Provinciale kampioenschappen Benjamins-Pupillen-Miniemen Kessel – Lo 24 juni 2006 Organisatie: dc leuven Atletiek hoogspringen Pup Dames Uur=11: 20



Dovnload 177.46 Kb.
Datum23.07.2016
Grootte177.46 Kb.
Provinciale kampioenschappen Benjamins-Pupillen-Miniemen

Kessel – Lo 24 juni 2006

Organisatie: DC Leuven Atletiek

hoogspringen Pup Dames Uur=11:20

1 2682 Lyssens Katelijne ROBA 1.33m 95 PK 1

2 2653 Vancampenhout Lisa VAC 1.25m 95 PK 2

3 2207 Decaestecker Talissa VAC 1.20m 95 PK 3

4 3295 Willemyns Laura DCLA 1.05m 95

2564 Dehaes Elise OEH GP 96



kogelstoten 2,000kg Min Dames Uur=11:09

1 4659 Van Rymenant Sarah SPVI 11.33m 93 PK 1

2 4958 Dierckx Sarah MAC 10.25m 93 PK 2

3 4500 Verhofstadt Tess ROBA 9.74m 93 PK 3

4 4898 Billiet Margot DCLA 9.12m 93

5 4454 Vandenwyngaert Ine ROBA 8.95m 93

6 4879 Vanderstichele Charlotte OEH 8.80m 93

7 4880 Wouters Katrien OEH 8.53m 93

8 4642 Vanden Daele Laura VAC 8.20m 93

9 4456 Lamproye Jolien ROBA 7.04m 93

10 4895 Poffe Tiana DCLA 6.68m 94

11 4512 Vidts Anouk VAC 6.58m 93



discuswerpen 1,000kg Min Heren Uur=11:01

1 5326 Broeders Arne DCLA 33.57m 93 PK 1

2 5542 Vandenheede Pieter RCT 28.69m 93 PK 2

3 5211 Vos Joren ROBA 23.16m 93 PK 3

4 6330 Reyntjens Thomas DCLA 22.28m 93

5 5940 Vanherpe Wouter DCLA 15.29m 94

6 5788 Herssens Dimitri DCLA 13.75m 93

verspringen Pup Heren Uur=11:04

1 3187 Giedts Sam RCT 4.20m 95 PK 1

2 2704 Scheys Walt VAMB 4.05m 95 PK 2

3 2479 Dewijngaert Klaas ROBA 3.96m 95 PK 3

4 3204 Batsleer Joren DCLA 3.72m 95

5 2478 Van Der Jeugt Jan ROBA 3.66m 95

6 2544 Vancampenhout Ignace VAC 3.56m 96

7 2706 Remacle Bjorn DCLA 3.55m 95

8 2937 Francois Laurens OEH 3.54m 96

9 2986 Potemans Sid DCLA 3.49m 96

10 3718 De Meersseman Ruben VAC 3.41m 96

11 2674 Verbeylen Giles DCLA 3.33m 95

12 3345 Vanherpe Nils DCLA 3.22m 95

13 3613 Daniels Robin DCLA 3.21m 95

14 3734 Willemyns Robin DCLA 3.18m 96

15 2669 Schuddinck Dieter VAC 2.92m 96



hockeywerpen Ben Dames Uur=11:23

1 537 Van Craenenbroeck Eline DAC 20.00m 97 PK 1

2 384 Van Den Eynde Joyce MAC 18.60m 97 PK 2

3 84 Vandenwyngaert Silke ROBA 12.11m 97 PK 3

4 383 Janssens Nele MAC 11.98m 98

5 386 Dobbelaere Elke MAC 10.74m 98

6 838 Daamen Hanne SPVI 9.15m 98

7 9804 De Ryck Clara NA 6.63m 0



80 meter Min Dames Uur=10:36

Reeks:1


1 4837 Van Eesbeeck Lissa ROBA 11,35 93

2 4498 Excelmans Yentl ROBA 11,66 93

3 4931 Schuyten Kristina DCLA 12,07 94

4 4696 Dekens Kerstin BAV 12,11 93

5 5421 Amer Sam DCLA 12,87 94

6 4977 Moles Gonzalez Sara DAC 12,91 93

Reeks:2

1 4896 Eyckmans Lotte DCLA 11,14 94

2 4548 Van Den Haute Charlotte ACP 11,62 93

3 5498 Landuyt Lisa DAC 12,05 93

4 5386 Van Damme Annabel DCLA 12,36 94

5 5310 Salaets Eline ROBA 12,48 93

6 4506 Decaestecker Tiara VAC 13,03 94

Reeks:3


1 4444 Poels Eva DCLA 11,17 93

2 4835 Geeraerts Ine ROBA 11,71 94

3 5497 Bernaerts Soline DAC 11,89 94

4 5136 Eyckmans Nele DCLA 11,89 93

5 4429 De Coninck Emma OPW 12,23 94

6 4945 Donadi Sophie DCLA 12,27 93



80 meter Min Heren Uur=10:40

Reeks:1


1 5853 Stynen Ward ROBA 10,36 93

2 5673 Ahmetaj Adrian MAC 10,53 93

3 5697 Kaberuka Stefaan DAC 11,35 94

4 5692 Van Mele Pieter VAC 11,37 94

5 5210 Pauwels Michiel ROBA 11,86 94

6 5641 Mommens Maarten DCLA 12,32 94

7 5362 Galle Pieter DCLA 12,49 94

Reeks:2


1 6467 Heremans Machiel OEH 10,6 93

2 6329 Commey Salomon VAC 11,5 93

3 5604 Michiels Stijn OEH 11,74 94

4 6177 Meykens Zander GRIM 11,8 94

5 5902 Appelmans Koen DAC 11,91 93

6 6112 Van Damme Hendrik-Jan DCLA 12,04 93

7 5834 De Bois Arno SPVI 12,24 94

Reeks:3


1 5142 Vranken Andreas ROBA 10,8 93

2 6126 Brusselaers Thomas DCLA 11,35 94

3 5540 De Clerck Jens RCT 11,53 93

4 5562 Brems Matthias DAC 11,59 93

5 5886 Van Volsem Jurgen OEH 12,37 94

6 5787 Augustijns Milan DCLA 12,85 94



kogelstoten 3,000kg Min Heren Uur=11:44

1 6466 Narmon Bart GRIM 11.98m 93 PK 1

2 5211 Vos Joren ROBA 9.66m 93 PK 2

3 6330 Reyntjens Thomas DCLA 9.40m 93 PK 3

4 5327 Verbeylen Ian DCLA 7.60m 93

5 6171 Bellemans Koen DAC 7.38m 93

6 5902 Appelmans Koen DAC 6.37m 93

7 5672 Dobbelaere Gert-Jan MAC 5.64m 94

8 5605 Lories Stijn OEH 5.34m 94

verspringen Min Dames Uur=11:47

1 5353 Lenchant Sietske ROBA 5.13m 93 PK 1

2 4444 Poels Eva DCLA 4.20m 93 PK 2

3 5117 Delecluse Ellen DCLA 4.03m 93 PK 3

4 4480 Sarens Laura LOND 4.03m 94

5 4510 Van Campenhout Jana VAC 4.01m 93

6 5052 Cornelissen Riet DCLA 3.84m 93

7 5485 Wevers Marit RCT 3.73m 93

8 4977 Moles Gonzalez Sara DAC 3.68m 93

9 4893 Matthys Anke OEH 3.65m 93

10 5740 Gosselé Ans OEH 3.63m 94

11 5498 Landuyt Lisa DAC 3.44m 93

12 5421 Amer Sam DCLA 3.36m 94

13 5386 Van Damme Annabel DCLA 3.35m 94

14 4506 Decaestecker Tiara VAC 3.21m 94

15 5247 De Smedt Laura GRIM 3.20m 94

16 4890 Vercruysse Karen OEH 1.77m 94

hockeywerpen Pup Heren Uur=11:54

1 3699 Rijckmans Jasper ROBA 40.54m 95 PK 1

2 3204 Batsleer Joren DCLA 38.96m 95 PK 2

3 3656 Vandyck Andreas DCLA 36.52m 95 PK 3

4 3812 Veugelen Dries VAC 35.85m 96

5 3484 De Valck Bryan GRIM 34.64m 95

6 4034 Arend Sebastien VAMB 33.47m 95

7 3025 Dobbelaere Steven MAC 31.56m 96

8 2671 Daems Jonas DCLA 29.79m 96

9 2933 De Cock Matthias OEH 28.17m 95

10 2840 Taes Joris VAMB 25.98m 96

228 Silverans Sander SPVI NG 97



60 meter Ben Dames Uur=11:06

Reeks:1


1 536 Loncol Elise DAC 9,62 98

2 220 Orinckx Ine VAC 10,26 97

3 838 Daamen Hanne SPVI 11,07 98

4 383 Janssens Nele MAC 11,25 98

5 84 Vandenwyngaert Silke ROBA 11,98 97

6 9804 De Ryck Clara NA 12,06 0

7 190 Schuddinck Wendelien VAC 12,27 98

Reeks:2


1 310 Vandeuren Joni ROBA 9,75 97

2 889 Taillieu Aymara DCLA 9,85 97

3 77 De Ryck Theresa ROBA 10,74 98

4 247 Albrecht Amber ACP 10,76 97

5 908 Cootmans Sara ROBA 11,01 97

6 463 Schoensetters Lisa ROBA 11,38 97

7 1249 Goosens Katoo DCLA 11,86 97

Reeks:3


1 279 Van Capellen Annabel DAC 10,51 97

2 1225 Lemmens Chloe ROBA 10,52 97

3 1216 Vandensteen Camille VAMB 10,54 97

4 1445 Gosselé Willemien OEH 10,62 98

5 997 Vandenheede Leen RCT 10,84 97

6 9333 Augustijns Luka NA 12,77 0

Reeks:4

1 865 Van Damme Marthe DCLA 9,82 97

2 531 De Bois Maureen SPVI 9,85 97

3 894 Van Kriekingen Franne ROBA 10,3 97

4 83 Dewijngaert Paulien ROBA 10,52 97

5 1067 Feyaerts Elien DCLA 10,67 97

6 191 De Bruyn Mart DCLA 10,73 97

7 386 Dobbelaere Elke MAC 11,03 98



60 meter Ben Heren Uur=11:13

Reeks:1


1 1167 Clemens Michiel DCLA 9,23 97

2 216 Delecluse Floris DCLA 9,85 97

3 334 Reniers Ward RCT 10,49 97

4 260 Geeraerts Dries ROBA 10,55 97

5 1096 Lalleman Max OEH 10,89 98

6 1481 Verbeylen Kasper DCLA 11,05 99

7 2257 Thomas Leo DAC 11,37 97

Reeks:2


1 2254 Van Opstal Arne VAC 9,74 97

2 390 Lories Tijs OEH 10,12 98

3 1241 Vandendriessche Jan DCLA 10,43 97

4 1296 Mennes Senne DCLA 10,5 98

5 709 Vande Populiere Niels DAC 10,78 98

6 76 Collignon Alexander ROBA 11,33 97

7 1457 Demeyere Karel VAMB 11,52 99

Reeks:3


1 955 Van Den Berge Maarten ROBA 9,97 97

2 98 Decoster Thomas VAMB 10,47 97

3 1375 De Plecker Jonathan VAMB 10,53 97

4 80 De Samblanx Florian ROBA 10,65 98

5 2285 Van Volsem Stijn OEH 10,92 98

6 105 Vancampenhout Rino VAC 11,05 98



60 meter Pup Dames Uur=11:18

Reeks:1


1 2151 Lamproye Jana ROBA 8,88 95

2 2215 Vidts Noor VAC 9,21 96

3 2880 Van dessel Elien ROBA 9,25 95

4 2738 Schoensetters Laura ROBA 9,71 95

5 2150 De Ryck Mathilde ROBA 9,78 95

6 2192 Dillemans Luna ROBA 9,95 96

7 3508 Dewandre Carole ROBA 10,13 95

8 2745 Augustijns Femke DCLA 10,84 96

Reeks:2

1 2175 Carlier Astrid LOND 9,14 95

2 2322 Vanden Daele Arike VAC 9,3 95

3 2971 Hellinckx Lotte OPW 9,33 95

4 3159 Mennes Nine DCLA 9,67 95

5 3295 Willemyns Laura DCLA 9,96 95

6 3053 Loncke Birgit GRIM 10,1 96

7 2149 De Ryck Anna ROBA 10,55 96



60 meter Pup Heren Uur=11:33

Reeks:1


1 3088 Craeninckx Kobe ROBA 9 95

2 3611 Frenay Victor DCLA 9,24 96

3 2706 Remacle Bjorn DCLA 9,25 95

4 2669 Schuddinck Dieter VAC 9,36 96

5 3838 Mertens Elias ROBA 9,58 96

6 9807 De Wolf Niels NA 9,8 0

7 2744 De Ridder Niels VAC 10,6 96

Reeks:2


1 2939 Termont Amaury OEH 8,93 95

2 3699 Rijckmans Jasper ROBA 9 95

3 2937 Francois Laurens OEH 9,12 96

4 3202 Vander Kuylen Christiaan DCLA 9,37 96

5 2840 Taes Joris VAMB 10,24 96

6 3288 Goossens Arno DCLA 10,8 95

Reeks:3

1 3187 Giedts Sam RCT 8,71 95

2 2544 Vancampenhout Ignace VAC 8,97 96

3 3050 Franckx Thomas DAC 9,23 95

4 3718 De Meersseman Ruben VAC 9,27 96

5 2948 Matthys Xavier DCLA 9,87 96

6 4034 Arend Sebastien VAMB 10,15 95

Reeks:4


1 3676 Demeyere Maarten VAMB 9,13 95

2 2704 Scheys Walt VAMB 9,14 95

3 3559 Vanmeulder Ian OEH 9,32 95

4 2670 Geens Tomas DCLA 9,52 96

5 3110 Mostinckx Robbe ACP 9,6 96

6 3613 Daniels Robin DCLA 9,67 95



hoogspringen Ben Dames Uur=11:56

1 334 Peeters Kristien DCLA 1.00m 97 PK 1

2 865 Van Damme Marthe DCLA 1.00m 97 PK 2

3 889 Taillieu Aymara DCLA 0.90m 97 PK 3

3 77 De Ryck Theresa ROBA 0.90m 98 PK 3

kogelstoten 1,000kg Ben Heren Uur=12:13

1 2214 De Roeck Vincent DCLA 9.05m 98 PK 1

2 596 Huts Gerbrand RCT 8.86m 98 PK 2

3 1160 Robbe Ewout DAC 7.83m 97 PK 3

4 390 Lories Tijs OEH 7.77m 98

5 1100 Vervondel Robbe OEH 5.05m 97

76 Collignon Alexander ROBA GP 97

discuswerpen 0,600kg Pup Dames Uur=12:14

1 2554 Sterckendries Vanessa RCT 24.03m 95 PK 1

2 2471 Bruyndonckx Joni ROBA 15.17m 95 PK 2

3 2332 Van Lierop Lise DCLA 14.30m 95 PK 3

4 2722 Hermans Bianca VAMB 9.22m 96

5 2149 De Ryck Anna ROBA 7.74m 96



speerwerpen 400g Min Dames Uur=12:11

1 4880 Wouters Katrien OEH 25.14m 93 PK 1

2 4454 Vandenwyngaert Ine ROBA 23.98m 93 PK 2

3 4659 Van Rymenant Sarah SPVI 21.91m 93 PK 3

4 4456 Lamproye Jolien ROBA 17.63m 93

5 4891 Geypen Lore OEH 12.96m 94

6 4890 Vercruysse Karen OEH 10.29m 94

verspringen Ben Heren Uur=13:50

1 335 De Clerck Niels RCT 3.67m 97 PK 1

2 106 Visser Bram VAC 3.45m 97 PK 2

3 104 Rombauts Gertjan VAC 3.40m 97 PK 3

4 2254 Van Opstal Arne VAC 3.36m 97

5 253 Manghelinckx Jens LOND 3.31m 97

6 260 Geeraerts Dries ROBA 3.14m 97

7 334 Reniers Ward RCT 3.13m 97

8 105 Vancampenhout Rino VAC 3.06m 98

9 215 Sisk Tomas DCLA 3.03m 97

10 1375 De Plecker Jonathan VAMB 3.00m 97

11 229 Vangrunderbeek Tijs SPVI 2.97m 97

12 228 Silverans Sander SPVI 2.81m 97

13 1481 Verbeylen Kasper DCLA 2.71m 99

14 1097 Vanmeulder Pär OEH 2.69m 98

15 709 Vande Populiere Niels DAC 2.69m 98

16 2257 Thomas Leo DAC 2.62m 97

17 475 Vancampenhout Iwert VAC 2.60m 98



polsstokspringen Min Dames Uur=12:15

1 4776 Andries Liesbeth ROBA 2.02m 93 PK 1



150 meter Min Dames Uur=12:03

Reeks:1


1 4896 Eyckmans Lotte DCLA 20,59 94

2 5119 Vrijders Sarah SPVI 20,96 93

3 5497 Bernaerts Soline DAC 22,52 94

4 5485 Wevers Marit RCT 23,17 93

5 4480 Sarens Laura LOND 23,5 94

6 5310 Salaets Eline ROBA 23,51 93

Reeks:2

1 4500 Verhofstadt Tess ROBA 21,35 93

2 4837 Van Eesbeeck Lissa ROBA 21,37 93

3 5052 Cornelissen Riet DCLA 22,25 93

4 4429 De Coninck Emma OPW 22,44 94

5 5273 Schoonbaert Kirsten VAC 22,96 93

6 4511 Van De Vondel Julie VAC 24,1 94

Reeks:3


1 4881 Van Diest Dorien OEH 20,44 93

2 4879 Vanderstichele Charlotte OEH 21,61 93

3 4931 Schuyten Kristina DCLA 22,47 94

4 4894 Urbain Adeline OEH 22,72 94

5 4893 Matthys Anke OEH 23,16 93

Reeks:4


1 4510 Van Campenhout Jana VAC 21,36 93

2 4548 Van Den Haute Charlotte ACP 21,49 93

3 4835 Geeraerts Ine ROBA 22,1 94

4 4498 Excelmans Yentl ROBA 22,21 93

5 4696 Dekens Kerstin BAV 22,68 93

150 meter Min Heren Uur=12:13

Reeks:1


1 5673 Ahmetaj Adrian MAC 19,48 93

2 5142 Vranken Andreas ROBA 20,02 93

3 6126 Brusselaers Thomas DCLA 21,44 94

4 6244 Vankeirsbilck Raphael VAC 22,16 93

5 5873 De Vleesschauwer Simon DCLA 22,28 93

6 5604 Michiels Stijn OEH 22,4 94

7 6177 Meykens Zander GRIM 23,05 94

8 5363 Deschuytter David DCLA 23,18 93

Reeks:2

1 6467 Heremans Machiel OEH 19,76 93

2 6103 Van Vaerenbergh Wietse VAMB 20,44 93

3 5540 De Clerck Jens RCT 21,52 93

4 5672 Dobbelaere Gert-Jan MAC 22,7 94

5 6127 Hubrechts Jacob DCLA 22,91 93

6 5605 Lories Stijn OEH 23,02 94

7 5832 Vander Kuylen Laurens DCLA 23,49 93

8 5788 Herssens Dimitri DCLA 23,98 93

Reeks:3


1 6410 Bomans Pieter DCLA 19,65 93

2 5562 Brems Matthias DAC 21,54 93

3 5154 Heylen Ewout ROBA 22,54 94

4 6112 Van Damme Hendrik-Jan DCLA 22,66 93

5 6501 Willems Ward DCLA 23,5 94

6 5641 Mommens Maarten DCLA 23,56 94

5853 Stynen Ward ROBA NG 93

hoogspringen Pup Heren Uur=13:55

1 2725 Van Rymenant Thomas SPVI 1.48m 95 PK 1

2 2673 Broeders Ben DCLA 1.39m 95 PK 2

3 2707 Nys Bavo DCLA 1.33m 95 PK 3

4 3838 Mertens Elias ROBA 1.20m 96

5 3610 Torbeyns Jef DAC 1.15m 95

6 2934 Van Diest Daan OEH 1.10m 95

7 2938 Cludts Cedric OEH 1.10m 95

8 3025 Dobbelaere Steven MAC 1.10m 96

9 2936 Lories Joost OEH 1.05m 96

3110 Mostinckx Robbe ACP GP 96

4 x 60 meter Pup Dames Uur=13:13

1 ROBA 1 35.01 PK 1

2880 Van dessel Elien

2682 Lyssens Katelijne

2150 De Ryck Mathilde

2151 Lamproye Jana

2 VAC 35.42 PK 2

2207 Decaestecker Talissa

2215 Vidts Noor

2322 Vanden Daele Arike

2653 Vancampenhout Lisa

3 ROBA 2 38.10 PK 3

2149 De Ryck Anna

2192 Dillemans Luna

2738 Schoensetters Laura

2471 Bruyndonckx Joni

4 DCLA 38.14

3057 De Geyter Amber

2323 Persyn Camille

3295 Willemyns Laura

3159 Mennes Nine

4 x 60 meter Pup Heren Uur=13:26

Reeks:1


1 ROBA 35.30 PK 1

3555 Van Den Berge Wouter

3699 Rijckmans Jasper

2479 Dewijngaert Klaas

2570 Steenwerckx Matthias

2 OEH 35.83 PK 2

2939 Termont Amaury

3559 Vanmeulder Ian

2934 Van Diest Daan

2937 Francois Laurens

3 DCLA 1 35.88 PK 3

3611 Frenay Victor

2673 Broeders Ben

3202 Vander Kuylen Christiaan

2706 Remacle Bjorn

4 VAC 1 36.08

2669 Schuddinck Dieter

2542 Dumeez Robin

2667 Herbots Daan

2544 Vancampenhout Ignace

5 DAC 36.36

3616 Pauwels Florian

3610 Torbeyns Jef

3049 Pluym Dries

3050 Franckx Thomas

Reeks:2


1 DCLA 2 36.07

2671 Daems Jonas

2670 Geens Tomas

2707 Nys Bavo

3204 Batsleer Joren

2 DCLA 3 36.85

3613 Daniels Robin

2674 Verbeylen Giles

2988 Potemans Naud

4033 De Roeck Thomas

3 VAC 2 38.92

3718 De Meersseman Ruben

2541 De Wachter Brent

2744 De Ridder Niels

3812 Veugelen Dries

4 DCLA 4 39.07

3734 Willemyns Robin

2948 Matthys Xavier

2986 Potemans Sid

3656 Vandyck Andreas



4 x 60 meter Ben Dames Uur=13:27

1 DCLA 38.20 PK 1

191 De Bruyn Mart

865 Van Damme Marthe

334 Peeters Kristien

889 Taillieu Aymara

2 ROBA 1 39.71 PK 2

894 Van Kriekingen Franne

83 Dewijngaert Paulien

77 De Ryck Theresa

310 Vandeuren Joni

3 DAC 41.74

9809 Torbeyns Jenne NA

279 Van Capellen Annabel

537 Van Craenenbroeck Eline

536 Loncol Elise

4 VAC 43.27 PK 3

1105 Veugelen Lieselotte

190 Schuddinck Wendelien

396 Vermeir Jessica

220 Orinckx Ine

5 OEH 43.60

1445 Gosselé Willemien

329 Leemans Kaat

9810 Vervondel Ine NA

583 Tordeur Nele

6 ROBA 2 44.17

463 Schoensetters Lisa

84 Vandenwyngaert Silke

908 Cootmans Sara

1225 Lemmens Chloe

OEH NG


4881 Van Diest Dorien

4891 Geypen Lore

5740 Gosselé Ans

4894 Urbain Adeline



4 x 60 meter Ben Heren Uur=13:28

1 DCLA 1 36.84 PK 1

215 Sisk Tomas

2214 De Roeck Vincent

216 Delecluse Floris

1167 Clemens Michiel

2 RCT 38.77 PK 2

2271 Kimps Laurens

334 Reniers Ward

596 Huts Gerbrand

335 De Clerck Niels

3 VAC 1 39.13 PK 3

2254 Van Opstal Arne

729 Van Steenwinkel Han

727 Staessens Simo

106 Visser Bram

4 VAC 2 41.89

475 Vancampenhout Iwert

105 Vancampenhout Rino

851 Roskams Robbe

104 Rombauts Gertjan

5 OEH 42.31

388 De Witte Niels

1100 Vervondel Robbe

1096 Lalleman Max

390 Lories Tijs

6 DCLA 2 42.84

214 Van Lierop Wout

1481 Verbeylen Kasper

1296 Mennes Senne

1241 Vandendriessche Jan

4 x 80 meter Min Dames Uur=13:41

1 DCLA 1 42.35 PK 1

4898 Billiet Margot

5118 Dirckx Jolien

4444 Poels Eva

4896 Eyckmans Lotte

2 ROBA 1 42.63 PK 2

4776 Andries Liesbeth

5353 Lenchant Sietske

4837 Van Eesbeeck Lissa

4500 Verhofstadt Tess

3 DCLA 2 44.90 PK 3

5136 Eyckmans Nele

5117 Delecluse Ellen

4931 Schuyten Kristina

5052 Cornelissen Riet

4 MAC 45.43

4961 Miri Yasmina

4959 Dierckx Sanne

4963 Devloo Dorien

4958 Dierckx Sarah

5 VAC 1 45.56

4512 Vidts Anouk

4513 Wyns Jenna

4507 Gryp Tine

4510 Van Campenhout Jana

6 OEH 45.88

4881 Van Diest Dorien

4891 Geypen Lore

5740 Gosselé Ans

4894 Urbain Adeline

7 DCLA 3 49.29

5421 Amer Sam

4895 Poffe Tiana

5386 Van Damme Annabel

4945 Donadi Sophie

8 VAC 2 51.27

4506 Decaestecker Tiara

4511 Van De Vondel Julie

4642 Vanden Daele Laura

5273 Schoonbaert Kirsten

4 x 80 meter Min Heren Uur=13:42

1 DCLA 1 41.09 PK 1

6126 Brusselaers Thomas

5326 Broeders Arne

6330 Reyntjens Thomas

6410 Bomans Pieter

2 ROBA 42.70 PK 2

5143 Van Uytvange Gert

5211 Vos Joren

5458 Bruyndonckx Stef

5727 Craeninckx Robbe

3 RCT 43.91 PK 3

5540 De Clerck Jens

5817 Van Haele Thomas

5542 Vandenheede Pieter

5541 Reniers Wout

4 OEH 45.17

5601 Barbe Joris

5604 Michiels Stijn

6502 Monseu Glenn

6467 Heremans Machiel

5 DAC 46.40

6171 Bellemans Koen

5902 Appelmans Koen

5562 Brems Matthias

5697 Kaberuka Stefaan

6 DCLA 2 47.16

5788 Herssens Dimitri

5363 Deschuytter David

5832 Vander Kuylen Laurens

5643 Meynen Alexander

7 VAC 47.31

6329 Commey Salomon

5692 Van Mele Pieter

6244 Vankeirsbilck Raphael

5193 Meert Bob

8 DCLA 3 47.75

6127 Hubrechts Jacob

5362 Galle Pieter

5787 Augustijns Milan

6501 Willems Ward

hoogspringen Ben Heren Uur=15:04

1 216 Delecluse Floris DCLA 1.20m 97

2 104 Rombauts Gertjan VAC 1.10m 97

3 1167 Clemens Michiel DCLA 1.10m 97

4 335 De Clerck Niels RCT 1.00m 97

5 851 Roskams Robbe VAC 1.00m 97

6 727 Staessens Simo VAC 0.95m 97

7 465 Miri Nassim MAC 0.90m 98

8 729 Van Steenwinkel Han VAC 0.85m 97

8 214 Van Lierop Wout DCLA 0.85m 98

10 1096 Lalleman Max OEH 0.85m 98

765 Dewitte Robin DCLA GP 98



polsstokspringen Min Heren Uur=16:47

Geen deelnemers



60m horden 0,762m/6H Pup Dames R.Finale Uur=15:01

1 2322 Vanden Daele Arike VAC 11,84 95 PK 1

2 2682 Lyssens Katelijne ROBA 12,01 95 PK 2

3 2214 Vanhaelen Lisa VAC 12,64 95 PK 3

4 2323 Persyn Camille DCLA 13,63 96

2150 De Ryck Mathilde ROBA NA 95



60m horden 0,762m/6H Pup Heren Uur=14:44

Reeks:1


1 3050 Franckx Thomas DAC 11,66 95

2 3611 Frenay Victor DCLA 12,1 96

3 2673 Broeders Ben DCLA 12,46 95

4 2988 Potemans Naud DCLA 12,91 95

5 3110 Mostinckx Robbe ACP 13,78 96

6 2670 Geens Tomas DCLA 14 96

2948 Matthys Xavier DCLA NG 96

Reeks:2


1 2939 Termont Amaury OEH 10,36 95

2 3559 Vanmeulder Ian OEH 11,44 95

3 2479 Dewijngaert Klaas ROBA 11,5 95

4 2478 Van Der Jeugt Jan ROBA 12,84 95

5 3202 Vander Kuylen Christiaan DCLA 14,35 96

6 3734 Willemyns Robin DCLA 15,26 96



60m horden 0,762m/6H Min Dames R.Finale Uur=14:58

1 5118 Dirckx Jolien DCLA 9,79 93 PK 1

2 4881 Van Diest Dorien OEH 10,28 93 PK 2

3 5136 Eyckmans Nele DCLA 10,73 93 PK 3

4 4898 Billiet Margot DCLA 10,76 93

4776 Andries Liesbeth ROBA NA 93



80m horden 0,84m Min Heren R.Finale Uur=14:58

1 5602 Ghuys Bram OEH 13,38 93 PK 1

2 5363 Deschuytter David DCLA 16,2 93 PK 2

3 5692 Van Mele Pieter VAC 16,61 94 PK 3

4 5817 Van Haele Thomas RCT 16,8 94

5 6244 Vankeirsbilck Raphael VAC 16,9 93

6 6171 Bellemans Koen DAC 18,38 93

kogelstoten 1,000kg Ben Dames Uur=15:01

1 384 Van Den Eynde Joyce MAC 6.40m 97 PK 1

2 1067 Feyaerts Elien DCLA 5.77m 97 PK 2

verspringen Pup Dames Uur=15:49

1 2207 Decaestecker Talissa VAC 3.98m 95 PK 1

2 2215 Vidts Noor VAC 3.90m 96 PK 2

3 3053 Loncke Birgit GRIM 3.63m 96 PK 3

4 2151 Lamproye Jana ROBA 3.60m 95

5 2128 Commers Lauren ROBA 3.52m 95

6 3159 Mennes Nine DCLA 3.48m 95

7 2880 Van dessel Elien ROBA 3.40m 95

8 2445 Boelaert Els DAC 3.22m 96

9 2819 Paredis Nele SPVI 3.19m 96

10 3016 Van Winghe Larisa VAC 2.98m 96

11 3057 De Geyter Amber DCLA 2.68m 96

12 3508 Dewandre Carole ROBA 2.63m 95

speerwerpen 400g Min Heren Uur=15:44

1 6466 Narmon Bart GRIM 43.27m 93 PK 1

2 5542 Vandenheede Pieter RCT 42.06m 93 PK 2

3 5326 Broeders Arne DCLA 38.72m 93 PK 3

4 5458 Bruyndonckx Stef ROBA 30.74m 93

5 5754 Mostinckx Bram ACP 26.26m 93

6 5143 Van Uytvange Gert ROBA 24.36m 93

7 5834 De Bois Arno SPVI 23.20m 94

8 5940 Vanherpe Wouter DCLA 21.14m 94

9 5327 Verbeylen Ian DCLA 20.81m 93

10 5748 Van Dyck Mattias ROBA 20.37m 94

11 5183 De Prins Thomas LOND 18.19m 93

12 5209 Dillemans Maxim ROBA 12.98m 94

discuswerpen 0,600kg Pup Heren Uur=15:40

1 4033 De Roeck Thomas DCLA 25.73m 95 PK 1

2 2725 Van Rymenant Thomas SPVI 22.92m 95 PK 2

3 3750 Vankeirsbilck Arnaud VAC 20.27m 95 PK 3

4 3049 Pluym Dries DAC 16.79m 95

5 2938 Cludts Cedric OEH 15.19m 95

6 3345 Vanherpe Nils DCLA 11.94m 95

7 2541 De Wachter Brent VAC 11.90m 96

8 3089 De Keyzer Ben ROBA 9.98m 95

9 2933 De Cock Matthias OEH 7.74m 95

2707 Nys Bavo DCLA GP 95

hoogspringen Min Heren Uur=16:26

1 5602 Ghuys Bram OEH 1.45m 93 PK 1

2 5541 Reniers Wout RCT 1.40m 93 PK 2

3 5643 Meynen Alexander DCLA 1.35m 93 PK 3

4 5509 Ackermans Yoran VAMB 1.35m 93

5 5727 Craeninckx Robbe ROBA 1.35m 93

6 5362 Galle Pieter DCLA 1.35m 94

7 5141 Van Kesteren Lars ROBA 1.30m 94

8 5180 De Proft Tom LOND 1.25m 94

8 5192 Colebrants Thomas VAC 1.25m 94

10 5697 Kaberuka Stefaan DAC 1.25m 94

2725 Van Rymenant Thomas SPVI NG 95



150 meter Min Dames Finale Uur=15:23

1 4881 Van Diest Dorien OEH 20,62 93 PK 1

2 5119 Vrijders Sarah SPVI 20,84 93 PK 2

3 4896 Eyckmans Lotte DCLA 20,89 94 PK 3

4 4510 Van Campenhout Jana VAC 21,55 93

5 4500 Verhofstadt Tess ROBA 21,65 93

6 4548 Van Den Haute Charlotte ACP 21,84 93

7 4837 Van Eesbeeck Lissa ROBA 21,89 93

4879 Vanderstichele Charlotte OEH NG 93

150 meter Min Heren Finale Uur=15:24

1 6410 Bomans Pieter DCLA 19,36 93 PK 1

2 6467 Heremans Machiel OEH 19,98 93 PK 2

3 6103 Van Vaerenbergh Wietse VAMB 20,86 93 PK 3

4 6126 Brusselaers Thomas DCLA 21,63 94

5 5562 Brems Matthias DAC 21,88 93

6 5540 De Clerck Jens RCT 22,11 93

5673 Ahmetaj Adrian MAC NG 93

5142 Vranken Andreas ROBA NG 93

1000 meter Ben Dames Uur=15:45

1 310 Vandeuren Joni ROBA 3'31.55 97 PK 1

2 91 Verhoeven Laura VAMB 3'32.14 97 PK 2

3 688 Hofman Celine OEH 3'38.32 97 PK 3

4 194 Maes Phaedra OPW 3'40.91 97

5 329 Leemans Kaat OEH 3'47.92 97

6 537 Van Craenenbroeck Eline DAC 3'53.44 97

7 894 Van Kriekingen Franne ROBA 3'56.81 97

8 83 Dewijngaert Paulien ROBA 4'03.23 97

9 1225 Lemmens Chloe ROBA 4'08.60 97

10 908 Cootmans Sara ROBA 4'09.38 97

11 463 Schoensetters Lisa ROBA 4'12.09 97

12 270 Schennus Freya VAMB 4'14.31 97

13 396 Vermeir Jessica VAC 4'16.26 97

14 219 Silverans Jana SPVI 4'19.65 97

15 1216 Vandensteen Camille VAMB 4'24.69 97

16 9809 Torbeyns Jenne NA 4'26.61 0

17 475 De Wit Gwen LOND 4'36.27 98

18 476 De Wit Gitte LOND 4'41.68 98

1000 meter Ben Heren Uur=15:58

1 253 Manghelinckx Jens LOND 3'36.59 97 PK 1

2 215 Sisk Tomas DCLA 3'40.49 97 PK 2

3 2214 De Roeck Vincent DCLA 3'43.36 98 PK 3

4 205 Ameryckx Bastiaan OPW 3'43.41 98

5 465 Miri Nassim MAC 3'47.96 98

6 163 Ricour Robbe ACP 3'49.28 97

7 729 Van Steenwinkel Han VAC 3'50.21 97

8 98 Decoster Thomas VAMB 3'52.29 97

9 1160 Robbe Ewout DAC 3'52.52 97

10 727 Staessens Simo VAC 3'52.67 97

11 388 De Witte Niels OEH 3'57.04 97

12 1100 Vervondel Robbe OEH 3'58.32 97

13 229 Vangrunderbeek Tijs SPVI 4'00.20 97

14 1241 Vandendriessche Jan DCLA 4'02.33 97

15 214 Van Lierop Wout DCLA 4'07.82 98

16 1457 Demeyere Karel VAMB 4'09.57 99

17 1296 Mennes Senne DCLA 4'12.89 98

18 2228 Schurmans Jarno DCLA 4'19.95 97

19 765 Dewitte Robin DCLA 4'24.84 98

20 228 Silverans Sander SPVI 4'27.67 97

21 475 Vancampenhout Iwert VAC 4'36.02 98

22 2285 Van Volsem Stijn OEH 4'41.57 98

23 9812 Van Winghe Tibo NA 4'41.98 0



1000 meter Pup Dames Uur=16:28

1 2653 Vancampenhout Lisa VAC 3'34.38 95 PK 1

2 2565 Scaunet Vanessa OEH 3'36.35 96 PK 2

3 2418 Robijns Joanna VAMB 3'36.62 95 PK 3

4 2563 Francois Ellen OEH 3'36.81 96

5 2471 Bruyndonckx Joni ROBA 3'39.15 95

6 2564 Dehaes Elise OEH 3'40.13 96

7 2738 Schoensetters Laura ROBA 3'41.95 95

8 2165 Haesevoets Estelle VAMB 3'43.35 95

9 2419 Vanhoegaerden Jana VAMB 3'43.50 95

10 2635 Abdelhadji Oumaima MAC 3'44.22 95

11 3016 Van Winghe Larisa VAC 3'48.76 96

12 2210 Lammens Britt VAC 3'54.35 96

13 3057 De Geyter Amber DCLA 3'56.56 96

14 2634 Abdelhadji Hajar MAC 3'56.88 96

15 2332 Van Lierop Lise DCLA 3'57.29 95

16 2324 De Wilde Jolien DCLA 3'57.36 95

17 2745 Augustijns Femke DCLA 3'58.72 96

18 2445 Boelaert Els DAC 4'01.92 96

19 2175 Carlier Astrid LOND 4'06.07 95

20 2325 De Wilde Anais DCLA 4'06.61 95

21 2722 Hermans Bianca VAMB 4'22.08 96



1000 meter Pup Heren Uur=16:28

1 2570 Steenwerckx Matthias ROBA 3'17.87 95 PK 1

2 3676 Demeyere Maarten VAMB 3'20.42 95 PK 2

3 2911 Van Der Kelen Brent ACP 3'21.29 95 PK 3

4 2934 Van Diest Daan OEH 3'21.97 95

5 2542 Dumeez Robin VAC 3'23.06 95

6 3087 Lyssens Brecht ROBA 3'23.62 96

7 2676 Stevens Wouter ACP 3'31.48 96

8 2674 Verbeylen Giles DCLA 3'32.73 95

9 2541 De Wachter Brent VAC 3'36.21 96

10 3484 De Valck Bryan GRIM 3'37.93 95

11 2988 Potemans Naud DCLA 3'38.73 95

12 2529 Schelfthout Jonas LOND 3'38.85 96

13 2986 Potemans Sid DCLA 3'42.57 96

14 3610 Torbeyns Jef DAC 3'48.29 95

15 3089 De Keyzer Ben ROBA 3'51.45 95



1000 meter Min Dames Uur=16:35

1 4513 Wyns Jenna VAC 3'12.45 93 PK 1

2 4963 Devloo Dorien MAC 3'15.22 93 PK 2

3 4430 Vanderperren Freke OPW 3'19.35 93 PK 3

4 4961 Miri Yasmina MAC 3'23.12 94

5 4959 Dierckx Sanne MAC 3'23.99 93

6 4883 Somville Gaelle OEH 3'24.41 94

7 4507 Gryp Tine VAC 3'28.05 93

8 4945 Donadi Sophie DCLA 3'31.32 93

9 4427 De Pryck Jolien OPW 3'31.78 94

10 4894 Urbain Adeline OEH 3'32.47 94

11 5273 Schoonbaert Kirsten VAC 3'37.84 93

12 4774 Verdoodt Katrien ROBA 3'39.19 94

13 4741 Ameys Anke DAC 3'39.21 94

14 5732 Lemmens Margot DCLA 3'39.82 93

15 5247 De Smedt Laura GRIM 3'41.21 94

16 5399 Torbeyns Fien DAC 3'42.83 93

1000 meter Min Heren Uur=17:29

1 5183 De Prins Thomas LOND 3'07.69 93 PK 1

2 6410 Bomans Pieter DCLA 3'11.22 93 PK 2

3 5329 Van Der Kelen Ward ACP 3'11.55 94 PK 3

4 5181 Carlier Yannick LOND 3'12.34 93

5 5817 Van Haele Thomas RCT 3'12.58 94

6 5177 Verhoeven Joachim VAMB 3'14.69 93

7 5193 Meert Bob VAC 3'16.38 93

8 5908 Heemeryck Sander VAC 3'18.12 93

9 5349 Gevers Arnaud OPW 3'19.74 94

10 5199 Bartholomees Jonas VAMB 3'20.14 94

11 5180 De Proft Tom LOND 3'21.81 94

12 5754 Mostinckx Bram ACP 3'22.28 93

13 5866 Van Den Bosch Bram OEH 3'22.56 93

14 5612 Poffe Chiel DCLA 3'23.13 93

15 5873 De Vleesschauwer Simon DCLA 3'23.89 93

16 5728 De Keyzer Jo ROBA 3'24.14 93

17 5154 Heylen Ewout ROBA 3'24.14 94

18 5210 Pauwels Michiel ROBA 3'27.86 94

19 5832 Vander Kuylen Laurens DCLA 3'28.84 93

20 5601 Barbe Joris OEH 3'30.07 94

21 5787 Augustijns Milan DCLA 3'33.82 94

22 5192 Colebrants Thomas VAC 3'34.55 94

23 6502 Monseu Glenn OEH 3'39.48 94

24 5609 Hendrickx Brian OEH 3'43.19 93

25 5886 Van Volsem Jurgen OEH 3'43.99 94



kogelstoten 2,000kg Pup Heren Uur=16:32

1 4033 De Roeck Thomas DCLA 9.48m 95 PK 1

2 3656 Vandyck Andreas DCLA 8.54m 95 PK 2

3 3555 Van Den Berge Wouter ROBA 8.47m 95 PK 3

4 3049 Pluym Dries DAC 8.10m 95

5 3088 Craeninckx Kobe ROBA 7.99m 95

6 2671 Daems Jonas DCLA 7.89m 96

7 3750 Vankeirsbilck Arnaud VAC 7.55m 95

8 2667 Herbots Daan VAC 6.90m 95

9 2936 Lories Joost OEH 6.42m 96

10 3288 Goossens Arno DCLA 5.07m 95

verspringen Ben Dames Uur=16:38

1 531 De Bois Maureen SPVI 3.65m 97 PK 1

2 536 Loncol Elise DAC 3.34m 98 PK 2

3 194 Maes Phaedra OPW 3.30m 97 PK 3

4 997 Vandenheede Leen RCT 3.21m 97

5 191 De Bruyn Mart DCLA 3.09m 97

6 334 Peeters Kristien DCLA 3.07m 97

7 279 Van Capellen Annabel DAC 3.02m 97

8 219 Silverans Jana SPVI 2.84m 97

9 396 Vermeir Jessica VAC 2.65m 97

10 1445 Gosselé Willemien OEH 2.54m 98

11 247 Albrecht Amber ACP 2.52m 97

12 270 Schennus Freya VAMB 2.51m 97

13 1249 Goosens Katoo DCLA 2.49m 97

14 9333 Augustijns Luka NA 2.46m 0

15 9809 Torbeyns Jenne NA 2.35m 0

16 190 Schuddinck Wendelien VAC 2.07m 98

hockeywerpen Pup Dames Uur=16:34

1 2635 Abdelhadji Oumaima MAC 34.36m 95 PK 1

2 2210 Lammens Britt VAC 27.54m 96 PK 2

3 2634 Abdelhadji Hajar MAC 22.24m 96 PK 3

4 2405 Dekens Karlien BAV 21.21m 96

5 2128 Commers Lauren ROBA 19.30m 95

6 2819 Paredis Nele SPVI 18.41m 96

7 2323 Persyn Camille DCLA 15.44m 96

8 2192 Dillemans Luna ROBA 14.79m 96

discuswerpen 0,600kg Min Dames Uur=16:30

1 5119 Vrijders Sarah SPVI 25.05m 93 PK 1

2 4512 Vidts Anouk VAC 22.44m 93 PK 2

3 5117 Delecluse Ellen DCLA 20.62m 93 PK 3

4 4883 Somville Gaelle OEH 19.04m 94

5 5740 Gosselé Ans OEH 15.57m 94

6 4891 Geypen Lore OEH 14.55m 94

7 4642 Vanden Daele Laura VAC 13.15m 93

8 4895 Poffe Tiana DCLA 12.39m 94

80 meter Min Dames Finale Uur=16:53

1 4444 Poels Eva DCLA 11,22 93 PK 1

2 4896 Eyckmans Lotte DCLA 11,33 94 PK 2

3 4837 Van Eesbeeck Lissa ROBA 11,63 93 PK 3

4 4548 Van Den Haute Charlotte ACP 11,74 93

5 4835 Geeraerts Ine ROBA 11,88 94

6 4498 Excelmans Yentl ROBA 12,02 93

7 5497 Bernaerts Soline DAC 12,19 94

8 5136 Eyckmans Nele DCLA 12,2 93

80 meter Min Heren Finale Uur=16:57

1 6467 Heremans Machiel OEH 10,65 93 PK 1

2 5697 Kaberuka Stefaan DAC 11,18 94 PK 2

3 6329 Commey Salomon VAC 11,21 93 PK 3

4 5692 Van Mele Pieter VAC 11,26 94

5 6126 Brusselaers Thomas DCLA 11,29 94

5673 Ahmetaj Adrian MAC NG 93

5853 Stynen Ward ROBA NG 93

5142 Vranken Andreas ROBA NG 93



60 meter Ben Dames Finale Uur=17:04

1 536 Loncol Elise DAC 9,51 98 PK 1

2 889 Taillieu Aymara DCLA 9,8 97 PK 2

3 865 Van Damme Marthe DCLA 9,85 97 PK 3

4 310 Vandeuren Joni ROBA 9,92 97

5 531 De Bois Maureen SPVI 9,94 97

6 220 Orinckx Ine VAC 10,15 97

7 894 Van Kriekingen Franne ROBA 10,35 97

8 279 Van Capellen Annabel DAC 10,52 97

60 meter Ben Heren Finale Uur=17:04

1 1167 Clemens Michiel DCLA 9,41 97 PK 1

2 2254 Van Opstal Arne VAC 9,75 97 PK 2

3 216 Delecluse Floris DCLA 9,78 97 PK 3

4 955 Van Den Berge Maarten ROBA 9,83 97

5 390 Lories Tijs OEH 10,13 98

6 334 Reniers Ward RCT 10,35 97

7 98 Decoster Thomas VAMB 10,35 97

8 1241 Vandendriessche Jan DCLA 10,45 97

60 meter Pup Dames Finale Uur=17:08

1 2151 Lamproye Jana ROBA 8,87 95 PK 1

2 2215 Vidts Noor VAC 9,11 96 PK 2

3 2175 Carlier Astrid LOND 9,19 95 PK 3

4 2880 Van dessel Elien ROBA 9,28 95

5 2971 Hellinckx Lotte OPW 9,45 95

6 2322 Vanden Daele Arike VAC 9,53 95

7 2738 Schoensetters Laura ROBA 9,85 95

8 3159 Mennes Nine DCLA 9,98 95

60 meter Pup Heren Finale Uur=17:11

1 3187 Giedts Sam RCT 8,74 95 PK 1

2 2544 Vancampenhout Ignace VAC 8,97 96 PK 2

3 2939 Termont Amaury OEH 9,02 95 PK 3

4 3088 Craeninckx Kobe ROBA 9,07 95

5 3699 Rijckmans Jasper ROBA 9,29 95

6 2704 Scheys Walt VAMB 9,31 95

7 3676 Demeyere Maarten VAMB 9,39 95

8 2937 Francois Laurens OEH 9,48 96

hockeywerpen Ben Heren Uur=16:43

1 106 Visser Bram VAC 32.32m 97 PK 1

2 596 Huts Gerbrand RCT 30.25m 98 PK 2

3 851 Roskams Robbe VAC 27.88m 97 PK 3

4 388 De Witte Niels OEH 25.74m 97

5 80 De Samblanx Florian ROBA 25.39m 98

6 2271 Kimps Laurens RCT 23.02m 97

7 2228 Schurmans Jarno DCLA 16.21m 97

8 163 Ricour Robbe ACP 15.34m 97

kogelstoten 2,000kg Pup Dames Uur=16:46

1 2554 Sterckendries Vanessa RCT 8.50m 95 PK 1

2 2165 Haesevoets Estelle VAMB 6.37m 95 PK 2

3 2214 Vanhaelen Lisa VAC 6.36m 95 PK 3

4 2405 Dekens Karlien BAV 5.48m 96

5 2563 Francois Ellen OEH 5.43m 96



verspringen Min Heren Uur=17:28

1 5509 Ackermans Yoran VAMB 4.90m 93 PK 1

2 6329 Commey Salomon VAC 4.60m 93 PK 2

3 5541 Reniers Wout RCT 4.50m 93 PK 3

4 5193 Meert Bob VAC 4.45m 93

5 5727 Craeninckx Robbe ROBA 4.44m 93

6 5643 Meynen Alexander DCLA 4.44m 93

7 5458 Bruyndonckx Stef ROBA 4.41m 93

8 5601 Barbe Joris OEH 4.32m 94

9 5141 Van Kesteren Lars ROBA 4.24m 94

10 5612 Poffe Chiel DCLA 4.09m 93

11 5143 Van Uytvange Gert ROBA 4.03m 93

12 5199 Bartholomees Jonas VAMB 3.99m 94

13 5748 Van Dyck Mattias ROBA 3.96m 94

14 6502 Monseu Glenn OEH 3.96m 94

15 6127 Hubrechts Jacob DCLA 3.74m 93

16 5181 Carlier Yannick LOND 3.63m 93

17 6501 Willems Ward DCLA 3.58m 94

18 5209 Dillemans Maxim ROBA 3.42m 94

hoogspringen Min Dames Uur=17:30

1 5353 Lenchant Sietske ROBA 1.55m 93 PK 1

2 5118 Dirckx Jolien DCLA 1.46m 93 PK 2

3 5399 Torbeyns Fien DAC 1.30m 93 PK 3

4 4511 Van De Vondel Julie VAC 1.25m 94

80m horden 0,84m Min Heren Finale Uur=17:12

Geen deelnemers



60m horden 0,762m/6H Min Dames Finale Uur=17:13

Geen deelnemers



60m horden 0,762m/6H Pup Heren Finale Uur=17:19

1 2939 Termont Amaury OEH 10,52 95 PK 1

2 3559 Vanmeulder Ian OEH 11,4 95 PK 2

3 3050 Franckx Thomas DAC 11,47 95 PK 3

4 3611 Frenay Victor DCLA 11,87 96

5 2673 Broeders Ben DCLA 11,97 95

6 2479 Dewijngaert Klaas ROBA 12,16 95

7 2988 Potemans Naud DCLA 12,7 95



8 2478 Van Der Jeugt Jan ROBA 13,24 95

60m horden 0,762m/6H Pup Dames Finale Uur=17:13

Geen deelnemers
: dcla oud -> wedstrijden
wedstrijden -> Belgische kampioenschappen cadetten en scholieren
wedstrijden -> Provinciale aflossingskampioenschappen Vlaams Brabant Heverlee, 27 augustus 2003 Organisatie: dcla
wedstrijden -> Provinciale kampioenschappen vlaams-brabant
wedstrijden -> 4 kilometer plaats Naam gebJr club m/v tijd km/u
wedstrijden -> Kessel-Lo 14 augustus 2005 Organisatie : Daring Club Leuven Atletiek Nieuw Stadionrecord
wedstrijden -> Vittel-flanders cup
wedstrijden -> Resultaten interprovinciale match scholieren dcla – Heverlee, 28 september 2002 Meeting nr 441 hamerslingeren 5,000kg Sch Heren Uur: 13: 34
wedstrijden -> Pollefeyt karen flac 90m Sen 79 2 629 van roie liesbet avzk 90m Sen 81 Beste prestaties van val-atlete tijdens een Flanders Cup !
wedstrijden -> Finale Beker Van Vlaanderen Pupillen & Miniemen Kessel-Lo, zaterdag 08 september 2007 Organisatie: Daring Club Leuven Atletiek jongens
wedstrijden -> Belgische Kampioenschappen Indoor Alle categorieën Gent, 20 februari 2005




De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2019
stuur bericht

    Hoofdpagina