Moderne Talen en Culturen Studiegids 2006/2007



Dovnload 1.57 Mb.
Pagina1/50
Datum18.08.2016
Grootte1.57 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   50



Moderne Talen en Culturen
Studiegids 2006/2007

Duitse taal en cultuur Engelse taal en cultuur Franse taal en cultuur Literatuurwetenschap Nederlandse taal en cultuur ICT en vertalen Letterkunde (MPhil) Linguistics (MPhil)





Inhoudsopgave

1 Faculteit der Letteren 8

2 Facultaire onderwijsconcept en eindtermen 22

3 Domein Moderne Talen en Culturen 28

4 Duitse taal en cultuur (BA) 44

5 Engelse taal en cultuur (BA) 54

6 Franse taal en cultuur (BA) 64

7 Literatuurwetenschap (BA) 74

8 Nederlandse taal en cultuur (BA) 82

9 Algemeen Facultair minoraanbod 94

10 Duitse taal en cultuur (MA) 102

11 English Language and Culture (MA) 108

12 Franse taal en cultuur (MA) 113

13 Literatuurwetenschap (MA) 119

14 Nederlandse taal en cultuur (MA) 123

15 ICT en vertalen (MA) 127

16 Letterkunde (MPhil) 131

17 Linguistics (MPhil) 133

18 Lerarenopleiding Duits, Engels, Frans of Nederlands 137

19 Vakbeschrijvingen 139

20 Adressenlijst domein Moderne Talen en Culturen 141

21 Literatuur 147



1Faculteit der Letteren

1.1Algemene inleiding

De studiegids bevat informatie over faculteit en opleiding die je voor je studie nodig hebt, zoals studentenvoorzieningen, praktische regels, opzet van de domeinen, opleidingen en majoren. De informatie over de inhoud van de vakken is te vinden op internet, op www.studiegids.vu.nl. De informatie staat ook op de letterensite http://www.let.vu.nl/.

De informatie is bedoeld om dingen op te zoeken. Maak er dus gebruik van, anders mis je veel informatie die relevant is voor je studie. De tekst schept geen rechten of plichten, maar geeft louter de bestaande regelgeving weer.

In het vervolg van de studiegids worden het programma van de opleidingen van één cluster van opleidingen en hun majoren behandeld. Het rooster staat niet in de studiegids, maar wordt apart op Internet gezet (www.let.vu.nl > Studenten > Roosters). Ook voor enkele andere zaken die aan verandering onderhevig zijn, wordt verwezen naar de letterensite.

We wensen je een succesvol studiejaar!
De opleidingen

De Faculteit der Letteren, waartoe ook jouw opleiding behoort, biedt 13 bachelor- (BA) en aansluitende masteropleidingen (MA) aan. Bovendien worden 6 onderzoekmasters (MPhil) en 3 professionele masteropleidingen (een vierde is in ontwikkeling) aangeboden. Het oude doctoraalprogramma van de 13 oude opleidingen kan nog afgemaakt worden tot 31 augustus 2007.

Nieuw is dat in september 2006 de tweemajorenstructuur start. Als eerstejaars heb je inmiddels gekozen voor twee majoren en je hebt je ingeschreven bij een opleiding. Zie voor de relatie opleiding - (1e) major het overzicht van majoren op de site: http://www.let.vu.nl/majoren. Met vragen kun je terecht bij de studieadviseur van de opleiding waarbij je ingeschreven staat (zie onderstaande tabel).





studieadviseur/

contactpersoon

Kamernr. telnr.

e-mail

Studentenbalie




10A-14

020 5986430



studentenbalie@let.vu.nl

Moderne Talen en Culturen










Duitse Taal en Cultuur (ba, ma)

dr. M.L.M.J. Vliegen

11A-39

020 5986452



duits@let.vu.nl

Engelse Taal en Cultuur (ba, ma)

drs. S.M.J. van der Bruggen

10A-19

020 5986469



engels@let.vu.nl

Franse Taal en Cultuur (ba, ma)

drs. S.M.J. van der Bruggen

10A-19

020 5986469



frans@let.vu.nl

Italiaans

drs. A.H.A. van Leeuwen-Janus

11A-17

020 5986476



aha.van.leeuwen@let.vu.nl

Literatuurwetenschap (ba, ma)

prof.dr. D.H. Schram

08A-35

020 5986488



literatuurwetenschap@let.vu.nl

Nederlandse Taal en Cultuur (ba, ma)

J. Putters

10A-23

020 5986427



nederlands@let.vu.nl

Spaans

drs. M.B.F. de Bakker

11A-18

020 5986412



m.de.bakker@let.vu.nl

Letterkunde (MPhil)

drs. M.C. Last

10A-37

020 5986532



letterkunde-mphil@let.vu.nl

Oudheid










Archeologie en Prehistorie (ba, ma)

drs. I.P. Chin

10A-21

020 5986364



archeologie@let.vu.nl

Griekse en Latijnse Taal en Cultuur (ba, ma)

J. Putters

10A-23

020 5986427



gltc@let.vu.nl

Oudheidkunde (ba, ma)

dr. E.M. van Opstall

10A-23

oudheidkunde@let.vu.nl

Oudheidstudies (MPhil)

drs. M.C. Last

10A-37

020 5986532



oudheidstudies-mphil@let.vu.nl

Taal en Communicatie










Communicatie- en Informatiewetenschappen (ba, ma)

drs. S.M.J. van der Bruggen

10A-19

020 5986469



ciw@let.vu.nl

Taalwetenschap (ba, ma)

dr. A.J. van Berkel

11A-32

020 5986436



taalwetenschap@let.vu.nl

Toegepaste Informatica Letteren

drs. E. Akkerman

10A-24

020 5986428



e.akkerman@let.vu.nl

ICT & Vertalen (ma)

prof.dr. M. Hannay

09A-18

020 5986445



ictenvertalen@let.vu.nl

Linguistics (MPhil)

dr. P.H.F. Bos

11A-20

020 5986576



linguistics-mphil@let.vu.nl

Journalistiek (ma)







journalistiek@let.vu.nl

Kunst en Cultuur











Algemene Cultuurwetenschappen (ba, ma)

drs. I.P. Chin

10A-21

020 5986364



acw@let.vu.nl

Kunstgeschiedenis (ba, ma)

drs. I.P. Chin

10A-21

020 5986364



kunstgeschiedenis@let.vu.nl

Architectuurgeschiedenis (MPhil)

drs. M.C. Last

10A-37

020 5986532



kunstgeschiedenis-mphil@let.vu.nl

Erfgoedstudies (ma)

drs. E.M. van Hellemondt

8A-22

020 5986370



erfgoedstudies@let.vu.nl

Geschiedenis van de Beeldende Kunst (MPhil)

drs. M.C. Last

10A-37

020 5986532



kunstgeschiedenis-mphil@let.vu.nl

Museumconservator

drs. S.J. Konijn

8A-15

020 5986362



museumconservator@let.vu.nl

Geschiedenis











Geschiedenis (ba, ma)

vacature

10A-23

020 5986551



geschiedenis@let.vu.nl

Geschiedenis (MPhil)

drs. M.C. Last

10A-37

020 5986532



geschiedenis-mphil@let.vu.nl


  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   50


De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2017
stuur bericht

    Hoofdpagina