Coc-vertegenwoordigers in onderscheiden reaffectatiecommissies



Dovnload 101.06 Kb.
Datum19.08.2016
Grootte101.06 Kb.

COC-vertegenwoordigers in onderscheiden reaffectatiecommissies




Scholengroep

Zetel reaffectatiecommissie

Afgevaardigden COC

Naam

Telefoon

Emailadres


Antwerpen

(Ant1gon)



Fr. Craeybeckxlaan 24

2100 Deurne

03 360 82 90


Willem Dhollander

André Vandromme

Wim Plas


03 220 14 53

02 285 04 31

014 42 32 89


coc.wdhollander@acv-csc.be

coc.avandromme@acv-csc.be

wim.plas@pandora.be

Kapellen – Kalmhout

(Forum)

Sint-Catharinastraat 10

2940 Stabroek

03 568 34 80


Dannie Helsen

Willem Dhollander




03 665 23 32

03 220 14 53




danniehelsen@hotmail.com

coc.wdhollander@acv-csc.be


Brasschaat – Malle – Schoten (Agora)

Emiel Blangenoisstraat 2

2900 Schoten

03 658 52 31


Willem Dhollander

André Vandromme

Michel Vanvelthoven


03 220 14 53

02 285 04 31

014 21 23 74


coc.wdhollander@acv-csc.be

coc.avandromme@acv-csc.be

mvanvelthoven@skynet.be

Mortsel – Edegem – Lier

(Kla4)



Mortselsesteenweg 54

2540 Hove

03 454 67 70


Walter Wens

Joke Campo

Isabelle Boerewaart


03 457 94 01

015 21 86 99

03 455 06 95


wenswalter@telenet.be

campo.joke@skynet.be

isa.boe@skynet.be

Mechelen – Keerbergen –

Heist-op-den-Berg



Vlieghavenlaan 1

3140 Keerbergen

015 50 41 50


André Vandromme

Carina Huysmans



02 285 04 31

0497 88 84 34



coc.avandromme@acv-csc.be

huysmanscarina@pandora.be


Boom – Niel – Willebroek (Rivierenland)

Lindestraat 119

2880 Bornem

03 889 08 00


Antoine Van Den Berghe

André Vandromme

Bart De Breucker


03 440 13 98

02 285 04 31

0472 20 76 35


avdberghe@telenet.be

coc.avandromme@acv-csc.be

bartdebreucker@hotmail.com

Kempen

Grote Markt 52

2300 Turnhout

014 47 10 60


Wim Plas

Dirk Geysels

André Vandromme


014 42 32 89

0494 86 18 20

02 285 04 31


wim.plas@pandora.be

dirk.geysels@scarlet.be

coc.avandromme@acv-csc.be

Brussel

Oudstrijderslaan 200

1140 Brussel (Evere)

02 702 30 61


Yannick Persyn

Brigitte Roekens

André Vandromme


016 21 94 06

0473 26 98 91

02 285 04 31


coc.ypersyn@acv-csc.be

brigitte.roekens@telenet.be

coc.avandromme@acv-csc.be

Asse – Wemmel – Halle

(Ringscholen)

Zijp 18

1780 Wemmel

02 460 47 97


Ludo Vansantvoort

Yannick Persyn

André Vandromme


054 32 57 00

016 21 94 06

02 285 04 31


ludo.vansantvoort@skynet.be

coc.ypersyn@acv-csc.be

coc.avandromme@acv-csc.be

Midden-Brabant

Waversesteenweg 41

3090 Overijse

02 769 73 73


André Vandromme

Heide Vanallemeersch



02 285 04 31

02 305 47 98



coc.avandromme@acv-csc.be

heidev2002@yahoo.com

Leuven – Tienen – Landen


Redingenstraat 88

3000 Leuven

016 31 45 70/71


Yvette Bruyndonckx

André Vandromme

Philip Vermeylen


016 78 11 09

02 285 04 31

0496 50 50 82


yvette.bruyndonckx@skynet.be

coc.avandromme@acv-csc.be

philip.vermeylen@skynet.be

Aarschot – Diest – Tessenderlo

(Adite)

Boudewijnvest 1 A

3290 Diest

013 35 04 94


Yannick Persyn

André Vandromme

Marc Gybels


016 21 94 06

02 285 04 31

013 32 38 32


coc.ypersyn@acv-csc.be

coc.avandromme@acv-csc.be

gybels.marc@scarlet.be

Lanaken – Tongeren –

Sint-Truiden



(Zuid – Limburg)

Oude Kerkhofweg 1

3700 Tongeren

012 24 20 00


Jos Wijnants

Guy Wauters




0486 95 80 24

089 41 54 04




jos.wijnants@telenet.be

elisabeth.vanrusselt@skynet.be


Maasland

Halmstraat 12

3600 Genk

089 84 99 00/01


Alidore Meuwissen

Wilfried Reyskens



0495 27 59 34

0474 61 87 53



coc.ameuwissen@acv-csc.be

wreyskens@hotmail.com

Limburg Noord

(Limburg Noord)



Sint-Margrietstraat 13

3582 Beringen

011 26 09 10


Robert Stijnen

Bruno Reynders

Alidore Meuwissen


0476 50 66 36

011 64 85 96

0495 27 59 34


robert.stijnen@pandora.be

brunoreynders@telenet.be

coc.ameuwissen@acv-csc.be

Hasselt

(Midden-Limburg)

A. Hertzstraat 2


3500 Hasselt

011 85 87 40


Thomas Lemmens


Luc Hermans

0496 54 50 95

013 55 17 53



tomlemmens53@hotmail.com

luchermans1959@hotmail.com
Waasland

Theo De Deckerlaan 2

9140 Temse

03 790 18 84


Diego Poeck

Veerle Van Cauwenberge

André De Weggheleire


0477 56 29 93

0476 43 34 69

03 772 10 93


diego@poeck.be

veerle.vancauwenberge@skynet.be

deweg@skynet.be

Dendermonde – Lokeren – Wetteren

(Schelde – Dender – Durme)

Zuidlaan 3

9200 Dendermonde

052 25 17 72


Dirk Osselaer

Axel Dhondt

Katrien Vanhenden


052 20 14 08

09 366 09 69

0485 13 32 19


dirkosselaer@hotmail.com

axel.dhondt@skynet.be

kvanhenden@hotmail.com

Aalst – Denderleeuw – Ninove (Dender)

Welvaartstraat 70 Bus 4

9300 Aalst

053 76 91 40


Jan De Bodt

Freddy Vermoesen

Regine Peeters


054 32 32 31

054 30 03 60

03 711 01 97


jan@debodt.com

freddy.vermoesen@telenet.be

regine_peeters@yahoo.com

Geraardsbergen – Zottegem

(Zuidoost-Vlaanderen)

Papiermolenstraat 103

9500 Geraardsbergen

054 41 07 24


J.-L. De Vleeschauwer

Willy Van Dommele

Marika Sass


0495 61 02 00

0473 96 93 30

02 396 09 87


lou.devleeschauwer@fulladsl.be

willy.vandommele@skynet.be

sassm@fulladsl.be


Avelgem – Oudenaarde – Ronse

(Vlaamse Ardennen)



Ronseweg 1

9700 Oudenaarde

055 33 45 50

Claudio Deroma
Marnix De Bal

Stefanie Debod

0497 85 67 34

055 31 51 46

0497 90 51 32


claudio.deroma@telenet.be

marnixdebal@hotmail.com

stefaniedebod@telenet.be

Gent

(Panta Rhei)

Ooievaarsnest 3

9050 Gentbrugge

09 272 77 77


Philippe Balcaen

Kurt Lannau

Peter Bruyneel


0472 66 10 90

09 361 20 31

09 357 43 96


phibal@skynet.be

kurt.lannau@idkg.be

bruyneelpeter@yahoo.co.uk
Meetjesland

Beukenstraat 1

9900 Eeklo

09 378 60 01


Jorge Engels

Dieter De Roo



0479 29 40 76

0478 43 77 11



engelsjorge@hotmail.com

de.roo.ka-maldegem@hotmail.com

Deinze – Tielt – Waregem

Polderdreef 42

9840 De Pinte

09 280 73 10


Ann Voorts

André Vandromme



0496 03 09 10

02 285 04 31



a.voorts@fulladsl.be

coc.avandromme@acv-csc.be

Brugge (Brugge – Oostkust)

Rijselstraat 3 B

8200 Sint-Michiels

050 63 17 61


Marc Janssens

André Vandromme

Rita Piers


059 23 46 96

02 285 04 31

050 44 41 90


marc.janssens4@pandora.be

coc.avandromme@acv-csc.be

coc.rpiers@acv-csc.be

Kortrijk (Mandel en Leie)

Hugo Verrieststraat 68

8800 Roeselare

05126 75 50


Rita Piers

André Vandromme



050 44 41 90

02 285 04 31



coc.rpiers@acv-csc.be

coc.avandromme@acv-csc.be

Oostende

Leon Spilliaertstraat 29

8400 Oostende

059 51 05 24


André Vandromme

Ferdi Van Gasse



02 285 04 31

050 44 41 79



coc.avandromme@acv-csc.be

coc.fvangasse@acv-csc.be

Westhoek

Kaaskerkestraat 22 Bus 2

8600 Diksmuide

051 50 50 50


André Vandromme

Rita Piers

Wim Bryon


02 285 04 31

050 44 41 90

051 58 07 84


coc.avandromme@acv-csc.be

coc.rpiers@acv-csc.be

wim.bryon@telenet.be



Interprovinciale &

Vlaamse reaffectatiecommissie



R. Van Renterghem

A. Vandromme





Nationaal secretariaat COC

Trierstraat 31-33

1040 Brussel


02 285 04 22

02 285 04 31



Fax: 02 230 28 83

coc.rvanrenterghem@acv-csc.be

coc.avandromme@acv-csc.be






De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2019
stuur bericht

    Hoofdpagina