Group 8 4 talent



Dovnload 13.92 Kb.
Datum22.07.2016
Grootte13.92 Kb.


Group 8 4 talent
najaar 2015
Informatie voor leerlingen van groep 8 over het project Group 8 4 talent

Beste leerling,


Van je meester of je juf heb je een flyer gekregen. Op deze flyer zie je dat het Vakcollege Amersfoort, Mavo Muurhuizen, ’t Hooghe Landt en Het Nieuwe Eemland een lesprogramma aanbieden voor leerlingen van groep 8 die op een KPOA-school zitten. Jouw school is ook een KPOA-school.

De lesprogramma’s hebben als gezamenlijke titel Group 8 4 talent. Via de website van het Meridiaan College (www.mcvo.nl) vind je het overzicht en de informatie. Er staat ook bij hoeveel kinderen mee kunnen doen.


Wij willen met deze programma’s jou uitdagen. Iedereen heeft talenten en het is leuk die verder te ontwikkelen. Daarnaast maak je kennis hoe het toegaat op een middelbare school. Je krijgt les van een docent die lesgeeft op de school.
De programma’s vinden plaats op vier donderdagmiddagen: 7, 14, 21 en 28 januari. Tijdens de laatste les is er een presentatie voor je ouders.

Als je een lesprogramma leuk vindt, ga je dit met je juf of meester bespreken. Je moet het namelijk wel aankunnen. Als je op 4 middagen weg bent, mis je je eigen programma op je school.

Ook moet je al een beetje weten welk advies je krijgt als je naar de middelbare school gaat. .
Elke school heeft programma’s ontwikkeld die passen bij die school. Zo biedt bijvoorbeeld Het Vakcollege een lesprogramma aan voor kinderen die een kaderberoepsgerichte leerweg-advies (KBL) krijgen. Het Nieuwe Eemland biedt dit niet aan, omdat zij geen KBL hebben.
Daarnaast zijn er nog speciale toelatingseisen. Bij elk programma op de website staan deze vermeld.

Als je graag wil meedoen, dan praat je met je ouders en met je juf of je meester. Je juf of je meester moet het wel goed vinden dat je meedoet. Dat geldt ook voor je ouders.

Daarna schrijf je een brief waarom je graag mee wil doen (motivatiebrief). Je stuurt deze per mail op voor 27 november.

Voor 12 december laten we je weten of je geplaatst bent of niet.


Het lijkt ons heel erg leuk als je meedoet!
Met vriendelijke groet,
Mark Askamp, Vakcollege Amersfoort

Jaap Rook, ‘t Hooghe Landt

Inez van Gessel, Mavo Muurhuizen

Maaike Swets, Het Nieuwe Eemland



projectleiders Group 8 4 talent

Informatie
Donderdag 7, 14, 21 en 28 januari 2016

Tijd: 13.30-15.00


Het Meridiaan College heeft vier vestigingen:
Mavo Muurhuizen (info@mavomuurhuizen.nl)

Contactpersoon: Inez van Gessel (i.van.gessel@mavomuurhuizen.nl)

Adres:

Zangvogelweg 3



3815 DL Amersfoort

033-4727721


Vakcollege Amersfoort (info@vakcollege-amersfoort.nl)

Contactpersoon: Mark Askamp (m.askamp@vakcollege-amersfoort.nl)

Adres:

Hooglandseweg Noord 55



3813 VD Amersfoort

033-4728203


´t Hooghe Landt (info@hooghelandt.nl)

Contactpersoon: Jaap Rook (j.rook@hooghelandt.nl)

Adres:

Trompetstraat 1



3822 CK Amersfoort

033-4559363


Het Nieuwe Eemland (info@hetnieuweeemland.nl)

Contactpersoon: Maaike Swets (m.swets@hetnieuweeemland.nl)

Adres:

Daam Fockemalaan 12



3818 KG Amersfoort

033-4612984








De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2019
stuur bericht

    Hoofdpagina