Info bus lijn 16



Dovnload 6.23 Kb.
Datum19.08.2016
Grootte6.23 Kb.


BASF Antwerpen N.V.





INFO BUS

Lijn 16



Bijsturen vertrek- en tussentijden

De aankomsttijden van de dagbussen op BASF zijn voorzien om 07:40u. Omdat de gemiddelde aankomst van Lijn 16 op BASF 07:43u is, zien we ons genoodzaakt de vertrek- en tussentijden bij te sturen. Volgende vertrektijden zijn van toepassing vanaf maandag 13 september 2010.


Lijn 16:
Zoersel Handelslei rto nr 212 "Bethanieënlei" 6:49u

Bethanielei/ Jukschotstraat 6:51u

Bethanielei/ Spartalaan 6:53u

Sint Job Bethanienlei/ Instituut "Kristus Koning" 6:57u

Kerklei/ Rondpunt 6:58u

Braakstraat/ Brugstraat 7:01u

Brugstraat 192 7:02u

St Job kruispunt/ Handelslei/Brechtsebn 7:03u

Eikenlei / Sluisvijfbaan 7:05u

Schoten Brechtsebaan/ ("Zwan") 7:04u

Brechtsebaan/ Elshoutbaan 7:08u

Brasschaat Elshoutbaan/Dennenweg 7:10u



Miksebaan/Elshoutbaan 7:12u


INFO BUSSEN?
Intranet  Busdienst personeel





De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2019
stuur bericht

    Hoofdpagina