Kampioenschap van Vlaanderen cadetten en scholieren Merksem, 15 augustus 2003 Resultaten kampnummers Kogelstoten Cad meisjes



Dovnload 176.1 Kb.
Datum20.08.2016
Grootte176.1 Kb.
Kampioenschap van Vlaanderen cadetten en scholieren

Merksem, 15 augustus 2003

Resultaten kampnummers
Kogelstoten Cad meisjes

1 1074 MOONEN TESSY AVT 12.51m 88

2 850 HELLEBUYCK ANOUSKA DEIN 11.87m 89

3 748 STRUYS ILSE OLSE 11.78m 88

4 498 VAN PUYVELDE HANNAH SPBO 11.38m 89

5 555 HICKETICK SARAH ROBA 10.86m 89

6 905 VANUYTVEN TINNE VMOL 10.04m 88

7 1021 SCHREURS YVETTE AVT 10.04m 88

8 1258 VAN EECKHOUT LIES DCLA 9.99m 88

9 1155 DE PLUS ANA ACG 9.86m 88

10 640 VANUYTVEN VALENTIEN ACHL 9.18m 89

11 674 SEVENS LAURA ACME 8.72m 88

12 471 GEENS HILDE DUFF 8.40m 89
Polsstokspringen Sch meisjes

1 2105 JANSEN GREET ACHL 3.15m 86

2 1747 TILLAERT EVY RCG 3.10m 86

3 1932 ADRIAENSSENS BABS OLSE 3.00m 87

4 1924 DE CONINCK MARIJKE RCG 2.90m 86

5 2015 DE MEYER KAROLIEN DCLA 2.80m 86


Hoogspringen Cad meisjes

1 692 DESMET HANNELORE AVT 1.61m 89

2 719 VERBEECK LIESBETH ROBA 1.58m 88

3 899 STYVEN ELINE GENK 1.55m 88

4 896 VANDEN BRANDEN ELS ROBA 1.55m 89

5 593 ACKX SARAH LOOI 1.45m 88

6 1256 SUYKENS SARA OLSE 1.45m 88

7 868 VERCRUYSSE MARIEKE AVR 1.45m 88

8 874 VAN HOOSTE KAREN ACW 1.45m 89

556 VANCRAENENBROECK GWEN ROBA GP 88

1163 DE MAEYER CYNTHIA VAC NG 88
Discuswerpen Sch meisjes

1 2132 PEETROONS ANNELIES OEH 45.38m 87

2 1598 WILLEKENS INES VMOL 42.11m 86

3 1991 CALLEMEYN LINDA* AVT 40.28m 87

4 1969 BLONDEEL PATRICIA KAAG 36.17m 86

5 1871 VAN TICHELEN DORIEN ACHL 35.30m 86

6 1821 NEVEN ESTHER ADD 31.25m 87

7 1787 COREMANS TINA SWIN 29.57m 86

8 2195 LEYNS AN KAAG 29.08m 87

9 1887 HAUS VEERLE VOLH 28.42m 86

10 2107 DEVLIEGER ELLEN FLAC 26.01m 86

11 1782 COREMANS DORIEN SWIN 23.49m 87

1612 VANBLAERE LIMKE MACW GP 87

Verspringen Cad jongens

1 768 PALINCKX DAVID ABES 6.03m +1.6 88

2 1263 MARTENS MAARTEN AVT 5.93m -1.8 88

3 645 STEVENS BRECHT SACN 5.65m +1.0 89

4 681 PEETERS MATTHIAS LYRA 5.52m +0.2 88

5 1029 STRAGIER MARIJN MACW 5.50m +0.7 88

6 1174 DE MESMAEKER SHADIE RCG 5.46m -0.8 88

7 1257 MARYNISSEN WIM AVKA 5.33m -0.8 88

8 1105 DANCKERS ROEL ACHL 5.24m -0.3 89

9 608 VANHOOF BEN VMOL 5.07m -0.9 88

10 912 PAUWELS JEROEN AVZK 4.66m +0.5 89

11 1090 BEN SAID ISMAEL VAC 4.63m +0.1 89

655 RUTTEN STEVEN LOOI GP 89
Hoogspringen Sch meisjes

1 1644 VAN DER MEULEN MARLIES AVMO 1.60m 87

2 1680 LODEWYKS KAROLIEN LOOI 1.55m 86

2 1834 GYSELINCK ELKE ACKO 1.55m 86

2 1802 VAN DER PLAETSEN HELENA DEIN 1.55m 86

5 2075 DE RYCK JENNIFER MACW 1.45m 86


Verspringen Sch jongens

1 2315 VERHAEREN THIJS VAC 6.39m +2.1 86 6.32m 1.1

2 2455 GULLENTOPS CEDRIC DCLA 6.34m +0.3 86

3 1913 SCHRAUWEN STEVEN KAPE 6.09m +1.1 86

4 2380 BAERT JEROEN KAAG 6.02m +0.2 87

5 2434 PARMENTIER STEVEN KKS 5.86m +0.2 86

6 2308 DE SCHRYVER MATHIAS HCO 5.81m -1.0 87

7 2284 VAN DE STEEN NICOLAS RCG 5.76m +1.1 86

8 2107 AERTS BRAM AVOS 5.71m +1.2 87

9 1999 DROESSAERT STIJN VS 5.69m +0.6 87

10 1926 DE ROO DIETER ACME 5.42m +0.8 86

2347 DEWULF JURGEN FLAC GP +0.0 86

2217 CROONENBORGHS HENDRIK AVKA NG +0.0 87
Speerwerpen Cad jongens

1 1393 VERNIEUWE KENNY FLAC 56.01m 88

2 1153 VERCRUYSSE JARNO HALE 52.70m 89

3 648 VERCAUTEREN SAM ACW 50.17m 88

4 1068 SMET THOMAS AT84 49.54m 88

5 1088 ROBBEN STIJN DCLA 47.73m 88

6 1060 BRUNI MARCO AVT 46.32m 88

7 1234 CORDENIER ANDRE MACW 46.29m 89

8 1086 VAN DE STEEN FREDERIK RCG 45.76m 88

9 1101 CURFS THOMAS AVT 43.49m 88

10 621 BAEYENS LARS ARAC 42.43m 89

11 705 VAN DRIESSCHE KJELL ZELE 37.90m 89

1218 VAN NIEUWENHUYZE DRIES VITA GP 88
Polsstokspringen Cad meisjes

1 840 VAN HOUDENROGGE STEVIE OLSE 3.00m 89

2 905 VANUYTVEN TINNE VMOL 2.80m 88

3 747 WILLEMEN JOZEFIEN OLSE 2.50m 89

4 968 ROELAND SOPHY DCLA 2.40m 89

5 750 VAN DEN EYNDEN CARMEN OLSE 2.30m 89

1163 DE MAEYER CYNTHIA VAC GP 88
Kogelstoten Sch meisjes

1 1904 TIMMERMANS CATHERINE DCLA 12.90m 86

2 1598 WILLEKENS INES VMOL 12.87m 86

3 1991 CALLEMEYN LINDA* AVT 12.23m 87

4 1969 BLONDEEL PATRICIA KAAG 12.04m 86

5 1701 LIBENS LIES ADD 10.32m 87

6 1821 NEVEN ESTHER ADD 10.07m 87

7 1871 VAN TICHELEN DORIEN ACHL 9.91m 86

8 1714 VERHAEGHE MARIEKE HCO 9.73m 87

9 1787 COREMANS TINA SWIN 9.30m 86

10 1743 VERMEULEN NELE ACKO 9.24m 86

11 2107 DEVLIEGER ELLEN FLAC 8.84m 86

12 1782 COREMANS DORIEN SWIN 8.14m 87
Hinkstapsprong Cad jongens

1 717 CANNAERT FRANCK AVMO 12.97m +2.5 88 12.70m +1.6

2 739 VANHAEREN TIM KAPE 12.40m -1.0 88

3 638 COLLAS TOM ADD 12.02m +2.9 88 11.41m -0.3

4 1040 BEYENS JORELL MACW 11.61m +1.3 88

5 1358 DE VLEESCHAUWER BRECHT AVLO 11.17m +3.4 88 10.97m +1.1

6 588 BUYS LUKAS SGOL 10.97m +2.6 88 10.55m -1.4

7 677 NAULAERTS JOACHIM ACBR 10.75m +3.9 89 10.74m +0.1

8 993 VAN TICHELEN BART ACHL 10.09m +2.0 88

9 978 STYVEN WOUTER GENK 9.82m -0.9 89


Discuswerpen Cad meisjes

1 666 VANDEN BROECK SOFIE VAC 38.30m 88

2 1074 MOONEN TESSY AVT 36.68m 88

3 555 HICKETICK SARAH ROBA 30.00m 89

4 498 VAN PUYVELDE HANNAH SPBO 29.86m 89

5 955 COENEN DEBBIE VOLH 27.55m 89

6 640 VANUYTVEN VALENTIEN ACHL 27.37m 89

7 613 MATTHEEUWS STEFANIE HALE 27.17m 89

8 483 VERBIST ANNE SGOL 26.61m 89

9 968 ROELAND SOPHY DCLA 24.72m 89

10 1059 TYTGAT ANN SOPHIE AVR 24.56m 88

11 674 SEVENS LAURA ACME 22.68m 88

12 471 GEENS HILDE DUFF 22.61m 89
Hinkstapsprong Sch jongens

1 2426 VAN BROECK STEVEN ACHL 13.48m -0.1 87

2 2434 PARMENTIER STEVEN KKS 12.98m +2.3 86 12.69m 1.6

3 2167 DEWULF BART FLAC 12.91m +0.0 87

4 1913 SCHRAUWEN STEVEN KAPE 12.77m +1.6 86

5 2318 COX LARS VAC 11.98m +0.6 86

6 2255 ROGIERS NICK HAC 11.94m +1.4 87

7 2109 VERSCHOREN RAF AVZK 11.86m +0.9 87

8 2140 FONTEYN ILLYA OLSE 11.19m +0.4 87
Discuswerpen Sch jongens

1 2264 VAN LYSEBETTEN KRISTOF AT84 48.95m 86

2 2101 MERGAERTS JAN ROBA 45.95m 86

3 2228 IVENS SVEN VOLH 44.49m 86

4 2270 NYS EDWIN MAC 42.68m 86

5 2143 CLARYSSE TOM ACW 37.39m 87

6 2464 HAAZEN STEFAAN ABES 37.33m 86

7 1986 SABBE JAN HAC 36.72m 87

8 1999 DROESSAERT STIJN VS 36.11m 87

9 2280 VAN DE WAL JURGEN ATLA 36.05m 86

10 2206 VAN MOL JORIS AT84 35.48m 87

11 2527 LEENKNECHT FREDERIK AVR 33.43m 87

12 2265 DEELKENS DIMITRI AVT 31.09m 86
Hoogspringen Cad jongens

1 694 PANNEEL JENS KKS 1.70m 89

2 1051 VAN BOGAERT JONAS ACW 1.65m 89

2 1050 ANNECOUR RICO ACW 1.65m 88

4 945 ADANG BJOKE DCLA 1.65m 89

4 931 KABERUKA MICHAEL DAC 1.65m 88

6 1044 DE WITTE YANNICK DCLA 1.60m 89

6 594 GEYPEN TOM VMOL 1.60m 89

8 561 LAPORTE JENS AVZK 1.60m 88

9 588 BUYS LUKAS SGOL 1.60m 88

9 1040 BEYENS JORELL MACW 1.60m 88

11 1027 DEMONIE KENNY MACW 1.55m 89

655 RUTTEN STEVEN LOOI NG 89
Verspringen Cad meisjes

1 844 WOSTYN LORE KAAG 5.38m +1.6 88

2 692 DESMET HANNELORE AVT 5.34m +0.9 89

3 1214 KALMEYER SASKIA DCLA 5.28m +0.6 88

4 898 LEMMENS KAROLIEN GENK 5.27m +1.9 89

5 958 CECELJA JELENA LYRA 5.24m +1.7 89

6 478 VAN WAEYENBERGHE HANNE AVOS 5.21m +2.0 88

7 604 VANDEWALLE TINE OB 5.09m +0.4 88

8 831 BOMANS LORE GENK 5.07m +3.3 89 4.95m 1.2

9 730 MOMMEN NELE ACA 4.92m +0.7 88

10 710 VERCAMMEN EVELINE ACBR 4.91m +0.0 88

11 1111 VERNIMMEN JULIE RCG 4.74m +1.7 88

598 WAUTERS RAYAH LOOI NG +0.0 89
Kogelstoten Sch jongens

1 2264 VAN LYSEBETTEN KRISTOF AT84 16.05m 86

2 2101 MERGAERTS JAN ROBA 15.29m 86

3 2464 HAAZEN STEFAAN ABES 14.34m 86

4 2131 BEYENS STEFAN ACHL 13.90m 87

5 2228 IVENS SVEN VOLH 13.79m 86

6 2206 VAN MOL JORIS AT84 13.68m 87

7 2265 DEELKENS DIMITRI AVT 13.10m 86

8 1986 SABBE JAN HAC 12.92m 87

9 2461 ROLUS TOM AT84 11.89m 86

10 2280 VAN DE WAL JURGEN ATLA 11.14m 86

11 2426 VAN BROECK STEVEN ACHL 10.92m 87

12 2519 VANDEBEECK JEF AVT 9.37m 87

Speerwerpen Cad meisjes

1 537 MEEUS KIRSTEN DCLA 38.70m 88

2 748 STRUYS ILSE OLSE 38.10m 88

3 1003 VAN DER BRACHT LIEN ACG 37.89m 88

4 483 VERBIST ANNE SGOL 36.48m 89

5 1039 DAUW MARJOLEIN ACG 36.35m 88

6 963 SMET SALLY ACW 32.68m 89

7 667 CAPPELLE INE AVR 32.17m 89

8 1117 CAUWENBERGH TINEKE DCLA 29.17m 89

9 1000 GOOSSENS VERONIQUE ACW 28.41m 89

10 734 GEERAERTS ANNICK DUFF 27.07m 88

11 628 CASTERMANS TINY ADD 26.84m 89

12 491 WILLEKENS KAREN VMOL 26.47m 89
Verspringen Sch meisjes

1 2083 VAN HERTEM KIM DALO 5.66m +0.5 86

2 2237 RUMMENS SOFIE DCLA 5.59m +2.5 86 5.49m 0.5

3 1907 UYTTERSPROT ELLEN AT84 5.44m +1.2 87

4 1896 LINGIER ELS MACW 5.38m -1.4 86

5 1708 VERDUYN KARLIEN AVKA 5.31m +0.6 86

6 1803 VANDERLINDEN KIM DEIN 5.04m +0.2 86

7 1844 VAN DEN BROECK SOFIE LAT 5.04m +2.3 87 4.81m 1.9

8 1780 VERHEYEN LIESBETH ACHL 4.96m +2.2 87 4.75m 0.1

9 1931 D'HOKER NELE VS 4.91m +2.4 87 4.89m 1.0

10 2037 JANSSENS MELINDA RCT 4.88m +1.5 87

11 1872 NUYTS CHRISTIEN ACHL 4.33m +0.3 87

1875 VRIENS JOKE ROBA GP +0.0 86
Polsstokspringen Sch jongens

1 2354 VERELST WIM VOLH 4.55m 87

2 2134 VANRYCKEGHEM VINCENT LYRA 4.50m 87

3 2289 GOOSSENS DENIS VAC 4.40m 87

4 2496 COPPENOLLE GILLES RCG 4.35m 87

5 2298 LAGRANGE BJORN AZW 4.10m 86

6 2266 LICHTERT STIJN OLSE 3.80m 87

7 1917 BAETE KEVIN BVAC 3.80m 86

8 2189 LOECKX MAARTEN DAC 3.60m 87

9 2274 VANUYTVEN BART VMOL 3.60m 86

10 2527 LEENKNECHT FREDERIK AVR 3.60m 87

11 2516 STAUT ELI VOLH 3.40m 87


Hoogspringen Sch jongens

1 2080 BRUYNINCKX WIM ROBA 1.91m 86

2 2218 VAN PUYENBROECK PIETER DEIN 1.88m 87

3 2369 DROSSAERT TOM AT84 1.75m 87

3 2025 WANDELS JURGEN DCLA 1.75m 86

5 2490 STOCKX ROEL AVT 1.75m 86

6 1995 FOLLENS KEN LYRA 1.70m 86

7 1966 RUMMENS TIM DCLA 1.65m 87

8 2167 DEWULF BART FLAC 1.65m 87
Discuswerpen Cad mannen

1 687 HAILLEZ JOSHUA VS 52.87m 88

2 686 HAILLEZ SAMMY VS 47.38m 88

3 589 VERBIST JOCHEM SGOL 41.91m 88

4 739 VANHAEREN TIM KAPE 41.19m 88

5 1086 VAN DE STEEN FREDERIK RCG 40.72m 88

6 1153 VERCRUYSSE JARNO HALE 40.47m 89

7 1177 VANDECAPELLE MATTIJS DAC 40.45m 89

8 1135 NOLF CEDRIC KKS 39.97m 89

9 1047 SOUVEREYNS KRIS ADD 33.25m 88

10 616 VAN DE VONDEL KLAAS SPBO 31.93m 89

11 1068 SMET THOMAS AT84 31.73m 88

1060 BRUNI MARCO AVT GP 88
Hinkstapsprong Cad meisjes

1 604 VANDEWALLE TINE OB 10.82m +0.7 88

2 1214 KALMEYER SASKIA DCLA 10.74m +0.5 88

3 676 VANDAELE NICKY ACME 10.67m +1.1 88

4 502 BONTE LAURA KAPE 10.48m -0.8 89

5 1034 VANDENBROUCKE MIEKE MACW 10.45m +0.1 88

6 730 MOMMEN NELE ACA 10.36m +2.3 88 10.26m 0.4

7 995 BARDYN ZARAH KAPE 10.14m +0.0 89

8 899 STYVEN ELINE GENK 10.11m +0.4 88

9 562 DEVOLDER KRISTL KKS 10.02m +1.0 88

10 707 PICALAUSA EVELIEN OEH 9.90m +2.4 89 9.70m 1.3

11 458 SNEYDERS SANNE AVOS 8.71m +1.2 89


Polsstokspringen Cad Jongens

1 1246 JASPERS DIETER DCLA 3.90m 88

2 1019 VAN WAES KEVIN ACW 3.60m 89

3 857 DE PARADE BART OLSE 3.60m 88

4 935 HEYMANS PIETER DAC 3.10m 88

5 993 VAN TICHELEN BART ACHL 2.90m 88


Kogelstoten Cad jongens

1 687 HAILLEZ JOSHUA VS 14.96m 88

2 1088 ROBBEN STIJN DCLA 14.75m 88

3 1263 MARTENS MAARTEN AVT 14.36m 88

4 686 HAILLEZ SAMMY VS 14.10m 88

5 1393 VERNIEUWE KENNY FLAC 13.58m 88

6 1047 SOUVEREYNS KRIS ADD 12.74m 88

7 861 CORDEEL JOACHIM ACW 12.70m 89

8 616 VAN DE VONDEL KLAAS SPBO 12.51m 89

9 589 VERBIST JOCHEM SGOL 11.76m 88

10 1151 SWINNEN RUTGER AVT 11.51m 88

720 BERGEZ MATHIAS AVMO NG 88

721 PETRALIA LOWIE AVMO NG 88
Hinkstapsprong Sch meisjes

1 1644 VAN DER MEULEN MARLIES AVMO 11.21m +0.2 87

2 1896 LINGIER ELS MACW 11.10m +0.5 86

3 2179 BROECKHOVE LIESBETH RCG 10.92m -1.4 87

4 2105 JANSEN GREET ACHL 10.69m +1.3 86

5 1780 VERHEYEN LIESBETH ACHL 10.65m +1.1 87

6 1931 D'HOKER NELE VS 10.65m +0.7 87

7 1829 HUYGHE KIRSTEN AVMO 10.29m +0.9 86

8 1648 DE BEULE ANNELIES ZELE 9.77m +1.4 86

9 1834 GYSELINCK ELKE ACKO 9.74m +1.5 86

1823 VAN RODE TINA DAC GP +0.0 87

1947 PIERLE KIRSTEN RCT NG +0.0 86


Speerwerpen Sch jongens

1 2024 LEMAITRE LOIC DCLA 61.57m 87

2 2360 BOOMANS WILLEM OLSE 54.71m 86

3 2236 SIMONS DIETER KAPE 52.57m 86

4 2131 BEYENS STEFAN ACHL 52.26m 87

5 2480 BLOMMERDE BJORN* AT84 50.27m 87

6 2490 STOCKX ROEL AVT 49.89m 86

7 2444 VAN WEYENBERGH MATTHIAS RCG 49.14m 87

8 2298 LAGRANGE BJORN AZW 48.77m 86

9 1941 GEYPEN NICO VMOL 45.89m 87

10 2085 GHYSELINCK JEROEN LEBB 45.24m 86

11 2347 DEWULF JURGEN FLAC 44.47m 86

12 2189 LOECKX MAARTEN DAC 43.38m 87
Speerwerpen Sch meisjes

1 1972 DUPRE MELISSA RCG 44.47m 86

2 1694 LODEWYCKX HANNE VMOL 37.89m 86

3 2195 LEYNS AN KAAG 34.58m 87

4 2209 PEETERS ELISA DCLA 33.43m 87

5 1714 VERHAEGHE MARIEKE HCO 28.27m 87

6 1743 VERMEULEN NELE ACKO 25.12m 86

7 2075 DE RYCK JENNIFER MACW 24.53m 86


300m horden Cad meisjes

finalereeks 1

1 831 BOMANS LORE GENK 48.09 89

2 534 ROESEMS VRENI DCLA 49.03 89

3 491 WILLEKENS KAREN VMOL 50.06 89

4 1149 DONCKERS AMY VAC 50.84 88

5 995 BARDYN ZARAH KAPE 54.93 89

989 VANHAELEMEESCH INE RCT NA 89

finalereeks:2

1 849 VAN DEN BOSSCHE ELINE ACME 46.12 88 1ste

2 685 MEERT CYNTHIA LEBB 46.85 89 2de

3 1051 NEUBOURG EVELYNE DAC 46.88 88 3de

4 552 HORIONS NELE DUFF 47.35 89

5 871 COOL HANNE AVR 48.06 88

6 735 VAN PETEGHEM JOSEFIEN AVLO 50.43 88
300m horden Cad jongens

finalereeks:1

1 1225 DEBERSAQUES STEVEN STAX 46.25 89

2 1245 ARGOS SIMON DCLA 47.44 88

3 1369 PARREIN JOERI AVR 48.13 89

4 677 NAULAERTS JOACHIM ACBR 48.75 89

5 843 DE BAETS JASPER ACME 48.86 89

6 982 MULLER GERT OLSE 52.50 89

finalereeks:2

1 967 DE MEYER MATTHIAS HALE 43.00 88 1ste

2 1091 MATTELE BENJAMIN VAC 43.74 88 2de

3 659 PLOVIE WOUTER HALE 44.71 88 3de

4 935 HEYMANS PIETER DAC 44.98 88

5 666 DECA WIM AVZK 47.10 88

6 605 HOET NIELS FLAC 52.33 88
400m horden Sch meisjes

finalereeks:1

1 1728 MERCKX MARIJKE VOLH 74.26 87

2 1978 DE BRABANTER KELLY VITA 75.80 86

3 2227 DE FALLEUR SOPHIE VAC 77.76 87

4 1827 OOGHE KATIA DAC 78.90 86

1952 DE SAEGER WILLEKE VAC NA 86



finalereeks:2

1 1803 VANDERLINDEN KIM DEIN 68.33 86 3de

2 1668 MAEBE HANNE VS 74.31 87

3 1872 NUYTS CHRISTIEN ACHL 83.80 87



finalereeks:3

1 2140 VANELSLANDE MIEKE FLAC 66.32 86 1ste

2 1921 POISSONNIER ANAIS FLAC 67.43 87 2de

3 1926 VAN LEUVEN WENDY AT84 68.36 86

4 1917 VAN LEUVEN DOROTHY VITA 70.22 87
400m horden Sch jongens

finalereeks:1

1 1926 DE ROO DIETER ACME 59.37 86

2 2025 WANDELS JURGEN DCLA 62.47 86

3 2123 DEWULF JEFFREY AVR 65.31 87

4 2153 ROLLIER SVEN SPVI 66.37 87

5 2304 WAEGEBAERT JOACHIM AZW 66.41 87



finalereeks:2

1 2168 BULTHEEL MICHAEL FLAC 54.04 86 1ste

2 2342 HEREMANS KRISTOF ACHL 57.44 86 2de

3 2194 MAES PIETER DAC 57.53 86 3de

4 2311 DEBUE JEROEN AVLO 57.69 87

5 2192 GEENS PIETERJAN DAC 60.50 86

6 2136 SEUTIN YVES LYRA 61.11 87
100 meter Cad meisjes

Reeks:1 Wind : 0.7

1 737 THYS SISKA ACME 12.59 89

2 909 JANSSEN VEERLE AVT 13.16 88

3 1083 ROBBEN ELISE DCLA 13.23 89

4 851 VAN GRIEKEN HILDE ACHL 13.36 88

5 465 VANBECKEVOORT NELE FLAC 13.49 88

6 1149 DONCKERS AMY VAC 14.15 88

1055 MEYLEMANS KIM RCG NG 88



Reeks:2 Wind : -0.5

1 940 VERMOTE HELEN OEH 13.15 88

2 919 FEYEN GWENDOLIEN AVT 13.25 89

3 867 DEMUYNCK LISSA AVR 13.47 89

4 1099 BERINGS MARGOT STAX 13.56 88

5 852 BEKERS HANNE ACHL 13.79 89

6 469 DE BAETS JULIE HALE 14.11 89

Reeks:3 Wind : -0.6

1 771 VAN DER STRICHT LYNN VITA 12.99 88

2 844 WOSTYN LORE KAAG 13.07 88

3 929 HERSSENS STEPHANIE DCLA 13.28 88

4 1196 MOSSELMANS BRITT OEH 13.56 89

5 804 BELLEFROID KIMBERLY AVZK 13.60 88

6 581 VERBEKE HANNAH FLAC 14.13 89
100 meter cad jongens

Reeks:1 Wind : 2.4

1 787 PICALAUSA JELLE OEH 11.46 88

2 985 HALLEMEESCH NICK HCO 12.06 89

3 1212 HAECK JORIS AVLO 12.16 89

4 1127 DE VRIENDT JONAS STAX 12.43 89

5 1105 DANCKERS ROEL ACHL 12.46 89

6 1267 FURIA GIANLUCA GENK 12.80 89

Reeks:2 Wind : 0.0

1 641 VERRIEST JENS ASVO 11.77 88

2 713 LAUWERS PIETER-WILLEM AVMO 12.06 89

3 774 VERCAMMEN MAARTEN LIER 12.13 89

4 1001 TEIRBROODT GINO HAMM 13.03 88

5 1095 LESAFFER JOCHEN AZW 13.06 89

6 665 VERBIST JELLE AVZK 13.31 89
Reeks:3 Wind : 1.2

1 768 PALINCKX DAVID ABES 12.15 88

2 618 VAN ASSCHE ROEL SPBO 12.35 88

3 926 VANMULDER ROBBE DAC 12.39 88

4 1027 DEMONIE KENNY MACW 12.61 89

5 1037 NEEFS SAM GRIM 12.67 89

6 722 BERGEZ STEFAN AVMO 12.76 89
100 meter Sch meisjes

Reeks:1 Wind : 0.5

1 2067 BERINGS ELINE STAX 12.37 86

2 1828 GABRIELS KARLIJN LYRA 12.76 87

3 1844 VAN DEN BROECK SOFIE LAT 13.22 87

4 1819 VAN NYLEN RUTH ROBA 13.43 87

5 1777 PIESSENS MELISSA VAC 13.57 87

6 2043 LOMMELEN WENDY SPVI 13.90 87

Reeks:2 Wind : 2.7

1 2044 BELIEN KATRIEN AVT 12.58 87

2 2146 LEQUESNE MARIJKE AT84 12.62 87

3 1690 LEMEIRE STEFANIE KAAG 13.02 87

4 1916 VAN BOXELAER LISA ACW 13.21 86

5 1597 SONCK RUTH ACKO 13.68 86

6 1959 HENDRICKX HANNE ACHL 13.94 87

Reeks:3 Wind : 0.8

1 1708 VERDUYN KARLIEN AVKA 13.09 86

2 2112 CUPPERS SOFIE AVT 13.16 86

3 1856 SMET EVELINE HAMM 13.27 86

4 1912 DE VOS LEEN ACW 13.42 86

5 1823 VAN RODE TINA DAC 13.63 87


100 meter Sch jongens

Reeks:1 Wind : 2.0

1 2400 VAN NIJLEN JONAS ACHL 11.12 87

2 2073 VERCAMMEN KRISTOF LIER 11.34 87

3 2502 THYS EVERT OLSE 12.06 86

4 2041 COPPEJANS RUBEN ADD 12.17 87

5 2178 HERREMAN LARS KKS 12.60 87

6 2465 VAN HAVENBERGH KRISTOF AT84 12.80 87

Reeks:2 Wind : 0.3

1 2049 WITTESAELE TOM HCO 11.56 87

2 2455 GULLENTOPS CEDRIC DCLA 11.92 86

3 1912 GILLIS JORIS ACA 12.23 86

4 2340 SZEPLAKI JARNO GENK 12.28 86

5 2565 CEULEMANS WOUTER LYRA 12.69 86

6 2018 KHOUDER JASSER HAMM 13.02 87

Reeks:3 Wind : 0.2

1 2057 VAN CAUWENBERGHE PETER HAMM 11.59 86

2 2129 BAEKELANDT STEVEN VAC 11.70 86

3 2151 BEERENS PIETER EA 12.37 87

4 2076 GOVAERT FRANK VS 12.55 86

5 1981 PEIRENS PETER RIEM 12.69 86

6 2452 POLDERS SIBREN ACA 12.80 87
400 meter cad meisjes

finalereeks:1

1 994 DE WEVER ELLEN RIEM 64.88 89

2 894 DEKETELAERE ELIEN HAC 65.57 89

3 728 ROOSEN CAROLINE ADD 67.77 88

4 1255 NASH STEFANIE OLSE 68.83 88

finalereeks:2

1 568 VERJANS INEZ ACA 62.35 89

2 1082 STOCKMAN SARA RIEM 62.75 89

3 633 PEETERS CHARLOTTE BEHO 64.23 88

4 726 VERSCHOREN SARAH AVZK 66.03 88

finalereeks:3

1 814 LEMMENS LAURA OEH 58.93 88 1ste

2 466 VANNESTE LISA-MARIE FLAC 60.75 88 2de

3 921 DEFOUR SASCHA AVT 61.33 88 3de

4 496 APERS JOLIJN WIBO 61.67 88

5 516 DE PRINS STEFANIE LOND 61.92 88

6 1019 REYKERS ELKE AVT 62.19 89
400 meter cad jongens

finalereeks:1

1 729 GEUENS ROEL ACHL 57.62 88

2 914 CLAES TIMOTHY ADD 58.87 89

3 760 BOGAERT MICHIEL KAAG 59.24 88

4 1059 DE WITTE LENNERT RCG 59.32 88

5 809 DE DECKER BJORN WIBO 61.09 89

1225 DEBERSAQUES STEVEN STAX NA 89

finalereeks:2

1 607 VAN GESTEL JENS VMOL 53.69 88

2 594 GEYPEN TOM VMOL 55.88 89

3 706 DE BEULE MATTHIAS ZELE 56.20 88

4 708 HEUNINCK JAN ZELE 56.72 88

5 798 KETELAERE THOMAS RCG 56.88 88

6 634 WOUTERS JONAS ROBA 57.20 88

finalereeks:3

1 694 PANNEEL JENS KKS 52.24 89 1ste

2 799 JERJIR NAIM OPW 52.58 88 2de

3 1118 VAN BELLE WIM ACP 52.81 89 3de

4 1277 EVEN NIELS ACHL 53.15 88

5 1005 THEUNIS KOEN AVT 55.73 89

6 638 COLLAS TOM ADD 57.30 88
400 meter Sch meisjes

finalereeks:1

1 1840 FOCQUET ANOUK VOLH 64.35 86

1668 MAEBE HANNE VS NA 87

1889 DE LEEUW ELS SPVI NA 86



finalereeks:2

1 1866 VAN HYFTE GAEL ACME 60.64 87

2 1671 PICCAVET ELIEN FLAC 60.87 86

3 1732 CLAESSENS KAREN HAMM 63.41 86

4 2038 MOMMEN KATRIEN RCT 65.47 87
finalereeks:3

1 1911 STRACKX KRISTINE AVT 57.69 86 1ste

2 1929 BEKE DAVINA AVT 58.05 86 2de

3 2237 RUMMENS SOFIE DCLA 59.15 86 3de

4 1694 LODEWYCKX HANNE VMOL 61.55 86

5 1685 VAN HOLLE VEERLE RIEM 61.84 87

6 1846 CHRISTIAENS ANKE LAT 61.87 87
400 meter Sch jongens

finalereeks:1

1 2482 VINCKE LORAN VAC 54.33 86

2 2504 VAN DEN BROECK BRAM ABES 54.49 86

3 1998 HEYSE NIELS VS 54.53 87

4 2126 SOENS SANDER AVLO 54.85 87

5 2299 LESAFFER GILLES AZW 55.76 86



finalereeks:2

1 2052 VAN HOVE DENNIS VOLH 53.29 87

2 2253 ABTS WILLEM DCLA 54.12 87

3 2011 DE SAMBLANX SEBASTIAN ROBA 54.37 87

4 2474 LAUWEREINS BART DCLA 54.93 87

5 2239 DUNON STEVEN ROBA 55.24 87

6 2204 VYNCKIER STEVEN FLAC 55.45 86

finalereeks:3

1 2316 FEYAERTS EVERT VAC 50.03 86 1ste

2 1982 VANDEN BERGHE DAVY RIEM 50.74 86 2de

3 2180 HERREMAN INGMAR KKS 51.73 86 3de

4 2297 LABIS STEVEN AZW 52.88 86

5 2124 ROOSE STEFAAN AVR 53.50 87

6 2368 VERANNEMAN THOMAS AVR 54.05 87
80m horden cad meisjes

finalereeks:1 Wind : 0.2

1 676 VANDAELE NICKY ACME 12.76 88

2 552 HORIONS NELE DUFF 12.90 89

3 1091 BOGAERTS KIM SWIN 13.51 89

4 795 VAN DER GRACHT KIM DAC 14.17 89

5 458 SNEYDERS SANNE AVOS 14.49 89

860 VAN BOUWEL KRISTIEN TUAC NA 88

finalereeks:2 Wind : 0.5

1 849 VAN DEN BOSSCHE ELINE ACME 11.92 88 1ste

2 1051 NEUBOURG EVELYNE DAC 12.03 88 2de

3 898 LEMMENS KAROLIEN GENK 12.32 89 3de

4 909 JANSSEN VEERLE AVT 12.59 88

5 502 BONTE LAURA KAPE 13.02 89

6 719 VERBEECK LIESBETH ROBA 13.03 88

958 CECELJA JELENA LYRA DIS 89


100m horden Sch meisjes

finalereeks:1 Wind : 3.7

1 2112 CUPPERS SOFIE AVT 15.28 86

2 2095 OOSTERLINCK ELKE AVLO 15.98 87

3 1680 LODEWYKS KAROLIEN LOOI 16.45 86

4 1827 OOGHE KATIA DAC 17.07 86
finalereeks:2 Wind : 0.7

1 2067 BERINGS ELINE STAX 13.73 86 1ste

2 1836 SEVERYNS ELKE ARAC 14.54 86 2de

3 1802 VAN DER PLAETSEN HELENA DEIN 15.02 86 3de

4 1907 UYTTERSPROT ELLEN AT84 15.04 87

5 1866 VAN HYFTE GAEL ACME 16.44 87

2020 PIETERS LIZE ROBA DIS 87
100m horden cad jongens

finalereeks:1 Wind : 0.9

1 1019 VAN WAES KEVIN ACW 15.27 89

2 1177 VANDECAPELLE MATTIJS DAC 15.35 89

3 1257 MARYNISSEN WIM AVKA 16.26 88

4 659 PLOVIE WOUTER HALE 17.26 88

5 850 JACOBS JOCHEN ACHL 17.81 89

6 605 HOET NIELS FLAC 17.92 88

7 912 PAUWELS JEROEN AVZK 18.61 89



finalereeks:2 Wind : 0.5

1 963 VERMEULEN SANDER RCG 14.62 88 1ste

2 717 CANNAERT FRANCK AVMO 15.08 88 2de

3 1070 VANDENBERGH WOUTER AT84 15.11 88 3de

4 1244 PEETERS TOM DAC 15.20 88

5 645 STEVENS BRECHT SACN 15.56 89

6 1101 CURFS THOMAS AVT 15.75 88

7 931 KABERUKA MICHAEL DAC 15.82 88


110m horden Sch jongens

finalereeks:1 Wind : 3.0

1 2304 WAEGEBAERT JOACHIM AZW 16.47 87

2 2107 AERTS BRAM AVOS 17.87 87

finalereeks:2 Wind : 3.2

1 2400 VAN NIJLEN JONAS ACHL 14.32 87 1ste

2 2168 BULTHEEL MICHAEL FLAC 14.52 86 2de

3 2053 MATTHYS ARNOUT VOLH 14.84 87 3de

4 2311 DEBUE JEROEN AVLO 15.18 87

5 2218 VAN PUYENBROECK PIETER DEIN 15.57 87

6 2136 SEUTIN YVES LYRA 15.78 87
800 meter cad meisjes

finalereeks:1

1 603 DE BROUWER BARBARA OB 2'23.41 89

2 755 VAN BOXSTAEL BIRGIT EA 2'26.03 88

3 448 VANDENBERGHE SAARTJE KKS 2'26.83 89

4 695 DANIELS USCHI AVT 2'28.80 89

5 473 BLOMMAERTS NATHALIE SPBO 2'31.82 88

6 544 VERTENTEN SOETKIN HAMM 2'32.61 88

7 563 VANBRABANT NATHALIE ACA 2'37.97 88

8 1227 VERBEKE ANNA RCG 2'40.39 88
finalereeks:2

1 721 DE GRANDE LINDSEY OB 2'14.70 89 1ste

2 528 MURRAY KELLY ADD 2'19.59 89 2de

3 517 FREDERIX ELIEN AVT 2'21.07 89 3de

4 684 DUINSLAEGER EVA ROBA 2'21.86 88

5 639 VAN ACCOM SOFIE ACHL 2'22.29 89

6 577 COMMERMAN TINEKE VS 2'24.13 88

7 512 HERMANS MELISSA LOOI 2'26.99 88

8 1049 BAEYENS LISE VAC 2'29.76 88

9 990 CHRISTENS SARA RCT 2'31.84 89

10 538 AERTS BARBARA DCLA 2'33.00 88

814 LEMMENS LAURA OEH NA 88


800 meter cad jongens

finalereeks:1

1 614 RAEYMAEKERS SANDER AVOS 2'07.45 88

2 796 MISPLON BERT RCG 2'10.54 88

3 646 VAN AELST STEFAN ACBR 2'11.86 88

4 851 JACOBS BRECHT ACHL 2'12.51 88

5 1276 HOUBEN WOUTER ADD 2'13.85 89

6 898 VAN DEN BROECK JAN LAT 2'15.28 89

7 681 PEETERS MATTHIAS LYRA 2'16.60 88

8 763 JONGENELEN KOEN VOLH 2'18.08 89

9 1336 SISK BEN* DCLA 2'18.20 88

10 1016 ALLY LAURENS AVR 2'21.63 89

finalereeks:2

1 934 MAES LUKAS DAC 2'03.68 88 1ste

2 893 EBRAERT BART VITA 2'04.39 88 2de

3 731 VAN DEN BOSSCHE BRIAN ACHL 2'04.54 89 3de

4 657 VERBIEST THOMAS LOOI 2'05.48 88

5 1033 DROOGERS NICK KAAG 2'05.92 88

6 716 VANLUCHENE GLEN AVMO 2'07.01 89

7 1116 TORFS SANNE DUFF 2'08.43 88

8 842 ROMBOUTS KOEN ABES 2'10.80 88

9 570 VAN ASSCHE LUKAS VAC 2'10.87 89

10 1080 COREMANS BRECHT ROBA 2'12.38 88
800 meter sch meisjes

finalereeks:1

1 1960 MASSCHELEIN EVI KKS 2'23.57 87

2 1791 AERNOUTS AN OLSE 2'25.42 86

3 1744 JANSEN MARTINE AVT 2'28.41 87

4 1722 DECEUNINCK ANNELIEN AVR 2'28.83 87

5 1905 DELAMEILLIEURE SAAR HAC 2'30.96 87

6 1659 VAN DE VELDE HAIKE ASVO 2'35.88 87

7 1783 VAN HONSTE AN SWIN 2'37.26 87



finalereeks:2

1 2178 MATTHYS LIESELOT OB 2'16.13 86 1ste

2 1582 MAVEAU BARBARA FLAC 2'17.87 87 2de

3 1586 LAURYSSEN GRIET ARAC 2'19.06 86 3de

4 1605 VERJANS SARAH ACA 2'19.68 86

5 1851 NIKIEL JULIA AT84 2'23.17 86

6 1616 SMISSAERT SARA HCO 2'27.74 87

7 2012 WOLFS MARLIES VAC 2'28.90 87

8 1627 BEYENS JELLE AVOS 2'35.33 87

800 meter Sch jongens

finalereeks:1

1 2324 MARIS JONAS DUFF 2'05.33 87

2 2219 BEKERS TOM ACHL 2'06.23 86

3 2196 HUNTINGTON HUGH* DCLA 2'06.66 87

4 2412 BOECKX VINCENT DCLA 2'07.74 87

5 2112 ROOSEN CHRISTOPHE ADD 2'08.22 86

6 2389 FARRETT BENJAMIN* OLSE 2'08.50 87

7 2094 VERCAMMEN DRIES ACBR 2'09.00 86

8 2221 VERMUNICHT NICO ROBA 2'09.14 86

9 2014 DELTOUR BEN ZELE 2'09.38 87



finalereeks:2

1 2317 FEYAERTS MATTI VAC 1'59.57 86 1ste

2 2125 DE VLEESCHAUWER BERTEN AVLO 1'59.96 87 2de

3 2222 DE FEYTER LEVI LAT 1'59.99 86 3de

4 2063 LAPLACE DUCHAN AVR 2'00.44 86

5 2377 BRAEKEVELD JEROEN FLAC 2'00.71 86

6 2254 GORDTS JOREN DCLA 2'02.09 86

7 1949 PICCAVET NIELS FLAC 2'03.41 87

8 2115 LAERTE KEVIN DUFF 2'04.71 87

9 2002 RASSCHAERT JOHANNES VS 2'06.19 86

10 2007 PORCO FABIO ATLA 2'07.07 86
100 meter cad meisjes Finale Wind : 1.7

1 737 THYS SISKA ACME 12.55 89

2 940 VERMOTE HELEN OEH 12.81 88

3 771 VAN DER STRICHT LYNN VITA 12.81 88

4 844 WOSTYN LORE KAAG 13.12 88

5 919 FEYEN GWENDOLIEN AVT 13.16 89

6 909 JANSSEN VEERLE AVT 13.22 88

1083 ROBBEN ELISE DCLA NG 89


100 meter cad jongens Finale Wind : 0.5

1 641 VERRIEST JENS ASVO 11.38 88

2 787 PICALAUSA JELLE OEH 11.39 88

3 713 LAUWERS PIETER-WILLEM AVMO 11.88 89

4 774 VERCAMMEN MAARTEN LIER 11.99 89

5 768 PALINCKX DAVID ABES 12.07 88

6 985 HALLEMEESCH NICK HCO 12.12 89

7 1212 HAECK JORIS AVLO 12.24 89


100 meter Sch meisjes Finale Wind : 1.5

1 2067 BERINGS ELINE STAX 12.38 86

2 2044 BELIEN KATRIEN AVT 12.42 87

3 2146 LEQUESNE MARIJKE AT84 12.60 87

4 1690 LEMEIRE STEFANIE KAAG 12.90 87

5 2112 CUPPERS SOFIE AVT 12.96 86

6 1708 VERDUYN KARLIEN AVKA 13.10 86

1828 GABRIELS KARLIJN LYRA NA 87



100 meter Sch jongens Finale Wind : 1.2

1 2400 VAN NIJLEN JONAS ACHL 11.23 87

2 2049 WITTESAELE TOM HCO 11.44 87

3 2073 VERCAMMEN KRISTOF LIER 11.56 87

4 2129 BAEKELANDT STEVEN VAC 11.76 86

5 2455 GULLENTOPS CEDRIC DCLA 12.11 86

2057 VAN CAUWENBERGHE PETER HAMM NG 86

2502 THYS EVERT OLSE NG 86



1500 meter cad meisjes

1 807 VAN LOOY KATRIEN ACHL 4'39.35 89

2 1026 BOLLEN LIZE DCLA 4'40.10 88

3 751 VAN ROYEN NATHALIE ACW 4'42.77 88

4 536 VAN GOIDSENHOVEN TINNE DCLA 4'55.56 88

5 459 JANSSENS VICKY AVOS 4'55.77 88

6 606 DE MEDTS TAMARA OPW 4'56.19 89

7 635 DANNEELS ELIEN BEHO 4'58.76 88

8 801 VAN DE VOORDE KIM HAMM 4'59.10 89

9 668 VENS SASKIA AVR 5'00.99 88

10 895 DEDEYNE ELKE HAC 5'02.60 89

11 487 BELIS LORE DUFF 5'03.87 89

12 816 TRAPPENIERS LESLEY DCLA 5'07.03 88

13 861 LAUWAERT NINA VOLH 5'17.39 88

14 834 LEONE VALENTINA GENK 5'23.16 89

15 846 DE PROFT KAROLIEN LEBB 5'23.35 88



1500 meter cad jongens

1 578 SLACHMUYLDERS NIELS OPW 4'14.71 88

2 793 VAN DEN BROECK MICHAEL LEBB 4'19.06 88

3 910 PELEMAN CHRISTOPHE HAMM 4'22.78 88

4 701 AERTS FRANKY AVT 4'24.78 88

5 958 VANDEVELDE RUBEN FLAC 4'27.66 88

6 661 BLOCKEEL FREDERIC KAAG 4'30.36 89

7 602 NAERT KOEN FLAC 4'30.73 89

8 1049 VERDEYEN JOCHEN DCLA 4'31.12 88

9 671 SAMIJN ANDY HAC 4'31.41 88

10 911 KETELS BOB HAMM 4'32.47 88

11 598 VAN REETH TIM HALE 4'33.98 88

12 1032 SEDEYN KOEN KAAG 4'34.44 88

13 584 CLAESSENS DARCIS ACKO 4'36.06 89

14 1123 DEWULF MATHIAS HAC 4'37.23 88

15 707 DE SCHRYVER DAVY ZELE 4'39.70 88

16 727 VAN EYNDE PIETER-JAN DCLA 4'43.40 89

1500 meter sch meisjes

1 1888 VAN DEN BERGHE MAGALI AVLO 4'38.11 86

2 1724 WALRAVENS LORE AVR 4'43.28 86

3 1615 BEYENS ELLEN LOOI 4'47.39 87

4 1801 SCHREURS INGE BREE 5'01.98 86

5 2013 DEWAELE JOKE VAC 5'04.05 87

6 1808 DE BACKER FAUVE VITA 5'04.96 87

7 1703 STEFFENS ELKE ROBA 5'06.34 87

8 1712 VERSTAPPEN ANKE ACHL 5'07.60 87

9 1726 HOORNE ELINE AVR 5'19.01 86

10 1637 PUT EVELIEN DCLA 5'28.19 86

11 1880 LOENDERS LINSEY AVT 6'01.27 87



1500 meter Sch jongens

1 2244 LUYCKX TIM OEH 4'04.46 86

2 2285 VERMEERSCH BRECHT OB 4'05.34 86

3 2139 LUXEM YERAY OLSE 4'07.41 86

4 2216 HUMBLE BART RIEM 4'08.54 86

5 1931 BERGE ROBIN DUFF 4'12.06 86

6 2035 FAVOT GLENN AVZK 4'12.32 87

7 1910 GIELKENS BART SACN 4'14.26 86

8 2190 VAN DEN DRIESSCHE HENDRIK DAC 4'14.77 87

9 2320 BASEMANS MICHEL DCLA 4'15.84 87

10 2028 WOUTERS KEN ACHL 4'16.77 86

11 1965 WINDEY PIETER DCLA 4'26.90 87

12 2173 JACOBS JEROEN LAT 4'40.75 86
200 meter cad meisjes

finalereeks:1 Wind : 0.7

1 516 DE PRINS STEFANIE LOND 27.56 88

2 534 ROESEMS VRENI DCLA 27.97 89

3 465 VANBECKEVOORT NELE FLAC 28.33 88

4 469 DE BAETS JULIE HALE 28.36 89

5 1115 VANDEN DAELE CHARLOTTE VAC 28.94 89



finalereeks:2 Wind : 1.1

1 919 FEYEN GWENDOLIEN AVT 27.02 89

2 804 BELLEFROID KIMBERLY AVZK 27.14 88

3 850 HELLEBUYCK ANOUSKA DEIN 27.22 89

4 1196 MOSSELMANS BRITT OEH 27.56 89

5 710 VERCAMMEN EVELINE ACBR 27.97 88

6 852 BEKERS HANNE ACHL 28.56 89

finalereeks:3 Wind : 0.5

1 1055 MEYLEMANS KIM RCG 25.89 88 1ste

2 478 VAN WAEYENBERGHE HANNE AVOS 25.98 88 2de

3 771 VAN DER STRICHT LYNN VITA 25.99 88 3de

4 737 THYS SISKA ACME 26.02 89

5 940 VERMOTE HELEN OEH 27.07 88

598 WAUTERS RAYAH LOOI NG 89
200 meter cad jongens

finalereeks:1 Wind : 1.5

1 967 DE MEYER MATTHIAS HALE 25.12 88

2 1127 DE VRIENDT JONAS STAX 25.33 89

3 1174 DE MESMAEKER SHADIE RCG 25.45 88

4 1095 LESAFFER JOCHEN AZW 25.91 89

1037 NEEFS SAM GRIM NG 89



finalereeks:2 Wind : 0.5

1 713 LAUWERS PIETER-WILLEM AVMO 24.53 89

2 985 HALLEMEESCH NICK HCO 24.81 89

3 608 VANHOOF BEN VMOL 24.94 88

4 726 DE VOS DIETERT ACG 25.12 88

5 1091 MATTELE BENJAMIN VAC 25.26 88

6 1059 DE WITTE LENNERT RCG 25.53 88

finalereeks:3 Wind : 1.1

1 641 VERRIEST JENS ASVO 23.15 88 1ste

2 787 PICALAUSA JELLE OEH 23.51 88 2de

3 774 VERCAMMEN MAARTEN LIER 24.27 89 3de

4 1212 HAECK JORIS AVLO 24.61 89

5 618 VAN ASSCHE ROEL SPBO 25.16 88

6 621 BAEYENS LARS ARAC 25.50 89
200 meter Sch meisjes

finalereeks:1 Wind : 0.5

1 2095 OOSTERLINCK ELKE AVLO 27.68 87

2 2137 DEGRAEVE JULIE VAC 28.57 86

3 1959 HENDRICKX HANNE ACHL 28.97 87



finalereeks:2 Wind : -0.7

1 1690 LEMEIRE STEFANIE KAAG 26.91 87

2 1912 DE VOS LEEN ACW 27.16 86

3 1597 SONCK RUTH ACKO 27.90 86

4 2037 JANSSENS MELINDA RCT 28.12 87
finalereeks:3 Wind : 0.0

1 2083 VAN HERTEM KIM DALO 25.30 86 1ste

2 2044 BELIEN KATRIEN AVT 25.74 87 2de

3 1836 SEVERYNS ELKE ARAC 25.95 86 3de

4 2146 LEQUESNE MARIJKE AT84 26.26 87

5 1916 VAN BOXELAER LISA ACW 26.97 86

6 1856 SMET EVELINE HAMM 27.04 86
200 meter sch jongens

finalereeks:1 Wind : 1.4

1 2293 DE PRAITERE PIETER AZW 24.73 87

2 2041 COPPEJANS RUBEN ADD 25.16 87

3 1981 PEIRENS PETER RIEM 25.37 86

4 1941 GEYPEN NICO VMOL 25.38 87

finalereeks:2 Wind : 1.5

1 2297 LABIS STEVEN AZW 23.86 86

2 2566 VANDENBERGH THOMAS AT84 24.48 86

3 2151 BEERENS PIETER EA 24.74 87

4 2340 SZEPLAKI JARNO GENK 25.16 86

finalereeks:3 Wind : 1.5

1 2053 MATTHYS ARNOUT VOLH 22.34 87 1ste

2 2180 HERREMAN INGMAR KKS 22.98 86 2de

3 2073 VERCAMMEN KRISTOF LIER 23.13 87 3de

4 2308 DE SCHRYVER MATHIAS HCO 23.70 87

5 2129 BAEKELANDT STEVEN VAC 23.78 86

6 2315 VERHAEREN THIJS VAC 24.40 86
3000 meter Sch meisjes

1 1849 DE SCHRYDER SELIEN VS 10'12.71 86

2 1715 VAN EYNDE SARAH DCLA 10'18.21 87

3 1647 APERS TAGHNEE HAMM 10'30.83 87

4 1963 DE MEIRSCHMAN JOLIEN ACW 10'38.22 87

5 1881 PIERSOUL EVA RCT 10'41.78 86

6 1962 VERCAUTEREN CHARLOTTE ACW 10'56.42 86

7 1833 CNOPS VANJA ACKO 11'00.54 87

8 1649 VAN DRIESSCHE SASKIA ZELE 11'05.92 87

9 1762 CLERX NATASJA LOOI 11'08.26 87

10 1971 SCHROEYEN ELISSA LOOI 11'10.95 86

11 1594 VAN WALLENDAEL KIM KAPE 11'19.05 87

12 1610 CRABBE TATIANA VAC 11'30.35 87

1891 VAN GEERTSOM KATRIEN ACW NA 87

1781 RENDERS SANNE ACHL NA 87
3000 meter Sch jongens

1 2405 VANDEWEGHE WESLY AVLO 8'51.16 86

2 2197 CARKETT ABUSH* DCLA 8'54.13 86

3 2312 BOSMANS MAARTEN ACBR 8'55.62 86

4 2333 DE FEYTER NICK LAT 9'11.34 86

5 2488 DE BACKER PIETER VS 9'14.90 87

6 2372 WOUTERS JORIS ACHL 9'17.26 87

7 1925 VAN WAEYENBERGHE YELLE AVOS 9'19.51 86

8 2142 DE BEULE JURGEN OLSE 9'45.90 86

9 2132 RENDERS NICK ACHL 9'55.17 86

10 2483 WENES MATHIAS VAC 10'28.32 87
2000m steeple Sch jongens

1 2133 JACOBS ROEL ACHL 6'08.99 86

2 1922 RUELL KIM DCLA 6'14.24 87

3 1939 RAYMAEKERS NICK LOOI 6'22.46 86

4 2071 VAN DYCK PIETER LIER 6'36.24 86

5 2249 HUBERLAND ANTOINE DCLA 6'39.00 87

6 1908 MORIS SVEN AVZK 6'44.83 86

7 1914 PALLEMANS MARTIN KAPE 6'47.16 86

8 2144 PUIMEGE PHILIP ACW 7'05.91 87
2000m steeple sch meisjes

1 1842 DESAEDELEER ANNELORE OEH 7'10.90 87

2 2089 SCHENKEL SANDRA DCLA 7'37.24 86

3 1784 JANSSENS KATRIEN SWIN 8'00.89 87


1500m steeple cad jongens

1 1062 BUYLE MARCO VS 4'44.67 88

2 918 STEENACKERS TOM ACHL 4'45.19 88

3 791 DE WULF PIETER RIEM 4'47.26 88

4 1296 DUVIVIER BERNARD LOOI 4'52.02 88

5 555 CLOET MATTHIAS HCO 4'55.85 88

6 576 DE BUYSER MATTHIAS OPW 5'00.06 88

7 597 MEGENS JEF ARAC 5'08.95 88

8 695 DOPS DENNIS ATLA 5'10.37 89

9 1275 HUYSMANS LARS RCT 5'12.92 88


1500m steeple cad meisjes

1 690 PAREWYCK MARISKA LEBB 5'16.51 88

2 548 PICAVET SOFIE ZELE 5'18.80 88

3 741 PROOST JUDY SWIN 5'22.92 88

4 610 PERNET NATASCHA ATLA 5'23.89 88

5 557 JANSSEN LINDSAY AVT 5'33.96 89

6 594 LONCKE EVY LOOI 5'36.74 88

7 820 SCHEPENS EVELIEN VS 5'39.14 89





Meeting nr. 301 – pag.

: dcla oud -> wedstrijden
wedstrijden -> Provinciale kampioenschappen Benjamins-Pupillen-Miniemen Kessel – Lo 24 juni 2006 Organisatie: dc leuven Atletiek hoogspringen Pup Dames Uur=11: 20
wedstrijden -> Belgische kampioenschappen cadetten en scholieren
wedstrijden -> Provinciale aflossingskampioenschappen Vlaams Brabant Heverlee, 27 augustus 2003 Organisatie: dcla
wedstrijden -> Provinciale kampioenschappen vlaams-brabant
wedstrijden -> 4 kilometer plaats Naam gebJr club m/v tijd km/u
wedstrijden -> Kessel-Lo 14 augustus 2005 Organisatie : Daring Club Leuven Atletiek Nieuw Stadionrecord
wedstrijden -> Vittel-flanders cup
wedstrijden -> Resultaten interprovinciale match scholieren dcla – Heverlee, 28 september 2002 Meeting nr 441 hamerslingeren 5,000kg Sch Heren Uur: 13: 34
wedstrijden -> Pollefeyt karen flac 90m Sen 79 2 629 van roie liesbet avzk 90m Sen 81 Beste prestaties van val-atlete tijdens een Flanders Cup !
wedstrijden -> Finale Beker Van Vlaanderen Pupillen & Miniemen Kessel-Lo, zaterdag 08 september 2007 Organisatie: Daring Club Leuven Atletiek jongens




De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2019
stuur bericht

    Hoofdpagina