Dirk Scheres 96 AV Venray-Regio 5.19

8 Luuk Hermans 96 HAC Helmond 5.27

9 Roel Meeuwissen 96 AV Weert 5.30

10 Stef Smits 96 AV Venray-Regio 5.41

11 Renzo Beerens 96 AV Weert 5.50

12 Remko Brandenburg 96 AV Weert 5.59

Jongens pupillen B 1600 m

1 Luc Reinders 95 't Jasper Sport 4.21

2 Milco Hahury 95 Scopias 4.39

3 Benjamin Ramaekers 95 Scopias 4.47

4 Jur Broeders 95 AV Valkenswaard 4.48

5 Sjoerd Raijmakers 95 't Jasper Sport 4.49

6 Tijmen Witvliet 95 AV Venray-Regio 5.06

7 Koen Graat 95 AV Heythuysen 5.12

8 Wouter Eyssen 95 Scopias 5.18

9 Ludo Neve 95 AV Sporting Boxmeer 5.23

10 Floris Bennenbroek 95 't Jasper Sport 5.47

11 Erikjan Kamerbeek 95 PSV 5.53

12 Tom Ponjee 95 AV Venray-Regio 7.22

Jongens pupillen A 1600 m

1 Rik van der Steen 94 LGD Deurne 5.48

2 Bob Keijzers 94 AV Venray-Regio 5.54

3 Kevin van de Berg 94 LGD Deurne 6.08

4 Sebastiaan Steegemans 93 PSV 6.13

5 Sjors Joosten 93 AV Heythuysen 6.13

6 Rick Hendriks 93 LGD Deurne 6.19

7 Bart van de Boogaard 94 HAC Helmond 6.24

8 Bjarne ten Wolde 94 't Jasper Sport 6.29

9 Los Arno Dekkers 94 't Jasper Sport 6.30

10 Axel Neve 93 Boxmeer 6.31

11 Ivo Bovendeerd 94 HAC Helmond 6.39

12 Koen v/d Mortel 94 LGD Deurne 6.44

13 Mark Kirkels 93 Atletiek Helden 6.45

14 Yannic van Grunsven 94 LGD Deurne 6.46

15 Brent Megens 94 't Jasper Sport 6.50

16 Luke Heijnen 93 Atletiek Helden 6.53

17 Niels Clooster 94 AV Nijmegen 6.56

18 Sjoerd Mathijsen 93 AV Venray-Regio 7.00

19 Kalid Ou-Oumar 94 Scopias 7.03

20 Arjan Hoogers 94 LGD Deurne 7.05

21 Phil Veugen 93 AV Weert 7.10

22 Thijmen Bakker 93 AV Weert 7.11

23 Martijn Brandenburg 93 AV Weert 7.12

24 Rik de Vocht 93 HAC Helmond 7.13

25 Tim Graat 93 AV Heythuysen 7.18

26 Joost van den Brand 94 HAC Helmond 7.19

27 Roland Baltussen 94 HAC Helmond 7.20

28 Rob v.d. Enden 94 HAC Helmond 7.21

29 Tim Storm 93 Scopias 7.22

30 Sjoerd Michiels 93 AV Venray-Regio 7.23

31 Mark Hoofwijk 94 AV Weert 7.26

32 Jan Tunissen 94 AV Venray-Regio 7.39

33 Stan van den Boomen 93 AV Venray-Regio 7.55

34 Geert Kanders 93 AV Heythuysen 7.58

35 Erik Flipsen 94 AV Weert 8.29


Uitslagen Vlakwatercross AV Venray-Regio 25-01-2004


Meisjes pupillen C 1130 m

1 Julie Broeders 96 AVV Valkenswaard 5.09

2 Linde v.d. Kerkhof 96 HAC Helmond 5.32

3 Evi van Berlo 96 AV Venray-Regio 5.33

4 Jorien Luys 96 AV Heythuysen 5.35

5 Wassima Ou-Omar 97 Scopias 5.38

6 Julia Keijzers 97 AV Venray-Regio 5.52

7 Sophie Bisschops 96 't Jasper Sport 5.55

8 Lisanne v.d. Kerkhof 96 AV Weert 5.57

9 Susan Houben 97 AV Weert 6.03

10 Lisanne Bijnen 96 HAC Helmond 6.13

11 Renske de Vocht 96 HAC Helmond 6.16

12 Karlijn Raijmakers 97 't Jasper Sport 6.19

Meisjes pupillen B 1600 m

1 Lindie van de Steen 95 LGD Deurne 4.52

2 Steffi Geelen 95 AV Weert 4.54

3 Marjolein Hanssen 95 't Jasper Sport 5.05

4 Lisanne van de Boomen 95 AV Venray-Regio 5.15

5 Nicky Theunissen 95 AV Venray-Regio 5.24

6 Yvette Bakker 95 HAC Helmond 5.26

7 Kristel van de Kimmenade 95 AV Weert 5.27

8 Melissa Geerarts 95 HAC Helmond 5.34

9 Ilse van de Boomen 95 AV Venray-Regio 5.37

10 Iris Moorrees 95 AV Venray-Regio 6.07

11 Sanne Sauvé 95 't Jasper Sport 6.10

12 Sjaron Naus 95 AV Weert 6.27

13 Marjory Vankan 95 Swift 6.52

Meisjes pupillen A 1600 m

1 Marlin van Hal 93 De Keien Uden 6.02

2 Juul Lavrijsen 93 SHRT 6.09

3 Tessa Seunis 93 AV Heythuysen 6.31

4 Paulina Rooyakkers 93 't Jasper Sport 6.32

5 Suzan Stevens 94 AV Venray-Regio 6.34

6 Sanne Witteveen 94 HAC Helmond 6.40

7 Rianne Kamerbeek 93 PSV Atletiek 6.41

8 Eline Wijnen 94 LGD Deurne 6.43

9 Margret Hahury 93 Scopias 6.50

10 Linda Kuyper 93 LGD Deurne 6.51

11 Britt Kampers 94 LGD Deurne 6.56

12 Lieke Geurts 93 Scopias 7.03

13 Peggy van de Vijfeijken 93 HAC Helmond 7.04

14 Anne Janssen 93 LGD Deurne 7.07

15 Noortje Dorscheidt 93 AV Heythuysen 7.08

16 Nicolle v.d. Heijden 93 LGD Deurne 7.09

17 Meulendijks Lieke 93 LGD Deurne 7.11

18 Michelle Luys 94 AV Heythuysen 7.14

19 Iris van de Bovendeerd 93 HAC Helmond 7.16

20 Rianne de Beer 93 AV Venray-Regio 7.28

21 Lynn Vievermans 94 AV Venray-Regio 7.31

22 Janneke Segers 93 Atletiek Helden 7.32

23 Gwen Andriessen 93 HAC Helmond 7.36

24 Sabine Veldhuijzen 93 LGD Deurne 7.37

25 Jeanique Sinnige 94 AV Weert 7.39

26 Anouk van de Kerkhof 94 HAC Helmond 7.47

27 Jenny Venner 94 AV Heythuysen 7.53

28 Tessa Hermans 93 HAC Helmond 7.55

29 Karlijn Claessens 94 AV Weert 7.57

30 Brigitte Witvliet 93 AV Venray-Regio 7.59

31 Lisanne Meulendijks 93 AV Venray Regio 8.00

32 Marlou van Nieuwenhoven 94 AV Heythuysen 8.02

33 Manouk van Brussel 94 HAC Helmond 8.03

34 Robin van Bilsen 93 AV Heythuysen 8.06

35 Sandra van den Kerkhof 94 AV Weert 8.07

36 Danique v.d. Kerkhof 93 AV Weert 8.10

37 Lizan Vogels 94 AV Heythuysen 8.22

38 Renske van de Boogaard 93 LGD Deurne 8.23

39 Daphne Waaijenberg 94 AV Venray-Regio 8.30

40 Sofie van Houdt 94 AV Venray-Regio 8.37

41 Nathalie Linssen 93 AV Venray-Regio 9.14

42 Lisa Kreyfelt 94 AV Venray-Regio 9.25



43 Saskia Tilburgs 93 Atletiek Helden 12.03



De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2017
stuur bericht

    Hoofdpagina