Naam Lid sinds / locatie



Dovnload 58.37 Kb.
Datum24.08.2016
Grootte58.37 Kb.

Overzicht leden Ouderraad incl. teamleden september 2015


Naam

Lid sinds / locatie

Adres

Telefoonnummer

E-mail

Werkdagen




Ellen Smit

Directie






Wadenoyenlaan 403

4006 AJ


0344-616104

e.smit@cpob.nl







Marja Hagenaar

Team Passewaay



Sep 2010

Hooibeestje 3a

4007 PJ


0344-634948

m.hagenaar@cpob.nl








Irma Blom

Team West



Sep 2015

Wadenoyenlaan 403

4006 AJ


0344-616104

i.blom@cpob.nl





























Maurice van der Kruk

Voorzitter/Penningmeester



Dec 2009 / P

Inundatiedijk Zuid 27b

4006 PD


0344-630309

06-53276934



mvanderkruk@hetnet.nl








Mariska Mensink

Secretaris



Aug 2012 / P

Aardbeivlinder 37
4007 HA

0344-605007
06-52227761

tjmensink@kpnmail.nl







Isabel Vermeulen

Penningmeester



Sep 2015 / P

Vicusstraat 26

4007 LD


0344-630938

06-24912508



isaipad@gmail.com







Linda Bakelaar

Aug 2012 / P

Wadi 2
4007 RS

0344-610005
06-30299203

lbakelaar@zonnet.nl

Do




Femmy Boere

Sep 2011 / P

Ruisvoorn 116

4007 NJ


0344-632504

06-23226292



w.boere9@upcmail.nl

bloempje68@gmail.com







Esther Breemes

Sep 2011 / P

Kolblei 19
4007 NC

0344-621600
06-12116963

esther@breemes.com

Do




Puck Drost

Feb 2008 / P

Duifkruid 70

4007 SZ


0344-634742

06-43841038



petryan@upcmail.nl








Esther van Tiel

Aug 2012 / P

Karwij 1
4007 SL

0344-613051

06-36504536



esthervantiel@live.com







Karen Tuin

Sep 2015 / P

Aardbeivlinder 43

4007 HA


0344-847870

06-39550267



karentuin@outlook.com







Suzanne van Tuyll

Sep 2015 / P

Ranonkel 15

4007 VT


0344-795192

06-52384734



suzannevantuyll@hotmail.com







Annemieke van Wijngaarden

Sep 2015 / P

Notarisappel 130

0344-630760

06-51750535



avw1979@gmail.com







Eddy Zuur

Feb 2007 / P

Tjasker 2

4007 RN


06-53907680

ezu@vastgoedgilde.nl







Paulien Besems

Feb 2013 / W

Acquoylaan 17
4006 XA

0344-616141
06-18715948

hbesems@outlook.com







Sandra van Dijkhuizen

Sep 2015 / W

Liendenlaan 46

4006 CR


06-85313434

j.ezzaf@live.nl







Naziha Hidouch

Sep 2015 / W

Liendenlaan 26

4006 CR


06-84165820


nahidouch@hotmail.com







Habiba Loukili

Jun 2014 / W

Haaftenlaan 3

4006 XK


06-42217356


habibaloukili@live.nl








Dilan Turgay

Sep 2014 / W

Liendenlaan 64

4006 CR


06-43929951


dilanturgay@hotmail.com













De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2017
stuur bericht

    Hoofdpagina