Samenstelling Platform voor overleg en afstemming Vlaams socio-economisch streekontwikkelingsbeleid



Dovnload 30.5 Kb.
Datum19.08.2016
Grootte30.5 Kb.

19/12/2005

Samenstelling
Platform voor overleg en afstemming Vlaams socio-economisch streekontwikkelingsbeleid
Vertegenwoordigers van de Vlaamse Regering
Kabinet Werk

Mevrouw Mieke Van Gramberen

Kabinetschef

Kabinet van Vice-minister-president van de Vlaamse Regering en Vlaams Minister van Werk, Onderwijs en Vorming

Koning Albert II-laan 15

1000 Brussel

Tel.: secretariaat: 02-552 68 32

Fax: 02-552 68 01

e-mail: miek.vangramberen@vlaanderen.be
De heer Dirk Malfait

Voorzitter

Kabinet van Vice-minister-president van de Vlaamse Regering en Vlaams Minister van Werk, Onderwijs en Vorming

Koning Albert II-laan 15

1000 Brussel

Tel.: secretariaat: 02-552 68 85

Fax: 02-552 68 01

e-mail: dirk.malfait@vlaanderen.be


Kabinet Economie

Mevrouw Freya Poppe

Kabinet van de Vice-minister-president van de Vlaamse Regering en de Vlaams minister van Economie, Ondernemen, Wetenschap en Innovatie en Buitenlandse Handel

Martelaarsplein 7

1000 Brussel

Tel.: algemeen: 02-552 61 00

Fax:. 02-552 61 01

e-mail: freya.poppe@vlaanderen.be
De heer Freek Coopman

Kabinet van de Vice-minister-president van de Vlaamse Regering en de Vlaams minister van Economie, Ondernemen, Wetenschap en Innovatie en Buitenlandse Handel

Martelaarsplein 7

1000 Brussel

Tel.:. 02-552 61 00

Fax:. 02-552 61 01

e-mail: freek.coopman@vlaanderen.be

Vertegenwoordigers van sociale partners
ACV

Effectief

Dhr. Jeroen Roskams

Haachtsesteenweg 579

1031 Brussel

Tel.: 02-246 34 19

Fax: 02-246 30 10

e-mail: jroskams@acv-csc.be
Plaatsvervanger

Dhr. Chris Serroyen

Haachtsesteenweg 579

1031 Brussel

Tel.: 02-246 34 17

Fax: 02-246 30 10

e-mail: cserroyen@acv-csc.be
ABVV

Effectief

Mevr. Kristien Van Rie

Hoogstraat 42

1000 Brussel

Tel.: 02-506 82 27

Fax: 02-512 36 86

e-mail: svanrie@vlaams.abvv.be
Plaatsvervanger

Dhr. Jean-Marie De Baene

Hoogstraat 42

1000 Brussel

Tel.: 02-506 82 23

Fax: 02-512 36 86

e-mail: jmdebaene@vlaams.abvv.be
ACLVB

Effectief

Mevr. Ellen Van Hertbruggen

Poincarélaan 72-74

1070 Brussel

Tel.: 02-558 51 60

Fax: 02-558 51 61

e-mail: ellen.van.hertbruggen@aclvb.be
Plaatsvervanger

Dhr. Hugo Engelen

Poincarélaan 72-74

1070 Brussel

Tel.: 02-558 51 60

Fax: 02-558 51 61

e-mail: hugo.engelen@aclvb.be
VOKA

Effectief

Mevr. Sonja Teughels

Brouwersvliet 5 – bus 4

2000 Antwerpen

Tel.: 03-202 44 15

Fax: 03-233 76 60

e-mail: sonja.teughels@voka.be
Plaatsvervanger

Dhr. Karl Collaerts

Brouwersvliet 5 – bus 4

2000 Antwerpen

Tel.: 03-202 44 35

Fax: 03-233 76 60

e-mail: karl.collaerts@voka.be
UNIZO

Effectief

Dhr. Robrecht Bothuyne

Spastraat 8

1000 Brussel

Tel.: 02-238 05 31

Fax: 02-238 07 94

e-mail: robrecht.bothuyne@unizo.be
Plaatsvervanger

Mevr. Katleen Van Havere

Spastraat 8

1000 Brussel

Tel.: 02-238 05 31

Fax: 02-238 07 94

e-mail: katleen.vanhavere@unizo.be
BOERENBOND

Effectief

Dhr. Peter Bruggen

Minderbroederstraat 8

3000 Leuven

Tel.: 016-28 61 05

Fax: 016-24 20 07

e-mail: peter_bruggen@boerenbond.be
VCSPO

Plaatsvervanger

Dhr. Wouter Vandersteene

Ad. Lacomblélaan 59-61

1030 Brussel

Tel.: 02-739 10 70

Fax: 02-736 75 06

e-mail: wouter.vandersteene@vcspo.be
Vertegenwoordigers van de Vlaamse Provincies

VVP

Effectief

Mevrouw Sofie Bracke

VVP-stafmedewerkster

Albertinaplein 2

1000 Brussel

Tel.: 02-512 11 52

Fax: 02-502 46 80

e-mail: sofie.bracke@vlaamseprovincies.be


Plaatsvervanger

De heer Hedwig De Pauw

Directeur economie Oost-Vlaanderen

Directie economie

Gouvernementstraat 1

9000 Gent

Tel.: 09-267 86 82

Fax: 09-267 86 98

e-mail: hedwig.de.pauw@oost-vlaanderen.be
Vertegenwoordigers van de Vlaamse steden en Gemeenten

VVSG

Effectief

?

Plaatsvervanger

?

Alle informatie, uitnodigingen, correspondentie … m.b.t. het platform voorlopig richten aan:



VVSG

De heer Marc Suykens

Paviljoenstraat 9

1030 Brussel (Schaarbeek)

tel. Directie: 02-211 55 00

e-mail: info@vvsg.be


Vertegenwoordigers van BNCTO

Brief aan – met vraag om antwoord effectief en plaatsvervanger door te geven tegen 14 dec.

De heer Marc Berghman

Voorzitter BNCTO

Philippe de Champagnestraat 14

1000 Brussel

Tel: 02-508 89 05



Effectief: ?

Plaatsvervanger?
Vertegenwoordigers van de administraties
Administratie Werkgelegenheid

Mevrouw Ann Van den Cruyce

Markiesstraat 1

1000 Brussel

Tel.: 02-553 40 60 (secretariaat)

Fax: 02-553 40 10

e-mail: ann.vandencruyce@ewbl.vlaanderen.be
Mevrouw Miet Verhamme

Markiesstraat 1

1000 Brussel

Tel.: 02-553 43 80

Fax: 02-553 40 10

e-mail: miet.verhamme@ewbl.vlaanderen.be


De heer Han de Bruijn

Markiesstraat 1

1000 Brussel

Tel.: 02-553 44 38

Fax: 02-553 40 10

e-mail: han.debruijn@ewbl.vlaanderen.be


Administratie Economie

De heer André Van Haver

Markiesstraat 1

1000 Brussel

Tel: 02-553 38 64

Fax: 02-502 47 02

e-mail: andre.vanhaver@ewbl.vlaanderen.be
De heer Koen Vermoesen

Markiesstraat 1

1000 Brussel

Tel.: 02-553 38 72

Fax: 02-502 47 02

e-mail: koen.vermoesen@ewbl.vlaanderen.be


De heer Hans Destrycker

Markiesstraat 1

1000 Brussel

Tel.: 02-553 37 14

Fax: 02-502 47 02

e-mail: hans.destrycker@ewbl.vlaanderen.be


Vertegenwoordigers van de VDAB

Effectief

De heer Eddy Vercammen

Adj.administrateur-generaal

Keizerslaan 11

1000 Brussel

Tel.: 02-506 16 24

e-mail: eddy.vercammen@vdab.be.
Plaatsvervanger

De heer Luc Belaen

Adj. Directeur

Keizerslaan 11

1000 Brussel

Tel. 02-506 16 58

e-mail: luc.belaen@vdab.be

Vertegenwoordigers van Steunpunt Lokale Netwerken

Effectief

Mevrouw Marleen Velleman

Algemeen coördinator

Steunpunt Lokale Netwerken

Reigerstraat 10

9000 Gent

Tel.: 09-220 84 31

GSM: 0476/63 53 20


Plaatsvervanger?

Zal later nog beslist worden.


Vertegenwoordigers van VOSEC

Brief aan Greet Castermans met vraag om antwoord effectief en plaatsvervanger door te geven tegen 14 dec.

Effectief

Mevrouw Greet Castermans

Directeur

VOSEC vzw

Vlaams Overleg Sociale Economie

Vooruitgangstraat 333 bus 11

1030 Brussel

Tel: 02-274 14 50

GSM: 475/53 26 39

e-mail: greet.castermans@vosec.be


Plaatsvervanger?
Vertegenwoordigers van de SERV

De heer Francis Devisch

Wetstraat 34-36

1040 Brussel

Tel: 02-229 51 91

Fax: 02-217 70 08



e-mail: fdevisch@serv.be
De heer Pieter Kerremans

Wetstraat 34-36

1040 Brussel

Tel: 02-209 01 11 (algemeen nummer)

Fax: 02-217 70 08

e-mail: pkerremans@serv.be







De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2019
stuur bericht

    Hoofdpagina