Schoolgids 2015-2016 Inhoud



Dovnload 244.76 Kb.
Pagina12/14
Datum20.08.2016
Grootte244.76 Kb.
1   ...   6   7   8   9   10   11   12   13   14

INFORMATIEOVERDRACHT LEERKRACHTEN

Kinderen hebben niet één maar diverse leerkrachten waarvan ze les krijgen. Het is daarom van groot belang dat leerkrachten op de hoogte zijn van het reilen en zeilen in de groep. Overdracht van leerkracht op leerkracht is daarom van groot belang. Hoe zorgen we voor een goede overdracht?






  1. PERSONEEL





Directeur

Margo Jacobs-Teunissen


m.jacobs@zonnehof.nl



Interne begeleider/

MT lid


Karin v/d Schoor-Kuepers



k.schoor@zonnehof.nl

Leerkracht



Linda Broods

l.broods@zonnehof.nl

Leerkracht

Ilse Claessens



i.claessens@zonnehof.nl

Leerkracht

Marielle van Haren-Smeets



mvanharen@zonnehof.nl



Remedial Teacher



José Korten

j.korten@zonnehof.nl

Leerkracht

Renée Koudijs


r.koudijs@zonnehof.nl



Leerkracht / ICT-er/

MT lid


Monique Luijten-Corstjens



m.luijten@zonnehof.nl

Leerkracht

Linda Peeters



l.peeters@zonnehof.nl

Leerkracht

Peggy Sangen

p.sangen@zonnehof.nl



Interieurverzorgster

Anny van Roy


Geen



Administratieve ondersteuning

Wilma Willekens





w.willekens@zonnehof.nl



  1. REGELING SCHOOL- EN VAKANTIETIJDEN

SCHOOLTIJDEN





Dag


Groep

Ochtend

Middag

Maandag

1 t/m 8

8.30-12.00 uur

13.15-15.15 uur

Dinsdag

1 t/m 8

8.30-12.00 uur

13.15-15.15 uur

Woensdag

1 t/m 8

8.30-12.15 uur

Vrij

Donderdag

1 t/m 8

8.30-12.00 uur

13.15-15.15 uur

Vrijdag

1 t/m 4

8.30-12.00 uur

Vrij

Vrijdag

5 t/m 8

8.30-12.00 uur

13.15-15.15 uur

Het schooljaar begint op maandag 31 augustus 2015.

Het schooljaar eindigt op vrijdag 22 juli 2016.


VAKANTIES EN VRIJE DAGEN



Vakanties:

Herfstvakantie: 26 t/m 30 oktober 2015

Kerstvakantie: 21 december 2015 t/m 1 januari 2016

Carnavalsvakantie: 8 t/m 12 februari 2016

Meivakantie: 25 april t/m 6 mei 2015

Zomervakantie: 25 juli t/m 2 september 2016


Vrije dagen:

Tweede Paasdag: Maandag 28 maart 2016

Meerderweertdag: Dinsdag 29 maart2016

Pinksteren: Maandag 16 mei 2016


Studie(mid)dagen voor de leerkrachten. De kinderen hebben dan vrij.

Maandag 21 september 2015

Maandagmiddag 19 oktober 2015

Dinsdagmiddag 17 november 2015

Donderdagmiddag 10 december 2015

Maandagmiddag 25 januari 2016

Maandag 22 februari 2016

Vrijdag 25 maart 2016 (Goede vrijdag)

Dinsdag 17 mei 2016

Donderdagmiddag 9 juni 2016

Maandag 11 juli 2016 (Leveroy kermis)



1   ...   6   7   8   9   10   11   12   13   14


De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2017
stuur bericht

    Hoofdpagina