Naam organisatie



Dovnload 38.27 Kb.
Datum20.08.2016
Grootte38.27 Kb.
Stichting Ondernemend Bloesemlint

Leden/Sympathisanten STICHTING ONDERNEMEND BLOESEMLINT



naam

organisatie

e-mail


D.A.M. Akkermans


Stichting IKl-Limburg

dieudonneakkermans@eijsden-margraten.nl

Jean van der Linden

Eyserhof

eyserhof@hotmail.com

Lou Spee

Biesenhof

info@biesenhof.nl

Paul Franssen

Paradijsvogels

info@paradijsvogels.nl

Anya Niewierra

VVV Z-L

anya.niewierra@vvvZuidlimburg.nl

Herman Vrehen

Agrarisch Leisure Centrum

herman@vrehen.biz

Ger Frenken

Stg. Limburgs Landschap

g.frenken@limburgs-landschap.nl

Bertha van Lierop

Lierop BV

lieropbv@ziggo.nl

Han Stiphout

Wolfrath RvA

hanstiphout@hotmail.com

Maarten Clerx

DLG

M.F.Clercx@dlg.nl

Jeroen Verbeek

Landschapsarchitecten

jverbeek@bureauverbeek.nl

Hans Franssen

Presidium Limburgse Stroop

j.a.m.j.franssen@hetnet.nl

Jan Tindemans

Aviation Valley

j.tindemans@maa.nl

Jan/ Alex Frints

Boomkwekerijen

ingrid@boomkwekerij-frijns.nl

Freek van der Valk

Vd Valk Ter Worm

F.vanderValk@heerlen.valk.nl

Willem Hamel

Bilderberg Vaalsbroek

WHamel@Bilderberg.nl

gsouren@bilderberg.nl

Frank Wormer

Buitenplaats Vaeshartelt

f.wormer@buitenplaatsvaeshartelt.nl

Camiel Oostwegel

Chateau-hotels

C.Oostwegel@chateauhotels.nl

Cees Kleinman

Kleinman Holding

cskleinman@home.nl

Ger vd Oetelaar

ARK natuurontwikkeling

ger.vandenoetelaar@ark.eu

Peter Jens

Koppert Biological Systems

peterworldtraveller@hotmail.com

Pascal Roomberg

SBB

p.roomberg@staatsbosbeheer.nl

Wim Jonker

Golf & Business Club Wittem

wim@jonkerweb.nl

Ineke Lemmen

Ministerie SZW

Ineke@inekelemmen.nl

Ruud Bessems

Stg. Heuvelland Hotels

ruud.bessems@krijtland.nl

Michel Schrijnemaekers

Coop.fruitveiling margraten

michel.schrijnemaekers@veilingzl.nl

Karen Brouwers

Tandarts

brouwerskaren@hotmail.com

Henriette Wolfs

particulier

h.wolfs@obs-mesch.nl

Marita Debey

particulier

maritadebey@gmail.com

Joep van der Linden

recreatieondernemer

info@eyserhof.nl

Roy Eussen

recreatieondernemer

info@hombourgeois.eu

John Halmans

Gulpener Brouwerij

John.Halmans@gulpener.nl

Jan-Paul.Rutten@gulpener.nl

Emiel Frambach

MFEU

info@metfruiteropuit.com

Fabien Boosten

Chateau Jeruzalem /Mise en Place

fabien.boosten@mepmail.com

Jacques In den Kleef

Waterschap Roer & Overmaas

j.indenkleef@overmaas.nl

Anja BrĂ¼ll

3LandenPark

anjabruell@euregio-mr.eu

Guy Born

Toerisme Voerstreek vzw

guy.born@voerstreek.be

shanti.huynen@voerstreek.be

Marlies Sobczak

Sprinthills 2020

info@sprinthills02020.nl

Remy Luijten

Luijten Groentechniek

remy@luijtengroentecgniek.nl




De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2017
stuur bericht

    Hoofdpagina