Contactgegevens provinciale projectopvolgers vdab



Dovnload 24.5 Kb.
Datum23.08.2016
Grootte24.5 Kb.
Contactgegevens provinciale projectopvolgers VDAB



  1. Voor de tenderpartners SBS Skill Builders, Tempo-Team, Randstad, Plus Jobhit



West–Vl

Guido De Schacht

Guido.Deschacht@vdab.be

Oost–Vl: Gent

Geoffrey Lamont

Geoffrey.lamont@vdab.be

Oost–Vl: Aalst

Geoffrey Lamont

Geoffrey.lamont@vdab.be

Oost–Vl: Dendermonde / St–Niklaas

Geoffrey Lamont

Geoffrey.lamont@vdab.be

Antwerpen: Antwerpen

Britt Van Tongerloo / Anke Anseel

Britt.Vantongerloo/Anke.Anseel@vdab.be

Antwerpen: Turnhout

Britt Van Tongerloo

Britt.Vantongerloo@vdab.be

Antwerpen: Mechelen

Yannic Cannaerts

Yannic.Cannaerts@vdab.be

Vlaams–Brabant

Yannic Cannaerts

Yannic.Cannaerts@vdab.be

Limburg

Katrien Jaeken

Katrien.Jaeken@vdab.be


  1. Voor de tenderpartners oriënterende trajectbegeleiding: Promotoren = Groep Intro, Job&Co, Wonen&Werken, Web, Levanto

+ partners van de promotoren:



  • Groep Intro W-Vl: Mentor vzw, Variant vzw, Loca (Labora) Consult

  • Groep Intro O-Vl: Vokans vzw

  • Job & Co (Gent en rand): Stand Gent

  • Groep Intro Vl-Brabant: Vokans vzw, Mikst vzw

  • Wonen&Werken Leuven: Vokans vzw, IGO Leuven, Plus Jobhit

  • Web (Antwerpen, Mechelen, Turnhout): Vokans vzw, Wonen en Werken



West-Vl: Brugge

Erik Lievens

erik.lievens@vdab.be

West-Vl: Oostende

Erik Lievens

erik.lievens@vdab.be

West-Vl: Kortrijk

Erik Lievens

erik.lievens@vdab.be

Oost-Vl: Aalst

Mimi Moortgat

mimi.moortgat@vdab.be

Oost-Vl: St.-Niklaas

Sandy Spaenhoven

sandy.spaenhoven@vdab.be

Oost-Vl: Gent

Liesbeth Van Hoorde

liesbeth.vanhoorde@vdab.be

Vlaams-Brabant

Linda Cammaerts

linda.cammaerts@vdab.be

Antwerpen: Antwerpen

Annemie Bruyninckx

annemie.bruyninckx@vdab.be

Antwerpen: Mechelen

Chris Vandevin

Chris.vandevin@vdab.be

Antwerpen: Turnhout

Eva (Eef) Dierckx

eva.dierckx@werkwinkel.be

Limburg: Hasselt

Carine Doucet

carine.doucet@vdab.be

Limburg: Tongeren

Peter Claes

peter.claes@vdab.be




De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2017
stuur bericht

    Hoofdpagina