Vittel-flanders cup



Dovnload 88.91 Kb.
Datum16.08.2016
Grootte88.91 Kb.
VITTEL-FLANDERS CUP

Meeting voor Mon

Heverlee, 18 mei 2002
Organisatie: Daring Club Leuven Atletiek

Stadionrecord in blauw
Flanders Cup record in groen

Clubrecord in rood


hamerslingeren 7,260kg Mannen

1 9342 ARTEM RUBANKO 71.87 Sen 01 UKR

2 9341 BORUSCHEWSKI 67.93 Sen 01 GER

3 2171 DE WYNGAERT WALTER 61.56 Sen 70 ROBA

4 1992 DEGRAEUWE JELLE 59.99 Sen 79 RCG

5 5946 VERHEGGHE MARNIX 54.03 Vet 61 KAAG

6 182 DE COSTER TIM 52.11 Jun 83 DCLA

7 2472 LOOS STIJN 49.49 Sen 80 LOOI

8 7152 PIERRE GUY 48.42 Vet 61 CABW

9 673 PIERRE NICOLAS 46.52 Jun 84 CABW

10 581 LEVEQUE LUDOVIC 30.84 Jun 83 CABW
polsstokspringen Vrouwen

1 9338 VAN DER GEER SANDRA 3.80m Sen 01 NED

2 727 VAN ROIE LIESBET 3.60m Sen 81 AVZK

3 1165 ANDRIES ELKE 3.40m Sen 76 AT84

3 1232 POLLEFEYT KAREN 3.40m Sen 79 FLAC

5 9344 LUNDIN LOUISE 3.40m Sen 01 SWE

6 9382 AHXNER HELENA 3.20m Sen 81 SWE

9394 CALDENHOVE YVETTE* GP Sen 82 NED

9342 LANDQVIST LOUISE GP Sen 01 SWE

9343 FRIDEN VERONIKA GP Sen 01 SWE

9383 WEDING-HOLMGREN GP Sen 80 SWE

9340 LOWE LARISSA GP Sen 01 GB

1978 VAN OSSELAER CAROLIEN GP Sch 85 VOLH
3000m steeple 0,914m Mannen
1 894 VAN KOOLWYK KRIJN 8:55.55 Sen 81 LOOI

2 1676 VERMEIREN JOHAN 8:56.57 Sen 73 LEBB

3 8 DE WIT EDWIN 9:19.64 Jun 83 DUFF

4 111 BUSSELOT DRIES 9:32.45 Jun 83 ACP

5 9329 VAN DER KLEIN MICHEL 9:34.22 Sen 01 NED

6 246 VAN OPHEM JEREMY 9:53.94 Jun 84 DCLA

7 9393 VAN DER GRAAF RON 10:36.11 Sen 00 NED
kogelstoten 4,000kg Vrouwen

1 989 BLONDEEL VEERLE 15.98 Sen 75 OEH

2 1085 MENTENS MARGOT 13.27 Sen 75 AVT

3 1226 DE MEESTER ANNELIES 13.10 Sen 76 KAAG

4 2250 LARNOE KARIN 12.73 Vet 64 OLSE

5 1264 HELLEBAUT TIA 12.60 Sen 78 AT84

6 843 VERLINDEN SOPHIE 12.53 Sen 79 WIBO

7 1207 DE SMET BIEKE 10.76 Sen 81 AVOS

8 1587 TIMMERMANS CATHERINE 10.75 Sch 86 DCLA

9 797 HENDRICKX KIM 10.52 Sen 80 DCLA

10 2805 BUYSSE BEATRIX 8.21 Vet 52 ACME

11 9339 KESTER JASMIJN 7.54 Sen 01 NED


hoogspringen Mannen
1 2093 HUBERT TIMOTHY 2.11m Sen 82 EA

2 265 STROOBANTS STIJN 2.11m Jun 84 VAC

3 2159 DEBAETS PIETER 1.95m Sen 78 ACW

4 2802 LENS BART 1.95m Sen 79 DCLA

5 1640 TIMMERMANS DIDIER 1.70m Sch 85 DCLA

6 1615 WANDELS JURGEN 1.65m Sch 86 DCLA

7 653 LEMAITRE LOIC 1.65m Kad 87 DCLA

8 383 RUMMENS TIM 1.60m Kad 87 DCLA


hamerslingeren 4,000kg Vrouwen

1 9341 ACHILLES BIANCA 57.18 Sen 01 GER

2 748 NIERINCK ANNELIES 42.15 Sen 77 RCG

3 3016 DE WOLF KATHLEEN 41.81 Vet 67 DCLA

4 1582 BLONDEEL PATRICIA 38.51 Sch 86 ACME

5 1648 DE COSTER SARAH 36.19 Sch 86 DCLA
3000m steeple 0,762m Vrouwen

1 1001 VANDEN BEMPT SIGRID 9:53.20 Sen 81 DCLA
Europees Record -23 jaar & Belgisch record (ook Flanders Cup en stadionrecord)

2 41 GYBELS CINDY 12:07.72 Jun 83 ACA

2296 VANHELLEMONT AN NA Vet 64 DCLA
110m horden 1,067m Mannen Reeks:1 Wind : 1.1
1 9335 RICHARDSON GREG 13.75 Sen 01 USA

2 9332 VAN DER WESTEN MARCEL 14.00 Sen 01 NED

3 2054 VANGENEUGDEN KOEN 14.20 Sen 77 LOOI

4 2364 HOFMANS BART 14.41 Sen 77 ACBR

5 9378 ELMAS TAYLEN 14.78 Sen 01 GER
110m horden 1,067m Mannen Reeks:2 Wind : -0.4
1 3055 PAUL ALEXANDRE 14.80 Sen 80 WS

2 2014 RAEYMAEKERS GUY 15.11 Sen 76 ACHL

3 396 ROYAKKERS FRANKIE 15.38 Jun 84 AVT

4 2309 GORTS KRISTOF 15.83 Sen 78 KAPE

5 304 FRANSSENS STIJN 16.44 Jun 83 AVT
110m horden 1,067m Mannen Reeks:3 Wind : -0.7
1 1719 SERRE JOHAN 15.74 Sen 73 DAC

2 1975 DE MEYER DIETER 16.02 Sen 82 DCLA

3 389 HUYSMANS TIM 16.21 Jun 84 VAC

4 670 DENEYER JULIEN 16.24 Jun 84 SMAC

5 641 HENRIET BENJAMIN 17.57 Jun 83 RCSC
400 meter Mannen Reeks:1
1 2833 DE SOUTER ALEX 48.63 Sen 76 OB

2 3656 MASSON FREDERIC 48.71 Sen 73 RFCL

3 2055 WALTHERY STEFAN 48.79 Sen 79 LOOI

4 3660 BAKRIM MUSTAPHA 49.09 Sen 00 CSF

5 3586 MOKKADEM HOCINE 50.61 Sen 81 CSF

6 1714 DUFOUR BART 52.00 Sen 74 GENK


400 meter Mannen Reeks:2
1 2126 VAN DE VELDE TOMMIE 49.67 Sen 78 ACME

2 97 VANDERMEEREN FRANK 49.99 Jun 84 ROBA

3 92 DUERINCK NILS 50.47 Jun 84 VAC

4 1950 THYS RUBEN 50.58 Sch 85 AVT

5 1351 BIESEMANS DIETER 51.10 Sen 82 MAC

6 1903 LISSASSI CHRISTIAN* 51.11 Sen 75 ATLE


400 meter Mannen Reeks:3
1 1716 JUSTENS RUUD 50.46 Sch 86 ACHL

2 3692 LUYCKX WOUTER 50.67 Sen 77 WS

3 1597 BERVOETS MICHIEL 51.64 Sch 85 ROBA

4 183 HOFLACK MARTIJN 52.91 Jun 84 HAC

5 1357 RONDAS TOM 53.04 Sen 79 ABES

6 1788 FEYAERTS EVERT 53.13 Sch 86 VAC


400 meter Mannen Reeks:4
1 652 ABDALLAH ISMAIL 52.75 Jun 84 CABW

2 1675 FRANS DAVE 53.03 Sch 85 ABES

3 2473 SERCK SAMUEL 53.14 Sch 85 WS

4 1122 DE RIDDER KOEN 53.44 Sen 79 VAC

5 9338 JANSSEN KEVIN 54.08 Sch 86 NED

6 5882 EYCKMANS MARC 54.55 Vet 60 DCLA


400 meter Mannen Reeks:5
1 153 ABTS WILLEM 56.39 Kad 87 DCLA

2 5468 BOLLENS JACQUES 58.23 Vet 57 ACKO

3 381 WINDEY PIETER 59.02 Kad 87 DCLA

4 6424 VAN WEZER JOHAN 62.61 Vet 51 DCLA

5 100 GYBELS BRECHT 72.81 Kad 88 ACA
discuswerpen 2,000kg Mannen
1 2451 VAN DAELE JO 60.90 Sen 72 AVMO

2 441 ROBERTSON MICHAEL* 54.72 Jun 83 SPVI

3 2785 PEETRAIN FILIP 53.62 Sen 74 OEH

4 3796 DUPONT CHRISTOPHE 45.87 Sen 68 RFCL

5 1272 EECKHOUT FILIP 45.29 Sen 79 VS

6 9380 VAN DER BLOM LEO 45.29 Sen 01 NED

7 1175 VAN UYTVEN HERMAN 44.15 Sen 62 DCLA

8 2531 REVYN RICHARD 42.11 Sen 82 KAAG

9 9343 VAN KINTS MARK 41.05 Sen 01 NED

10 1700 MOONS HANS 40.61 Sen 82 DCLA

11 2313 DILLEN TOM 38.05 Sen 77 LOOI
400 meter Vrouwen Reeks:1
1 9329 GROENENBOOM PETRA 55.02 Sen 01 NED

2 9332 JABER NAJLA 55.08 Jun 01 NED

3 787 BAGGERMAN MARLEEN 56.52 Sen 75 OEH

4 341 VAN BRANTEGHEM GAELLE 57.46 Jun 84 AJAX

5 2442 DELPLACE LAURENCE 59.24 Sch 85 SPA

6 9330 DUMERNIT GITANE 59.32 Sen 01 NED


400 meter Vrouwen Reeks:2
1 1764 STRACKX KRISTINE 58.00 Sch 86 AVT

2 267 SOETEMANS EVA 58.09 Jun 84 ROBA

3 476 LUMEN DOMINIQUE 59.67 Jun 83 SMAC

4 1145 MORRET CHANTAL 60.05 Sen 74 LEBB

5 169 DE BAETS SOETKIN 61.42 Jun 84 ACME

6 414 BEYENS JELLE 61.54 Kad 87 AVOS


400 meter Vrouwen Reeks:3
1 408 DESAEDELEER ANNELORE 60.29 Kad 87 OEH

2 1087 MERCKX HEIDI 61.45 Sen 75 HALE

3 450 CHRISTIAENS ANKE 61.81 Kad 87 LEBB

4 875 VAN DAELE WENDY 61.97 Sen 76 VOLH

5 1808 VERDEYEN CHRISTINE 63.73 Sch 86 ACKO

6 126 JANSEN KAREN 64.26 Jun 84 AVT


400 meter Vrouwen Reeks:4
1 1592 VAN HOUTE CLEMENTINE 61.01 Sen 79 RCSC

2 582 LEMMENS LAURA 63.09 Kad 88 OEH

3 1096 Thonet Marie-Noel 65.07 Kad 87 SMAC

4 3 BLOMMAERTS NATHALIE 65.12 Kad 88 SPBO

5 3107 BLAUDE MARIE ANNE 67.95 Vet 53 SMAC

526 TOUSSAINT EMILIE NG Jun 83 CABW


400 meter Vrouwen Reeks:5
1 260 AERTS BARBARA 65.25 Kad 88 DCLA

2 227 VERCAMMEN MELITA 65.88 Jun 84 ACBR

3 451 VAN DEN BROECK SOFIE 66.87 Kad 87 LEBB

4 1695 DE HOUWER KATRIEN 67.40 Sch 85 AVOS


polsstokspringen Mannen
1 1361 RANS KEVIN 5.20m Sen 82 OLSE

2 9347 HALLENBO HENRIK 5.20m Sen 01 SWE

3 9384 LOOIJE LAURENS 5.20m Sen 01 NED

4 3537 SIMONET BENOIT 5.00m Sen 74 RFCL

5 3325 MESTRE DOMITIEN 4.80m Sen 73 ACO

6 2607 LEDEGEN DIRK 4.80m Sen 66 EA

7 2014 RAEYMAEKERS GUY 4.20m Sen 76 ACHL

8 380 VERELST WIM 4.00m Kad 87 VOLH

9387 JANSSEN ROBERT JAN GP Sen 82 NED

9381 BERGMAN VINCENT GP Sen 01 NED

2425 UYTTENHOVE DAVY GP Sen 80 VS
800 meter Mannen a reeks

1 1966 KAHAN NATHAN 1:49.20 Sen 71 ABES

2 229 DILLEN KOEN 1:51.32 Jun 83 DCLA

3 1085 MILLET SAM 1:51.90 Sen 76 HALE

4 1515 VAN MECHELEN PETER 1:52.09 Sen 82 DCLA

5 1976 DESMET PIET 1:52.37 Sen 72 DCLA

6 201 DAEL CHRISTOPHE 1:52.51 Jun 83 OEH

7 9388 ZEBREGS NIELS 1:53.36 Sen 01 NED

1810 OMEY HENK NA Sen 78 AZW
800 meter Mannen b reeks
1 1587 GEENS BERT 1:52.86 Sch 85 DUFF

2 2658 VAN ROOY TOM 1:53.15 Sen 68 ACHL

3 1129 CLAES CHRISTIAN 1:53.49 Sen 82 AVT

4 278 SHANKEY MARK* 1:54.44 Jun 84 DCLA

5 9348 HERMES VINCENT 1:56.15 Sen 01 NED

6 2700 CRAENEN KOEN 1:56.25 Sen 78 ROBA

7 288 DE PAUW STIJN 1:56.50 Jun 84 VAC

8 181 WINDEY JORIS 1:57.40 Jun 84 DCLA

9 2100 DE FEYTER LEVI 2:01.56 Sch 86 LEBB

949 BARBE KIM NA Sen 81 EA

3660 BAKRIM MUSTAPHA NA Sen 00 CSF
1500 meter Vrouwen Reeks:1
1 1016 DEJAEGHERE VEERLE 4:18.37 Sen 73 FLAC

2 9335 HERZOG ADRIENNE 4:21.52 Sen 01 NED

3 930 DE CROOCK STEPHANIE 4:21.94 Sen 79 ZELE

4 1134 VAN LYSEBETTEN HELEN 4:24.13 Sen 78 ACW

5 1963 DEBAETS CORINNE 4:25.33 Vet 63 DCLA

6 788 SLUYSMANS ISABELLA 4:25.79 Sen 74 OEH

7 9334 PANHUYSEN DAPHNE 4:25.87 Sen 01 NED

8 66 VANDEWEEGE LEEN 4:26.06 Jun 84 FLAC

9 1090 VAN RIE AN 4:29.30 Sen 74 DCLA

10 1000 BOSSUYT LIESELOT 4:29.39 Sen 79 AZW

11 156 HOFMANS EVELIEN 4:30.01 Jun 83 OLSE

12 9336 KUIJKEN SUSAN 4:30.06 Sch 86 NED

13 1828 JOOS ANNICK 4:30.67 Sch 86 LEBB

14 790 VAN HOEYMISSEN ELKE 4:33.43 Sen 81 GRIM

15 4 BUTS ELLEN 4:41.83 Jun 83 DUFF

16 743 BRUGGEMAN PETRA 4:44.61 Sen 80 RIEM

17 757 GOOSSENS PATRICIA 4:45.57 Sen 81 LOOI
1500 meter Vrouwen Reeks:2
1 8 SWINNEN JO 4:47.32 Kad 87 AVOS

2 1502 WALRAVENS LORE 4:50.57 Sch 86 AVR

3 216 POLSPOEL KATHELYN 4:52.83 Jun 83 DCLA

4 181 WYSEUR LINDE 4:52.89 Jun 84 DCLA

5 487 ENGELEN CHARLOTTE 4:53.71 Kad 88 LOOI

6 448 CLERX NATASJA 4:53.95 Kad 87 LOOI

7 673 PUTTEMANS ANJA 4:54.69 Sen 77 ROBA

8 120 CAUWENBERGH MARIJKE 4:56.89 Jun 84 DCLA

9 1599 PIERSOUL EVA 4:57.75 Sch 86 RCT

10 1894 BAEYENS LORE 4:58.21 Sch 85 VAC

11 82 VAN DE VELDE LIESBETH 4:59.33 Jun 83 LIER

12 2523 HOUBRACKEN MARINA 5:01.18 Vet 55 VS

13 1734 LUPPENS LIEN 5:05.38 Sch 86 LEBB

14 141 CRABBEE TATIANA 5:05.41 Kad 87 VAC

15 862 HAESAERT LIES 5:06.85 Sen 82 DCLA

16 68 ENGELEN GOELE 5:14.01 Jun 83 LOOI


3000 meter Mannen a-reeks
1 1300 RIZKI MONDER 7:57.48 Sen 79 ATLE

2 9375 SCHUTGENS SANDER 7:58.62 Sen 01 NED

3 1006 COMPERNOLLE TOM 7:58.89 Sen 75 RIEM

4 1669 CLERBOUT TIM 7:59.46 Sen 81 LEBB

5 1833 VANMELKEBEKE KJELL 8:12.83 Sen 77 KAAG

6 9337 VAN DEN OETELAAR 8:14.66 Sen 01 NED

7 1172 GRAMMENS PATRICK 8:15.38 Sen 71 RIEM

8 1889 BERNAERT LUC 8:16.14 Sen 66 FLAC

9 1726 BORMS WIM 8:16.56 Sen 73 DUFF

10 2380 EVENS BART 8:17.80 Sen 79 MACD

11 9386 STITZINGER PATRICK 8:18.76 Sen 01 NED

12 9336 GIELEN EVERT 8:19.06 Sen 01 NED

13 1725 RIJNDERS PIETER 8:19.79 Sen 76 DUFF

14 901 LAMBERTS HANS 8:22.33 Sen 82 DUFF

15 1869 KLUSKENS JOHN 8:30.18 Sen 70 ZELE

16 850 RENS PEDRO 8:31.54 Sen 78 LOOI

9377 RADI SAID NA Sen 01 MOR

2632 GALLOUJ KAMAL NA Sen 77 ATLE

1502 JALLOULI TARIK* NA Sen 78 ATLE
hinkstapspringen Vrouwen
1 853 HUYGHEBAERT LIEN 12.10 +0.4 Sen 82 HAC

2 1261 JACOBS JENNY 11.51 +0.7 Sen 78 RCG

3 264 DE BRUYNE ELKE 10.94 +0.7 Jun 84 RCG

4 297 DEWAELE ELS 10.88 +1.3 Jun 83 RCG



5 1647 RUMMENS SOFIE 10.74 +0.1 Sch 86 DCLA

6 9339 KESTER JASMIJN 10.51 +1.2 Sen 01 NED

7 1610 DUPRE ANGELIQUE 10.04 +1.0 Sch 85 RCG

8 2648 BOTTIN HILDE 9.95 +1.1 Vet 64 DCLA
400m horden 0,914m Mannen Reeks:1
1 1209 VERLEYEN STIJN 51.22 Sen 78 AZW

2 9331 REINBERG JAN 52.49 Sen 01 GER

3 2524 FAEMS FILIP 52.87 Sen 77 ACW

4 9330 LANDBURG YVOR 55.70 Sen 01 NED

5 1256 TROUILLEZ SEBASTIEN 56.53 Sen 81 GRIM

224 PROVOOST GEOFFREY NG Jun 84 LEBB


400m horden 0,914m Mannen Reeks:2
1 2043 FERKET MAARTEN 57.42 Sch 85 DCLA

2 866 VANSTEENBEECK CHRIS 59.81 Sen 80 ATLA

3 9329 VAN DER KLEIN MICHEL 61.86 Sen 01 NED

4 9393 VAN DER GRAAF RON 63.27 Sen 00 NED

5 1615 WANDELS JURGEN 65.45 Sch 86 DCLA
discuswerpen 1,000kg Vrouwen

1 989 BLONDEEL VEERLE 53.89 Sen 75 OEH

2 2250 LARNOE KARIN 41.05 Vet 64 OLSE

3 1037 VAN DE BROECK KATRIEN 36.91 Sen 82 DCLA

4 1582 BLONDEEL PATRICIA 35.87 Sch 86 ACME

5 1207 DE SMET BIEKE 33.35 Sen 81 AVOS

6 555 VANDEN BROECK SOFIE 32.29 Kad 88 VAC

7 3016 DE WOLF KATHLEEN 31.01 Vet 67 DCLA

8 2805 BUYSSE BEATRIX 27.54 Vet 52 ACME
kogelstoten 7,260kg Mannen

1 1272 EECKHOUT FILIP 15.70 Sen 79 VS

2 2531 REVYN RICHARD 15.06 Sen 82 KAAG

3 9380 VAN DER BLOM LEO 13.65 Sen 01 NED

4 3796 DUPONT CHRISTOPHE 13.58 Sen 68 RFCL

5 2225 MORRET MICHAEL 13.19 Sen 69 LEBB

6 1700 MOONS HANS 12.86 Sen 82 DCLA

7 9343 VAN KINTS MARK 12.80 Sen 01 NED

8 2299 VERSCHUEREN JO 12.69 Sen 77 RAM

9 2313 DILLEN TOM 11.62 Sen 77 LOOI


hoogspringen Vrouwen

1 1264 HELLEBAUT TIA 1.78m Sen 78 AT84

2 139 SEBRECHTS LIESBETH 1.68m Jun 84 OLSE

3 1226 DE MEESTER ANNELIES 1.60m Sen 76 KAAG

4 235 MAES MARJAN 1.55m Jun 83 TUAC

5 302 BOURGEOIS STEPHANIE 1.55m Jun 84 OEH

6 380 VAN DOMSELAAR ANITA* 1.45m Jun 83 DCLA

261 COCHUYT ELLEN GP Jun 83 ACME


400m horden 0,762m Vrouwen Reeks:1
1 818 MORTIER JOKE 61.66 Sen 78 HALE

2 877 VAN GOETHEM KELLY 62.06 Sen 79 VOLH

3 2123 HENDRIKS KIRSTEN 62.53 Sch 85 LACE

4 1255 SUYS KATLEEN 62.98 Sen 75 AJAX

5 946 JONGEREIUS MARLIES* 63.15 Sen 79 HALE

1342 BOGEMANS ELKE NA Sen 77 ACW


400m horden 0,762m Vrouwen Reeks:2
1 343 MAES GOELE 63.59 Jun 83 VAC

2 1110 ROGGEMAN KATJA 66.37 Sen 77 ACW



3 1589 AERTS HANNA 68.20 Sch 85 DCLA

4 1771 VAN DER HEYDEN SOFIE 69.05 Sch 85 VS

5 500 JAMART CECILE 70.47 Jun 84 CSDY

6 1587 TIMMERMANS CATHERINE 76.01 Sch 86 DCLA


800 meter Vrouwen Reeks:1
1 910 TYSKENS SUZY 2:10.84 Sen 76 AVT

2 889 KENNES KLAARTJE 2:11.08 Sen 81 ROBA

3 1465 VERHAEGHE MARIEKEN 2:13.63 Sch 85 MACW

4 1089 DE RIDDER HEIDI 2:14.35 Sen 75 VS

5 723 OFFERGELD KIM 2:15.72 Sen 80 DUFF

6 1265 AMELLAL MARYAM 2:16.37 Sen 72 DCLA

7 1548 GREGOIRE VALERIE 2:16.72 Sen 79 RFCL

8 2783 STERKEN RENATA 2:17.88 Vet 64 OEH

9 9379 VOESENEK SANDRA 2:18.66 Sen 01 NED

10 1532 KIPPERS HILDE 2:19.85 Sch 85 AVT

11 461 CECCHI INGRID 2:19.92 Jun 83 CSDY

787 BAGGERMAN MARLEEN NA Sen 75 OEH


800 meter Vrouwen Reeks:2
1 1023 VANHOUT AN 2:18.41 Sen 81 ROBA

2 144 VAN EYNDE SARAH 2:20.15 Kad 87 DCLA

3 1463 VERJANS SARAH 2:20.20 Sch 86 ACA

4 112 VAN CAMPEN ANKE 2:20.29 Jun 84 ROBA

5 229 MAERE BARBARA 2:21.96 Jun 84 GRIM

6 397 BEYENS ELLEN 2:22.90 Kad 87 LOOI

7 55 DE SADELEER PETRA 2:24.22 Jun 84 EA

8 775 VAN DE WATER ANNICK 2:25.53 Sen 71 ACHL

9 928 VAN DAELE CINDY 2:26.64 Sen 74 VOLH

797 HENDRICKX KIM NA Sen 80 DCLA


800 meter JVrouwen Reeks:3
1 345 VAN GOIDSENHOVEN TINNE 2:23.52 Kad 88 DCLA

2 1356 DEMEURE JUSTINE 2:24.28 Sen 82 TACT

3 508 BOLLEN LIZE 2:24.74 Kad 88 DCLA

4 1968 SCHENKEL SANDRA 2:26.90 Sch 86 DCLA

5 1882 FOCQUET ANOUK 2:29.37 Sch 86 VOLH

6 750 FIGEYS WINE 2:30.57 Sen 81 VOLH

7 1793 PUT EVELIEN 2:31.03 Sch 86 DCLA

8 34 BAEYENS LISE 2:31.58 Kad 88 OPW

9 2568 VERHAEREN ANNICK 2:31.83 Vet 61 VAC

10 1411 STEVENS MARJAN 2:32.17 Sch 86 AVOS


100 meter Vrouwen Reeks:1 Wind : 0.7

1 9328 ADUSEI MARTHA 11.94 Sen 01 CAN

2 1299 OUEDRAOGO ELODIE 11.98 Sen 81 VAC

3 842 ROCHTUS AUDREY 12.12 Sen 82 WIBO

4 549 TONDE SARA 12.25 Jun 83 SMAC

5 9329 GROENENBOOM PETRA 12.40 Sen 01 NED

6 121 BAUMER GITTE 12.58 Jun 83 ACBR

7 720 MORTIER LEEN 12.87 Sen 76 HALE


100 meter Vrouwen Reeks:2 Wind : 0.5
1 1226 DE MEESTER ANNELIES 12.64 Sen 76 KAAG

2 1951 PENEN FRAUKE 12.68 Sch 85 DCLA

3 1251 POELMANS LESLIE 12.75 Sen 74 VAC

4 9330 DUMERNIT GITANE 12.88 Sen 01 NED

5 591 BELIEN KATRIEN 12.94 Kad 87 AVT

6 1227 VAN WEMMEL KELLY 13.03 Sen 79 WIBO


100 meter Vrouwen Reeks:3 Wind : 0.6
1 9331 VAN ROSSUM LIESBETH 13.26 Sen 01 NED

2 302 BOURGEOIS STEPHANIE 13.36 Jun 84 OEH

3 1647 RUMMENS SOFIE 13.73 Sch 86 DCLA

4 9339 KESTER JASMIJN 13.90 Sen 01 NED

5 702 DE DONDER HELENE 14.06 Kad 87 DCLA

6 330 WUYTS SOFIE 14.42 Jun 83 WIBO


100 meter Vrouwen Reeks:4 Wind : 0.6
1 1210 KEBADIO MUANDA DORA 14.14 Kad 88 CSDY

2 2296 VANHELLEMONT AN 14.92 Vet 64 DCLA

3 2648 BOTTIN HILDE 15.01 Vet 64 DCLA

4 380 VAN DOMSELAAR ANITA* 15.12 Jun 83 DCLA

5 2650 CEUPPENS INGRID 15.77 Vet 56 DCLA
100 meter Mannen Reeks:1 Wind : -0.1

1 9373 NEWTON LEE ROY 10.51 Sen 01 USA

2 3649 SEKANYAMBO ILUNGA OLIVIER 10.66 Sen 71 ESC

3 3520 FERRO ANTHONY 10.72 Sen 80 CSF

4 3521 DELHAYE JEREMY 10.77 Sen 81 CSF

5 3056 THONAR JOEL 10.94 Sen 82 WS

6 9335 RICHARDSON GREG 10.98 Sen 01 USA

7 2026 LIPKENS DAVID 11.71 Sch 85 AVT


100 meter Mannen Reeks:2 Wind : 0.4

1 2178 NUYTS HANS 10.83 Sen 79 WIBO

2 1382 ROOBAERT KRIS 10.85 Sen 80 DAC

3 3500 DE MUYNCK DAVID 11.08 Sen 79 SMAC

4 2068 DIRICKS KENNY 11.13 Sen 80 DCLA

5 3493 ISRAEL STEVEN 11.30 Sen 79 CSF

6 2364 HOFMANS BART 11.31 Sen 77 ACBR
100 meter Mannen Reeks:3 Wind : 0.6

1 2457 DE VRIENDT THOMAS 11.23 Sen 81 STG

2 1657 TOLLENAERE JOOST 11.27 Sen 69 HALE

3 3601 LISSASSI ARNAUD 11.34 Sen 76 ESC

4 1719 SERRE JOHAN 11.34 Sen 73 DAC

5 3487 LORENT MARC 11.48 Sen 76 CSF

6 2309 GORTS KRISTOF 11.87 Sen 78 KAPE
100 meter Mannen Reeks:4 Wind : 0.0
1 3120 LORZIL-VANDERSTICHEL NECK11.67 Sen 79 WS

2 304 FRANSSENS STIJN 11.69 Jun 83 AVT

3 2802 LENS BART 11.83 Sen 79 DCLA

4 3504 GILLAIN MANUEL 11.90 Sen 81 RCSC

5 183 HOFLACK MARTIJN 12.09 Jun 84 HAC
100 meter Mannen Reeks:5 Wind : 0.6
1 2371 JASPERS TOM 11.76 Sen 80 DCLA

2 2023 GULLENTOPS CEDRIC 12.13 Sch 86 DCLA

3 1640 TIMMERMANS DIDIER 12.38 Sch 85 DCLA

4 653 LEMAITRE LOIC 12.67 Kad 87 DCLA

5 1667 VAN 'T DACK JEROEN 12.67 Sch 86 DCLA

6 5866 BUELENS MARC 13.75 Vet 55 DCLA


800 meter Mannen Reeks:c
1 2622 DEROOVER STEVE 1:56.33 Sen 77 MAC

2 2545 DEDECKER GUNNAR 1:58.02 Sen 81 AVT

3 1789 FEYAERTS MATTI 1:59.04 Sch 86 VAC

4 902 LEBODA PETER 1:59.11 Sen 81 DUFF

5 1416 DE BIE STEVEN 1:59.26 Sen 82 DUFF

6 62 CASTEELS TIM 2:00.52 Jun 84 ROBA

7 27 VRANCKEN KOEN 2:00.64 Jun 84 ADD

8 1980 VAN DEN BOGAERT KOEN 2:01.42 Sen 78 DCLA

9 1782 VERLAENEN KRIS 2:01.59 Sen 78 ROBA

10 3410 DEMARS JEREMY 2:01.79 Sen 80 ARCH

11 9389 PEETERS GIJS 2:02.39 Sen 01 NED

12 283 GOEMAERE THIJS 2:03.93 Jun 84 AVMO

278 SHANKEY MARK* NA Jun 84 DCLA
800 meter Mannen Reeks:d
1 94 VAN ROMPAEY TOM 2:01.98 Jun 84 VAC

2 554 LOQUET THOMAS 2:02.87 Jun 83 ACLE

3 157 DE BIE KOEN 2:03.69 Jun 84 DUFF

4 1571 SMEETS DIRK 2:03.71 Sch 85 BREE

5 1673 ROMBOUTS TIM 2:04.87 Sch 85 ABES

6 2698 WILLE DIRK 2:05.01 Sen 71 DCLA

7 330 AERTS FRANKY 2:09.80 Kad 88 AVT
800 meter Mannen Reeks:e

1 1592 VANBINNEBEECK STEVEN 2:03.05 Sch 85 VAC

2 1754 ROESEMS RUTGER 2:03.46 Sch 85 DCLA

3 77 RUELL KIM 2:05.81 Kad 87 DCLA

4 1817 VAN DEN VREKEN TOM 2:08.40 Sch 85 LEBB

5 2379 HOTTIAUX CEDRIC 2:09.44 Sch 85 CABW

6 543 RAEYMAEKERS SANDER 2:09.80 Kad 88 AVOS

7 1674 VAN PUT FABIO 2:10.95 Sch 85 ABES

8 2098 CARKETT ABUSH* 2:11.49 Sch 86 DCLA

9 9391 SZIGETTI RON 2:12.11 Sen 01 NED


800 meter Mannen Reeks:f
1 766 BOECKX VINCENT 2:07.83 Kad 87 DCLA

2 5174 GRANDJEAN HUBERT 2:13.77 Vet 57 ROBA

3 4537 SMEETS JAN 2:15.30 Vet 53 BREE

4 174 LAMBEETS KEN 2:17.02 Kad 87 RCT

5 4507 DE ROUCK CARL 2:19.79 Vet 60 ACHL

6 518 DE BRECK BERT 2:21.84 Kad 87 VAC

7 605 BASEMANS MICHEL 2:22.44 Kad 87 DCLA

8 9390 BOSMANS ERWIN 2:22.48 Sen 01 NED

9 4807 BOBER JEAN-PIERRE 2:24.50 Vet 51 GRIM

10 498 DE LOOSE JEROEN 2:48.48 Kad 87 GRIM


3000 meter Mannen Reeks:2
1 1478 VAN RUMST WOUTER 8:30.30 Sen 81 AVLO

2 9385 VAN SON ROY 8:37.35 Sen 01 NED

3 1494 VAN WAEYENBERGE MARIO 8:38.50 Sch 85 DUFF

4 955 HUYBENS WOUTER 8:40.76 Sen 80 DCLA

5 6 DE SMEDT BART 8:41.56 Jun 84 SPBO

6 3375 LESZEYNSKI GREGORY 8:42.28 Sen 80 CABW

7 1772 PUT JONATHAN 8:42.82 Sen 81 DCLA

8 9392 COURAGE RALF 8:43.26 Sen 00 NED

9 1001 SEGERS DAVY 8:46.86 Sen 77 DCLA

10 1305 VANBESIEN DIDIER 8:48.45 Sen 81 AVMO

11 2779 HAVERBEKE KRISTOF 8:49.07 Sen 76 FLAC

12 9376 FRANKEN PATRICK 8:50.53 Sen 01 NED

13 1418 JANSSENS KOEN 8:50.98 Sen 82 DUFF

14 2627 HOEBRECHS DRIES 8:51.32 Sen 78 ACA

15 9374 VAN DE WAL MICHEL 8:52.91 Sen 01 NED

91 VAN MALDEREN KRISTOF NA Jun 83 VAC

1838 DE BRABANDERE WOUTER NA Sen 78 AVMO
3000 meter Mannen Reeks:3
1 225 LINTERMANS STIJN 8:54.55 Jun 84 LEBB

2 180 HAESAERT KRIS 8:58.42 Jun 84 DCLA

3 4360 RUELL MARC 9:01.83 Vet 58 DCLA

4 1626 PELICAEN JOACHIM 9:05.18 Sch 85 LEBB

5 5548 VERDEYEN JOHAN 9:06.67 Vet 61 DCLA

6 1604 NAUDTS KEN 9:14.53 Sch 85 ADD

7 4606 VAN EYNDE JOHAN 9:18.57 Vet 58 DCLA

8 2846 STRUYS HANS 9:21.27 Sen 72 RCT

9 38 VAN OOST RIK 9:25.85 Jun 83 TACT

10 2700 CRAENEN KOEN 9:51.46 Sen 78 ROBA



11 1563 VAN DEN HEUVEL SVEN 9:52.15 Sen 80 ROBA

2051 ROM GERT NA Sen 69 DCLA
: dcla oud -> wedstrijden
wedstrijden -> Provinciale kampioenschappen Benjamins-Pupillen-Miniemen Kessel – Lo 24 juni 2006 Organisatie: dc leuven Atletiek hoogspringen Pup Dames Uur=11: 20
wedstrijden -> Belgische kampioenschappen cadetten en scholieren
wedstrijden -> Provinciale aflossingskampioenschappen Vlaams Brabant Heverlee, 27 augustus 2003 Organisatie: dcla
wedstrijden -> Provinciale kampioenschappen vlaams-brabant
wedstrijden -> 4 kilometer plaats Naam gebJr club m/v tijd km/u
wedstrijden -> Kessel-Lo 14 augustus 2005 Organisatie : Daring Club Leuven Atletiek Nieuw Stadionrecord
wedstrijden -> Resultaten interprovinciale match scholieren dcla – Heverlee, 28 september 2002 Meeting nr 441 hamerslingeren 5,000kg Sch Heren Uur: 13: 34
wedstrijden -> Pollefeyt karen flac 90m Sen 79 2 629 van roie liesbet avzk 90m Sen 81 Beste prestaties van val-atlete tijdens een Flanders Cup !
wedstrijden -> Finale Beker Van Vlaanderen Pupillen & Miniemen Kessel-Lo, zaterdag 08 september 2007 Organisatie: Daring Club Leuven Atletiek jongens
wedstrijden -> Belgische Kampioenschappen Indoor Alle categorieën Gent, 20 februari 2005




De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2019
stuur bericht

    Hoofdpagina