Duitse taal en cultuur Studiegids 2004/2005



Dovnload 0.91 Mb.
Pagina1/23
Datum25.07.2016
Grootte0.91 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   23



Duitse taal en cultuur
Studiegids 2004/2005

Bacheloropleiding Duitse taal en cultuur Masteropleiding Duitse taal en cultuur Letterkunde (MPhil) Leraar vo 1e graad in Duits





Inhoudsopgave

1 Faculteit der Letteren 8

2 Organisatie Duitse Taal en Cultuur 30

3 Duitse taal en cultuur (Ba) 34

4 Facultair minoraanbod 44

5 Duitse taal en cultuur (Ma) 56

6 Letterkunde (MPhil) 62

7 Linguistics (MPhil) 66

8 Lerarenopleiding Duitse Taal en Cultuur 68

9 Examenonderdelen 70

10 Adressenlijst Duitse taal en cultuur 93

11 Literatuur 96




1Faculteit der Letteren

1.1Algemene inleiding


De studiegids bevat alle informatie over universiteit, faculteit en opleiding die je voor je studie nodig hebt, zoals studentenvoorzieningen, praktische regels, opzet van de opleiding en een beschrijving van alle studieonderdelen. De teksten zijn speciaal voor studenten geschreven. De ervaring leert echter dat ze slecht gelezen worden. De informatie is bedoeld om dingen op te zoeken. Maak er dus gebruik van, anders mis je veel informatie die relevant is voor je studie. De informatie over opleiding en faculteit vormt het opleidingsspecifieke deel van het studentenstatuut. Dit beschrijft hoe de zaken binnen de opleiding en faculteit geregeld zijn. Het schept geen rechten of plichten, maar geeft louter de bestaande regelgeving weer.

In het vervolg van de studiegids worden het programma van de opleiding en de inhoud van vakken behandeld. Het rooster staat niet in de studiegids, maar wordt apart op Internet gezet (www.let.vu.nl -> Studenten -> Roosters).

We wensen je een succesvol studiejaar!
De opleidingen en studiegebieden

De Faculteit der Letteren, waartoe ook jouw opleiding behoort, biedt 13 bachelor- en aansluitende masteropleidingen aan. Bovendien worden 5 onderzoekmasters en 3 professionele masteropleidingen aangeboden. Ook kan het oude doctoraalprogramma van de 13 oude opleidingen nog afgemaakt worden. Naast het onderwijs binnen de verschillende opleidingen zijn er drie studiegebieden die onderwijs verzorgen ten behoeve van alle studenten van de faculteit. De contactpersonen van de opleidingen en studiegebieden zijn opgenomen in onderstaand overzicht.



Opleiding of studiegebied

studieadviseur

Kamernr. telnr.

e-mail

Studentenbalie




10A-14

020 4446430



studentenbalie@let.vu.nl

Algemene Cultuurwetenschappen: Woord en Beeld

dr. M.J.E. van Tooren

11A-28

020 4446491



acw@let.vu.nl

Archeologie en Prehistorie

drs. S.S.J. Mol

10A-26

020 446551



archeologie@let.vu.nl

Communicatie- en Informatiewetenschappen

drs. C.E. Stoffelsma

10A-19

020 4446480



ciw@let.vu.nl

Duitse Taal en Cultuur

dr. M.L.M.J. Vliegen

11A-39

020 4446452



duits@let.vu.nl

Engelse Taal en Cultuur

drs. E. Abraas

10A-19

020 4446469



engels@let.vu.nl

Franse Taal en Cultuur

dr. M.J.E. van Tooren

11A-28

020 4446491



frans@let.vu.nl

Geschiedenis

drs. S.S.J. Mol

10A-26

020 4446551



geschiedenis@let.vu.nl

Griekse en Latijnse Taal en Cultuur

drs. S.S.J. Mol

10A-26

020 4446551



gltc@let.vu.nl

Italiaans

drs. A.H.A. van Leeuwen-Janus

11A-17

020 4446476



aha.van.leeuwen@let.vu.nl

Kunstgeschiedenis

drs. A. Schaafsma

10A-21

020 4446364



kunstgeschiedenis@let.vu.nl

Literatuurwetenschap

prof.dr. D.H. Schram

08A-35

020 4446488



literatuurwetenschap@let.vu.nl

Nederlandse Taal en Cultuur

J. Putters

10A-23

020 4446427



nederlands@let.vu.nl

Oudheidkunde

drs. S.S.J. Mol

10A-26

020 4446551



oudheidkunde@let.vu.nl

Spaans

drs. M.B.F. de Bakker

11A-18

020 4446412



m.de.bakker@let.vu.nl

Taalwetenschap

dr. A.J. van Berkel

11A-32

020 4446436



taalwetenschap@let.vu.nl

Toegepaste Informatica Letteren

drs. E. Akkerman

10A-24

020 4446428



e.akkerman@let.vu.nl

Erfgoedstudies

drs. A. Schaafsma

10A-21

020 4446364



erfgoedstudies@let.vu.nl

ICT & Vertalen

prof.dr. M. Hannay

09A-18

020 4446445



ictenvertalen@let.vu.nl

Museumconservator

drs. A. Schaafsma

10A-21

020 4446364



museumconservator@let.vu.nl

Geschiedenis (MPhil)

drs. MC. Last

10A-37

020 4446532



geschiedenis-mphil@let.vu.nl

Kunstgeschiedenis (MPhil)

drs. MC. Last

10A-37

020 4446532



kunstgeschiedenis-mphil@let.vu.nl

Letterkunde (MPhil)

drs. MC. Last

10A-37

020 4446532



letterkunde-mphil@let.vu.nl

Linguistics (MPhil)

dr. P.H.F. Bos

11A-20

020 4446576



linguistics-mphil@let.vu.nl

Oudheidstudies (MPhil)

drs. MC. Last

10A-37

020 4446532



oudheidstudies-mphil@let.vu.nl




  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   23


De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2017
stuur bericht

    Hoofdpagina