Progr: 1 200m wissel m minioren 6 Eindtijd



Dovnload 220.05 Kb.
Datum19.08.2016
Grootte220.05 Kb.
Uitslag Arena Jaargangfinale 01-07-2007
Progr: 1 200m wissel m. minioren 6 Eindtijd

******************************************************************

1 Lin he Yu Poseidon'56 2.38.58 95-00924 2.40.92 I

2 Macy Oortwijn Aquapoldro 2.43.98 95-00722 2.45.14 II

3 Cecily Sadowski Aquapoldro 2.44.13 95-00188 2.45.53 III

4 Rosanne Padt DAW-Finenzo 2.46.32 95-01582 2.46.87

5 Carien van der Schaaf De Dinkel Denekam2.49.72 95-00168 2.48.86

6 Jennifer den Besten HoogenboomTours B2.49.85 95-01740 2.52.36

7 Lizzy Janssen Heldense Zwemvere2.45.84 95-00752 2.53.06

8 Shireen Post AZ&PC 2.53.73 95-03286 2.55.00

9 Miloes Rozemuller Z.V.Hoorn-Aurik 2.52.33 95-01832 2.55.02

10 Kelly Wigleven Poseidon'56 2.49.87 95-00058 2.55.13

11 Sanne Bommer Zaanstad (sg) 2.49.92 95-01132 2.56.63a

12 Cynthia van Beusekom TriVia 2.50.59 95-00134 2.56.63b

13 Noortje Timmerman De Dinkel Denekam2.54.29 95-01088 2.57.98

14 Femke Klein Gunnewiek Livo 2.50.10 95-01074 2.58.19

15 Nathalja Pragt Nova 2.52.07 95-00030 2.59.21

16 Helena La Z.V.Hoorn-Aurik 2.53.59 95-02134 2.59.64

17 Martine Kuijlaars Merwede Nautilus 2.53.31 95-00554 3.01.49

18 Samantha Elschot Livo 2.52.00 95-00368 3.01.67

19 Rosanne Ligtvoet De Devel 2.52.76 95-01212 3.02.47

20 Yoshi Corré De Stormvogel 2.53.64 95-03844 3.03.08

21 Niké Schuurmans Livo 2.51.41 95-02004 3.03.17

22 Kris Hutten Merwede Nautilus 2.54.09 95-00688 3.03.78

23 Claudia den Ottelander SBC2000 2.52.76 95-00552 3.04.11

Elisabeth Muthert Stadskanaal 2.45.32 95-00062 2.48.40 RH

Stephanie van Dam De Devel 95-00216 Ziek ZK
RH Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
Progr: 2 200m wissel j. minioren 6 Eindtijd

******************************************************************

1 Daniel van der Deen ZC Borger 2.36.01 95-00721 2.40.26 I

2 Floris Polman Dedemsvaart AC 2.40.42 95-00093 2.41.88 II

3 Jeffrey Reijnders Oceanus 2.41.43 95-00877 2.43.58 III

4 Mike Bravenboer Poseidon'56 2.44.71 95-00299 2.46.48

5 Oscar van den Heuvel Noordwijkerhout 2.44.64 95-00803 2.47.82

6 Damon Peperkamp De Dinkel Denekam2.44.26 95-01101 2.47.89

7 Milan Grünewald TriVia 2.43.34 95-00757 2.48.30

8 Luc van der Wolde Stadskanaal 2.41.62 95-00281 2.49.16

9 Arjan Hanse Zuiderzeezwemmers2.44.70 95-00657 2.49.95a

10 Jens Kobesen Nova 2.45.57 95-00117 2.49.95b

11 Jonathan Rozema DZ&PC 2.49.24 95-01157 2.50.35

12 Levi Hilbolling Nova 2.48.96 95-00593 2.52.03

13 Sjors Lieverst Zaanstad (sg) 2.47.23 95-01389 2.52.76

14 Sem van Lith ZVW'74 2.46.87 95-01851 2.52.86

15 Melvin Prins Merwede Nautilus 2.48.26 95-00201 2.54.20

16 Ruben Tol Ed-Vo 2.47.86 95-01119 2.54.42

17 David Koers ZV Zaltbommel 2.46.87 95-01229 2.56.23

18 Marco Barkhuis Stadskanaal 2.45.28 95-00279 2.56.68

19 Robin Schollink OZ&PC 2.49.72 95-00103 2.57.76

20 Kevin Wolters hellas-Glana 2.50.55 95-01965 2.57.89

21 Geert Jan Rozeboom TriVia 2.47.35 95-00325 2.59.27

22 Alex Bos Noord Limburg(SG)2.50.59 95-01273 3.03.00

Lucas Greven Valkenburg 2.34.45 95-01941 2.35.48 RH

Lars Kerkhoff Rapido '82 2.49.43 95-01007 2.58.50 VE

Nick Cleintuar ZV Vlaardingen 2.52.14 95-03781 Reserve

Jelmar Hillebrink Merwede Nautilus 2.52.08 95-00401 Reserve

Jakub Foytl DES 2.52.04 95-04687 Reserve

Ruben Rozeboom TriVia 2.51.75 95-00323 Reserve


Progr: 3 100m rug m. minioren 3 / 4 Eindtijd

******************************************************************

1 Maaike van Veen Dedemsvaart AC 1.21.54 97-00292 1.22.29 I

2 Laura van Leeuwen Eiffel Swimmers/P1.25.13 97-01762 1.24.33 II

3 Danique Scheepers De Rog 1.26.13 97-00836 1.25.84 III

4 Marre Zandringa De Skelp 1.24.82 97-01136 1.26.92

5 Denise Schulpen Aquarijn 1.23.71 97-00158 1.27.36

6 Richelle Mellema De Pinquin 1.27.00 97-00212 1.27.39

7 Jasmijn Bink LZ 1886-KartoenZ 1.24.03 97-00332 1.28.43a

8 Latascha Kilian ZC De Meer 1.26.42 97-02308 1.28.86

9 Manon Friskes De IJsselmeeuwen 1.24.57 97-01566 1.28.95

10 Lisanne van Avezaath TriVia 1.28.69 97-01304 1.29.76

11 Joelle Geerts Poseidon'56 1.26.33 97-00206 1.30.20

12 Gaby Zittersteijn De Rijn 1.27.39 97-00104 1.30.45

13 Raiesha Sardar ZC Ooievaar (SG) 1.29.37 98-00604 1.31.00

14 Laura Willemsen ZC De Meer 1.27.26 97-00168 1.31.17

15 Angelique van Vark Van Uden-De Gouwe1.29.59 97-01478 1.31.73

16 Amy de Langen MZ&PC De Fuut 1.27.37 97-02046 1.31.84

17 Babette Aubri De Veene 1.28.55 97-00986 1.32.48

18 Britt Monker ZC De Meer 1.28.45 97-00576 1.32.64

19 Annelotte Mulder De Columbiaan 1.26.50 97-01348 1.32.97

20 Lisanne Rietman De Berkelduikers 1.29.43 97-00706 1.33.59

21 Nacinda Paap Westland Dijkglas1.29.15 97-01684 1.34.35

22 Rianne Bekenkamp Torpedo 1.29.45 97-00084 1.34.42

23 Manon Koster HZPC 1.29.18 97-01312 1.36.29

Mirl de Boer DAW-Finenzo 1.24.30 97-00468 RE

Claris de Vries DZ&PC 1.29.78 97-00942 Reserve

Kelly de Jonge Poseidon'56 1.30.23 97-01210 Reserve

Samira Heijnemans De Devel 1.30.23 97-00144 Reserve
Progr: 4 100m rug j. minioren 3 / 4 Eindtijd

******************************************************************

1 Jeroen Koers Eemsrobben 1.27.07 97-01237 1.27.00 I

2 Ruben Ligtenberg Het Ravijn 1.27.16 97-00189 1.27.08 II

3 Jeroen de Croock Valkenburg 1.30.09 97-02025 1.28.29 III

4 Floyd van Hoof Van Vliet Barracu1.26.29 97-00605 1.29.02

5 Michael Tonsbeek DWT 1.29.44 97-01287 1.29.06

6 Justin Doldersum Deltasteur 1.27.73 97-00493 1.29.07

7 Mike Hoek De Duck 1.27.84 97-02229 1.29.20

8 Ryan Beugels De Spatters 1.27.46 97-00169 1.29.26

9 Jorn Steenbergen DZ&PC 1.27.84 97-00039 1.29.53

10 Johan Speksnijder RSW 1.27.20 97-00649 1.29.94

11 Luuk Nijland De Berkelduikers 1.26.64 97-00333 1.30.10

12 Tom Laarhuis De Dinkel Denekam1.28.73 98-00309 1.30.95

13 Krijn de Kievit WVZ 1.27.17 97-00277 1.31.51

14 Peter Rothengatter ZVW'74 1.29.02 97-01189 1.31.52

15 Stijn Avezaat MZ&PC De Fuut 1.29.23 97-00729 1.31.64

16 Wouter Stap De Stormvogel 1.27.33 97-00935 1.32.48

17 JesseDerk v Schravendijk HZC Weusthag 1.30.13 97-01479 1.32.79

18 Jari Hofsink Deltasteur 1.29.85 97-00535 1.32.99

19 Floris van Mierlo Zwem & Poloklub B1.29.25 97-00489 1.33.36

20 Frank Roovers De Houtrib 1.28.20 98-00219 1.33.50

21 Rick de Mercado Oceanus 1.28.70 97-00673 1.33.66

22 Marcel van der Heide De Vikings 1.28.41 97-01503 1.33.96

Maurice van der Ploeg De Kikker 1.30.03 97-00305 1.34.12 RC

Luuk Hendriksen De Dinkel Denekam1.29.64 97-00269 1.34.36 RC

Floris Kotterink EZC 1.30.98 98-00199 Reserve

Nino Sieling DWK-XCESS 1.30.60 97-01845 Reserve

Mike Kouwenhoven Wiekslag 1.30.29 97-00725 Reserve
Progr: 5 100m school m. minioren 5 Eindtijd

******************************************************************

1 Romy Hoogendijk ZV Onderdak 1.25.93 96-01258 1.28.19a I

2 Nienke de Bruijn De Rijn 1.27.78 96-00408 1.28.19b II

3 Anouk van der Vlies WIDEX GZC DONK 1.26.70 96-03226 1.28.46 III

4 Esmée Bos Aquapoldro 1.28.73 96-00662 1.28.64

5 Breanne Lensink Livo 1.25.26 96-00240 1.28.80

6 Carina Klees WVZ 1.26.98 96-02680 1.28.86

7 Renate Hemmes Bubble 1.28.97 96-00418 1.29.63

8 Celine Hoogendijk De Devel 1.27.54 96-01596 1.29.64

9 Tulany de Wilde De Stormvogel 1.27.01 96-01002 1.29.91

10 Nicole Bennis WVZ 1.27.92 96-00470 1.30.46

11 Amber Ruig Zaanstad (sg) 1.28.65 96-03240 1.30.61

12 Larissa Gelderland ZC Koewacht 1.31.10 96-00476 1.32.32

13 Lisanne Jente Brunssum 1.31.75 96-00788 1.33.07

14 Sabine van den Hoeven De Veene 1.29.29 96-00014 1.33.15

15 Lesley Harlaar Merwede Nautilus 1.31.08 96-01650 1.33.18

16 Lora Bosch EZC 1.30.26 96-01900 1.33.97

17 Rosa Veerman Ed-Vo 1.30.00 96-00862 1.34.47

18 Nicky Deijl ZOB'66 1.32.93 96-01360 1.35.01

19 Lindsey Reijsoo HPC 1.32.93 96-03078 1.35.51

20 Kristel Hormann De Spatters 1.30.51 96-01084 1.36.07

21 Merel Rademakers De Haaien 1.31.91 96-00584 1.37.74a

22 Anouk Hesseling De Columbiaan 1.32.28 96-01070 1.37.74b

23 Fanne van Eldik ZVW'74 1.33.02 96-00074 1.38.38

24 Irene Teufer Oeza 1.31.99 96-02340 1.38.94

Nikki van Duijn De Columbiaan 1.33.07 96-01560 Reserve
Progr: 6 100m school j. minioren 5 Eindtijd

******************************************************************

1 Quno Post MZ&PC De Fuut 1.27.96 96-03231 1.29.17 I

2 Niels Kemperink EZC 1.26.98 96-00005 1.29.86 II

3 Jidde Wiegertjes De Rijn 1.29.56 96-00021 1.31.79 III

4 Floyd van Duyvenbode De Kempvis 1.28.95 96-00357 1.32.63

5 Timo van der Ende WVZ 1.30.85 96-01979 1.33.19

6 Martijn Gerritsen ZVZwartsluis 1.30.67 96-00465 1.33.39

7 Bjorn Scherbeijn Scheldestroom 1.29.38 96-00349 1.33.60

8 Carlo Kemp WZ&PC Purmerend 1.32.66 96-00467 1.34.49

9 Sem Hermans Heldense Zwemvere1.32.18 96-01259 1.35.27

10 Melvin van den Born ZVW'74 1.31.16 96-01029 1.36.13

11 Stef van Zitteren Eiffel Swimmers/P1.31.46 96-01459 1.36.28

12 Jesse de Win De Geul 1.30.65 96-00191 1.36.55

13 Jordi van der Weel De Kempvis 1.33.73 96-00359 1.36.94

14 Floris Lafeber TRB/RES 1.33.91 96-02143 1.37.00

15 Valentijn Stolk MZ&PC De Fuut 1.32.98 96-01563 1.37.32

16 Lars Haarsma Z.V.Hoorn-Aurik 1.34.32 96-00745 1.37.36

17 Valéry Leusink ZVZwartsluis 1.35.07 96-00151 1.37.50

18 Stan Pijnenburg Eiffel Swimmers/P1.32.55 96-00427 1.37.85

19 Greg l' Ami De Columbiaan 1.35.77 96-00101 1.37.94

20 Yannick Vijver Z.V.Hoorn-Aurik 1.34.83 96-00469 1.38.08

21 Koen Jansen De Rijn 1.34.67 96-00019 1.38.70

22 Niels Tjoonk De Berkelduikers 1.35.42 96-00995 1.39.26

23 Ricknaldo Cook De Kempvis 1.36.06 96-02215 1.39.63

Yamiko Steenhoek ZOB'66 1.31.32 96-00987 1.31.36 SL

Tim Schalken TRB/RES 1.34.45 96-01083 Ziek ZK

Thomas Leeuwis DWK-XCESS 1.36.06 96-01743 Reserve


Progr: 7 100m vrij m. minioren 6 Eindtijd

******************************************************************

1 Lin he Yu Poseidon'56 1.03.64 95-00924 1.05.42 I

2 Rosanne Padt DAW-Finenzo 1.05.75 95-01582 1.06.36 II

3 Carien van der Schaaf De Dinkel Denekam1.06.67 95-00168 1.06.87a III

4 Macy Oortwijn Aquapoldro 1.05.74 95-00722 1.06.87b

5 Elisabeth Muthert Stadskanaal 1.08.13 95-00062 1.07.23

6 Cecily Sadowski Aquapoldro 1.06.82 95-00188 1.07.79

7 Danielle Grootes De Zijl/LGB 1.07.43 95-01278 1.08.60

8 Liset Jansen De Columbiaan 1.07.08 95-00418 1.08.79

9 Annemarie Worst Octopus 1.06.08 95-00042 1.09.02

10 Karin Groen GZVW 1.05.43 95-02440 1.09.07

11 Sylvia Dik De Pinquin 1.07.56 95-01064 1.09.15

12 Deborah Wissink HZC Weusthag 1.08.28 95-03484 1.09.19a

13 Kelly Wigleven Poseidon'56 1.08.48 95-00058 1.09.19b

14 Lizzy Janssen Heldense Zwemvere1.08.15 95-00752 1.09.28

15 Rosanne Ligtvoet De Devel 1.07.88 95-01212 1.09.95

16 Pieternel Braam De Zijl/LGB 1.09.08 95-01610 1.10.09

17 Janine Verhaegh HZPC 1.09.18 95-00754 1.10.44

18 Claudia den Ottelander SBC2000 1.07.88 95-00552 1.10.68

19 Nathalja Pragt Nova 1.08.08 95-00030 1.10.89

20 Michelle de Bruijn TRB/RES 1.08.80 95-03090 1.11.02

21 Samantha Elschot Livo 1.08.76 95-00368 1.11.39

22 Helena La Z.V.Hoorn-Aurik 1.09.00 95-02134 1.12.48

23 Carmen Nijenhuis Livo 1.09.07 95-00374 1.13.15

24 Niké Schuurmans Livo 1.08.85 95-02004 1.13.23

Stephanie van Dam De Devel 95-00216 Ziek ZK
Progr: 8 100m vrij j. minioren 6 Eindtijd

******************************************************************

1 Daniel van der Deen ZC Borger 1.02.31 95-00721 1.04.26 I

2 Oscar van den Heuvel Noordwijkerhout 1.04.31 95-00803 1.05.41 II

3 Lucas Greven Valkenburg 1.05.87 95-01941 1.06.06 III

4 Jakub Foytl DES 1.06.12 95-04687 1.06.26

5 Jeffrey Reijnders Oceanus 1.05.84 95-00877 1.06.32a

6 Maarten Brzoskowski Eiffel Swimmers/P1.05.06 95-00769 1.06.32b

7 Arthur van Noorden Valkenburg 1.06.11 95-01239 1.06.64

8 Jens Kobesen Nova 1.05.91 95-00117 1.06.67a

9 Damon Peperkamp De Dinkel Denekam1.05.97 95-01101 1.06.67b

10 Dian Bonestroo Nunspeet 1.07.86 95-00715 1.07.76

11 Jurian Beukers WVZ 1.05.54 95-01327 1.08.04

12 Mike Bravenboer Poseidon'56 1.06.43 95-00299 1.08.28

13 Milan Grünewald TriVia 1.07.10 95-00757 1.08.38

14 Jordy Maurits ZV Vlaardingen 1.07.71 95-03067 1.09.02

15 Ruben Tol Ed-Vo 1.07.28 95-01119 1.09.86

16 Kjeld Gravesteijn Zaanstad (sg) 1.08.16 95-00515 1.10.15

17 Lars Kerkhoff Rapido '82 1.07.74 95-01007 1.10.21

18 Luc van der Wolde Stadskanaal 1.06.50 95-00281 1.10.39a

19 Floris Polman Dedemsvaart AC 1.06.45 95-00093 1.10.39b

20 Jeffrey Buddenberg de Zeehond '73 1.08.00 95-02289 1.10.45

21 Sjors Lieverst Zaanstad (sg) 1.08.28 95-01389 1.10.90

22 David Koers ZV Zaltbommel 1.07.82 95-01229 1.11.39

23 Max de Voogt One Team Swimming1.08.36 95-02325 1.11.72

24 Marco Barkhuis Stadskanaal 1.07.69 95-00279 1.12.89

Geert Jan Rozeboom TriVia 1.08.50 95-00325 Reserve

Mitchel Doldersum Deltasteur 1.08.60 95-01167 Reserve

Lars Schoffelmeer ZPCNumansdorp 1.08.66 95-01907 Reserve

Jonathan Rozema DZ&PC 1.08.57 95-01157 Reserve


Progr: 9 100m school m. minioren 3 / 4 Eindtijd

******************************************************************

1 Johnny Mae Hauser De Dolfijn 1.34.92 97-00682 1.35.80 I

2 Carlijn Viering De Waalstroom 1.33.04 97-01142 1.35.96 II

3 Marre Zandringa De Skelp 1.35.50 97-01136 1.36.66 III

4 Annelie la Rivière ZC Borger 1.34.40 97-00864 1.37.45

5 Anoeska van de Kraats DWK-XCESS 1.37.32 97-01284 1.37.86

6 Maaike van Veen Dedemsvaart AC 1.35.23 97-00292 1.37.87

7 Demi van der Werf De Stormvogel 1.36.55 97-01860 1.37.93

8 Claris de Vries DZ&PC 1.37.73 97-00942 1.38.58

9 Melissa van Houts Aqua Novio '94 1.37.45 97-00182 1.38.89

10 Anouk Knippers De Dinkel Denekam1.39.98 97-00602 1.39.57

11 Judith Kluitman De Dinkel Denekam1.36.89 97-00598 1.40.54

12 Laura Willemsen ZC De Meer 1.36.80 97-00168 1.41.00

13 Jasmijn Bink LZ 1886-KartoenZ 1.37.27 97-00332 1.41.14

14 Latascha Kilian ZC De Meer 1.38.58 97-02308 1.41.80

15 Lisanne van Avezaath TriVia 1.39.06 97-01304 1.42.17a

16 Annelotte Mulder De Columbiaan 1.38.67 97-01348 1.42.17b

17 Senna Pols de Zeehond '73 1.39.27 97-00012 1.43.08

18 Mirl de Boer DAW-Finenzo 1.37.57 97-00468 1.43.81

19 Melissa de Jong ZC De Meer 1.38.77 97-01022 1.44.59

20 Loranne van Keulen WVZ 1.38.39 97-01574 1.45.00

21 Marja Esmeijer Zoetermeer 1.39.22 98-00776 1.45.26

22 José Verbeek WZ&PC Purmerend 1.39.85 97-01248 1.48.34

Manon Friskes De IJsselmeeuwen 1.33.70 97-01566 1.36.44 AE

Joelle Geerts Poseidon'56 1.32.02 97-00206 AF

Laetitia Bosveld Poseidon'56 1.40.54 97-00252 Reserve

Susan Kok De IJsselmeeuwen 1.40.33 97-02780 Reserve

Richelle Mellema De Pinquin 1.40.89 97-00212 Reserve
Progr: 10 100m school j. minioren 3 / 4 Eindtijd

******************************************************************

1 Jeroen Voltman ZVW'74 1.29.75 97-00325 1.32.76 I

2 Roberto Hogerwerf De Devel 1.35.74 97-01183 1.36.07a II

3 Fedde Beukers De Dinkel Denekam1.36.16 97-01007 1.36.07b III

4 Wietse Waninge Nunspeet 1.41.26 98-00023 1.38.23

5 Stijn Avezaat MZ&PC De Fuut 1.34.88 97-00729 1.38.61

6 Lennart Spies ZVW'74 1.38.20 97-01191 1.38.97

7 Peter Rothengatter ZVW'74 1.36.45 97-01189 1.39.10

8 Max Hermans Heldense Zwemvere1.36.64 97-00879 1.40.50

9 Ted Wilders MOSA-regio 1.39.08 97-01177 1.40.60

10 Killian von den Hoff Brunssum 1.42.41 97-00013 1.41.51

11 Gert Muntendam De Pinquin 1.35.57 97-00115 1.41.74

12 Justin Doldersum Deltasteur 1.40.58 97-00493 1.41.79

13 Calvin Jongeleen De Columbiaan 1.40.07 98-00139 1.42.02

14 Marcel van der Heide De Vikings 1.40.39 97-01503 1.42.17

15 Floris van Mierlo Zwem & Poloklub B1.40.35 97-00489 1.43.48

16 Jorn Steenbergen DZ&PC 1.40.26 97-00039 1.44.23

17 Pieter Troost Noordwijkerhout 1.41.29 97-00137 1.44.36

18 Ryan Beugels De Spatters 1.40.03 97-00169 1.44.63

19 Frank Roovers De Houtrib 1.42.10 98-00219 1.44.64

20 Michael Tonsbeek DWT 1.41.54 97-01287 1.45.35a

21 Jordan Langenberg WVZ 1.40.92 97-01005 1.45.35b

22 Stefan Hoekstra TRB/RES 1.40.82 97-00223 1.45.95

23 Djamal van der Hoeven De Haaien 1.42.53 98-00127 1.46.48

Maurits de Bruijn DAW-Finenzo 1.42.04 97-00917 1.44.58 SA

Justin Wiggers HZC Weusthag 1.42.60 97-01487 Reserve
SA Na start/keerp. niet met het hoofd het wateropp. doorbroken,voordat de handen naar binnen beginnen te draaien.
Progr: 11 vlinder m. minioren 5 Eindtijd

******************************************************************

1 Maaike de Waard de Zeehond '73 0.34.30 96-00604 0.33.32 I

2 Sabine van den Hoeven De Veene 0.34.39 96-00014 0.34.14 II

3 Esther Hulsing TriVia 0.35.02 96-01080 0.34.24 III

4 Renate Hemmes Bubble 0.35.29 96-00418 0.34.62

5 Esmee Vermeulen Zaanstad (sg) 0.34.88 96-00678 0.34.95

6 Esmée Bos Aquapoldro 0.35.02 96-00662 0.35.09a

7 Lisanne Jente Brunssum 0.34.74 96-00788 0.35.09b

8 Irene Teufer Oeza 0.34.88 96-02340 0.35.10

9 Claudia Rijkhoff Z.V.Hoorn-Aurik 0.36.30 96-03338 0.35.30

10 Marcella van der Ent Poseidon'56 0.35.93 96-00174 0.35.74

11 Bente v. Bergen Neptunus '58 0.35.83 96-00336 0.35.88

12 Eva Smit GZVW 0.36.20 96-02690 0.36.00

13 Roxann Geenen DAW-Finenzo 0.36.56 96-01518 0.36.04

14 Femke Aan Zaanstad (sg) 0.36.92 96-01498 0.36.13

15 Anouk van der Vlies WIDEX GZC DONK 0.36.35 96-03226 0.36.91

16 Adája Stoetman Oldambt 0.36.76 96-00348 0.36.92

17 Savannah Leenheer De Stormvogel 0.37.10 96-03072 0.37.01

18 Celine Hoogendijk De Devel 0.35.73 96-01596 0.37.02

19 Larissa Gelderland ZC Koewacht 0.36.84 96-00476 0.37.15

20 Amber de Kroon Westland Dijkglas0.36.92 96-01098 0.37.51

21 Marissa Taribuka DWK-XCESS 0.36.95 96-02782 0.37.67

22 Romy Hoogendijk ZV Onderdak 0.36.13 96-01258 0.38.83

23 Fanne van Eldik ZVW'74 0.37.05 96-00074 0.38.97

24 Lora Bosch EZC 0.37.10 96-01900 0.39.94

Debby Kraaijeveld DWF 0.37.14 96-01358 Reserve

Laura Hagreis Heidelberg 0.37.29 96-00548 Reserve

Esther Kuhlman Aquapoldro 0.37.29 96-01678 Reserve

Nienke de Bruijn De Rijn 0.37.17 96-00408 Reserve


Progr: 12 vlinder j. minioren 5 Eindtijd

******************************************************************

1 Yamiko Steenhoek ZOB'66 0.33.32 96-00987 0.33.20 I

2 Stef van Zitteren Eiffel Swimmers/P0.33.47 96-01459 0.33.22 II

3 Bjorn Scherbeijn Scheldestroom 0.34.06 96-00349 0.33.69 III

4 Laurent Bams Zwemclub Eijsden 0.34.20 96-00193 0.34.42

5 Floyd van Duyvenbode De Kempvis 0.35.38 96-00357 0.35.28

6 Robin de Joode De Granaet 0.37.17 96-01371 0.35.36

7 Pepijn Smits Eiffel Swimmers/P0.34.56 96-00691 0.35.51

8 Pedro Mol De Stormvogel 0.35.93 96-00581 0.35.75

9 Karel Melis AZ&PC 0.37.04 96-01529 0.36.06

10 Daniël Buijs AZ&PC 0.35.03 96-00183 0.36.20

11 Peter Rietveld TRB/RES 0.35.83 96-01081 0.36.39

12 Thomas Leeuwis DWK-XCESS 0.35.86 96-01743 0.36.80

13 Niels van de Vegte Zuiderzeezwemmers0.37.32 96-00129 0.36.88

14 Karst Boersma De Dinkel Denekam0.37.02 96-00849 0.37.10

15 Twan Boot AZ&PC 0.37.26 96-01201 0.37.58

16 Erik van Lopik PCG 0.37.08 96-03419 0.37.66

17 Wimar Lindenberg De Krabben 0.36.10 96-01857 0.37.69

18 Carlo Kemp WZ&PC Purmerend 0.36.76 96-00467 0.37.74

19 Emiel Tholen De IJsselmeeuwen 0.37.00 96-02089 0.37.79

20 Sem Hermans Heldense Zwemvere0.37.42 96-01259 0.38.12

21 Martijn Gerritsen ZVZwartsluis 0.37.26 96-00465 0.39.00

22 Lars Haarsma Z.V.Hoorn-Aurik 0.37.07 96-00745 0.39.54

23 Quno Post MZ&PC De Fuut 0.36.70 96-03231 0.39.89

24 Jidde Wiegertjes De Rijn 0.37.05 96-00021 0.40.39

Philip Bams Zwemclub Eijsden 0.38.06 96-00195 Reserve

Greg l' Ami De Columbiaan 0.37.90 96-00101 Reserve

Lorenzo Peperkamp De Dinkel Denekam0.37.76 96-00847 Reserve
Progr: 13 100m rug m. minioren 6 Eindtijd

******************************************************************

1 Lin he Yu Poseidon'56 1.10.12 95-00924 1.14.20 I

2 Annemarie Worst Octopus 1.12.80 95-00042 1.17.18 II

3 Rosanne Padt DAW-Finenzo 1.14.88 95-01582 1.18.42 III

4 Sanne Huijsmans zc De Schotejil 1.19.01 95-01796 1.18.71

5 Natasja Boers De Columbiaan 1.14.67 95-01560 1.18.91

6 Myrna Hendriks ZVW'74 1.17.87 95-02208 1.20.16

7 Cecily Sadowski Aquapoldro 1.18.57 95-00188 1.20.22

8 Liset Jansen De Columbiaan 1.15.83 95-00418 1.20.32

9 Carmen Nijenhuis Livo 1.18.02 95-00374 1.20.49

10 Noortje Timmerman De Dinkel Denekam1.16.45 95-01088 1.20.67

11 Pieternel Braam De Zijl/LGB 1.16.75 95-01610 1.20.82

12 Isolde de Louw Aquapoldro 1.19.54 95-03008 1.21.63

13 Michelle de Bruijn TRB/RES 1.16.11 95-03090 1.22.15

14 Femke Klein Gunnewiek Livo 1.19.14 95-01074 1.22.26

15 Maartje de Wit Westland Dijkglas1.19.55 95-02362 1.22.36

16 Tess van der Zon Noordwijkerhout 1.18.39 95-01412 1.22.74

17 Elisabeth Muthert Stadskanaal 1.19.52 95-00062 1.23.07

18 Miloes Rozemuller Z.V.Hoorn-Aurik 1.18.29 95-01832 1.23.10

19 Anne-Carlijn Bakker De Berkelduikers 1.18.23 95-02100 1.23.25

20 Daisy Koning De Zeeschuimers 1.18.81 95-00314 1.23.97

21 Cynthia van Beusekom TriVia 1.18.77 95-00134 1.25.13

22 Tessa v.d. Zwaard Oceanus 1.19.35 95-01366 1.25.83

23 Janine Verhaegh HZPC 1.18.36 95-00754 1.25.86

Sietske Veldkamp De Whee 1.18.70 95-01628 1.20.07 RC

Iris Berg De Columbiaan 1.19.78 95-00788 Reserve

Martine Kuijlaars Merwede Nautilus 1.20.13 95-00554 Reserve


RC Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
Progr: 14 100m rug j. minioren 6 Eindtijd

******************************************************************

1 Daniel van der Deen ZC Borger 1.10.02 95-00721 1.11.20 I

2 Floris Polman Dedemsvaart AC 1.11.28 95-00093 1.12.33 II

3 Mike Bravenboer Poseidon'56 1.14.33 95-00299 1.15.70 III

4 Milan Grünewald TriVia 1.13.07 95-00757 1.15.81

5 Levi Hilbolling Nova 1.16.26 95-00593 1.16.59

6 David Koers ZV Zaltbommel 1.14.58 95-01229 1.19.00

7 Lars Schoffelmeer ZPCNumansdorp 1.18.27 95-01907 1.19.21

8 Jelmar Hillebrink Merwede Nautilus 1.17.50 95-00401 1.19.34

9 Melvin Prins Merwede Nautilus 1.17.72 95-00201 1.19.95

10 Daan Wolswinkel RZ 1.17.88 95-01791 1.20.01

11 Arjan Hanse Zuiderzeezwemmers1.17.66 95-00657 1.20.04

12 Nick Cleintuar ZV Vlaardingen 1.18.14 95-03781 1.20.20

13 Max de Voogt One Team Swimming1.17.85 95-02325 1.20.23

14 Niels Thomassen Aquapoldro 1.18.18 95-00293 1.20.40

15 Jurian Beukers WVZ 1.15.02 95-01327 1.20.44

16 Mitchel Doldersum Deltasteur 1.18.28 95-01167 1.20.69

17 Sjors Lieverst Zaanstad (sg) 1.16.62 95-01389 1.20.79

18 Dave Edelaar De Columbiaan 1.17.67 95-01647 1.21.39

19 Marco Barkhuis Stadskanaal 1.16.34 95-00279 1.22.11

20 Sem van Lith ZVW'74 1.17.98 95-01851 1.22.45

21 Oscar van den Heuvel Noordwijkerhout 1.15.02 95-00803 1.23.16

22 Damon Jongeleen De Columbiaan 1.18.07 95-01023 1.23.71

23 Jeffrey Reijnders Oceanus 1.18.15 95-00877 1.24.26

24 Ruben Tol Ed-Vo 1.18.09 95-01119 1.26.36

Ruben Rozeboom TriVia 1.19.30 95-00323 Reserve

Marty Kennis hellas-Glana 1.19.50 95-01355 Reserve

Remco Tol Ed-Vo 1.18.43 95-01505 Reserve

Jordy Maurits ZV Vlaardingen 1.18.85 95-03067 Reserve


Progr: 15 100m vrij m. minioren 3 / 4 Eindtijd

******************************************************************

1 Maaike van Veen Dedemsvaart AC 1.14.97 97-00292 1.14.90 I

2 Laura van Leeuwen Eiffel Swimmers/P1.14.35 97-01762 1.15.36 II

3 Judith Veldman Eemsrobben 1.15.90 97-02422 1.15.45 III

4 Lindy Nijhuis OZ&PC 1.16.48 97-00010 1.15.56

5 Manon Friskes De IJsselmeeuwen 1.13.54 97-01566 1.15.80

6 Amy de Langen MZ&PC De Fuut 1.14.64 97-02046 1.15.87

7 Laura Willemsen ZC De Meer 1.15.17 97-00168 1.17.08

8 Audrey Bams Zwemclub Eijsden 1.18.75 98-00073 1.17.11

9 Latascha Kilian ZC De Meer 1.15.61 97-02308 1.17.42

10 Denise Schulpen Aquarijn 1.15.52 97-00158 1.17.48

11 Jasmijn Bink LZ 1886-KartoenZ 1.15.88 97-00332 1.17.51a

12 Danique Scheepers De Rog 1.16.75 97-00836 1.17.51b

13 Marre Zandringa De Skelp 1.14.11 97-01136 1.17.54

14 Melissa van Houts Aqua Novio '94 1.16.30 97-00182 1.18.47

15 Richelle Mellema De Pinquin 1.17.50 97-00212 1.18.51

16 Ina Willigers Zwemclub Eijsden 1.19.25 97-02678 1.20.13

17 Kelly de Jonge Poseidon'56 1.20.04 97-01210 1.20.41

18 Mirl de Boer DAW-Finenzo 1.16.05 97-00468 1.20.43

19 Lisanne van Avezaath TriVia 1.19.86 97-01304 1.20.90

20 Joelle Geerts Poseidon'56 1.15.06 97-00206 1.22.15

21 Jessie Middendorp Westland Dijkglas1.18.28 97-00712 1.23.20

22 Manon Koster HZPC 1.20.09 97-01312 1.23.48

23 Daphne Scheurwater Wiekslag 1.20.22 97-01372 1.23.67

24 Nine Roman LZ 1886-KartoenZ 1.19.50 97-02310 1.37.86

Rebecca Jager Stadskanaal 1.21.21 98-00402 Reserve

Anouk Knippers De Dinkel Denekam1.20.30 97-00602 Reserve

Judith Kluitman De Dinkel Denekam1.21.02 97-00598 Reserve
Progr: 16 100m vrij j. minioren 3 / 4 Eindtijd

******************************************************************

1 Rick de Mercado Oceanus 1.13.75 97-00673 1.13.39 I

2 Floris van Mierlo Zwem & Poloklub B1.14.71 97-00489 1.14.08 II

3 Floris Kotterink EZC 1.16.09 98-00199 1.15.34 III

4 Justin Doldersum Deltasteur 1.14.14 97-00493 1.15.39

5 Marcel van der Heide De Vikings 1.15.10 97-01503 1.15.54

6 Ryan Beugels De Spatters 1.16.27 97-00169 1.16.68

7 Jeroen Koers Eemsrobben 1.14.56 97-01237 1.16.89

8 Wouter Stap De Stormvogel 1.17.10 97-00935 1.17.29

9 Casper Zwier ZV Onderdak 1.19.24 97-01355 1.17.64

10 Krijn de Kievit WVZ 1.17.61 97-00277 1.18.31

11 Peter Rothengatter ZVW'74 1.16.28 97-01189 1.18.73

12 Johan Speksnijder RSW 1.20.98 97-00649 1.20.02

13 Frank Roovers De Houtrib 1.16.95 98-00219 1.20.07

14 Jorn Steenbergen DZ&PC 1.18.56 97-00039 1.20.13

15 Michael Tonsbeek DWT 1.20.53 97-01287 1.20.30

16 Mike Hoek De Duck 1.18.57 97-02229 1.20.39

17 Maurice van der Ploeg De Kikker 1.18.30 97-00305 1.20.41

18 Luuk Nijland De Berkelduikers 1.16.42 97-00333 1.20.70

19 Fedde Beukers De Dinkel Denekam1.18.16 97-01007 1.20.91a

20 Stijn Avezaat MZ&PC De Fuut 1.17.98 97-00729 1.20.91b

21 Marcel Groen GZVW 1.20.93 97-00239 1.22.53

22 Floyd van Hoof Van Vliet Barracu1.20.76 97-00605 1.22.56

23 Jeroen Voltman ZVW'74 1.21.03 97-00325 1.22.92

24 Tom Laarhuis De Dinkel Denekam1.20.33 98-00309 1.23.13

Max Hermans Heldense Zwemvere1.21.27 97-00879 Reserve

Pascal Nuyten Westland Dijkglas1.21.20 97-01353 Reserve

JesseDerk v Schravendijk HZC Weusthag 1.21.07 97-01479 Reserve
Progr: 17 100m rug m. minioren 5 Eindtijd

******************************************************************

1 Esmée Bos Aquapoldro 1.14.89 96-00662 1.16.17 I

2 Esmee Vermeulen Zaanstad (sg) 1.16.75 96-00678 1.18.07 II

3 Rosa Veerman Ed-Vo 1.17.15 96-00862 1.18.67 III

4 Mariska Teske LZ 1886-KartoenZ 1.18.24 96-01712 1.20.32

5 Claudia Rijkhoff Z.V.Hoorn-Aurik 1.17.62 96-03338 1.20.42

6 Julia Brouwers WZ&PC Purmerend 1.17.93 96-00868 1.21.87

7 Anouk van der Vlies WIDEX GZC DONK 1.18.76 96-03226 1.21.89

8 Tamara Grove Oceanus 1.20.04 96-01266 1.22.22

9 Lisa van den Eng D'Elft 1.21.00 96-02070 1.22.40

10 Lora Bosch EZC 1.19.17 96-01900 1.22.75

11 Nicole Bennis WVZ 1.21.26 96-00470 1.22.93

12 Marceline de Cloe De Vennen 1.20.64 96-02050 1.23.54

13 Fanne van Eldik ZVW'74 1.16.90 96-00074 1.23.89

14 Breanne Lensink Livo 1.21.19 96-00240 1.24.78

15 Lisanne Jente Brunssum 1.19.17 96-00788 1.24.98

16 Femke Aan Zaanstad (sg) 1.21.51 96-01498 1.25.34

17 Romy Hoogendijk ZV Onderdak 1.20.73 96-01258 1.25.51

18 Renate Hemmes Bubble 1.19.94 96-00418 1.25.81

19 Naomi Zuidema Stadskanaal 1.20.99 96-00058 1.26.02

20 Sabine van den Hoeven De Veene 1.18.33 96-00014 1.26.26

Laura Hagreis Heidelberg 1.21.52 96-00548 1.26.26

22 Esther Hulsing TriVia 1.20.13 96-01080 1.26.43

23 Celine Hoogendijk De Devel 1.21.36 96-01596 1.27.13

24 Marcella van der Ent Poseidon'56 1.21.72 96-00174 1.30.36

Nienke de Bruijn De Rijn 1.19.02 96-00408 NG

Maaike de Waard de Zeehond '73 1.22.06 96-00604 Reserve


Progr: 18 100m rug j. minioren 5 Eindtijd

******************************************************************

1 Laurent Bams Zwemclub Eijsden 1.16.03 96-00193 1.17.54 I

2 Mike van Herk Eiffel Swimmers/P1.18.29 96-01007 1.18.40 II

3 Niels Kemperink EZC 1.16.98 96-00005 1.18.75 III

4 Floyd van Duyvenbode De Kempvis 1.17.24 96-00357 1.18.89

5 Mitchell van Baarle De Kempvis 1.22.76 96-00355 1.20.78

6 Max Guthman De Dolfijn 1.19.74 96-03317 1.21.02

7 Bjorn Scherbeijn Scheldestroom 1.18.52 96-00349 1.21.29

8 Erik van Lopik PCG 1.20.75 96-03419 1.21.70

9 Pepijn Smits Eiffel Swimmers/P1.18.67 96-00691 1.21.90a

10 Yamiko Steenhoek ZOB'66 1.18.92 96-00987 1.21.90b

11 Karst Boersma De Dinkel Denekam1.20.98 96-00849 1.22.16

12 Twan Boot AZ&PC 1.23.30 96-01201 1.22.23

13 Tim Furer Aqua Novio '94 1.19.86 96-00087 1.22.45

14 Lars Haarsma Z.V.Hoorn-Aurik 1.19.30 96-00745 1.22.57

15 Robin de Joode De Granaet 1.19.98 96-01371 1.23.59

16 Melvin van den Born ZVW'74 1.21.00 96-01029 1.24.76

17 Martijn Gerritsen ZVZwartsluis 1.20.02 96-00465 1.24.87

18 Stan Pijnenburg Eiffel Swimmers/P1.20.23 96-00427 1.24.94

19 Jorvik Verhoeve Zuiderzeezwemmers1.22.80 96-00015 1.24.96

20 Jidde Wiegertjes De Rijn 1.20.98 96-00021 1.25.42

21 Marc Blauw Nova 1.23.37 96-00017 1.26.92

22 Peter Rietveld TRB/RES 1.21.42 96-01081 1.27.51

23 Valéry Leusink ZVZwartsluis 1.21.77 96-00151 1.28.11

24 Jordi van der Weel De Kempvis 1.22.73 96-00359 1.29.40

Tim Schalken TRB/RES 1.19.03 96-01083 Ziek ZK

Jesse de Win De Geul 1.23.64 96-00191 Reserve

Levy Kort De Stormvogel 1.23.62 96-00583 Reserve

Pedro Mol De Stormvogel 1.23.57 96-00581 Reserve


Progr: 19 100m vlinder m. minioren 6 Eindtijd

******************************************************************

1 Rosanne Padt DAW-Finenzo 1.16.26 95-01582 1.16.26 I

2 Macy Oortwijn Aquapoldro 1.14.86 95-00722 1.16.92 II

3 Cynthia van Beusekom TriVia 1.19.41 95-00134 1.18.13 III

4 Lizzy Janssen Heldense Zwemvere1.15.86 95-00752 1.19.48

5 Michelle de Bruijn TRB/RES 1.19.42 95-03090 1.19.67

6 Miloes Rozemuller Z.V.Hoorn-Aurik 1.17.71 95-01832 1.20.63

7 Annemarie Worst Octopus 1.16.43 95-00042 1.22.42

8 Daisy Koning De Zeeschuimers 1.23.70 95-00314 1.22.87

9 Jennifer den Besten HoogenboomTours B1.22.16 95-01740 1.22.93

10 Kirsten Scholtens De Aquaflippers 1.20.96 95-00602 1.23.42a

11 Nathalja Pragt Nova 1.20.45 95-00030 1.23.42b

12 Elisabeth Muthert Stadskanaal 1.23.60 95-00062 1.23.66

13 Niké Schuurmans Livo 1.24.24 95-02004 1.23.82

14 Karin Groen GZVW 1.16.93 95-02440 1.23.86

15 Kelly Wigleven Poseidon'56 1.19.44 95-00058 1.26.39

16 Kim Smulders TRB/RES 1.22.82 95-01248 1.26.82

17 Yoshi Corré De Stormvogel 1.24.39 95-03844 1.29.19

18 Iris Berg De Columbiaan 1.23.89 95-00788 1.29.44

19 Jessie Smeding De Vikings 1.22.54 95-04528 1.29.84

20 Liselotte Mulder De Columbiaan 1.23.74 95-03472 1.29.86

21 Danielle Grootes De Zijl/LGB 1.23.92 95-01278 1.29.90

22 Tessa v.d. Zwaard Oceanus 1.23.61 95-01366 1.30.17

23 Isolde de Louw Aquapoldro 1.24.48 95-03008 1.30.62

Carien van der Schaaf De Dinkel Denekam1.24.61 95-00168 NG

Stephanie van Dam De Devel 95-00216 Ziek ZK
Progr: 20 100m vlinder j. minioren 6 Eindtijd

******************************************************************

1 Daniel van der Deen ZC Borger 1.09.56 95-00721 1.11.73 I

2 Luc van der Wolde Stadskanaal 1.14.06 95-00281 1.12.98 II

3 Milan Grünewald TriVia 1.15.86 95-00757 1.17.59 III

4 Maarten Brzoskowski Eiffel Swimmers/P1.15.18 95-00769 1.17.98

5 Floris Polman Dedemsvaart AC 1.17.48 95-00093 1.19.35

6 Arthur van Noorden Valkenburg 1.16.67 95-01239 1.19.72

7 Oscar van den Heuvel Noordwijkerhout 1.17.69 95-00803 1.19.83

8 Jeffrey Reijnders Oceanus 1.18.48 95-00877 1.20.20

9 Nick Cleintuar ZV Vlaardingen 1.19.59 95-03781 1.20.25

10 Jurian Beukers WVZ 1.18.13 95-01327 1.21.11

11 Melvin Prins Merwede Nautilus 1.20.29 95-00201 1.22.02

12 Ivar Veldscholte ZPB H&L 1.19.94 95-02657 1.22.50

13 Jonathan Rozema DZ&PC 1.21.23 95-01157 1.22.70

14 Arno Kamminga De Columbiaan 1.19.22 95-02403 1.22.88a

15 Mike Bravenboer Poseidon'56 1.18.59 95-00299 1.22.88b

16 Jeffrey Buddenberg de Zeehond '73 1.17.76 95-02289 1.23.32

17 Daan Wolswinkel RZ 1.23.26 95-01791 1.24.10

18 David Koers ZV Zaltbommel 1.18.08 95-01229 1.24.58

19 Guido Dijkwel ZC Borger 1.22.44 95-03785 1.26.00

20 Ruben Tol Ed-Vo 1.21.18 95-01119 1.26.86

21 Jelmar Hillebrink Merwede Nautilus 1.22.55 95-00401 1.28.04

22 Marty Kennis hellas-Glana 1.22.56 95-01355 1.28.13

23 Jens Kobesen Nova 1.21.35 95-00117 1.28.74

24 Marco Barkhuis Stadskanaal 1.21.35 95-00279 1.30.43

Sem van Lith ZVW'74 1.23.67 95-01851 Reserve

Jeffry van Zetten Octopus 1.23.70 95-00755 Reserve

Joep van Grunsven Arethusa 1.23.64 95-00469 Reserve

Alex Bos Noord Limburg(SG)1.23.42 95-01273 Reserve


Progr: 21 vlinder m. minioren 3 / 4 Eindtijd

******************************************************************

1 Marre Zandringa De Skelp 0.38.07 97-01136 0.37.19 I

2 Maaike van Veen Dedemsvaart AC 0.38.70 97-00292 0.37.24 II

3 Latascha Kilian ZC De Meer 0.39.02 97-02308 0.37.29 III

4 Laura van Leeuwen Eiffel Swimmers/P0.36.77 97-01762 0.37.52

5 Mendy de Rooi De Houtrib 0.39.30 97-00780 0.37.56

6 Richelle Mellema De Pinquin 0.36.96 97-00212 0.37.70

7 Denise Schulpen Aquarijn 0.38.51 97-00158 0.38.51

8 Kimberly Aniceto Zaanstad (sg) 0.39.13 97-01726 0.39.16

9 Mirl de Boer DAW-Finenzo 0.38.69 97-00468 0.39.45

10 Jasmijn Bink LZ 1886-KartoenZ 0.40.05 97-00332 0.40.02

11 Manon Friskes De IJsselmeeuwen 0.40.73 97-01566 0.40.39

12 Marloes Ekkelboom De Dinkel Denekam0.40.95 97-00402 0.40.51

13 Gaby Zittersteijn De Rijn 0.41.89 97-00104 0.40.89

14 Kim Busch Merwede Nautilus 0.39.25 98-00612 0.40.89a

15 Joelle Geerts Poseidon'56 0.39.71 97-00206 0.40.89b

16 Lisanne van Avezaath TriVia 0.41.20 97-01304 0.41.24

17 Danique Scheepers De Rog 0.40.20 97-00836 0.41.38

18 Irma Leistra Aqualero 0.42.35 97-01764 0.41.55a

19 Britt Monker ZC De Meer 0.42.56 97-00576 0.41.55b

20 Kelly de Jonge Poseidon'56 0.40.25 97-01210 0.41.87

21 Rebecca Jager Stadskanaal 0.42.34 98-00402 0.42.20

22 Amy de Langen MZ&PC De Fuut 0.38.91 97-02046 0.42.49

23 Laura Willemsen ZC De Meer 0.41.76 97-00168 0.42.88

24 Nine Roman LZ 1886-KartoenZ 0.41.86 97-02310 0.45.20

Tessa van Eijk ZV Zaltbommel 0.42.21 97-00266 NG

Laetitia Bosveld Poseidon'56 0.42.76 97-00252 Reserve

Kristy van Braak Livo 0.42.78 98-00938 Reserve
Progr: 22 vlinder j. minioren 3 / 4 Eindtijd

******************************************************************

1 Floris van Mierlo Zwem & Poloklub B0.37.08 97-00489 0.37.14 I

2 Wouter Stap De Stormvogel 0.40.14 97-00935 0.38.42 II

3 Luuk Nijland De Berkelduikers 0.38.10 97-00333 0.38.79 III

4 Ruben Stam De Futen 0.41.09 98-00331 0.40.48

5 Peter Rothengatter ZVW'74 0.40.60 97-01189 0.40.75

6 Hans-Jan Westerhof HZC Weusthag 0.41.26 97-01481 0.41.04a

7 Ruben Jeurissen ZV Wijchen 0.41.26 97-00969 0.41.04b

8 Joris Diepeveen De Futen 0.41.51 97-00941 0.41.64

9 Ryan Beugels De Spatters 0.40.80 97-00169 0.41.65

10 Jorn Steenbergen DZ&PC 0.42.09 97-00039 0.41.89

11 Floris Kotterink EZC 0.40.29 98-00199 0.41.92

12 Gijs van der Wal De Rijn 0.41.95 97-00321 0.42.43

13 Jeroen Voltman ZVW'74 0.40.13 97-00325 0.42.46

14 Tom Laarhuis De Dinkel Denekam0.42.20 98-00309 0.42.60

15 Justin Doldersum Deltasteur 0.41.32 97-00493 0.42.64

16 Frank Roovers De Houtrib 0.42.02 98-00219 0.42.75

17 Lars van Didden ZEPS 0.42.05 97-01615 0.42.87

18 Rick de Mercado Oceanus 0.42.21 97-00673 0.43.54

19 Fedde Beukers De Dinkel Denekam0.42.06 97-01007 0.44.23

20 Maurice van der Ploeg De Kikker 0.41.53 97-00305 0.44.48

21 Alex Filippo Z&PC Katwijk 0.42.23 97-00309 0.45.32

22 Marcel Groen GZVW 0.41.29 97-00239 0.48.58

23 Derk Wiggers Wetterwille 0.41.35 97-00425 0.49.67

Lennart Spies ZVW'74 0.41.45 97-01191 0.42.82 VD

Johan Speksnijder RSW 0.42.63 97-00649 Reserve

Max Hermans Heldense Zwemvere0.42.57 97-00879 Reserve

Rainier Voll De Devel 0.42.29 98-00365 Reserve

Levi Tol Ed-Vo 0.42.35 97-00351 Reserve


Progr: 23 100m vrij m. minioren 5 Eindtijd

******************************************************************

1 Esmee Vermeulen Zaanstad (sg) 1.07.70 96-00678 1.07.79 I

2 Esther Hulsing TriVia 1.07.82 96-01080 1.08.54a II

3 Rosa Veerman Ed-Vo 1.07.53 96-00862 1.08.54b III

4 Celine Hoogendijk De Devel 1.08.44 96-01596 1.08.60

5 Claudia Rijkhoff Z.V.Hoorn-Aurik 1.09.36 96-03338 1.09.71

6 Renate Hemmes Bubble 1.08.48 96-00418 1.09.76

7 Aniek Broekhuizen ZC '90 1.11.05 96-00052 1.10.57

8 Esmée Bos Aquapoldro 1.08.76 96-00662 1.11.21

9 Nicole Bennis WVZ 1.11.14 96-00470 1.11.98

10 Janine Rooker WZ&PC Purmerend 1.11.11 96-00316 1.12.01

11 Marceline de Cloe De Vennen 1.11.69 96-02050 1.12.32

12 Mariska Teske LZ 1886-KartoenZ 1.10.51 96-01712 1.12.36a

13 Anouk van der Vlies WIDEX GZC DONK 1.10.68 96-03226 1.12.36b

14 Amber de Kroon Westland Dijkglas1.12.73 96-01098 1.12.67

15 Ilse van Beelen De Columbiaan 1.10.66 96-00106 1.12.73

16 Romy Hoogendijk ZV Onderdak 1.10.63 96-01258 1.12.95

17 Vera Hooijsma EZC 1.12.82 96-00610 1.13.51

18 Marissa Taribuka DWK-XCESS 1.11.33 96-02782 1.13.76

19 Breanne Lensink Livo 1.09.67 96-00240 1.13.89

20 Sanne van Es WVZ 1.11.64 96-00404 1.13.98

21 Fanne van Eldik ZVW'74 1.10.45 96-00074 1.14.43

22 Lisanne Jente Brunssum 1.10.53 96-00788 1.14.86

23 Adája Stoetman Oldambt 1.12.87 96-00348 1.15.07

24 Tamara Grove Oceanus 1.12.25 96-01266 1.15.26


Progr: 24 100m vrij j. minioren 5 Eindtijd

******************************************************************

1 Laurent Bams Zwemclub Eijsden 1.06.44 96-00193 1.07.06 I

2 Stan Pijnenburg Eiffel Swimmers/P1.07.48 96-00427 1.07.22 II

3 Floyd van Duyvenbode De Kempvis 1.08.39 96-00357 1.08.85 III

4 Tim Furer Aqua Novio '94 1.08.64 96-00087 1.09.36

5 Yamiko Steenhoek ZOB'66 1.10.58 96-00987 1.09.50

6 Bjorn Scherbeijn Scheldestroom 1.09.11 96-00349 1.09.67

7 Philip Bams Zwemclub Eijsden 1.10.10 96-00195 1.10.30

8 Karel Melis AZ&PC 1.10.57 96-01529 1.10.70

9 Stef van Zitteren Eiffel Swimmers/P1.09.18 96-01459 1.11.33

10 Pedro Mol De Stormvogel 1.10.47 96-00581 1.11.80

11 Jordi van der Weel De Kempvis 1.09.29 96-00359 1.12.02

12 Jidde Wiegertjes De Rijn 1.11.45 96-00021 1.12.11

13 Pepijn Smits Eiffel Swimmers/P1.11.48 96-00691 1.12.31

14 Greg l' Ami De Columbiaan 1.11.41 96-00101 1.12.36

15 Erik van Lopik PCG 1.11.95 96-03419 1.12.38

16 Lars Haarsma Z.V.Hoorn-Aurik 1.10.01 96-00745 1.12.46

17 Martijn Gerritsen ZVZwartsluis 1.10.10 96-00465 1.12.89a

18 Karst Boersma De Dinkel Denekam1.10.45 96-00849 1.12.89b

19 Valentijn Stolk MZ&PC De Fuut 1.11.93 96-01563 1.13.06

20 Robin de Joode De Granaet 1.09.94 96-01371 1.13.57

Niels Kemperink EZC 1.11.54 96-00005 1.13.57

22 Twan Boot AZ&PC 1.10.90 96-01201 1.13.80

23 Timo van der Ende WVZ 1.12.00 96-01979 1.14.14

24 Peter Rietveld TRB/RES 1.11.51 96-01081 1.16.48

Carlo Kemp WZ&PC Purmerend 1.12.29 96-00467 Reserve

Quno Post MZ&PC De Fuut 1.12.11 96-03231 Reserve

Marc Blauw Nova 1.12.76 96-00017 Reserve

Jesse de Win De Geul 1.12.56 96-00191 Reserve


Progr: 25 100m school m. minioren 6 Eindtijd

******************************************************************

1 Lin he Yu Poseidon'56 1.18.98 95-00924 1.20.62 I

2 Milou Tjoonk De Berkelduikers 1.23.22 95-04170 1.24.04 II

3 Cecily Sadowski Aquapoldro 1.24.25 95-00188 1.26.60 III

4 Carien van der Schaaf De Dinkel Denekam1.26.16 95-00168 1.27.29

5 Liset Jansen De Columbiaan 1.24.07 95-00418 1.27.32

6 Elisabeth Muthert Stadskanaal 1.24.81 95-00062 1.27.76

7 Jennifer den Besten HoogenboomTours B1.26.26 95-01740 1.27.86

8 Lizzy Janssen Heldense Zwemvere1.24.29 95-00752 1.28.26

9 Femke Klein Gunnewiek Livo 1.26.31 95-01074 1.28.56

10 Niké Schuurmans Livo 1.27.07 95-02004 1.28.98

11 Sanne Bommer Zaanstad (sg) 1.29.45 95-01132 1.29.42

12 Marisol van Helden Noordwijkerhout 1.27.91 95-02298 1.29.57

13 Larissa Immerzeel WVZ 1.27.58 95-01474 1.29.86

14 Merel van Drongelen De Honte 1.29.28 95-02670 1.29.99

15 Leonie Groeneweg HZC Weusthag 1.25.98 95-03870 1.30.20

16 Mariska van Engeldorp Aquarius 1.27.23 95-02326 1.30.57

17 Kimberly Ribberink De Dinkel Denekam1.28.92 95-01654 1.30.68

18 Joy-Ann Duursma De Dinkel Denekam1.29.51 95-01650 1.32.16

19 Evelien Schat Eiffel Swimmers/P1.26.84 95-04730 1.32.36

20 Janine Verhaegh HZPC 1.29.50 95-00754 1.33.22

21 Karin Groen GZVW 1.27.06 95-02440 1.34.32

22 Kris Hutten Merwede Nautilus 1.28.76 95-00688 1.36.60

23 Nathalja Pragt Nova 1.28.25 95-00030 1.36.78

Helena La Z.V.Hoorn-Aurik 1.26.20 95-02134 1.28.91 SD

Rosanne Padt DAW-Finenzo 1.28.75 95-01582 NG

Stephanie van Dam De Devel 95-00216 Ziek ZK

Noortje Timmerman De Dinkel Denekam1.29.54 95-01088 Reserve
Progr: 26 100m school j. minioren 6 Eindtijd

******************************************************************

1 Lucas Greven Valkenburg 1.18.50 95-01941 1.19.78 I

2 Kevin Wolters hellas-Glana 1.20.46 95-01965 1.19.93 II

3 Arjan Hanse Zuiderzeezwemmers1.22.67 95-00657 1.24.10 III

4 Remco de Mik Van Uden-De Gouwe1.24.82 95-02065 1.24.93

5 Joeri Berends De Futen 1.22.07 95-00369 1.26.28

6 Dian Bonestroo Nunspeet 1.27.84 95-00715 1.26.92

7 Damon Peperkamp De Dinkel Denekam1.23.05 95-01101 1.26.96

8 Jory Willemsen Octopus 1.27.67 95-00747 1.27.07

9 Lars Kerkhoff Rapido '82 1.25.40 95-01007 1.27.53

10 Sem van Lith ZVW'74 1.24.20 95-01851 1.28.39

11 Joep van Grunsven Arethusa 1.28.00 95-00469 1.29.70

12 Marc Tromp Eiffel Swimmers/P1.28.20 95-02151 1.29.81

13 Robin Schollink OZ&PC 1.27.84 95-00103 1.30.34

14 Rick Hoekstra TRB/RES 1.26.87 95-01437 1.30.39

15 Floris Polman Dedemsvaart AC 1.23.02 95-00093 1.30.54

16 Youri Appeljan ZPCNumansdorp 1.27.06 95-02567 1.30.63

17 Damon Jongeleen De Columbiaan 1.27.02 95-01023 1.30.75

18 Johnno Peters Wiekslag 1.28.20 95-01295 1.31.01

19 Jonathan Rozema DZ&PC 1.27.17 95-01157 1.31.29

20 Luc van der Wolde Stadskanaal 1.24.75 95-00281 1.31.32

21 Geert Jan Rozeboom TriVia 1.26.50 95-00325 1.31.57

22 Daniel van der Deen ZC Borger 1.26.08 95-00721 1.32.38

23 Oscar van den Heuvel Noordwijkerhout 1.27.58 95-00803 1.33.06

24 Arno Kamminga De Columbiaan 1.28.26 95-02403 1.34.96

Ivar Veldscholte ZPB H&L 1.28.74 95-02657 Reserve

Alex Bos Noord Limburg(SG)1.28.79 95-01273 Reserve



Mart Theunissen Zwemclub Eijsden 1.28.43 95-00483 Reserve
Gemaakt door: Hupprog




De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2019
stuur bericht

    Hoofdpagina