Pollefeyt karen flac 90m Sen 79 2 629 van roie liesbet avzk 90m Sen 81 Beste prestaties van val-atlete tijdens een Flanders Cup !



Dovnload 90.52 Kb.
Datum16.08.2016
Grootte90.52 Kb.
Flanders Cup – DCLA

Heverlee, 5 juni 2004

Meeting nr 146

KAMPNUMMERS
polsstokspringen JSM Dames

1 1257 POLLEFEYT KAREN FLAC 3.90m Sen 79

2 629 VAN ROIE LIESBET AVZK 3.90m Sen 81
Beste prestaties van VAL-atlete tijdens een Flanders Cup !

3 1518 DUFOUR IRENA MOHA 3.80m Sen 78

4 9125 CHIET SOPHIE NZL 3.70m Sen 01

5 86 TILLAERT EVY RCG 3.20m Jun 86

6 9147 OOSTERLINCK JANNEKE NED 3.20m Sen 00

9160 VAN DE KAMP BRIGITTE NED GP Mas 60

9110 CALDENHOVE YVETTE NED GP Sen 82
verspringen JSM Heren

1 9231 MC CLINTOCK MAARTIN RSA 7.38m -1.4 Sen 79

2 2301 MESSIAEN GERT RCG 7.13m -1.5 Sen 78

3 3556 LORENT MARC CSF 6.53m +0.2 Sen 76

4 3487 MATANDA KAIJI DIDIER RCSC 6.50m -0.6 Sen 72

5 148 DECA JAN AVZK 6.45m -1.1 Jun 86

6 396 GAUBLOMME DJOERE DCLA 6.13m +0.2 Jun 85

7 1832 DE BACKER WIM VITA 5.98m +0.0 Sen 74


speerwerpen 600g JSM Dames

1 915 STAS CINDY LOOI 51.68m Sen 79

Nieuw Stadionrecord !

2 205 WILLEMSEN ELFJE OLSE 44.85m Jun 85

3 253 DUPRE MELISSA RCG 43.47m Jun 86

4 1678 MEEUS KIRSTEN DCLA 39.47m Sch 88

5 1074 HELLEBAUT TIA AT84 39.00m Sen 78

6 1682 MUSIN VALERIE SMAC 35.90m Sen 71

7 1919 PEETERS ELISA DCLA 33.43m Sch 87

8 1264 WILLEMSEN LIES TUAC 28.03m Sen 83

9 226 CRABBE KAYLEIGH VAC 17.07m Cad 89

10 2110 DE MESMAEKER NADIA VAC 15.66m Mas 63


kogelstoten 4,000kg JSM Dames

1 686 BLONDEEL VEERLE KAAG 15.77m Sen 75

2 9220 BOEKELMAN MELISSA NED 14.64m Cad 89

3 1032 VERLINDEN SOPHIE WIBO 14.17m Sen 79

4 1056 VAN THUYNE MIEKE DEIN 13.62m Sen 76

5 1125 MENTENS MARGOT ROBA 13.13m Sen 75

6 1074 HELLEBAUT TIA AT84 12.43m Sen 78

7 194 TIMMERMANS CATHERINE DCLA 11.99m Jun 86

8 864 DE LEEUW MARLIES VS 10.57m Sen 83
hoogspringen JSM Heren

1 9220 CATON JEFF CAN 2.17m Sen 75

2 9219 KWAKU BOATENG CAN 2.14m Sen 01

3 1801 STROOBANTS STIJN VAC 2.14m Sen 84

4 1843 HUBERT TIMOTHY EA 2.02m Sen 82

5 9216 KNAGGS GRANT NZL 2.02m Sen 01

6 2572 MOTMANS ROELAND DCLA 1.90m Sen 76

7 3752 LEHOUCK YAN CSF 1.80m Sen 72

8 295 BRUYNINCKX WIM ROBA 1.80m Jun 86

9 557 ADANG BJOKE DCLA 1.70m Cad 89

10 1674 RUMMENS TIM DCLA 1.65m Sch 87

3572 LESPAGNARD PIERRE SPA NG Sen 82


hamerslingeren 4,000kg JSM Dames

1 9233 ACHILLES BIANCA D 65.53m Sen 81

Nieuw Flanders Cup Record !

2 62 BLONDEEL PATRICIA KAAG 49.19m Jun 86

Beste prestaties van VAL-atlete tijdens een Flanders Cup !



3 352 DE COSTER SARAH DCLA 45.03m Jun 86

Nieuw Clubrecord AC & Jun DCLA

4 2932 DE WOLF KATHLEEN DCLA 41.87m Mas 67

5 525 NEYS FREDERIQUE DCLA 28.71m Cad 89


discuswerpen 2,000kg JSM Heren

1 2599 VAN DAELE JO AVMO 62.55m Sen 72

Nieuw Stadionrecord !

2 2737 HAMMANI LAHCEN* ATLE 47.00m Sen 78

3 1160 EECKHOUT FILIP VS 46.68m Sen 79

4 2051 VERBRUGGHE JURGEN HAC 43.90m Sen 83

5 111 EECKHOUT FREDERIK VS 43.74m Jun 85

6 1111 MOONS HANS DCLA 38.97m Sen 82

7 1433 BRAS BART DAC 38.24m Sen 70

8 1432 COOMANS RAF DAC 36.09m Sen 72

9 1675 DE WEGHE MARIO DAC 31.78m Sen 74

2287 REVYN RICHARD KAAG GP Sen 82


polsstokspringen JSM Heren

1 9233 JANSEN ROBBERT-jan NED 4.90m Sen 83

2 2327 TAELEMAN STEVEN DCLA 4.60m Sen 80

3 1830 GOOSSENS DENIS VAC 4.40m Sch 87

4 2716 DEVOS DIETER FLAC 4.40m Sen 77

1993 DE MEYER JONAS DCLA GP Sen 84


hamerslingeren 7,260kg JSM Heren

1 2280 DE WYNGAERT WALTER ROBA 62.61m Sen 70

2 5950 VERHEGGHE MARNIX KAAG 55.79m Mas 61

3 2313 DE COSTER TIM DCLA 53.93m Sen 83

4 5110 VANDERMEULEN RENE RCT 21.45m Mas 61
verspringen JSM Dames

1 9235 ONYALI COMFORT NIG 5.95m +0.2 Sen 01

2 1041 SWENNEN SANDRA AVT 5.88m +0.2 Sen 73

3 9234 TOBIN WEST IBIFURO NIG 5.87m -1.0 Sen 01

4 687 VAN DE STEENE JESSICA KAAG 5.86m +0.0 Sen 83

5 861 HUYGHEBAERT LIEN HAC 5.85m -0.1 Sen 82

6 921 VAN DEN BERGHE ELLEN LAT 5.08m -0.2 Sen 83

7 1492 VAN DEN BROECK SOFIE LAT 5.04m +0.4 Sch 87

8 647 VANHAELEMEESCH INE RCT 4.76m -0.5 Cad 89

9 568 VANATTENHOVEN EVELYNE DCLA 4.50m -1.1 Cad 89

10 1055 VAN CAUTEREN ELS DCLA 4.15m -1.1 Sen 73
kogelstoten 7,260kg JSM Heren

1 2333 BLONDEEL WIM KAAG 18.59m Sen 73

Beste prestaties van VAL-atleet tijdens een Flanders Cup !

Nieuw Stadionrecord !

2 1160 EECKHOUT FILIP VS 15.92m Sen 79

3 2287 REVYN RICHARD KAAG 15.89m Sen 82

4 2051 VERBRUGGHE JURGEN HAC 15.27m Sen 83

5 1184 VERSCHUEREN JO AT84 13.42m Sen 77

6 2278 MORRET MICHAEL LEBB 12.83m Sen 69

7 1433 BRAS BART DAC 11.99m Sen 70

8 1432 COOMANS RAF DAC 11.34m Sen 72

9 1675 DE WEGHE MARIO DAC 9.70m Sen 74
discuswerpen 1,000kg JSM Dames

1 686 BLONDEEL VEERLE KAAG 54.97m Sen 75

Nieuw Stadionrecord !

2 236 VANGEEL INGE ACBR 49.52m Jun 85



Minimum WK – Juniores !

3 1056 VAN THUYNE MIEKE DEIN 47.82m Sen 76

4 9220 BOEKELMAN MELISSA NED 46.70m Cad 89

5 1109 VAN DE BROECK KATRIEN DCLA 41.34m Sen 82

Clubrecord DCLA Alle Categorieën

6 864 DE LEEUW MARLIES VS 36.79m Sen 83

7 2932 DE WOLF KATHLEEN DCLA 30.51m Mas 67

8 455 BELLINCK BETHSABEE DCLA 28.37m Cad 89


hoogspringen JSM Dames

1 869 SEBRECHTS LIESBETH OLSE 1.60m Sen 84

2 701 VANDEN BRANDEN ELS ROBA 1.50m Cad 89

3 1974 COLSON LIEN DCLA 1.50m Sch 88



LOOPNUMMERS

100 meter JSM Dames Uur=16:20

Reeks:1 Wind : 1.1

1 9247 KOOL EUGENIE NED 12.21 Sen 01

2 912 BAUMER GITTE ACBR 12.29 Sen 83

3 1369 LEQUESNE MARIJKE AT84 12.34 Sch 87

4 1740 BELIEN KATRIEN AVT 12.46 Sch 87

5 1219 VERSTREPEN CINDY WIBO 12.50 Sen 81

6 1494 HERSSENS STEPHANIE DCLA 12.60 Sch 88

7 539 ROBBEN ELISE DCLA 12.87 Cad 89


Reeks:2 Wind : 1.1

1 861 HUYGHEBAERT LIEN HAC 11.68 Sen 82

2 9248 ONYIA JOSEPHINE NIG 11.88 Sen 00

3 1041 SWENNEN SANDRA AVT 11.99 Sen 73

4 803 PRINS JILL* VS 12.06 Cad 89

5 9007 DANIELS RINSKE NED 12.17 Sen 82

6 9234 TOBIN WEST IBIFURO NIG 12.29 Sen 01

7 9235 ONYALI COMFORT NIG 12.47 Sen 01


100 meter JSM Heren Uur=16:51

Reeks:1 Wind : 1.2

1 9004 LEE ROY NEWTON USA 10.54 Sen 01

2 3089 DE BAERDEMAKER XAVIER SMAC 10.57 Sen 81

3 1001 NUYTS HANS VAC 10.82 Sen 79

4 9249 DAVIS LEOMAR NED 10.84 Sen 01

5 9016 OKIKI AKINREMI CAN 10.85 Sen 01

6 2336 VANDERLINDEN SVEN DEIN 11.11 Sen 84

7 1640 WITTESAELE TOM HCO 11.23 Sch 87


Reeks:2 Wind : 1.1

1 9007 KULESZA DEREK CAN 10.62 Sen 01

2 9234 ADU NFUM HARRY GHA 10.63 Sen 01

3 9003 BRAUNSKILL KEVIN USA 10.79 Sen 01

4 1427 ROOBAERT KRIS DAC 10.83 Sen 80

5 9020 BIJNAAR HARVEY NED 10.85 Sen 72

6 2449 GEVAERT MARLON VAC 11.08 Sen 76

7 3346 WEYNANTS MARTIN SMAC 11.35 Sen 84


Reeks:3 Wind : 0.8

1 1111 MOONS HANS DCLA 11.46 Sen 82

2 1832 DE BACKER WIM VITA 11.51 Sen 74

3 2034 JASPERS DIETER DCLA 11.70 Sch 88

4 1831 MATTELE BENJAMIN VAC 11.71 Sch 88

5 2625 JASPERS TOM DCLA 11.74 Sen 80

6 9255 VAN HOEVE ERIC NED 11.86 Sch 87
Reeks:4 Wind : 1.6

1 703 PRETE DUPREZ FRANCESCO WS 11.82 Jun 86

2 1773 BEERENS PIETER EA 11.82 Sch 87

3 1713 DE BRUYN KENNY LAT 12.04 Sen 83

4 507 GELDOF MICHAEL ADD 12.04 Cad 90

5 5686 BUELENS MARC DCLA 13.66 Mas 55


3000m steeple 0,914m JSM Heren Uur=17:17

1 9205 GAHUNGU DIEDONNE BUR 8'55.31 Sen 01

2 1805 VERMEIREN JOHAN OEH 8'58.88 Sen 73

3 1796 BUSSELOT DRIES OEH 9'07.14 Sen 83

4 919 DE VLIEGER STEVEN AVLO 9'14.00 Sen 76

5 9198 TON ROBERT NED 9'21.94 Jun 85

6 581 WEERTS JEAN PIERRE DAMP 9'25.38 Jun 86

7 3725 EL MKABLI EL IDRISSI MOUL RCAS 9'29.56 Sen 70

8 1720 VAN OPHEM JEREMY DCLA 9'29.65 Sen 84

9 9169 KEHMRAY REEDOYE MAUR 9'35.33 Sen 83

10 1337 THYS ROB ABES 9'56.87 Sen 78

11 525 MAHIEU JUSTIN DAMP 10'18.04 Jun 85


110m horden 1,067m JSM Heren Uur=17:26

Wind : 0.8

1 9248 MC LEOD JARED CAN 14.03 Sen 01

2 9170 KOTZE JANKO RSA 14.14 Sen 82

3 2323 VAN DE GENDER STEVEN TUAC 14.43 Sen 77

4 2215 MEULDERS TOM TUAC 15.02 Sen 74

5 2571 MOTMANS ROBRECHT DCLA 15.29 Sen 79

6 3487 MATANDA KAIJI DIDIER RCSC 15.43 Sen 72

7 396 GAUBLOMME DJOERE DCLA 15.86 Jun 85


100 meter JSM Heren Finale Uur=17:39

1 9004 LEE ROY NEWTON USA 10.43 Sen 01

2 9234 ADU NFUM HARRY GHA 10.52 Sen 01

3 9007 KULESZA DEREK CAN 10.53 Sen 01

4 9249 DAVIS LEOMAR NED 10.76 Sen 01

4 1001 NUYTS HANS VAC 10.76 Sen 79

6 1427 ROOBAERT KRIS DAC 10.81 Sen 80

9003 BRAUNSKILL KEVIN USA NG Sen 01


400 meter JSM Heren Uur=18:06

Reeks:1

1 9253 BARRETT 46.86 Sen 00

2 9235 SVASIYA LLOYD ZIM 46.91 Sen 01

3 3089 DE BAERDEMAKER XAVIER SMAC 47.12 Sen 81

4 1800 DUERINCK NILS VAC 47.99 Sen 84

5 826 VANCHAZE TOM AVT 48.72 Sen 82

6 1168 VAN BOGAERT JELLE SWIN 49.48 Sen 78
400 meter JSM Heren Uur=18:06

Reeks:2

1 1859 DE BOCK STEFAN RCG 48.88 Sen 77

2 2194 STEYFKENS WOUTER AVT 50.60 Sen 78

3 2059 EL BAKHLAKHI YOUSSEF ATLE 51.11 Sen 78

4 1206 VERREPT NICK ABES 51.17 Sen 78

5 199 HERREMAN INGMAR KKS 51.18 Jun 86

6 2312 MORDIJCK JOHAN DCLA 51.83 Sen 84
400 meter JSM Heren Uur=18:06

Reeks:3

1 130 FRANS DAVE ABES 52.42 Jun 85

2 299 CUSTERS JORIS AVT 53.16 Jun 85

3 1574 LAPRUDENCE CHRISTOPHE RCG 53.74 Sen 84

4 759 DE WITTE YANNICK DCLA 53.94 Cad 89

5 1737 BOULANGER BERT DCLA 54.64 Sch 88

6 112 WANDELS JURGEN DCLA 55.08 Jun 86
400 meter JSM Dames Uur=18:21

Reeks:1

1 9020 BAARSEN JUDITH NED 55.02 Sen 78

2 970 BAGGERMAN MARLEEN OEH 56.37 Sen 75

3 123 STRACKX KRISTINE AVT 56.65 Jun 86

4 1148 DE RUYCK BRECHJE VOLH 57.73 Sen 84

5 9023 AKIHARY ESTHER NED 59.76 Sch 87


Reeks:2

1 126 RUMMENS SOFIE DCLA 58.97 Jun 86

2 687 VAN DE STEENE JESSICA KAAG 59.23 Sen 83

3 1686 DUINSLAEGER EVA ROBA 59.93 Sch 88

4 1407 APERS JOLIJN WIBO 1'00.81 Sch 88

5 642 MOSSELMANS BRITT OEH 1'01.50 Cad 89


Reeks:3

1 1494 HERSSENS STEPHANIE DCLA 58.20 Sch 88

2 172 TACHELET CELINE ROBA 1'01.11 Cad 90

3 9025 FRISCH CAROLE LUX 1'03.31 Jun 86

4 65 QUIRIN LAURA ROBA 1'03.34 Cad 90

5 1430 BELLEFROID KIMBERLY AVZK 1'03.79 Sch 88

6 642 VAN MENSEL GREET ABES 1'04.32 Sen 82
800 meter JSM Heren C-reeks Uur=18:38

1 1208 DECUYPERE JEROEN FLAC 1'53.03 Sen 84

2 2971 CELLIER ALEXANDRE ARCH 1'53.46 Sen 84

3 9082 AHMED MOHAMMED DJIB 1'53.59 Sen 84

4 1083 VERBIEST MAARTEN LOOI 1'53.90 Sen 82

5 3175 SOUNNI MOSTAFA RFCL 1'55.25 Sen 80

6 2106 BARBE KIM LAT 1'55.63 Sen 81

7 1836 BAMPS GERT DCLA 1'55.84 Sen 78

8 1587 MONDELAERS KEVIN LOOI 1'56.05 Sen 80

9 182 VANBRABANT KOEN DCLA 1'57.88 Jun 85

1677 WINDEY JORIS DCLA NA Sen 84

9055 VERWEY AD NED NA Sen 78


800 meter JSM Heren B-reeks Uur=18:41

1 9069 KIMUTAI PHILEMON KEN 1'50.16 Sen 01

2 9062 VICKSON POLONET KEN 1'50.32 Sen 01

3 3151 MARRION GEOFFREY CABW 1'50.86 Sen 78

4 9057 BOLDEN BLAKE USA 1'51.92 Sen 01

5 9107 BARTELSON MARTIJN NED 1'53.03 Sch 87

6 2113 QUINTELIER BEN VS 1'54.39 Sen 78

7 3576 DESMEDT FREDERIC CABW 1'55.08 Sen 71

8 9246 UITERWIJK BART NED 1'56.25 Sen 01

9 1159 PAPPAERT WOUTER VS 1'56.34 Sen 78

10 9245 SOKOLOWSKI VINCENT NED 1'57.74 Sen 01

2379 LISSASSI CHRISTIAN* ATLE NA Sen 75


800 meter JSM Heren A-reeks Uur=19:08

1 9025 RACHID MOHAMED BHR 1'46.87 Sen 01

2 1731 KAHAN NATHAN DUFF 1'48.30 Sen 71

3 9048 BATTANI MOHAMMED MAR 1'48.54 Sen 83

4 969 CLERBOUT TIM LAT 1'48.72 Sen 81

5 6 MATTHYS THOMAS ACBR 1'49.49 Jun 85

Minimum WK – Juniores !

6 3153 VANDIEST MATTHIEU CABW 1'49.67 Sen 81

7 9050 MAHAMOUD YASSIN M. NED 1'50.22 Sen 72

8 2805 NEKHDOU ABDELILAH* OEH 1'50.28 Sen 78

9 2369 ZAHAFI SOUFIANE* AZW 1'50.52 Sen 78

10 2443 ROGGE TIM RCG 1'51.14 Sen 77

11 9038 REDOUANE JADDOUEH SYR 1'51.99 Sen 84

9049 Abdelkadir Louraibi MAR NA Sen 01


Mijl JSM Dames A-reeks Uur=19:11

1 978 VAN LINDEN VEERLE DCLA 4'43.21 Sen 76

2 9057 ETTER ANDREA SUI 4'44.46 Sen 75

3 866 VAN DE VELDE LIESBETH DCLA 4'44.48 Sen 83

4 905 DE CROOCK STEPHANIE ZELE 4'45.95 Sen 79

5 1963 DEBAETS CORINNE DCLA 4'46.04 Mas 63

Nieuw Belgisch record W40 !

6 656 OFFERGELD KIM DUFF 4'46.99 Sen 80

7 9062 VAN BLERK IRVETTE RSA 4'48.84 Sen 87

8 1470 TERRYN WIES RFCL 4'50.25 Sen 79

9 1469 TERRYN GRIET RFCL 4'55.15 Sen 79

10 778 DE VOS NATHALIE STAX 4'55.61 Sen 82



11 1652 DESAEDELEER ANNELORE OEH 4'57.40 Sch 87

Nieuw Belgisch record scholieren !

12 3060 BUYSSE ANJA ZELE 4'58.32 Mas 69



13 9107 SCHELLER MARYSE LUX 4'59.61 Sch 87

Nieuw Luxemburgs record scholieren !

14 931 MAHIEU MARGOT DAMP 5'01.20 Cad 89

Nieuw Belgisch record cadetten !

15 1018 VAN HOEYMISSEN ELKE DCLA 5'02.74 Sen 81

16 579 GOOSSENS PATRICIA LOOI 5'04.23 Sen 81

1000 VANDEN BEMPT SIGRID DCLA NA Sen 81


1500 meter JSM Dames

Tussentijd in de Mijlwedstrijd=20:04

1 978 VAN LINDEN VEERLE DCLA 4'25.7 Sen 76

2 866 VAN DE VELDE LIESBETH DCLA 4'26.7 Sen 83

3 9057 ETTER ANDREA SUI 4'27.1 Sen 75

4 1963 DEBAETS CORINNE DCLA 4'27.6 Mas 63

5 905 DE CROOCK STEPHANIE ZELE 4'28.1 Sen 79


Reeks:2

1 9246 VAN MAANEN FANNY NED 5'05.15 Sch 88

2 80 VAN DEN BERGHE MAGALI AVLO 5'07.59 Jun 86

3 3086 PEETERS ANJA LOOI 5'09.68 Mas 69



4 262 SCHENKEL SANDRA DCLA 5'10.06 Jun 86
Nieuw Clubrecord Juniores DCLA !

5 745 PUTTEMANS ANJA ROBA 5'10.55 Sen 77

6 180 PIERSOUL EVA RCT 5'11.16 Jun 86

7 197 SCHREURS INGE BREE 5'17.66 Jun 86

8 565 BELLEMANS HANNELORE LAT 5'18.39 Cad 90

9 353 JANSSEN LINDSAY AVT 5'19.68 Cad 89

10 844 WYSEUR LINDE DCLA 5'21.86 Sen 84

11 414 ARYS KRISTIEN VITA 5'25.85 Cad 89

12 1618 DE BAST AAGJE VITA 5'28.75 Sch 87

13 742 TRAPPENIERS NELE VAMB 5'32.01 Sen 78

14 1485 PERNET NATASCHA ATLA 5'32.50 Sch 88

15 1333 DE VOGELAER SARAH VITA 5'56.65 Cad 89

1662 APERS TAGHNEE AVLO NA Sch 87
3000 meter JSM Heren A-reeks Uur=20:09

1 9149 COLENSO CLYDE RSA 7'53.37 Sen 77

Nieuw Stadionrecord !

2 2058 ES-SAADI RIDOUANE DCLA 7'54.77 Sen 76

3 9148 GOMBERT THORSTEN D 7'56.16 Sen 01

4 9138 NTAHOKARAJA PASCAL BUR 7'57.16 Sen 01

5 1078 JANSSENS HANS DUFF 8'04.71 Sen 80

6 1347 VAN STEEN MAARTEN VAC 8'07.20 Sen 80

7 2259 STOUTI BOUJEMAA* OEH 8'07.37 Sen 74

8 44 VAN WAEYENBERGE MARIO DUFF 8'07.65 Jun 85

9 1933 BORMS WIM DUFF 8'07.73 Sen 73

10 1682 VAN KOOLWYK KRIJN LOOI 8'11.12 Sen 81

11 1486 STROOBANTS JESSE DCLA 8'11.79 Sen 80

12 9158 STITZINGER PATRICK NED 8'18.49 Sen 01

13 1074 VAN ES STEIN DUFF 8'28.72 Sen 83

14 921 TONTCHINSKI VLADIMIR* DUFF 8'29.23 Sen 67

3635 GAHUNGU VITAL RFCL NA Sen 69

3634 NDAYIKEZA LAMBERT RFCL NA Sen 81

9247 SLETTERER SEBASTIAAN NED NA Sen 01

2261 SAJI BOUAZZA* AT84 NG Sen 82

9150 BENHARI MOKHTAR FRA NG Sen 74
3000 meter JSM Heren B-reeks Uur=19:38

1 1810 VAN DEN EEDE JERRY DAC 8'15.25 Sen 73

2 2033 DE BRABANDERE WOUTER AVMO 8'22.22 Sen 78

3 9160 HUBSCH THIERRY LUX 8'25.41 Sen 01

4 2142 AMRANI NORDDINE RIEM 8'25.69 Sen 78

5 3117 KONIGS ROGER RFCL 8'26.92 Sen 78

6 521 HERNOULD FRANKY USTA 8'27.25 Jun 86

7 69 VAN POUCKE GERT KAAG 8'27.92 Jun 85

8 3065 REGNIER PIERRE RFCL 8'33.58 Sen 76

9 1485 HUYBENS WOUTER DCLA 8'35.24 Sen 80

10 3028 THEUNIS GERT FCHA 8'35.98 Sen 75

11 1035 STEVENS DAVID KAAG 8'36.81 Sen 83

12 29 RAYMAEKERS NICK LOOI 8'39.77 Jun 86

13 1876 FINCIOEN STIJN HCO 8'48.23 Sen 80

14 585 HAEYEN ARNAUD RFCL 9'07.54 Jun 86

2380 JALLOULI TARIK* ATLE NA Sen 78

1550 VAN MALDEREN KRISTOF VAC NA Sen 83

1712 RIJNDERS PIETER ACHL NG Sen 76

3140 DEVEL PHILIPPE HF NG Sen 75

1199 VAN HOOF WILLEM ROBA NG Sen 79

932 GRAMMENS PATRICK RIEM NG Sen 71
400m horden 0,914m JSM Heren Uur=20:09

Reeks:1

1 9189 BARCA SAMY FRA 51.86 Sen 78

2 9190 VELDHUIJZEN EELCO NED 52.02 Sen 84

3 9252 TUCKER PAUL GUY 52.83 Sen 01

4 9180 BADR AMINE MAR 53.28 Sen 84
Reeks:2

1 3434 MALKI RACHID SER 52.85 Sen 83

2 2394 DEVEUGHELE PIET FLAC 53.01 Sen 77

3 9193 DELEVOYE OLIVIER FRA 53.35 Sen 83

4 2036 DE WIT EDWIN AT84 53.86 Sen 83

5 2511 GOUDESEUNE JEROEN FLAC 59.47 Sen 82


400m horden 0,762m JSM Dames Uur=20:12

Reeks:1

1 9108 BATTEN KIM USA 59.08 Sen 69

2 1269 BOGEMANS ELKE ACW 1'01.03 Sen 77

3 1101 VAN DONINCK NELE AVT 1'01.04 Sen 82

4 796 VAN GOETHEM KELLY VOLH 1'03.57 Sen 79
Reeks:2

1 141 SEVERYNS ELKE ARAC 62.43 Jun 86

2 1251 AMELLAL MARYAM DCLA 63.40 Sen 72

3 172 VAN HERTEM KIM DALO 65.43 Jun 86

4 70 AERTS HANNA DCLA 70.55 Jun 85

5 1392 LAMMENS IRIS ROBA 72.62 Sch 87


800 meter JSM Dames Uur=20:57

Reeks:1

1 9032 KWAMBAI GLADYS KEN 2'08.30 Sen 01

2 9038 KING DEBBIE AUS 2'08.48 Sen 01

3 1565 MICHEL LUDIVINE LACE 2'09.86 Sen 80

4 431 DE GRANDE LINDSEY OB 2'10.42 Cad 89

5 1718 LEMMENS LAURA OEH 2'10.89 Sch 88

6 9048 COSTANZO MARNA RSA 2'11.58 Sen 78

7 1003 BUYTAERT NICOLE VOLH 2'13.08 Sen 79

8 2155 LAURENT AGNES HF 2'14.61 Sch 88

9 1059 PLOVIE INNEKE KAAG 2'17.83 Sen 81

9049 RUIJTERS EVELIEN NED NA Jun 85

970 BAGGERMAN MARLEEN OEH NA Sen 75


Reeks:2

1 1357 JANSSENS VICKY AVOS 2'13.18 Sch 88

2 1637 CHRISTIAENS ANKE LAT 2'13.43 Sch 87

3 1433 PAREWYCK MARISKA LEBB 2'13.97 Sch 88

4 932 MAHIEU CHARLOTTE DAMP 2'14.25 Cad 89

5 1211 POLSPOEL KATHELYN DCLA 2'14.94 Sen 83

6 9249 GRUTTERS INGRID NED 2'15.90 Sen 74

7 120 VAN SINAY EVELIEN VS 2'16.57 Cad 89

8 9050 SCHUMACHER JAMIE NED 2'16.93 Sen 79

9 314 VAN LOOY KATRIEN ACHL 2'18.47 Cad 89

10 14 LAURYSSEN GRIET ARAC 2'21.37 Jun 86

11 969 VAN DEN DRIESSCHE MELISSA OEH 2'21.81 Sen 83

1019 AMELOOT SYLVIE DCLA NA Sen 79
Reeks:3

1 1702 BOLLEN LIZE DCLA 2'17.19 Sch 88

2 219 VERJANS SARAH DCLA 2'19.77 Jun 86

3 1478 VAN GOIDSENHOVEN TINNE DCLA 2'20.09 Sch 88

4 945 CAUWENBERGH MARIJKE DCLA 2'20.47 Sen 84

5 1944 BEYENS ELLEN LOOI 2'22.09 Sch 87

6 1625 HOOGWIJS LEEN DAC 2'22.52 Sch 88

7 426 OOGHE KATHY DAC 2'22.94 Cad 89

8 1359 SWINNEN JO AVOS 2'23.30 Sch 87

9 682 DAENENS CHARLOTTE ABAV 2'23.93 Cad 89

10 41 BELIS LORE DUFF 2'25.03 Cad 89

126 RUMMENS SOFIE DCLA NA Jun 86


Reeks:4

1 9049 RUIJTERS EVELIEN NED 2'18.04 Jun 85

2 438 MARECHAL ANNE SOPHIE HF 2'21.13 Jun 86

3 2279 GARDIEN CHARLOTTE DAMP 2'21.68 Sch 87

4 912 FAVEAUX ALISSON ARCH 2'24.35 Cad 90

5 342 BEYENS KIM LOOI 2'25.32 Cad 89

6 118 CHRISTENS SARA RCT 2'26.59 Cad 89

7 1449 STORMS HANNELORE DUFF 2'27.44 Sch 88

8 1383 HERMANS MELISSA LOOI 2'27.96 Sch 88

9 1350 CUNNINGHAM KATHERINE* DCLA 2'28.63 Cad 89

10 1479 AERTS BARBARA DCLA 2'29.15 Sch 88

11 1385 DEGENS SASKIA LOOI 2'29.17 Sch 88

12 1374 JOHANNS STEPHANIE DUFF 2'30.85 Sch 87
Reeks:5

1 1432 VERTENTEN SOETKIN HAMM 2'28.24 Sch 88

2 406 VAN DAMME VERA GRIM 2'28.52 Cad 89

3 975 VAN DEUN HILDE RAM 2'32.12 Sen 71

4 1872 DEBOECK MAAIKE GRIM 2'33.27 Sch 87

5 1719 BOLLEN ELLEN ATLA 2'33.98 Sch 87

6 1156 MEERSSEMAN KATELIJNE DCLA 2'36.38 Sen 77

7 98 KERREMANS KATLEEN GRIM 2'37.06 Jun 86

8 1370 WAUTERECHT ANN LAT 2'39.95 Sen 73

9 44 RINGOOT CARMEN OPW 2'40.30 Cad 89

10 1639 VAN CROMBRUGGEN KIM GRIM 2'43.10 Sch 87

683 VISSERS ANJA ATLA DIS Cad 89

589 VERJANS SOFIE DCLA DIS Cad 89
800 meter JSM Heren D-reeks Uur=22:02

1 753 LAURENT MARTIN HF 1'55.31 Jun 86

2 1 DE FEYTER LEVI LAT 1'56.15 Jun 86

3 1097 KENIS RUBEN ADD 1'56.39 Sen 83

4 1777 RUELL KIM DCLA 1'56.43 Sch 87

5 209 GORDTS JOREN DCLA 1'56.94 Jun 86

6 3506 LAFFUT MICHAEL DAMP 1'57.26 Sen 83

7 1071 VERSCHOREN BART DUFF 1'57.57 Sen 77

8 146 COBBAERT PIETER HCO 1'57.68 Jun 86

9 2250 DIEUDONNE NICOLAS SMAC 2'00.80 Sch 87

10 3166 LAMBIN YANNICK DAMP 2'03.41 Sen 79

11 1865 FARRETT BENJAMIN* OLSE 2'09.58 Sch 87

664 DEWITTE SEBASTIEN RESC NA Jun 85
800 meter JSM Heren E-reeks Uur=22:02

1 1394 DANNIS MARC DCLA 1'59.31 Sen 76

2 1487 DE RIDDER KOEN DCLA 1'59.78 Sen 79

3 1738 ABTS WILLEM DCLA 2'00.30 Sch 87

4 1813 DEGROOTE WOUTER DCLA 2'00.40 Sen 78

5 1510 MARIS JONAS DUFF 2'00.72 Sch 87

6 1815 VAN DEN DRIESSCHE HENDRIK OEH 2'01.84 Sch 87

7 1535 NULENS SAMUEL ATLA 2'02.75 Sch 88

8 1310 DE WACHTER GUY HULS 2'03.59 Sen 75

9 3761 DELPIERRE GEORGES RCAS 2'03.95 Sen 71

10 2228 LIETAER SAMUEL RCAS 2'04.58 Sch 87

11 9108 STEVENSON COLBY AUS 2'04.90 Sen 01

1947 BOECKX VINCENT DCLA NA Sch 87
800 meter JSM Heren F-reeks Uur=22:02

1 101 WYNS NILS DUFF 2'02.32 Cad 90

2 1786 HUNTINGTON HUGH* DCLA 2'02.90 Sch 87

3 1595 BUYLE MARCO VS 2'03.06 Sch 88

4 1722 DE BACKER PIETER VS 2'04.35 Sch 87

5 2003 HUBERLAND ANTOINE DCLA 2'04.47 Sch 87

6 1641 POTTIER DRIES HCO 2'04.57 Sch 87

7 215 VAN DEN BROECK JAN LAT 2'05.01 Cad 89

8 72 VERMUNICHT NICO ROBA 2'05.47 Jun 86

9 1809 BASEMANS MICHEL* DCLA 2'05.76 Sch 87

10 3507 MAHE YANN WS 2'06.62 Sen 77

11 1454 HEYSE NIELS VS 2'07.07 Sch 87

12 2469 BOUDOUDOUH HASSAN AT84 2'19.78 Sen 83
800 meter JSM Heren G-reeks Uur=22:02

1 402 DE PAUW JONAS VITA 2'03.67 Cad 89

2 1973 DE VOLDER PIETER DCLA 2'04.48 Sch 87

3 129 DEBOECK WILLEM GRIM 2'04.90 Jun 85

4 1477 HELSEN THOMAS LOOI 2'05.96 Sch 88

5 1112 STEURS WIM DCLA 2'06.06 Sen 64

6 273 JACOBS JEROEN LAT 2'07.09 Jun 86

7 4763 VERDEYEN GUIDO DCLA 2'08.61 Mas 63

8 2020 VANDEWOESTIJNE BART AZW 2'08.74 Sen 78

9 226 DENEYER KENNY OEH 2'09.40 Jun 86

10 1958 GARNETT HUGH* DCLA 2'09.88 Sch 88

11 35 CLAESSENS DARCIS VAMB 2'11.64 Cad 89


800 meter JSM Heren H-reeks Uur=22:02

1 1686 ROBBERECHTS SIEM ROBA 2'10.73 Sch 88

2 1896 TILKIN STEVE ATLA 2'13.24 Sch 88

3 132 DOPS DENNIS ATLA 2'13.91 Cad 89

4 1548 EVANS SAM* DCLA 2'14.93 Sch 88

5 271 DE SMEDT JEROEN GRIM 2'19.51 Cad 89

6 1619 DE LOOSE JEROEN GRIM 2'23.30 Sch 87

7 214 CORNETTE LENNERT LAT 2'26.02 Cad 90

1996 BLOCKX DAVID DCLA NG Sen 75

1700 BASTIEN JENS VITA NG Sch 87

9109 KLINK DAVE NED NG Sen 84

1044 CRAENEN KOEN ROBA NG Sen 78

9110 NOORT PASCAL NED NG Sen 83
400 meter JSM Heren D-reeks Uur=21:17

1 1562 VERBIEST THOMAS LOOI 53.46 Sch 88

2 1946 ARGOS THOMAS DCLA 54.19 Sch 87

3 1597 ADAM SVEN VS 54.26 Sch 87

4 1798 WINDEY PIETER DCLA 54.59 Sch 87

5 1944 ARGOS SIMON DCLA 59.21 Sch 88

639 PIETTE GAETAN CABW NG Jun 85
400 meter JSM Dames 21:19

Reeks: D

1 527 ROESEMS VRENI DCLA 1'02.23 Cad 89

2 2298 VANHOREBEEK MYRIAM DCLA 1'04.74 Mas 66

3 45 RINGOOT INGE OPW 1'06.64 Cad 90


3000 meter JSM Heren C reeks Uur=21:51

1 249 CARKETT ABUSH* DCLA 8'42.10 Jun 86

2 207 LUXEM YERAY OLSE 8'43.80 Jun 86

3 2260 BOUSSATTATI JAMAL AT84 8'44.77 Sen 82

4 1669 HAVERBEKE KRISTOF FLAC 8'45.18 Sen 76

5 1791 VERMANDER BERT VITA 8'45.86 Sch 87

6 1476 AERNOUTS BART OLSE 8'46.51 Sen 84

7 1297 STEVENS KURT STAX 8'47.06 Sen 74

8 3111 LAHBIB MEHDI CABW 8'48.29 Sen 84

9 2694 STROOBANTS TIM DCLA 8'51.31 Sen 77

10 2719 BRABANT MATTIAS FLAC 8'51.88 Sen 76

11 917 BIDDELOO YVES AVOS 8'52.05 Sen 72

12 1075 VANDERHOYDONCK STEVEN DUFF 8'55.15 Sen 72

13 1776 FAVOT GLENN AVZK 8'55.74 Sch 87

14 145 STIEPERAERE DAVY HCO 8'57.34 Jun 85

15 1760 BOLLEN FRANK ATLA 8'58.99 Sen 82

16 1560 LAERTE KEVIN DUFF 9'03.01 Sch 87

17 1000 SEGERS DAVY DCLA 9'08.72 Sen 77

18 2026 EL GAZANI MOHAMMED* ATLA 9'26.35 Sen 83

2777 HAELTERMAN STEVEN VITA NG Sen 81

182 VANBRABANT KOEN DCLA NG Jun 85
3000 meter JSM Heren D reeks Uur=22:29

1 1998 ROM GERT DCLA 9'20.0 Sen 69

2 2423 GILIS MARC DCLA 9'21.2 Sen 68

3 1493 WENS JAN ARAC 9'21.5 Sch 87

4 357 DESMOND HUGH* DCLA 9'41.1 Jun 86

5 1475 ENGELS WILFRIED OLSE 9'44.3 Sen 69

6 2251 FLORIZOONE THOMAS SMAC 9'45.9 Sch 88

7 2537 DEWAELE BART DCLA 9'47.7 Sen 73

8 1698 GEES MATTIAS VITA 9'48.2 Sch 88

9 1190 TRAPPENIERS DAVE VAMB 9'49.2 Sen 77

10 183 THYS PATRICK DCLA 9'52.6 Jun 85

11 2676 DEWIT PIETER DCLA 10.20.4 Sen 84

2720 DUTRIE FREDERICK FLAC GP Sen 75

1285 GEENS GUNTER ACHL GP Sen 81

4360 PUT FERDINAND DCLA GP Mas 57

2695 ADAMS KURT DCLA GP Sen 72



1394 DANNIS MARC DCLA GP Sen 76




De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2019
stuur bericht

    Hoofdpagina