Colofon Auteur: Jan Braam



Dovnload 321.19 Kb.
Pagina5/7
Datum20.08.2016
Grootte321.19 Kb.
1   2   3   4   5   6   7

Project: Ziekenhuis



  • Bedrijfsgegevens:

Ziekenhuis Heidenstein

Polikliniek: Genestetlaan 822

Ziekenhuis: Genestetlaan 824
Postbus: 2567 ZX Blijenburg

Telefoon: 030 – 69 50 000





  • Oorzaken klachten “Heidenstein”:


Administratieve klachten

Facilitaire klachten

Technische klachten

Medische klachten


Medewerkers “Heidenstein”




Nummer

1




2




3

Functie

Telefonist




Telefonist




Telefonist

Naam

Hendrica Post




Linda Koffermans




Jörgen Caris

Adres

Groot Mede 145




Turfkaai 36




Schotse hoek 7

Postcode

6058 GT




6043 FX




6093 XJ

Plaats

Bleijenburg




Hasselt




Drijschop

Telefoon

0475-845537




0475-446399




0475-126631

Mobiel

06-94555372




06-34425188




06-33255316

E-mail

post@gapnet.nl




koffermans@hsss.nl




jcaris@gapnet.nl

Nummer

4




5




6

Functie

Administratieve dienst




Facilitaire dienst




Technische dienst

Naam

Olga Popowa




Piet Wit




Kustaw Bessems

Adres

Grootpolderweg 11




Turfkade 127




Trail 38

Postcode

6038 GR




6044 HH




6041 BT

Plaats

Bleijenburg




Ter Gaspen




Graafdam

Telefoon

0475-350362




0476-126128




0447-129453

Mobiel

06-56647393




06-10095645




06-36625437

E-mail

opopowa@gapnet.nl




pwit@hsss.nl




kbessems@gapnet.nl

Nummer

7













Functie

Medische dienst













Naam

Jacques Suurmond













Adres

Mark 145













Postcode

6031 SP













Plaats

Bleijenburg













Telefoon

0475-556100













Mobiel

06-45536298













E-mail

suurmond@2all.nl














1   2   3   4   5   6   7


De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2017
stuur bericht

    Hoofdpagina