Resultaten interprovinciale match scholieren dcla – Heverlee, 28 september 2002 Meeting nr 441 hamerslingeren 5,000kg Sch Heren Uur: 13: 34



Dovnload 229.82 Kb.
Datum16.08.2016
Grootte229.82 Kb.
Resultaten interprovinciale match scholieren

DCLA – Heverlee , 28 september 2002

Meeting nr 441
hamerslingeren 5,000kg Sch Heren Uur:13:34

1 1560 VAN DEN SCHOOR TIM 46.97 85 ACHL 11p

2 1474 BEX KEVIN 41.20 86 ACA 9p

3 1582 MATTHEEUWS STEVEN 40.34 85 HALE 8p

4 1799 CARNAS TOON 39.41 86 ACHL 7p

5 1608 VAN KERREBROUCK JAN 39.26 85 ACME 6p

6 1620 DEMUNTER TOM 38.68 86 AZW 5p

7 1538 MERGAERTS JAN 28.75 86 ROBA 4p

8 1772 CALLEWAERT SVEN 27.37 86 AZW 3p

9 1888 GRANDJEAN BRAM 19.49 85 ROBA 2p


400m horden 0,762m Sch Dames Uur:12:45

Reeks:1


1 1593 DE VOS LEEN 68.55 86 ACW 8p

2 1838 CLOOTS KRISTIEN 70.00 85 RCT 5p

3 1587 TIMMERMANS CATHERINE 73.99 86 DCLA 4p

4 1501 DELHEYE EVELINE 74.36 86 AVR 3p


400m horden 0,762m Sch Dames Uur:12:45

Reeks:2


1 1803 VANELSLANDE MIEKE 65.16 86 FLAC 11p

2 1896 VAN DYCK LIZE 68.08 85 AVKA 9p

3 1499 CLYMANS GITTE 69.00 85 ACHL 7p

4 1977 VAN HUFFEL ELLEN 69.10 86 HAMM 6p


400m horden 0,840m Sch Heren Uur:13:08

Reeks:1


1 1688 MAES PIETER 60.11 86 DAC 8p

2 1548 VANDEN BERGHE DAVY 60.50 86 RIEM 7p

3 1571 SMEETS DIRK 63.72 85 BREE 4p

4 1574 GARSBEKE JURGEN 64.38 85 AVR 3p


400m horden 0,840m Sch Heren Uur:13:08

Reeks:2


1 1966 BULTHEEL MICHAEL 56.40 86 FLAC 11p

2 1500 DE BORGER BJORN 59.48 85 AVLO 9p

3 1895 HEREMANS KRISTOF 61.50 86 ACHL 6p

4 1526 STAELS EDWIN 62.32 85 KAPE 5p


verspringen Sch Dames Uur:13:50

1 1641 VAN HERTEM KIM 5.43m +1.5 86 DALO 11p

2 1806 JANSSENS JELENA 5.26m +1.4 85 RCT 9p

3 1638 LINGIER ELS 5.20m +0.3 86 MACW 8p

4 1612 VANDEWALLE JOKE 5.17m +2.2 85 OB 4.99 1.5 7p

5 1484 BALLEGEER GRIET 4.98m +1.8 85 ACME 6p

6 1529 MEYKENS ANNELIES 4.87m +2.4 86 AVT 4.82 0.7 5p

7 1470 VRIENS JOKE 4.81m +0.1 86 ROBA 4p

8 1668 VAN DER VEKEN KATRIEN 4.70m +0.6 85 TUAC 3p

9 1592 SOENEN STEPHANIE 4.58m +2.3 85 VS 4.46 1.9 2p

10 1572 VERBEECK STEFANIE 4.17m +0.8 85 ACHL 1p
polsstokspringen Sch Dames Uur:13:55

1 1620 BUSSCHOP LINDA 3.00m 85 OLSE 11p

2 1742 DE CONINCK MARIJKE 3.00m 86 RCG 9p

3 1978 VAN OSSELAER CAROLIEN 3.00m 85 VOLH 8p

4 1630 JANSEN GREET 2.90m 86 ACHL 7p

5 1829 DE MEYER KAROLIEN 2.70m 86 DCLA 6p

6 1648 DE COSTER SARAH 2.60m 86 DCLA 5p
hoogspringen Sch Heren Uur:13:36

1 1476 SAMAN WOUTER* 1.86m 85 ACW 11p

2 1634 DE SCHRYVER JOACHIM 1.86m 85 HCO 9p

3 1635 DE SCHRYVER HANNES 1.83m 85 HCO 8p

4 1876 VAN DEURSEN BART 1.80m 85 RCT 7p

5 1539 BRUYNINCKX WIM 1.80m 86 ROBA 6p

6 1677 DOMS BART 1.75m 85 OLSE 4p

7 1583 VANUYTVEN BART 1.75m 86 VMOL 3p

8 1482 BRUNINX RUBEN 1.60m 86 ADD 2p

9 2007 DE CONINCK JOHN 1.60m 85 RCG 1p


speerwerpen 700g Sch Heren Uur:13:52

1 1826 VAN CAMPENHOUT JONAS 60.16 85 DCLA 11p

2 1984 WENSEL TOM 57.14 85 ACBR 9p

3 1738 NOYENS KOEN 56.71 85 TUAC 8p

4 1888 GRANDJEAN BRAM 54.02 85 ROBA 7p

5 1740 DE ROO DIETER 45.92 86 ACME 6p

6 2111 LAGRANGE BJORN 44.33 86 AZW 5p

7 1853 GHYSELINCK JEROEN 41.01 86 LEBB 4p

8 1781 AGACHE HANNES 36.77 85 KKS 3p
100 meter Sch Dames Uur:13:15

Reeks:1 Wind : -1.8

1 1698 BEKE DAVINA 13.34 86 AVT 6p

2 1512 BUSSCHAERT SOFIE 13.36 85 FLAC 5p

3 1613 LODEWYCKX HANNE 13.45 86 VMOL 3p

4 1839 FREDERICKX SOFIE 13.71 86 RCT 2p

5 1794 DE BORGER KRISTEL 13.99 86 OEH 1p
100 meter Sch Dames Uur:13:15

Reeks:2 Wind : -1.7

1 1802 BERINGS ELINE 12.72 86 STG 11p

2 1902 CUPPERS SOFIE 12.97 86 AVT 9p

3 1918 GHARAFI YASMINE 13.04 85 OLSE 8p

4 1606 SMET EVELINE 13.24 86 HAMM 7p

5 1567 OVAERE WENDY 13.36 85 AZW 4p
100 meter Sch Heren Uur:13:23

Reeks:1 Wind : -0.9

1 1854 VAN CAUWENBERGHE PETER 11.67 86 HAMM 7p

2 1759 VAN STEERTEGEM CARLO 11.80 85 VAC 5p

3 1968 GEERS BART 12.05 85 ACW 3p

4 1478 HERREMAN INGMAR 12.16 86 KKS 2p


100 meter Sch Heren Uur:13:23

Reeks:2 Wind : 0.8

1 1652 SCHIPPERS TOM 11.26 85 AT84 11p

2 1672 BRIERS KRISTOF 11.51 86 ABES 9p

3 2026 LIPKENS DAVID 11.63 85 AVT 8p

4 1910 DELBARRE WIM 11.77 85 MACW 6p

5 1593 BAEKELANDT STEVEN 11.81 86 VAC 4p
800 meter Sch Dames Uur:13:38

Reeks:1


1 1489 VANDE KERCKHOVE NELE 2:20.52 86 HCO 11p

2 1463 VERJANS SARAH 2:21.75 86 ACA 9p

3 1772 DE SCHRYDER SELIEN 2:22.38 86 VS 8p

4 1456 BEEL LIDEWEI 2:23.45 85 AVMO 7p

5 1781 LOMMAERT KIM 2:24.86 85 OLSE 6p

6 1533 VAN DEN BERG FEM 2:28.83 86 ACP 5p

7 1841 DE LEEUW ELS 2:31.22 86 SPVI 4p

8 1433 VRANCKEN KAREN 2:31.52 86 ADD 3p

1881 VAN HESE NATHALIE NG 86 VOLH

1416 LAURYSSEN GRIET NG 86 ARAC


800 meter Sch Heren Uur:13:41

Reeks:1


1 1789 FEYAERTS MATTI 1:58.85 86 VAC 11p

2 2055 SOENEN THOMAS 1:58.88 85 AVR 9p

3 1953 COLARDYN STEFAAN 1:59.22 85 AVKA 8p

4 2100 DE FEYTER LEVI 2:00.95 86 LEBB 7p

5 1675 FRANS DAVE 2:01.62 85 ABES 6p

6 1781 AGACHE HANNES 2:02.13 85 KKS 5p

7 1809 GOOSSENS DAVY 2:05.84 85 DEIN 4p

8 1657 LUYCKX TIM 2:11.33 86 OEH 3p

9 1571 SMEETS DIRK 2:12.66 85 BREE 2p
hinkstapspringen Sch Heren Uur:14:57

1 1714 MIGNAUW BRECHT 12.82 +2.0 85 HCO 11p

2 2017 PAPPERS MICHAEL* 12.74 +1.0 85 ADD 9p

3 1524 SCHRAUWEN STEVEN 12.22 +0.6 86 KAPE 8p

4 1504 DE FYN JOHAN 11.80 +1.9 85 AVZK 7p

5 1539 BRUYNINCKX WIM 11.65 +0.9 86 ROBA 6p

6 1958 COX LARS 10.93 +1.3 86 VAC 5p

7 1903 VAN DE STEEN NICOLAS 10.70 +1.4 86 RCG 4p

8 1752 DE SMET MAARTEN 9.59 +2.3 86 ASVO 9.42 1.1 3p

2035 PARMENTIER STEVEN GP +0.0 86 KKS


speerwerpen 600g Sch Dames Uur:14:24

1 1608 DUPRE MELISSA 37.82 86 RCG 11p

2 1622 VAN BEEMEN MARA 34.67 85 OLSE 9p

3 1726 HERWEGE LIEN 33.98 85 EA 8p

4 1613 LODEWYCKX HANNE 32.28 86 VMOL 7p

5 1877 VERGOTE VEERLE 30.92 86 OEH 6p

6 1926 HOYLAERTS ANN 26.47 85 RCT 5p

7 1638 LINGIER ELS 26.09 86 MACW 4p

8 1503 HOORNE ELINE 18.93 86 AVR 3p

1516 STINKENS KIRSTEN NG 86 BREE


100m horden 0,762m Sch Dames Uur:13:56

Reeks:1 Wind : -0.3

1 1647 RUMMENS SOFIE 15.69 86 DCLA 6p

2 1704 VAN LIPPEVELDE WENDY 16.09 86 EA 5p

3 1543 PIERLE KIRSTEN 16.39 86 RCT 4p

4 1499 CLYMANS GITTE 16.41 85 ACHL 3p

5 1959 LODEWYKS KAROLIEN 16.82 86 LOOI 2p
100m horden 0,762m Sch Dames Uur:13:56

Reeks:2 Wind : -1.1

1 1802 BERINGS ELINE 14.46 86 STG 11p

2 1902 CUPPERS SOFIE 15.10 86 AVT 9p

3 1567 OVAERE WENDY 15.50 85 AZW 8p

4 1569 SEVERYNS ELKE 15.68 86 ARAC 7p

1803 VANELSLANDE MIEKE NA 86 FLAC
110m horden 0,914m Sch Heren Uur:14:12

Reeks:1 Wind : -1.8

1 1526 STAELS EDWIN 16.95 85 KAPE 5p

2 1895 HEREMANS KRISTOF 17.16 86 ACHL 4p

3 1686 GEENS PIETERJAN 17.68 86 DAC 3p

4 1615 WANDELS JURGEN 18.08 86 DCLA 2p


110m horden 0,914m Sch Heren Uur:14:12

Reeks:2 Wind : -1.7

1 1966 BULTHEEL MICHAEL 15.44 86 FLAC 11p

2 1889 DE BIE DIETER 15.69 85 DEIN 9p

3 1769 DECRAENE TOM 16.11 85 AZW 8p

4 1846 GAUBLOMME DJOERE 16.32 85 AVT 7p

5 2007 DE CONINCK JOHN 16.82 85 RCG 6p
polsstokspringen Sch Heren Uur:15:18

1686 GEENS PIETERJAN GP 86 DAC

2035 PARMENTIER STEVEN GP 86 KKS

1907 SAS TIM GP 85 ACHL

1984 WENSEL TOM GP 85 ACBR

1 1500 DE BORGER BJORN 3.80m 85 AVLO 11p

2 1651 TEVELS TIM 3.70m 85 DEIN 9p

3 2111 LAGRANGE BJORN 3.60m 86 AZW 8p

4 1689 HOOGWIJS BART 2.60m 85 DAC 7p
hoogspringen Sch Dames Uur:15:11

1 1806 JANSSENS JELENA 1.59m 85 RCT 11p

2 1750 GYSELINCK ELKE 1.56m 86 ACKO 9p

3 1529 MEYKENS ANNELIES 1.50m 86 AVT 8p

4 1668 VAN DER VEKEN KATRIEN 1.45m 85 TUAC 7p

5 1704 VAN LIPPEVELDE WENDY 1.45m 86 EA 6p

6 1507 DECEUNINCK BIEKE 1.40m 85 AVR 5p

7 1504 DEWULF CELINE 1.40m 86 AVR 4p

8 1789 MAES KATHLEEN 1.40m 85 TUAC 3p

9 1959 LODEWYKS KAROLIEN 1.30m 86 LOOI 2p

1460 RODRIGUEZ SARA NG 86 RIEM
1500 meter Sch Dames Uur:14:31

1 1502 WALRAVENS LORE 4:53.61 86 AVR 11p

2 1541 VAN BUYNDER KATRIEN 4:59.55 85 AVLO 9p

3 1503 HOORNE ELINE 5:07.73 86 AVR 8p

4 1572 VERBEECK STEFANIE 5:16.47 85 ACHL 7p

5 1838 CLOOTS KRISTIEN 5:28.37 85 RCT 6p

1518 SCHREURS INGE NG 86 BREE

1792 DE BRECK MARLIES NG 85 VAC


1500 meter Sch Heren Uur:15:00

1 1528 DE GELISSEN MARCO 4:11.15 85 MACD 11p

2 1943 VERMEERSCH BRECHT 4:11.41 86 OB 9p

3 1626 PELICAEN JOACHIM 4:12.73 85 LEBB 8p

4 1680 LUXEM YERAY 4:15.13 86 OLSE 7p

5 1555 BOUSSEMAERE ROEL 4:18.10 85 OB 6p

6 1565 JACOBS ROEL 4:18.96 86 ACHL 5p

7 1754 ROESEMS RUTGER 4:19.42 85 DCLA 4p

8 1885 GOESSENS KIM 4:20.88 85 ACG 3p

9 1618 NOTAERTS JORIS 4:25.30 85 ACP 2p

1490 RAYMAEKERS NICK NG 86 LOOI
kogelstoten 5,000kg Sch Heren Uur:15:07

1 1826 VAN CAMPENHOUT JONAS 15.41 85 DCLA 11p

2 1653 VAN LYSEBETTEN KRISTOF 14.97 86 AT84 9p

3 1668 VERCAMMEN BART 14.32 85 VAC 8p

4 1644 EECKHOUT FREDERIK 14.27 85 VS 7p

5 1993 WYNANT JEROEN 13.95 85 VITA 6p

6 1951 MONTEN JAN 13.58 85 AVT 5p

7 1677 DOMS BART 12.79 85 OLSE 4p

8 1531 VAN DE WAL JURGEN 12.33 86 MACD 3p

9 1620 DEMUNTER TOM 11.57 86 AZW 2p

10 1782 VERMEULEN EMANUEL 10.17 85 KKS 1p
discuswerpen 1,000kg Sch Dames Uur:15:31

1 1406 WILLEKENS INES 39.22 86 VMOL 11p

2 1703 WAUTERS SHANA 38.23 85 LOOI 9p

3 1582 BLONDEEL PATRICIA 35.92 86 ACME 8p

4 1884 VAN TICHELEN DORIEN 33.56 86 ACHL 7p

5 1861 SAXE SASKIA 32.67 85 AVT 6p

6 1558 HAUS VEERLE 32.25 86 VOLH 5p

7 1926 HOYLAERTS ANN 31.12 85 RCT 4p

8 1616 DESMET JESSIE 28.63 85 DAC 3p

9 1455 HUYGHE KIRSTEN 24.54 86 AVMO 2p

10 1514 VERMEERSCH HANNE 14.64 85 FLAC 1p
verspringen Sch Heren Uur:16:13

1 1714 MIGNAUW BRECHT 6.67m +1.7 85 HCO 11p

2 1502 DECA JAN 6.62m +1.6 86 AVZK 9p

3 1672 BRIERS KRISTOF 6.54m +0.8 86 ABES 8p

4 2023 GULLENTOPS CEDRIC 6.11m +0.4 86 DCLA 7p

5 1866 VERHAEREN THIJS 5.98m +1.8 86 VAC 6p

6 1827 DULLAERT WOUTER 5.86m +1.3 85 ACW 5p

7 1575 GOVAERTS LARS 5.84m +2.0 85 LOOI 4p

8 1739 VLAEMINCK MAARTEN 5.82m +1.4 85 KAAG 3p

9 1872 DEVER THIJS 5.62m +2.0 85 HAC 2p

2011 CLAES DRIES NG +0.0 85 LOOI 1p
200 meter Sch Dames Uur:15:02

Reeks:1 Wind : -1.6

1 1512 BUSSCHAERT SOFIE 27.30 85 FLAC 7p

2 1426 KINDS ELLEN 27.80 85 FLAC 5p

3 1839 FREDERICKX SOFIE 27.88 86 RCT 4p

4 1794 DE BORGER KRISTEL 28.63 86 OEH 2p

5 1463 VERJANS SARAH 28.66 86 ACA 1p
200 meter Sch Dames Uur:15:02

Reeks:2 Wind : -1.0

1 1641 VAN HERTEM KIM 25.82 86 DALO 11p

2 1918 GHARAFI YASMINE 26.50 85 OLSE 9p

3 1484 BALLEGEER GRIET 27.29 85 ACME 8p

4 1977 VAN HUFFEL ELLEN 27.62 86 HAMM 6p

5 1569 SEVERYNS ELKE 27.98 86 ARAC 3p
200 meter Sch Heren Uur:15:08

Reeks:1 Wind : 0.1

1 1854 VAN CAUWENBERGHE PETER 23.66 86 HAMM 7p

2 1866 VERHAEREN THIJS 23.68 86 VAC 6p

3 1968 GEERS BART 24.11 85 ACW 3p

4 1478 HERREMAN INGMAR 24.39 86 KKS 2p

5 1474 BEX KEVIN 26.27 86 ACA 1p
200 meter Sch Heren Uur:15:08

Reeks:2 Wind : -1.6

1 1652 SCHIPPERS TOM 22.55 85 AT84 11p

2 1716 JUSTENS RUUD 23.14 86 ACHL 9p

3 2026 LIPKENS DAVID 23.50 85 AVT 8p

4 1910 DELBARRE WIM 23.73 85 MACW 5p

5 1593 BAEKELANDT STEVEN 23.96 86 VAC 4p
400 meter Sch Dames Uur:15:29

Reeks:1


1 1896 VAN DYCK LIZE 61.86 85 AVKA 8p

2 1683 BORGHGRAEF NATHALIE 62.19 86 SWIN 7p

3 1427 PICCAVET ELIEN 63.94 86 FLAC 5p

4 1504 DEWULF CELINE 65.53 86 AVR 4p

1882 FOCQUET ANOUK NG 86 VOLH
400 meter Sch Dames Uur:15:29

Reeks:2


1 1698 BEKE DAVINA 58.62 86 AVT 11p

2 1647 RUMMENS SOFIE 60.65 86 DCLA 9p

3 1771 VAN DER HEYDEN SOFIE 63.81 85 VS 6p

4 1808 VERDEYEN CHRISTINE 66.72 86 ACKO 3p


400 meter Sch Heren Uur:15:37

Reeks:1


1 1887 LAPLACE DUCHAN 52.99 86 AVR 8p

2 1635 DE SCHRYVER HANNES 54.40 85 HCO 5p

3 1756 VAN GORP JONAS 55.22 85 SWIN 4p

4 1793 PIETERAERENS FREDERIK 57.05 85 STG 3p


400 meter Sch Heren Uur:15:37

Reeks:2


1 1597 BERVOETS MICHIEL 51.01 85 ROBA 11p

2 1788 FEYAERTS EVERT 52.02 86 VAC 9p

3 1580 VAN DER PLAETSEN MICHAEL 53.06 85 DEIN 7p

4 1508 GOOS FREDERIK 53.38 85 VMOL 6p


hinkstapspringen Sch Dames Uur:16:34

1 1612 VANDEWALLE JOKE 11.39 +1.4 85 OB 11p

2 1630 JANSEN GREET 10.28 +1.8 86 ACHL 9p

3 1455 HUYGHE KIRSTEN 10.20 +0.6 86 AVMO 8p

4 1777 BRUERS ELS 10.12 +1.4 86 LOOI 7p

5 1648 DE COSTER SARAH 10.04 +0.1 86 DCLA 6p

6 1750 GYSELINCK ELKE 9.81 +1.4 86 ACKO 5p

7 1546 DE BEULE ANNELIES 9.63 +1.2 86 ZELE 4p

8 1642 GEUKENS INGE 9.45 +1.1 85 DALO 3p

9 1622 VAN BEEMEN MARA 8.39 +0.2 85 OLSE 2p

1610 DUPRE ANGELIQUE GP +0.0 85 RCG
discuswerpen 1,500kg Sch Heren Uur:16:31

1 1644 EECKHOUT FREDERIK 46.88 85 VS 11p

2 1560 VAN DEN SCHOOR TIM 43.59 85 ACHL 9p

3 1668 VERCAMMEN BART 42.42 85 VAC 8p

4 1750 IVENS SVEN 41.97 86 VOLH 7p

5 1538 MERGAERTS JAN 41.79 86 ROBA 6p

6 1653 VAN LYSEBETTEN KRISTOF 40.51 86 AT84 5p

7 2101 DEKEYZER STIJN 37.64 85 HAC 4p

8 1531 VAN DE WAL JURGEN 37.63 86 MACD 3p

9 1778 DEELKENS DIMITRI 35.80 86 AVT 2p

10 1574 GARSBEKE JURGEN 17.69 85 AVR 1p
2000m steeple 0,914m Sch Heren Uur:15:54

1 2055 SOENEN THOMAS 6:12.90 85 AVR 11P

2 1784 DESAEDELEER KEVIN 6:17.06 85 OEH 9p

3 1499 MARIUS MAARTEN 6:21.05 85 AVLO 8p

4 1694 WALLAERT KRISTOF 6:43.39 86 KKS 7p

5 1463 PALLEMANS MARTIN 6:46.34 86 KAPE 6p

6 1660 WOUTERS KEN 6:47.85 86 ACHL 5p

7 1615 WANDELS JURGEN 6:48.28 86 DCLA 4p

1957 VAN KOOLWYK GERTJAN NG 85 LOOI
3000 meter Sch Dames Uur:16:14

1 1465 VERHAEGHE MARIEKEN 10:08.93 85 MACW 11p

2 1599 PIERSOUL EVA 10:42.11 86 RCT 9p

3 1514 VERMEERSCH HANNE 10:46.12 85 FLAC 8p

4 1454 VAN HERCK ROZANNE 10:46.88 86 ARAC 7p

5 1646 SCHROEYEN ELISSA 11:07.94 86 AVT 6p

6 1462 BOS INGE 11:15.06 85 ACKO 5p

7 1781 LOMMAERT KIM 11:17.03 85 OLSE 4p


3000 meter Sch Heren Uur:16:28

1 1466 LAERTE DENNIS 8:44.14 85 DUFF 11p

2 1453 SALDEN TOM 8:54.59 85 ATLA 9p

3 1461 VAN POUCKE GERT 8:58.82 85 ACNS 8p

4 1611 RINGOOT ROEL 9:03.84 85 OPW 7p

5 1591 CASTEELE TOM 9:04.76 86 KKS 6p

6 1604 NAUDTS KEN 9:21.79 85 ADD 5p

7 1592 VANBINNEBEECK STEVEN 9:37.52 85 VAC 4p

8 1782 VERMEULEN EMANUEL 9:56.65 85 KKS 3p

9 1460 IELEGEMS KRIS 10:10.05 85 DUFF 2p


4 x 100 meter Sch Dames Uur:16:35

1 LIMBURG 50.00 11p

1641 VAN HERTEM KIM DALO

1959 LODEWYKS KAROLIEN LOOI

1698 BEKE DAVINA AVT

1902 CUPPERS SOFIE AVT

2 OOST-VLAANDEREN 50.63 8p

1592 SOENEN STEPHANIE VS

1484 BALLEGEER GRIET ACME

1977 VAN HUFFEL ELLEN HAMM

1802 BERINGS ELINE STG

3 WEST-VLAANDEREN 50.85 6p

1803 VANELSLANDE MIEKE FLAC

1512 BUSSCHAERT SOFIE FLAC

1426 KINDS ELLEN FLAC

1567 OVAERE WENDY AZW

4 ANTWERPEN 50.96 4p

1569 SEVERYNS ELKE ARAC

1499 CLYMANS GITTE ACHL

1613 LODEWYCKX HANNE VMOL

1918 GHARAFI YASMINE OLSE

5 VL BRABANT 52.26 2p

1543 PIERLE KIRSTEN RCT

1794 DE BORGER KRISTEL OEH

1806 JANSSENS JELENA RCT

1839 FREDERICKX SOFIE RCT


4 x 100 meter Sch Heren Uur:16:42

1 ANTWERPEN 42.71 11p

1652 SCHIPPERS TOM AT84

1672 BRIERS KRISTOF ABES

1716 JUSTENS RUUD ACHL

1502 DECA JAN AVZK

2 WEST-VLAANDEREN 44.97 8p

1910 DELBARRE WIM MACW

2111 LAGRANGE BJORN AZW

1769 DECRAENE TOM AZW

1714 MIGNAUW BRECHT HCO

3 VLAAMS BRABANT 45.30 6p

1759 VAN STEERTEGEM CARLO VAC

1789 FEYAERTS MATTI VAC

1593 BAEKELANDT STEVEN VAC

1866 VERHAEREN THIJS VAC

4 OOST-VLAANDEREN 45.91 4p

1854 VAN CAUWENBERGHE PETER HAMM

1968 GEERS BART ACW

1500 DE BORGER BJORN AVLO

1889 DE BIE DIETER DEIN

5 LIMBURG 45.95 2p

2017 PAPPERS MICHAEL* ADD

1846 GAUBLOMME DJOERE AVT

1474 BEX KEVIN ACA

2026 LIPKENS DAVID AVT


kogelstoten 4,000kg Sch Dames Uur:13:59

1 1703 WAUTERS SHANA 11.85 85 LOOI 11p

2 1861 SAXE SASKIA 11.43 85 AVT 9p

3 1582 BLONDEEL PATRICIA 11.34 86 ACME 8p

4 1406 WILLEKENS INES 11.26 86 VMOL 7p

5 1587 TIMMERMANS CATHERINE 11.13 86 DCLA 6p

6 1684 COREMANS TINA 10.20 86 SWIN 5p

7 1616 DESMET JESSIE 9.69 85 DAC 4p

8 1592 SOENEN STEPHANIE 8.76 85 VS 3p

9 1502 WALRAVENS LORE 6.99 86 AVR 2p



10 1426 KINDS ELLEN 6.97 85 FLAC 1p
Eindstanden





Provincie

West-Vl.

Oost-Vl.

Antwerpen

Limburg

Brabant

meisjes

100m

5

4

11

7

3

8

6

9

2

1




200m

7

5

8

6

9

3

1

11

4

2




400m

5

4

0

6

8

7

11

0

9

3




800m

11

7

8

0

6

0

9

3

5

4




1500m

11

8

9

0

7

0

0

0

6

0




3000m

11

8

0

0

7

4

6

0

9

5




100mH

8

0

5

11

3

7

2

9

6

4




400mH

3

11

8

6

9

7

0

0

5

4




Hoog

5

4

6

0

7

3

8

2

11

9




Ver

8

7

6

2

3

1

11

5

9

4




Hinkstap

11

8

4

0

9

2

7

3

6

5




Polsstok

0

0

9

8

11

7

0

0

6

5




Kogel

2

1

8

3

7

5

11

9

6

4




Discus

2

1

8

5

11

7

9

6

4

3




Speer

4

3

11

8

9

7

0

0

6

5




4x100m




6




8




4




11




2

tussentotaal







164




171




181




149




154

jongens

100m

2

6

7

3

11

9

8

0

5

4




200m

2

5

7

3

11

9

1

8

6

4




400m

8

5

3

7

4

6

0

0

11

9




800m

9

5

7

4

8

6

2

0

11

3




1500m

9

6

8

3

7

5

11

0

4

2




3000m

6

3

8

0

11

2

9

5

7

4




Steeple

11

7

8

0

6

5

0

0

9

4



110mH

11

8

9

6

5

4

7

0

3

2




400mH

3

11

7

9

6

5

4

0

8

0




Hoog

9

8

11

1

4

3

2

0

7

6




Ver

11

2

5

3

9

8

4

1

7

6




Hinkstap

11

0

4

3

8

7

9

0

6

5




Polsstok

8

0

11

9

0

0

0

0

0

7




Kogel

2

1

7

6

9

4

5

3

11

8




Discus

4

1

11

7

9

5

3

2

8

6




Speer

5

3

6

4

9

8

0

0

11

7




Hamer

5

3

8

6

11

7

9

0

4

2




4x100m




8




4




11




2




6

tussentotaal







198




205




232




116




203





































algemeen totaal

3=

362

2=

376

1=

413

5=

265

4=

357







West-Vl.

Oost-Vl.

Antwerpen

Limburg

Brabant

: dcla oud -> wedstrijden
wedstrijden -> Provinciale kampioenschappen Benjamins-Pupillen-Miniemen Kessel – Lo 24 juni 2006 Organisatie: dc leuven Atletiek hoogspringen Pup Dames Uur=11: 20
wedstrijden -> Belgische kampioenschappen cadetten en scholieren
wedstrijden -> Provinciale aflossingskampioenschappen Vlaams Brabant Heverlee, 27 augustus 2003 Organisatie: dcla
wedstrijden -> Provinciale kampioenschappen vlaams-brabant
wedstrijden -> 4 kilometer plaats Naam gebJr club m/v tijd km/u
wedstrijden -> Kessel-Lo 14 augustus 2005 Organisatie : Daring Club Leuven Atletiek Nieuw Stadionrecord
wedstrijden -> Vittel-flanders cup
wedstrijden -> Pollefeyt karen flac 90m Sen 79 2 629 van roie liesbet avzk 90m Sen 81 Beste prestaties van val-atlete tijdens een Flanders Cup !
wedstrijden -> Finale Beker Van Vlaanderen Pupillen & Miniemen Kessel-Lo, zaterdag 08 september 2007 Organisatie: Daring Club Leuven Atletiek jongens
wedstrijden -> Belgische Kampioenschappen Indoor Alle categorieën Gent, 20 februari 2005




De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2019
stuur bericht

    Hoofdpagina