Ledenlijst Algemene Vergadering Regionaal Welzijnsoverleg Waasland vzw



Dovnload 71.55 Kb.
Datum23.07.2016
Grootte71.55 Kb.

Ledenlijst Algemene Vergadering Regionaal Welzijnsoverleg Waasland vzw





Organisatie

Vertegenwoordigd door

Raad van Bestuur

Centrum voor Algemeen Welzijnswerk Oost-Vlaanderen vzw

Visserij 153, 9000 Gent



Rita De Vis

ritadevis@cawoostvlaanderen.be

Lid RvB

CM Waas & Dender, Dienst Maatschappelijk Werk

De Castrodreef 1, 9100 Sint-Niklaas



Bruno Van Dam

bruno.vandam@cm.be

Lid RvB

Bond Moyson Oost-Vlaanderen, Dienst Maatschappelijk Werk

Tramstraat 69, 9052 Zwijnaarde – Gent



Inge Haegeman

Inge.Haegeman@socmut.be



Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn Kruibeke

Kruibekestraat 12, 9150 Kruibeke



Riet Waltens

Riet.Waltens@ocmwkruibeke.be

Lid RvB

Secretaris



Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn Sint-Niklaas

Lodewijk de Meesterstraat 3, 9100 Sint-Niklaas



Gerry Van de Steene

gerry.vandesteene@ocmwsintniklaas.be

Lid RvB

Voorzitter



Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn St-Gillis-Waas

Blokstraat 2, 9170 Sint-Gillis-Waas



Veerle Van Landeghem

veerle.vanlandeghem@ocmw-sint-gillis-waas.be

Lid RvB

Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn Temse

Kouterstraat 1, 9140 Temse



Martin De Loose

Martin.DeLoose@ocmwtemse.be

Lid RvB

Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn Stekene

Kerkstraat 14, 9190 Stekene



Anni De Cauwer

anni.dewauwer@ocmwstekene.be



Gemeentebestuur Sint-Gillis-Waas

Burgemeester Omer De Meyplein 1, 9170 Sint-Gillis-Waas



Marita Meul

marita.meul@telenet.be




Stadsbestuur Sint-Niklaas

Grote Markt 1, 9100 Sint-Niklaas



Sofie Heyrman

sofie.heyrman@sint-niklaas.be

Lid RvB

Stadsbestuur Lokeren

Groentemarkt 1, 9160 Lokeren



Nancy De Clercq

nancy.de.clercq@lokeren.be






Gemeentebestuur Stekene

Stadionstraat 2, 9190 Stekene



Mieke Van Poucke

mieke.vanpoucke@stekene.be

Lid RvB

Organisatie

Vertegenwoordigd door

Raad van Bestuur

Gemeentebestuur Beveren

Stationsstraat 2, 9120 Beveren



Caroline Stremerch

Caroline.stremerch@beveren.be

Lid RvB

De Keerkring – Centrum voor opvoedingsondersteuning vzw

Plezantstraat 165, 9100 Sint-Niklaas



Ilse De Block

ilsedeblock@telenet.be




Het Open Poortje vzw

Puttenhoflaan 25, 2970 Schilde



Arnold Schaek

ckgarn@telenet.be




Vrij CLB Waas en Dender vzw

Ankerstraat 63, 9100 Sint-Niklaas



Wim Colpaert

wcolpaert@vclbwaasdender.be

Lid RvB


CLB Waasland

Dr. A. Verdurmenstraat 2, 9100 Sint-Niklaas



Sara Weyn

sara.weyn@clbwaasland.be




De Steiger vzw

Torenstraat 30, 9160 Lokeren



Marniek De Fauw

marniek@vzwdesteiger.be




Dienstencentrum Hof Ter Welle vzw

Anna Piersdreef 1, 9120 Beveren



Guy Tindemans

guy.tindemans@hofterwelle.be

Lid RvB

Ondervoorzitter



Tehuis Sint-Carolus vzw

Gyselstraat 49, 9100 Sint-Niklaas



Thierry De Raedt

thierry.deraedt@thsintcarolus.be





AZ Nikolaas vzw

Moerlandstraat 1, 9100 Sint-Niklaas



Tom Baert

tom.baert@aznikolaas.be

Lid RvB


Wijkgezondheidscentrum De Vlier vzw

Truweelstraat 114, 9100 Sint-Niklaas



Veerle Van Helsland

veerle.van.helsland@wgcdevlier.be




Gezondheidscentrum Lokeren

Patershof 33, 9160 Lokeren



Peter Strubbe

coordinatie@gclokeren.be




Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis Sint-Lucia

Ankerstraat 91, 9100 Sint-Niklaas



Valerie Van Handenhove

socialedienst@apzst-lucia.be






Organisatie

Vertegenwoordigd door

Raad van Bestuur

Algemeen Psychiatrisch Centrum Sint-Hiëronymus

Dalstraat 84, 9100 Sint-Niklaas



Christ Goyvaerts

christ.goyvaerts@hieronymus.be




Pro Mente vzw

Hazewindestraat 41, 9100 Sint-Niklaas



Peter Van Stappen

peter.van.stappen@promente.be




Familiehulp Zorgregio Sint-Niklaas vzw

Gentsesteenweg 84, 9200 Dendermonde



Frans Vervaeke

Frans.Vervaeke@Familiehulp.be

Lid RvB

Familiezorg Oost-Vlaanderen vzw

Zwartezustersstraat 18, 9000 Gent



Berten Van Kerkhove

Berten.Van.Kerkhove@familiezorg.be




Zorgcentrum De Ark vzw

Kalkstraat 48, 9100 Sint-Niklaas



Wim Thierens

Wim.thierens@dearkzc.be




WZC Hof ter Engelen vzw

Polderstraat 4, 9160 Lokeren



Karline Ballegeer

karlineballegeer@hofterengelen.be



Ouderenzorg Zusters Jozefienen vzw

Tereken 14, 9100 Sint-Niklaas



Tine De Wilde

hhtereken@hhart.be



WZC Huize Vincent

Anwerpsesteenweg 103, 9140 Temse



Koen Van Wauwe

directie@huizevincent.be




Dagcentrum Sint-Niklaas vzw

O.L. Vrouwplein 31, 9100 Sint-Niklaas



Philip Claes

directie@dagcentrum.be




Volwassenenwerking Lokeren – Wonen vzw

Daknamdorp 54, 9160 Lokeren



Rik Charle

Rik.Charle@alderande.be




Vesta vzw

Patershoek 4-6, 9111 Belsele



Annemie Van Steenkiste

annemie.van.steenkiste@vesta-tnw.be




Emiliani vzw

Krekelstraat 17, 9160 Lokeren



Lut Van de Vijver

lut.van.de.vijver@emiliani.be



Organisatie

Vertegenwoordigd door

Raad van Bestuur

Multifunctioneel Centrum De Hagewinde vzw

Poststraat 6, 9160 Lokeren



Bert Vanacker

bert.vanacker@hagewinde.be

Lid RvB

Penningmeester



Het Bint

Wijnveld 255, 9100 Sint-Niklaas



Ilse De Jonge

ilse.dejonge@hetbint.be




Job & co

Antwerpsesteenweg 573, 9040 Sint-Amandsberg



Goedele Provost

goedele.provost@jobenco.be



Mo-Clean vzw

Klein Hulststraat 6, 9100 Sint-Niklaas



Chris Vioen

chris.vioen@mo-clean.be



Den Azalee vzw

Lodewijk De Meesterstraat 3, 9100 Sint-Niklaas



Peter Maris

peter.maris@vzwdenazalee.be



Oost-Vlaams Diversiteitscentrum vzw

Dok-Noord 4, 9000 Gent



Stijn Tondeur

stijn.tondeur@odice.be




Samenlevingsopbouw Oost-Vlaanderen vzw

Sint-Jacobsnieuwstraat 50, 9000 Gent



Stan De Neve

stan.de.neve@samenlevingsopbouw.be



Huurdersbond Oost-Vlaanderen, afdeling Waasland vzw

Grondwetlaan 55b, 9040 Sint-Amandsberg



Gerda Ivens

gerda.ivens@huurdersbond.be




Gewestelijke Maatschappij voor Huisvesting

Diederik van Beverenlaan 11, 9120 Beveren



Anne Bogaert

anne.bogaert@gmh-beveren.woonnet.be

Lid RvB



- 2014 -






De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2017
stuur bericht

    Hoofdpagina