Belgisch Kampioenschap Cadetten en Scholieren Gent, 12 februari 2006 Cadetten meisjes 60 meter



Dovnload 227.54 Kb.
Datum25.08.2016
Grootte227.54 Kb.
Belgisch Kampioenschap Cadetten en Scholieren

Gent, 12 februari 2006

Cadetten meisjes

60 meter

Heat:1


1 171 BERTELS KRISTEL LIER 7.94 91

2 150 FIERENS MICHELLE DUFF 8.10 92

3 1210 SUBBOTINA ALISSA OSGA 8.15 91

4 34 DE JANS MARLIEN DEIN 8.30 91

5 292 VERBOVEN BERBEL ACHL 8.35 91

6 686 LAING EMILY GENK 8.51 92

7 185 DE GEYTER CHARLOTTE ASVO 8.62 91

Heat:2


1 1411 REMACLE LAURE ANNE BBS 8.15 91

2 567 COZIJNS LINDSY ASVO 8.17 91

3 519 ALLAERT ELODIE ROBA 8.27 91

4 427 STROOBANT ANNELIES VS 8.28 91

5 1205 TRUSSART VERONIQUE CSDY 8.30 92

6 1451 BOUILLON PRISCILLA OSGA 8.36 91

7 382 VINCKEN SOFIE ATLA 8.41 91

8 803 VERMEULEN AMINA VAC 8.45 91

Heat:3

1 624 DE GEEST LIZE LEBB 8.04 91



2 1253 CARLOT SARAH RESC 8.26 91

3 1394 ANDRE ESTELLE ACLO 8.28 92

4 319 ROYES REBEKKA STAX 8.30 92

5 254 BORDUI NOëMI VOLH 8.33 92

6 1502 RIBONNET CAROLINE CABW 8.45 92

7 405 DE TAVERNIER LIEN DCLA 8.66 91

560 VERHELLEN JASMIEN AZW DNS 92

Heat:4


1 589 DE MOOR INGE KAAG 8.07 91

2 430 VAN DEN BERGHE MARJOLEIN VS 8.14 91

3 891 BRUYNEEL HELEN AZW 8.22 91

4 870 SALAETS ESTHER DCLA 8.37 92

5 35 D'HEER JOLIEN ZELE 8.40 91

6 1152 WUILLAUME SANDRINE RFCL 8.50 92

7 473 VANDERSCHRICK BRITT DAC 8.52 92

201 DAELEMANS SOFIE RAM DNS 91

Heat:5

1 429 VANNIEUWENHUYSE AN VS 8.01 91



2 38 VERCAUTEREN ANOUK ZELE 8.17 92

3 1390 PROCUREUR FANNY MOHA 8.27 91

4 417 DE SOUSA NATASJA AVT 8.41 92

5 611 RUTJENS SARAH OB 8.42 92

6 1246 MEYS JESSICA RESC 8.47 91

7 102 DE RYCK AURELIE LYRA 8.51 92

8 1295 HERMAND CASSANDRE CABW 8.71 92

Finale

1 171 BERTELS KRISTEL LIER 7.89 91

2 429 VANNIEUWENHUYSE AN VS 7.96 91

3 624 DE GEEST LIZE LEBB 7.96 91

4 589 DE MOOR INGE KAAG 7.97 91

5 1210 SUBBOTINA ALISSA OSGA 8.05 91

6 150 FIERENS MICHELLE DUFF 8.16 92

7 1411 REMACLE LAURE ANNE BBS 8.24 91

430 VAN DEN BERGHE MARJOLEIN VS DNS 91
200 meter

Heat:1


1 171 BERTELS KRISTEL LIER 25.42 91

2 891 BRUYNEEL HELEN AZW 27.02 91

3 1394 ANDRE ESTELLE ACLO 27.36 92

4 688 LAUWERS NATHALIE GENK 27.77 91

5 803 VERMEULEN AMINA VAC 28.27 91

Heat:2


1 383 VANHAEREN SASKIA ATLA 26.71 91

2 38 VERCAUTEREN ANOUK ZELE 26.75 92

3 476 VANGELDER BABS ACHL 27.04 91

4 1152 WUILLAUME SANDRINE RFCL 27.73 92

5 1195 DE WERGIFOSSE ALICE SMAC 27.83 91

Heat:3


1 150 FIERENS MICHELLE DUFF 26.07 92

2 417 DE SOUSA NATASJA AVT 26.89 92

3 254 BORDUI NOëMI VOLH 27.07 92

4 292 VERBOVEN BERBEL ACHL 27.54 91

5 463 VANFLETEREN RIET LEBB 27.99 91

6 491 CRAENEN MEREL ROBA 28.05 92

Heat:4

1 1411 REMACLE LAURE ANNE BBS 26.65 91



2 201 DAELEMANS SOFIE RAM 27.30 91

3 634 MESTDAGH ALEXIA HCO 27.68 91

4 811 NOELANTS LOTTE ACHL 27.98 92

5 1246 MEYS JESSICA RESC 28.55 91

6 821 LEFEBVRE ILSE AVT 28.61 91

Heat:5


1 34 DE JANS MARLIEN DEIN 26.86 91

2 1253 CARLOT SARAH RESC 26.98 91

3 1218 LETIZIA MANDY DS 27.51 91

4 560 VERHELLEN JASMIEN AZW 28.44 92

5 877 VANQUAETHOVEN DORIEN AVT 28.48 91

6 405 DE TAVERNIER LIEN DCLA 28.58 91



Finale

1 171 BERTELS KRISTEL LIER 25.22 91 BR !!

2 150 FIERENS MICHELLE DUFF 26.07 92

3 1411 REMACLE LAURE ANNE BBS 26.42 91

4 38 VERCAUTEREN ANOUK ZELE 26.73 92

5 383 VANHAEREN SASKIA ATLA 26.75 91

6 34 DE JANS MARLIEN DEIN 27.40 91
400 meter

Heat:1


1 466 VAN MULDERS FEMKE LAT 63.15 92

2 232 CLAES JENTE SWIN 63.84 92

3 220 MOMMEN TINE DCLA 65.00 91

4 1213 QUEVIT CATHY OSGA 65.19 92

5 469 VAN GORP GITTE ACHL 65.31 92

6 1463 IOANNIDIS PENELOPE CSF 66.70 91

Heat:2

1 893 ROGIERS JONI AZW 60.78 91



2 218 VAN EYNDE ELISE DCLA 62.82 92

3 69 VAN DER JEUGT LEEN ROBA 65.13 92

4 1340 AZZOLINI DEBORAH SER 65.48 91

5 1215 BERLEMONT MORGANE OSGA 65.51 92

6 757 BOVEN LAURA RCG 65.54 91

Heat:3


1 996 ROSSAERT ISAURA ACW 61.06 92

2 1267 LABEYE WENDY HF 61.58 91

3 1485 CHIBOUB HAIDA OSGA 63.13 91

4 426 SERPENTIER LARA VS 64.64 92

5 284 VAN EECKE CHARLOTTE ASVO 65.13 91

6 764 VERBOVEN CHARLOTTE ACHL 65.37 91

Heat:4

1 367 VERMYL DOUKJE AVT 57.79 91 1ste



2 654 SIX EVY AVR 58.84 91 2de

3 49 TORMANS SHANA VMOL 58.89 91 3de

4 1239 GILLES CORALIE CABW 61.88 91

5 1296 WEERTS ELODIE RFCL 63.43 91

6 483 BOGAERT JANA ABAV 66.99 91
800 meter

Heat:1


1 1180 TENAERTS MARIE ACCO 2:30.00 92

2 113 DE WACHTER HANNELORE VAC 2:31.22 92

3 471 SIMONS MELANIE ACHL 2:31.27 92

4 1245 STAQUET CINDY CABW 2:31.93 91

5 715 HAGHEDOOREN JASMINE AVR 2:32.22 91

6 226 LINDEMANS CHARLOTTE ROBA 2:33.22 91

7 1447 CODREA BEATRIXø RESC 2:39.59 92

8 1185 VANNESTE CECILE JSMC 2:43.74 91

Heat:2

1 362 BRYS SOFIE ACW 2:17.5 91 1ste



2 45 VANDENBERGHE YENTL OB 2:17.6 91 2de

3 972 DENIS TESSA DUFF 2:18.6 92 3de

4 64 LAUWERS SOFIE RAM 2:19.9 91

5 651 BOGAERT ALISON AVR 2:22.1 91

6 1212 POURCELET ALINE OSGA 2:23.9 91

7 1347 CARTON DELCOURT JULIE ACLE 2:28.0 91

8 653 MOYAERT LOUISE AVR 2:28.5 91
60m horden

Heat:1


1 429 VANNIEUWENHUYSE AN VS 9.09 91

2 303 ANDRIES NATHALIE ROBA 9.32 91

3 295 ADRIAENSEN EVA AVKA 9.54 91

4 828 VAN BOXSTAEL FLORENCE OEH 9.68 92

5 914 HIROUX CHARLOTTE RCT 10.07 92

6 1347 CARTON DELCOURT JULIE ACLE 10.25 91

7 793 DILS RENEE ABES 10.33 91

8 306 VAN DEN BOSSCHE SOFIE ZELE 10.64 92

Heat:2

1 589 DE MOOR INGE KAAG 9.15 91



2 1248 MOUZON EMMANUELLE RESC 9.32 91

3 427 STROOBANT ANNELIES VS 9.88 91

4 688 LAUWERS NATHALIE GENK 9.90 91

5 835 DE CONINCK ELINE AVKA 9.92 91

6 1183 OPSOMER JULIE JSMC 10.17 91

7 39 VERCAUTEREN ELISE ZELE 10.20 92

8 1379 UMUPFASONI ZULOYIHA RCB 10.54 92

Heat:3

1 104 VANLOMMEL LIESBETH LYRA 9.41 92



2 1239 GILLES CORALIE CABW 9.54 91

3 319 ROYES REBEKKA STAX 9.69 92

4 699 VOET ENYA VAC 9.90 92

5 625 VAN HOEY SOPHIE ACW 9.94 91

6 1278 GUSTIN FANNY FCHA 10.21 91

7 69 VAN DER JEUGT LEEN ROBA 10.36 92

8 233 EL AZIMANI HOURIA SWIN 10.39 92
Finale

1 429 VANNIEUWENHUYSE AN VS 8.98 91

2 589 DE MOOR INGE KAAG 9.06 91

3 303 ANDRIES NATHALIE ROBA 9.24 91

4 1248 MOUZON EMMANUELLE RESC 9.25 91

5 1239 GILLES CORALIE CABW 9.31 91

6 104 VANLOMMEL LIESBETH LYRA 9.52 92

7 295 ADRIAENSEN EVA AVKA 9.76 91

8 828 VAN BOXSTAEL FLORENCE OEH 9.77 92
hoogspringen

1 1278 GUSTIN FANNY FCHA 1.59 91

2 11 CAERS SHANA AVOS 1.59 92

3 957 VERCRUYSSE JESSE AVR 1.59 91

4 144 DE RIJCK JENTE ESAK 1.59 91

5 75 VAN DAMME LISSA ACBR 1.56 92

6 35 D'HEER JOLIEN ZELE 1.53 91

7 1267 LABEYE WENDY HF 1.53 91

8 121 VAN KERCKVOORDE VANESSA RIEM 1.53 92

9 626 VAN WAES KELLY ACW 1.50 91

10 212 VAN DEN BERGHE INEZ VITA 1.45 91

11 625 VAN HOEY SOPHIE ACW 1.40 91

1190 MONERRIS KARLYNE HERV NM 91

verspringen

1 1210 SUBBOTINA ALISSA OSGA 5.50 91

2 430 VAN DEN BERGHE MARJOLEIN VS 5.49 91

3 1300 MARREDDA ELENA DS 5.16 91

4 104 VANLOMMEL LIESBETH LYRA 5.08 92

5 519 ALLAERT ELODIE ROBA 4.91 91

6 1382 LAMBERT GERALDINE RCB 4.85 92

7 440 PHILIPPAERTS TESSA ACA 4.80 92

8 11 CAERS SHANA AVOS 4.75 92

9 510 JANSSENS JOLIEN AVZK 4.65 91

10 537 SMET ANOUCK AT84 4.55 92
hinkstapspringen

1 1382 LAMBERT GERALDINE RCB 10.98 92

2 957 VERCRUYSSE JESSE AVR 10.61 91

3 341 VANPOUCKE HANNE BEHO 10.31 91

4 857 BOLLENGIER SARAH LEBB 9.93 91

5 1299 COLIN LAETITIA DS 9.87 92

6 303 ANDRIES NATHALIE ROBA 9.83 91

7 220 MOMMEN TINE DCLA 9.72 91

8 1225 PIRSON FLORENCE SPA 9.69 91

9 1217 DAME MARINE DS 9.37 91

1381 PIETTE AMANDINE NM 91

polsstokspringen

1 561 WAEGEBAERT NATASJA AZW 2.90 91

2 57 DHONT STEFFI AVLO 2.85 92

3 963 VAN MOORLEGHEM CHARLOTTE AVLO 2.80 91

4 962 DEVOGELAERE SILKE DCLA 2.80 91

5 102 DE RYCK AURELIE LYRA 2.70 92

6 1196 DE WERGIFOSSE MARION SMAC 2.60 91

7 474 PLUYM JOKE DAC 2.40 92

8 1466 HANON MARIE SMAC 2.30 91
kogelstoten 3,000kg

1 652 DEMUYNCK JASMIJN AVR 13.12 91

2 307 VAN HAUWERMEIREN NELE ZELE 11.70 92

3 256 GEVERS TASJA VOLH 11.66 92

4 257 JONGENELEN MIEKE VOLH 11.58 92

5 579 VAN AELST FREYA ROBA 11.35 91

6 106 VERHOFSTADT ELISSA ROBA 11.31 91

7 724 AHMIDACH SANA AT84 10.92 92

8 1248 MOUZON EMMANUELLE RESC 10.35 91

9 272 VENKEN LAURA AVT 10.17 92

10 1348 DUHENT MAITE ACLE 9.48 92
Scholieren meisjes

60 meter

Heat:1


1 2768 GOFFARD CLARISSE LACE 8.12 89

2 2137 VERHEYDEN MARGOT MAC 8.17 90

3 1928 GHYS MURIEL ASVO 8.40 90

4 1954 VANDEN DAELE CHARLOTTE VAC 8.49 89

5 2722 KELLER FLORENCE HF 8.51 90

6 2650 LAROYE CAROLINE USTA 8.58 90

2193 THYS SISKA ACME DNS 89

Heat:2


1 2727 ZAGRE ANNE RCB 7.84 90

2 2149 BEKERS HANNE ACHL 8.21 89

3 1932 VAN DE WALLE LISA KAAG 8.32 90

4 2701 MIOT LAURENCE WS 8.38 90

5 2015 LANDRIEU AURELIE ASVO 8.41 90

6 2109 BOON JOLIEN OEH 8.48 89

7 2685 MAIRA STEPHANIE OSGA 8.53 89

Heat:3


1 2709 STOFFELS CORINNE LACE 7.94 90

2 2346 MEYLEMANS KAAT RCG 8.08 90



3 2504 VAN DIJCK JASMIEN AVKA 8.23 89

4 2686 SCIMECA LINA USBW 8.25 89

5 2367 VANLOOK KRISTIEN AVT 8.39 90

6 2578 MULLIER INES JSMC 8.46 90

7 2557 VANDERHEYDE DIANA WS 8.48 89

8 2209 NOTTE SARA ASVO 8.77 89

Heat:4

1 2282 DEMUYNCK LISSA HAC 7.97 89



2 2797 CINCINATIS LUCIE CABW 8.18 90

3 1972 HEYLEN EVELIEN HAMM 8.21 89

4 2558 MATTE ALICE WS 8.35 89

5 2031 VAN KERCKHOVE MARIE ZELE 8.48 89

6 2006 DE VRINDT JOLIEN AVT 8.55 90

7 2508 TILLAERT GWENDY RCG 8.64 89

8 1956 STRADIOT HELEEN DCLA 8.65 90

Heat:5


1 2515 MOONEN SANNE AVT 8.02 90

2 1813 BROECKX SOPHIE AVOS 8.05 90

3 2496 JANQUART NINA VITA 8.29 90

4 2766 PEREE MAUD RFCL 8.35 89

5 2622 SOYEUR NOEMIE WS 8.49 89

6 2280 DE COUVREUR MAAIKE VITA 8.50 90

7 2693 LECHIEN MARION RIWA 8.50 90

8 2816 NECHELPUT ALINE CSDY 8.55 89


Finale

1 2282 DEMUYNCK LISSA HAC 7.88 89

2 2727 ZAGRE ANNE RCB 7.88 90

3 2709 STOFFELS CORINNE LACE 7.97 90

4 2515 MOONEN SANNE AVT 7.99 90

5 1813 BROECKX SOPHIE AVOS 8.04 90

6 2346 MEYLEMANS KAAT RCG 8.08 90

7 2768 GOFFARD CLARISSE LACE 8.21 89

8 2137 VERHEYDEN MARGOT MAC 8.30 90
200 meter

Heat:1


1 1808 VAN BREMPT JOLIEN ACBR 26.04 89

2 2368 CUPPERS LIZE AVT 27.28 89

3 2149 BEKERS HANNE ACHL 27.42 89

4 2031 VAN KERCKHOVE MARIE ZELE 27.62 89

5 2439 CHRISTENS SARA RCT 28.11 89

Heat:2


1 1813 BROECKX SOPHIE AVOS 26.33 90

2 2686 SCIMECA LINA USBW 26.73 89

3 2496 JANQUART NINA VITA 26.93 90

4 2566 HENRY AUDREY DAMP 27.94 89

5 2738 ZEIMERS GERALDINE RFCL 28.29 90

Heat:3


1 1972 HEYLEN EVELIEN HAMM 26.32 89

2 2152 VERVOORT MARIEKE ACHL 26.95 90

3 2558 MATTE ALICE WS 27.13 89

4 2367 VANLOOK KRISTIEN AVT 27.40 90



5 2504 VAN DIJCK JASMIEN AVKA 28.09 89

6 2280 DE COUVREUR MAAIKE VITA 29.39 90

Heat:4

1 2829 DIOP LAURA CABW 26.15 89



2 2354 CALVAGNA KATIA OEH 26.38 90

3 2212 SCHOOFS HANNE AVT 26.59 90

4 2701 MIOT LAURENCE WS 27.95 90

5 2034 WOUTERS INE ABES 28.25 90

6 2578 MULLIER INES JSMC 28.57 90

Heat:5


1 2401 DELIEVER DANA AVT 26.29 90

2 1857 DE BAETS JULIE HALE 26.51 89

3 2109 BOON JOLIEN OEH 27.72 89

4 1954 VANDEN DAELE CHARLOTTE VAC 28.05 89

5 2816 NECHELPUT ALINE CSDY 28.21 89

6 2693 LECHIEN MARION RIWA 28.26 90



Finale

1 1808 VAN BREMPT JOLIEN ACBR 25.50 89

2 1813 BROECKX SOPHIE AVOS 26.01 90

3 2829 DIOP LAURA CABW 26.05 89

4 2401 DELIEVER DANA AVT 26.17 90

5 1972 HEYLEN EVELIEN HAMM 26.36 89

6 2354 CALVAGNA KATIA OEH 27.09 90


400 meter

Heat:1


1 2097 DEMUNTER DORIEN OEH 62.03 90

2 1955 VAN LITSENBORGH ANKE VAC 62.98 90

3 2077 VANDERLINDEN JADE RCT 63.24 90

4 1851 THONUS DAVINA ROBA 63.61 90

5 2561 RINCHON MORGANE CABW 63.80 89

Heat:2


1 2700 DE BONT NOEMIE CABW 60.69 89

2 1882 QUIRIN LAURA ROBA 61.35 90

3 2101 ROESEMS VRENI DCLA 61.39 89

4 1964 DIERICKX EVY OPW 62.28 90

5 1963 RINGOOT INGE OPW 63.48 90

6 2594 BEDNAREK PAULINE OSGA 63.63 90

Heat:3

1 2017 RAES JESSIE HAC 60.73 90



2 1973 VAN WAMBEKE MAGALI HAMM 60.98 90

3 1929 VANOMMESLAEGHE JOLIEN KAAG 61.15 89

4 2178 TACHELET CELINE ROBA 61.26 90

5 2390 WAUTERS RAYAH LOOI 61.53 89

6 2439 CHRISTENS SARA RCT 62.70 89

Heat:4


1 2002 WALLAERT ANNELYNN FLAC 58.45 90 1ste

2 1827 STEVENS JASMIEN VMOL 58.86 90 2de

3 2355 MOSSELMANS BRITT OEH 59.73 89 3de

4 2114 REYKERS ELKE AVT 60.24 89

5 2012 MEERT CYNTHIA LEBB 61.60 89

2552 CICCARELLI DEBORAH RCAS DNF 89


800 meter

1 2316 DE GRANDE LINDSEY OB 2:10.39 89

2 2136 SCHILS MARLIES MAC 2:16.89 90

3 1821 VAN GESTEL BO VMOL 2:17.19 90

4 2080 BELLEMANS HANNELORE LAT 2:17.50 90

5 2191 GOETHALS DELPHINE KAAG 2:21.37 90

6 2652 BERTOUX MARIE CABW 2:25.63 90

7 2625 BOUCHER AUDREY CABW 2:28.28 89

8 1924 DE MEUTTER LORE LIER 2:29.19 90

9 2296 VAN DE VOORDE KIM LEBB 2:29.56 89

10 2157 MAES ANNELIES DAC 2:32.23 90
60m horden 0,762m

Heat:1


1 2193 THYS SISKA ACME 8.43 89

2 2552 CICCARELLI DEBORAH RCAS 9.33 89

3 2354 CALVAGNA KATIA OEH 9.34 90

4 1916 DE BIE CHARLOTTE LIER 9.64 89

5 1814 SNEYDERS SANNE AVOS 9.78 89

6 2126 NYS INGE VS 9.95 90

7 2265 BEX LAURA AVT 10.22 90

Heat:2


1 2797 CINCINATIS LUCIE CABW 8.85 90

2 1933 DESMET VALERIE KAAG 9.15 89

3 2738 ZEIMERS GERALDINE RFCL 9.56 90

4 2722 KELLER FLORENCE HF 9.76 90

5 1978 BOGAERTS KIM SWIN 9.77 89

6 1802 VAN LAER GRIET ACHL 10.02 90

7 2148 ACKERMAN AURELIE DAC 10.29 89

Heat:3


1 2178 TACHELET CELINE ROBA 9.03 90

2 2768 GOFFARD CLARISSE LACE 9.35 89

3 2212 SCHOOFS HANNE AVT 9.39 90

4 2107 MASSAGE BIRGIT VMOL 9.53 90

5 2557 VANDERHEYDE DIANA WS 9.63 89

6 2030 PICAVET ILSE ZELE 10.24 90

7 2728 PERRAULT SYLVIE RCB 10.33 89

8 2430 PLATTEEUW JANA FLAC 11.86 90


Finale

1 2193 THYS SISKA ACME 8.31 89

2 2797 CINCINATIS LUCIE CABW 8.79 90

3 2178 TACHELET CELINE ROBA 8.85 90

4 1933 DESMET VALERIE KAAG 9.12 89

5 2212 SCHOOFS HANNE AVT 9.16 90

6 2768 GOFFARD CLARISSE LACE 9.16 89

7 2354 CALVAGNA KATIA OEH 9.31 90

8 2552 CICCARELLI DEBORAH RCAS 9.38 89
verspringen

1 2515 MOONEN SANNE AVT 5.50 90

2 2829 DIOP LAURA CABW 5.47 89

3 2727 ZAGRE ANNE RCB 5.39 90

4 2406 BOMANS LORE AVT 5.33 89

5 2602 LEONARD ELISABETH SPA 5.30 89

6 2346 MEYLEMANS KAAT RCG 5.23 90

7 2823 HOSTYN PRISCILLA CABW 5.13 90

8 2390 WAUTERS RAYAH LOOI 5.10 89

9 2094 PICALAUSA EVELIEN OEH 5.03 89

10 1814 SNEYDERS SANNE AVOS 4.81 89
polsstokspringen

1 1820 GHOOS KRISTEL ACBR 2.95 90

2 2223 WILLEMEN JOZEFIEN ACBR 2.90 89

3 1998 MARTENS LORE VOLH 2.80 90

4 1992 LEYS CAROLINE VOLH 2.80 90

5 2330 DEMEYERE LYNN AZW 2.70 90

6 2818 AVRIL CLAIRE SMAC 2.70 89

7 2180 DAEMEN LINDSEY VOLH 2.40 89

8 2731 LAXTON KATE RCB 2.30 90
hoogspringen

1 2072 DESMET HANNELORE AVT 1.70 89

2 2398 BEYENS ROBINN MACW 1.65 90

3 2708 REISCH TANIA LACE 1.63 90

4 1802 VAN LAER GRIET ACHL 1.56 90

5 2107 MASSAGE BIRGIT VMOL 1.53 90

6 2152 VERVOORT MARIEKE ACHL 1.53 90

7 1950 DE VOGELAER SARAH VITA 1.50 89

7 2734 DUSSARD MAURINE SER 1.50 90

7 2190 VERHEES SANNE AT84 1.50 90

10 2260 VERCRUYSSE SILKE AVR 1.50 90

2730 MAGNIER LAURE RCB NM 89


hinkstapspringen

1 1808 VAN BREMPT JOLIEN ACBR 11.84 89

2 2072 DESMET HANNELORE AVT 11.16 89

3 2126 NYS INGE VS 10.92 90

4 2730 MAGNIER LAURE RCB 10.79 89

5 2213 PEETERS JANA AVT 10.64 90

6 2264 WILLEKENS KAREN VMOL 10.49 89

7 2398 BEYENS ROBINN MACW 10.48 90

8 2094 PICALAUSA EVELIEN OEH 10.32 89

9 2823 HOSTYN PRISCILLA CABW 10.06 90

10 2315 VANHAELEMEESCH INE RCT 9.89 89
kogelstoten 4,000kg

1 2250 HELLEBUYCK ANOUSKA DEIN 11.43 89

2 2323 VAN DEN HENDE SARA AVLO 11.30 89

3 2023 STERCKX INNE ACHL 10.99 90

4 1865 VAN PUYVELDE HANNAH SPBO 10.92 89

5 1848 HICKETICK SARAH ROBA 10.87 89

6 1872 GOVAERTS SOFIE LOOI 10.57 90

7 1934 VERBIST ANNE SGOL 10.35 89

8 2360 EECKHOUT EVELIEN VS 10.11 90

9 1895 VANKEVELAER NELE KAPE 9.76 90

1899 GEUSSENS ARIANE ESAK NM 90
Cadetten jongens

60 meter

Heat:1


1 1209 COCRIAMONT SAMUEL CABW 7.40 91

2 478 DE RICK ARNE AVLO 7.63 91

3 1323 LOPEZ CASTELLANOS THOMAS MOHA 7.65 91

4 340 VANHAEREN STEF KAPE 7.80 92

5 1479 NIMAL JULIEN SMAC 7.87 91

6 213 VERSCHUEREN TIM SWIN 7.99 91

1250 DEBLECKER REMI WS DIS 91

Heat:2


1 493 BOSMAN JENS SPBO 7.57 91

2 277 AERTS JASPER ROBA 7.63 91

3 812 SCHELDEMAN YESTIN RCG 7.68 91

4 40 BOUVIJN BRAM DEIN 7.86 92

5 84 SEUTIN RODRIC LYRA 7.97 92

6 136 VAN LEEMPUT GINO DUFF 8.08 92

7 640 VAN WIJK BRENT KAPE 8.08 91

8 511 GODELAINE KRISTOF LOOI 8.15 91

Heat:3

1 335 DEVRINDT SANDER AVT 7.41 91



2 1491 WINDERICKX INGMAR RESC 7.66 91

3 326 STERCKENDRIES KENNETH RCT 7.95 91

4 403 VAN BAELEN SAM VMOL 7.97 91

5 363 CARLE LUDWIG FLAC 8.03 91

6 1496 CULOT YANNICK SER 8.06 92

7 1379 JOWAY JEAN PATRICK HERV 8.17 91

8 836 TIREZ SANDER ROBA 8.18 92
Heat:4

1 1108 MATINE EL DIN MOHAMED TAW CSDY 7.44 91

2 30 DE GREEF LAURENS RCG 7.67 91

3 473 GEUENS WIM LYRA 7.87 91

4 307 HOET JORG FLAC 8.00 92

5 1158 FRENAY ANTHONY RESC 8.06 91

6 1083 BARBIER MATTHIEU JSMC 8.08 92

7 736 WIJGAERDEN TOM DCLA 8.11 91

8 23 VERELST KEVIN LOOI 8.29 92

Heat:5


1 1483 LEDENT KEVIN RFCL 7.57 91

2 248 MEESTERS THOMAS BVAC 7.93 92

3 509 DE MUINCK PIETERJAN ACME 7.93 92

4 220 VAN WESEMAEL FABIAN VS 8.03 91

5 32 VAN DAELE WOUTER AVMO 8.04 92

6 279 NEUJENS ROBIN LOOI 8.15 91

7 308 VANNIEUWENHUYSE DIEDERIK FLAC 8.48 92

533 DE RYCKE PIETER VOLH DNS 91



Finale

1 1209 COCRIAMONT SAMUEL CABW 7.28 91

2 335 DEVRINDT SANDER AVT 7.28 91

3 1108 MATINE EL DIN MOHAMED TAW CSDY 7.41 91

4 1483 LEDENT KEVIN RFCL 7.48 91

5 493 BOSMAN JENS SPBO 7.49 91

6 277 AERTS JASPER ROBA 7.67 91

7 1323 LOPEZ CASTELLANOS THOMAS MOHA 7.67 91

8 478 DE RICK ARNE AVLO 7.78 91
200 meter

Heat:1


1 1209 COCRIAMONT SAMUEL CABW 23.66 91

2 375 NDIRIBE MARVIN OB 24.95 92

3 326 STERCKENDRIES KENNETH RCT 25.77 91

4 1185 MIROLO LORIS HF 26.13 91

5 640 VAN WIJK BRENT KAPE 26.36 91

6 836 TIREZ SANDER ROBA 26.63 92

Heat:2

1 335 DEVRINDT SANDER AVT 23.75 91



2 478 DE RICK ARNE AVLO 24.96 91

3 320 DE BOES TOM VOLH 25.65 91

4 736 WIJGAERDEN TOM DCLA 26.25 91

5 52 VERCAUTEREN SIMON ZELE 26.34 92

6 348 BERTELS THOMAS ABES 27.37 92

Heat:3


1 1108 MATINE EL DIN MOHAMED TAW CSDY 23.84 91

2 277 AERTS JASPER ROBA 24.31 91

3 40 BOUVIJN BRAM DEIN 24.98 92

4 1283 HENNEQUIN ALDERIC USTA 26.67 91

5 1299 LINS SEBASTIEN RESC 27.23 92

163 GOBYN GILLES KAAG DNF 92

Heat:4

1 1064 CHAPELLE SIMON CABW 24.81 91



2 509 DE MUINCK PIETERJAN ACME 25.73 92

3 452 VAN CANNEYT TIJS AVMO 25.85 92

4 1206 CLEMENT ARNAUD USTA 26.30 92

5 279 NEUJENS ROBIN LOOI 27.10 91

533 DE RYCKE PIETER VOLH DNS 91
Heat:5

1 1483 LEDENT KEVIN RFCL 24.90 91

2 307 HOET JORG FLAC 25.41 92

3 136 VAN LEEMPUT GINO DUFF 25.83 92

4 1250 DEBLECKER REMI WS 26.58 91

5 308 VANNIEUWENHUYSE DIEDERIK FLAC 27.68 92

580 VANDERVEKEN DARIO ROBA DNF 92
Finale

1 1209 COCRIAMONT SAMUEL CABW 23.54 91

2 1108 MATINE EL DIN MOHAMED TAW CSDY 23.85 91

3 277 AERTS JASPER ROBA 24.35 91

4 1064 CHAPELLE SIMON CABW 24.96 91

5 1483 LEDENT KEVIN RFCL 25.05 91

6 335 DEVRINDT SANDER AVT 39.10 91
400 meter

Heat:1


1 387 DEPRAETERE SIEBREN RAM 57.88 91

2 695 VAN DEUREN CEDRIC DUFF 58.04 91

3 598 VAN DER WEKEN KOEN SWIN 59.18 92

4 29 KETELAERE JORIS RCG 59.62 91

5 608 ALLY JOACHIM AVR 60.55 92

Heat:2


1 618 LEMMENS FREDERIK AVT 50.39 91 1ste BR !!

2 633 TACK THIBAUD VITA 55.11 91 2de

3 531 VERBRUGGHE JONAS ACA 56.16 91 3de

4 302 HENDRIX MARTIJN AVT 57.65 91

5 1418 LAHAYE PIERRE SPA 58.30 92

6 198 VANATTENHOVEN MATTHIAS DCLA 58.94 92


800 meter

Heat:1


1 1117 KWIZERA ALOYS OSGA 2:11.89 92

2 1271 HADDOUCH FADIL RCAS 2:12.31 92

3 543 DE CAUWER SANDER LAT 2:13.02 91

4 257 DEVENYNS IWEIN BEHO 2:13.58 91

5 1361 RAMPAER ROBIN WS 2:14.34 92

6 1204 DELLOYE JUSTIN USTA 2:14.87 91

7 470 ALBRECHT NICOLAS ABAV 2:17.46 91

8 1214 VAN DEN BROECK JEROME CSF 2:21.46 92

Heat:2

1 461 PLUYM BERT DAC 2:09.40 91 1ste



2 1155 COPPENS CEDRIC CABW 2:09.79 91 2de

3 267 MERCIER WARD HCO 2:10.10 91 3de

4 471 STROO MATTIJS ABAV 2:10.79 91

5 14 VERHOEVEN DRIES DUFF 2:12.06 91

6 1053 DUCULOT ANTOINE RFCL 2:13.54 91

7 1249 VERLEYE THOMAS WS 2:14.89 91

8 248 MEESTERS THOMAS BVAC 2:17.31 92

60m horden 0,914m

Heat:1


1 343 PEETERS DRIES DAC 8.48 91

2 81 VANDERKRUYS TOON ACBR 9.31 91

3 1434 KAPATA LEOPOLD RCB 9.37 92

4 56 VAN DER SLYCKEN JONAS ZELE 9.57 91

5 163 GOBYN GILLES KAAG 10.09 92

6 1085 DE HOUCQ SAMUEL JSMC 11.02 91

Heat:2

1 84 SEUTIN RODRIC LYRA 9.01 92



2 418 HANJOUL DENIS DCLA 9.25 91

3 1152 GETS FLORENT USTA 9.33 91

4 53 DE LEENHEER MATTHIAS ZELE 9.46 91

5 1319 GOZO HILL SANCHEL WS 10.15 91

6 108 ULENS THIJS VAC 11.05 92

Heat:3


1 1462 MARBEHANT ROBIN RFCL 9.08 91

2 340 VANHAEREN STEF KAPE 9.15 92

3 467 VAN HECKE CHRISTOPHE DAC 9.28 91

4 452 VAN CANNEYT TIJS AVMO 10.01 92

5 1083 BARBIER MATTHIEU JSMC 10.21 92

392 VERCRUYSSE ALEC OEH DNF 92



Finale

1 343 PEETERS DRIES DAC 8.30 91 BR !!!

2 84 SEUTIN RODRIC LYRA 8.79 92

3 340 VANHAEREN STEF KAPE 8.94 92

4 1462 MARBEHANT ROBIN RFCL 9.00 91

5 418 HANJOUL DENIS DCLA 9.20 91

6 467 VAN HECKE CHRISTOPHE DAC 9.30 91

7 81 VANDERKRUYS TOON ACBR 9.66 91

1152 GETS FLORENT USTA DIS 91
hoogspringen

1 1470 NAMUROIS BERTRAND RFCL 1.74 91

2 418 HANJOUL DENIS DCLA 1.72 91

3 1303 LEDUC SIMON CSDY 1.70 91

4 120 DE GROOTE DAVID RIEM 1.68 91

5 284 CRAUWELS THOMAS AVKA 1.66 91

6 1099 LERUTH GUY HERV 1.64 91

7 392 VERCRUYSSE ALEC OEH 1.64 92

8 341 GOEMAN WIM KAPE 1.61 91

9 1318 VERDEYEN VICTOR WS 1.58 91

10 209 SOMMER PIETER SWIN 1.55 92


hinkstapspringen

1 1457 LORIS LIONEL CSF 12.50 91

2 53 DE LEENHEER MATTHIAS ZELE 11.50 91

3 1434 KAPATA LEOPOLD RCB 11.23 92

4 709 LAMBAERTS DEAN AVZK 11.23 91

5 1099 LERUTH GUY HERV 10.89 91

6 1311 KANAREK BRICE RCB 10.77 91

7 564 VAN DE STEENE ROBBY RCG 10.42 91

8 680 VAN NIEUWENHUYZE JONATHAN HAC 10.36 91

9 1232 CALUWE ARNAUD RESC 10.26 91

10 405 STEENHOUWER GIL OEH 10.21 91

verspringen

1 618 LEMMENS FREDERIK AVT 6.67 91 BR !!

2 1491 WINDERICKX INGMAR RESC 5.92 91

3 461 PLUYM BERT DAC 5.81 91

4 531 VERBRUGGHE JONAS ACA 5.73 91

5 1330 SORRIAUX BRYAN DS 5.69 92

6 1487 PLUMAT ROMAIN OSGA 5.69 91

7 1123 GALANTE MATHIAS DS 5.67 91

8 1457 LORIS LIONEL CSF 5.48 91

9 1462 MARBEHANT ROBIN RFCL 5.46 91

10 467 VAN HECKE CHRISTOPHE DAC 5.18 91
polsstokspringen Cad Men Time:15:24

1 343 PEETERS DRIES DAC 3.60 91

2 20 GHOOS THOMAS ACBR 3.50 91

3 1301 GENET DENIS RFCL 3.40 91

4 708 MEYLEMANS BART RCG 3.40 91

5 711 DE SAEGER THOMAS BVAC 2.90 92

6 52 VERCAUTEREN SIMON ZELE 2.70 92

22 RAYMAEKERS KOEN LOOI NM 91

607 VERNIEUWE BRIAN FLAC NM 92
kogel

1 407 BRAS SEM OEH 14.95 91

2 1152 GETS FLORENT USTA 14.19 91

3 411 DENISSEN JELLE AVT 14.05 91

4 71 VAN CAMPENHOUT JANNICK AT84 13.21 91

5 607 VERNIEUWE BRIAN FLAC 12.90 92

6 222 MEEUS HANS LYRA 12.16 92

7 357 GOEDERTIER WOUTER STAX 11.93 91

8 235 VAN EETVELDE KEVIN AVLO 11.91 91

9 1319 GOZO HILL SANCHEL WS 11.67 91

10 70 DECRAMER ANDREAS RAM 10.66 92

Scholieren jongens

60 meter

Heat:1


1 2040 HAECK JORIS STAX 7.21 89

2 1877 MAVUATA TOON KAAG 7.42 89

3 2374 BOIE REINOUT OB 7.56 90

4 2924 JOBE AURELIEN CABW 7.58 90

5 2817 KANAREK SIMON RCB 7.70 89

6 2959 LETTANY SAMIR CSF 7.71 90

7 1814 D'OOSTERLINCK LANDER DEIN 7.71 90

Heat:2


1 1883 NEEFS SAM VAC 7.21 89

2 2965 DEMAN OLIVIER JSMC 7.52 90

3 2686 DELAVALLEE PHILIPPE USTA 7.56 90

4 2870 LENGLET KEVIN RESC 7.58 89

5 2655 DISCART YOANN OSGA 7.64 90

6 2472 ELLEGIERS MATHIAS KAAG 7.83 89

7 2861 WATTIER GUILLAUME CSDY 7.85 89

8 2612 LEYNAERT JEROME CABW 7.88 90

Heat:3

1 2029 SPINNAEL DRIES DAC 7.45 89



2 2287 PEETERS CARLO GENK 7.51 89

3 2164 DEBLOCK KORNEEL AZW 7.59 90

4 2201 VAN STEENBERGEN LOTAR VS 7.66 90

5 2317 GELDOF MICHAEL AVT 7.66 90

6 2615 MAUROY QUENTIN CABW 7.81 89

7 2629 DECOTTIGNIES THOMAS JSMC 7.86 90

Heat:4

1 2692 GOFFAUX SIMON CABW 7.21 89



2 1978 SMOLDERS PIETER AVT 7.33 89

3 2764 PLATTEBORZE WAYNE USBW 7.61 89

4 2873 MAIRESSE OLIVIER RIWA 7.65 89

5 2110 DECLOEDT BENJAMIN HAC 7.68 90

6 2633 LIENESON MAXIME JSMC 7.75 89

7 2003 VAN DEN EECKHOUT EVERT VOLH 7.76 90

8 1940 VERBRUGGEN WOUTER VMOL 7.85 89

Heat:5


1 2067 VAN ROSSEM JOAQUIM OEH 7.34 90

2 2679 HEYMANS SAMUEL CABW 7.34 89

3 2253 DE VLEESCHOUWER NIELS ZA 7.45 89

4 2601 LETEMS FREDERICK RFCL 7.55 90

5 2165 VAN HOUTTE MAARTEN AZW 7.60 89

6 2226 VANSEVEREN SIMON AVR 7.80 90

7 2741 HOUTTEMAN ETIENNE RIWA 7.80 89

8 2316 SIRINGO VINCENT ASVO 8.04 89


Finale

1 1883 NEEFS SAM VAC 7.09 89

2 2040 HAECK JORIS STAX 7.16 89

3 2692 GOFFAUX SIMON CABW 7.22 89

4 2067 VAN ROSSEM JOAQUIM OEH 7.30 90

5 1978 SMOLDERS PIETER AVT 7.32 89

6 1877 MAVUATA TOON KAAG 7.41 89

7 2679 HEYMANS SAMUEL CABW 7.44 89

8 2029 SPINNAEL DRIES DAC 7.53 89

200 meter

Heat:1


1 1887 VAN BELLE WIM ACP 22.28 89

2 2067 VAN ROSSEM JOAQUIM OEH 23.63 90

3 2965 DEMAN OLIVIER JSMC 24.13 90

4 2924 JOBE AURELIEN CABW 24.55 90

5 1939 VAN DEN OORD NOLAN DEIN 24.83 90

Heat:2


1 2040 HAECK JORIS STAX 22.41 89

2 2253 DE VLEESCHOUWER NIELS ZA 23.51 89

3 2287 PEETERS CARLO GENK 24.13 89

4 2633 LIENESON MAXIME JSMC 24.36 89

5 2861 WATTIER GUILLAUME CSDY 25.23 89

Heat:3


1 2274 LAUWERS PIETER-WILLEM AVMO 23.51 89

2 2374 BOIE REINOUT OB 24.38 90

3 2165 VAN HOUTTE MAARTEN AZW 24.43 89

4 1940 VERBRUGGEN WOUTER VMOL 24.51 89

5 2612 LEYNAERT JEROME CABW 24.71 90

1964 VAN DEN BERGHE KENNETH AVKA DNS 90

Heat:4


1 2679 HEYMANS SAMUEL CABW 23.41 89

2 2655 DISCART YOANN OSGA 23.83 90

3 2602 WUILLAUME LAURENT RFCL 23.93 89

4 2897 DOGAN MERVAN RESC 24.71 90

5 2194 DE MOITIE WANNES SGOL 25.17 89

6 2472 ELLEGIERS MATHIAS KAAG 25.27 89

Heat:5

1 2639 COPPE JEREMY ROCA 23.46 89



2 1991 PICCAVET RENS FLAC 23.48 90

3 2693 LEFEBVRE AUDRIC CABW 24.43 90

4 2873 MAIRESSE OLIVIER RIWA 24.95 89

5 2201 VAN STEENBERGEN LOTAR VS 25.18 90

6 2003 VAN DEN EECKHOUT EVERT VOLH 25.46 90

Finale

1 1887 VAN BELLE WIM ACP 22.19 89

2 2040 HAECK JORIS STAX 22.23 89

3 2679 HEYMANS SAMUEL CABW 23.46 89

4 1991 PICCAVET RENS FLAC 23.68 90

5 2639 COPPE JEREMY ROCA 23.85 89

6 2274 LAUWERS PIETER-WILLEM AVMO 24.27 89
400 meter

Heat:1


1 1833 DE BAETS JASPER ACME 53.90 89

2 2228 PARREIN JOERI AVR 54.66 89

3 1789 VAN LANDSCHOOT JONAS OB 54.85 90

4 2028 STRIJBOS KEVIN KAPE 54.86 89

5 2302 DEVOLDER TYRONE KKS 55.36 89

2122 CRAENEN MICHIEL ROBA DNF 89

Heat:2

1 1935 GYBELS NIELS AVZK 52.61 90



2 2664 SEVRIN FRANCOIS SPA 53.51 90

3 1959 AERTS LUCAS ROBA 54.21 89

4 2732 DELLOYE RAPHAEL USTA 54.70 89

5 1994 VAN HEESVELDE JEROEN KAAG 55.04 90

2639 COPPE JEREMY ROCA DNF 89

Heat:3


1 2049 TOMMELEIN MATTHIAS OB 52.06 89

2 2083 DE DECKER BJORN WIBO 52.12 89

3 2150 CAEKEBEKE KEVIN KAAG 53.09 89

4 2200 MAEKELBERG JASPER RCG 53.25 89

5 2145 BOUCKAERT JENTE ABES 54.17 90

6 1762 SLEEGERS BART DUFF 56.39 90

Heat:4

1 1909 PANNEEL JENS KKS 48.50 89 1ste



2 1956 VAN PETEGHEM THIJS ZA 50.91 89 2de

3 1863 DE BIE BEN LIER 51.56 90 3de

4 2727 AZZOLINI JEREMY SER 52.18 89

5 2043 DEBERSAQUES STEVEN STAX 52.21 89

6 2354 LELIE JASPER STAX 52.79 89
800 meter

Heat:1


1 2879 FADLI MOHAMED CSF 2:01.82 89

2 1896 STUBBE MATTHIAS OB 2:02.08 90

3 2774 MERVEILLE ARNAUD ACLE 2:03.40 90

4 2857 DELPLAN COLIN DS 2:03.84 89

5 1786 SCHOCKAERT LAURENS ZELE 2:04.41 90

6 2387 DEWULF MATHIEU ASVO 2:04.96 89

7 2638 VINCENT OLIVIER UAC 2:06.58 89

8 1977 MAX JOERI AVT 2:07.35 90

9 2227 ALLY LAURENS AVR 2:07.49 89

Heat:2


1 2880 AZAOUM NAJIBø CSF 1:57.55 89 1ste

2 2106 BURSENS SAM LAT 1:59.20 89 2de

3 1760 WYNS NILS DUFF 1:59.96 90 3de

4 1776 VANLUCHENE GLEN AVMO 2:00.31 89

5 2269 LIEGEOIS NIELS ACBR 2:02.29 89

6 1781 BOURTSEV ANTON* ABAV 2:04.69 89

7 2107 VAN DEN BROECK JAN LAT 2:08.95 89

1876 BLOCKEEL FREDERIC KAAG DNF 89

2930 NAKAT ABDELALIø CSF DNF 89

60m horden 0,914m

Heat:1


1 2659 RUFFACQ QUENTIN DS 8.14 89

2 1991 PICCAVET RENS FLAC 8.35 90

3 2049 TOMMELEIN MATTHIAS OB 8.63 89

4 2602 WUILLAUME LAURENT RFCL 8.70 89

5 2615 MAUROY QUENTIN CABW 8.91 89

6 1993 STRUBBE JON FLAC 9.11 89

7 1815 PLOVIE KRISTOF HALE 9.76 90

Heat:2


1 2210 VAN WAES KEVIN ACW 8.30 89

2 2686 DELAVALLEE PHILIPPE USTA 8.48 90

3 2043 DEBERSAQUES STEVEN STAX 8.55 89

4 2205 STEVENS BRECHT SACN 8.70 89

5 2098 JACOBS JOCHEN ACHL 8.87 89

6 2122 CRAENEN MICHIEL ROBA 9.49 89

7 2151 SEVENS GEERARD ACME 10.78 90

Heat:3


1 2692 GOFFAUX SIMON CABW 8.32 89

2 2279 VERPOORT BENJAMIN OB 8.55 89

3 2108 VANDECAPELLE MATTIJS DAC 8.56 89

4 1937 DIERCKX JOACHIM ROBA 8.91 90

5 2359 NULENS THOMAS AVT 9.05 90

6 2623 MULLENDER JULIEN LACE 9.24 90

7 1808 SEGERS JASPER SPBO 10.59 90

Finale

1 2692 GOFFAUX SIMON CABW 8.09 89

2 2210 VAN WAES KEVIN ACW 8.23 89

3 1991 PICCAVET RENS FLAC 8.44 90

4 2108 VANDECAPELLE MATTIJS DAC 8.48 89

5 2686 DELAVALLEE PHILIPPE USTA 8.52 90

6 2279 VERPOORT BENJAMIN OB 8.68 89

2659 RUFFACQ QUENTIN DS DNS 89

2043 DEBERSAQUES STEVEN STAX DNF 89
verspringen

1 2210 VAN WAES KEVIN ACW 7.01 89

2 1997 VAN REMOORTERE JENS VOLH 6.78 89

3 2657 STEMPNICK NICOLAS DS 6.51 89

4 2056 DE MAITRE SAM RCG 6.01 90

5 2081 NAULAERTS JOACHIM ACBR 5.90 89

6 2167 NOLF CEDRIC AZW 5.90 89

7 2875 COLLIN GAEL RFCL 5.78 89

8 1864 DE BIE DAVID LIER 5.58 90

9 2962 MASSAAD JEAN RESC 5.37 89

2027 VANHAEREN BRAM KAPE NM 90

hinkstapspringen

1 2814 DEBAILLEUL CORENTIN RCB 14.17 89

2 2083 DE DECKER BJORN WIBO 13.72 89

3 2688 D HEYGERE JEROME USTA 12.99 90

4 2205 STEVENS BRECHT SACN 12.84 89

5 2017 VAN SCHAEYBROECK TOM MACW 12.84 89

6 2110 DECLOEDT BENJAMIN HAC 12.48 90

7 2875 COLLIN GAEL RFCL 12.37 89

8 1965 BOECKX STEF ACHL 11.87 89

9 2033 VALGAEREN WERTHER ABES 11.64 90

10 2816 MOLDERS SEBASTIEN RCB 11.32 90
hoogspringen

1 1979 VRIJSEN VINCENT AVT 1.96 89

2 2115 VAN DER PLAETSEN THOMAS DEIN 1.96 90

3 2390 ADANG BJOKE DCLA 1.86 89



4 2300 VERDUYN SANDER AVKA 1.84 89

5 1961 RUTTEN STEVEN LOOI 1.81 89

6 1916 PEETERS ARNE LYRA 1.78 90

7 2456 DE MOOR GERRIT DCLA 1.75 89

2720 VERSTRAELEN THOMAS HF NM 89

2388 VAN BOGAERT JONAS ACW NM 89

1978 SMOLDERS PIETER AVT NM 89
polsstokspringen

1 2940 VANHEES LAURENT ACO 4.65 89

2 1997 VAN REMOORTERE JENS VOLH 4.20 89

3 2199 DE CONINCK JASPER RCG 3.90 89

4 1783 VAN NUFFEL STEFAAN ACBR 3.80 90

5 1950 CLOET AARON HCO 3.60 90

6 2803 ZEEVAERT JEAN BAPTISTE HF 3.60 90

7 2423 DESTRIJCKER LUCAS DAC 3.40 89

2167 NOLF CEDRIC AZW NM 89

1772 PICARD NIELS RCG NM 90

2108 VANDECAPELLE MATTIJS DAC NM 89
kogelstoten 5,000kg

1 2657 STEMPNICK NICOLAS DS 16.50 89

2 2365 CORDEEL JOACHIM AVLO 15.64 89

3 2445 VERCRUYSSE JARNO FLAC 14.99 89

4 2774 MERVEILLE ARNAUD ACLE 14.96 90

5 2274 LAUWERS PIETER-WILLEM AVMO 14.66 89

6 2355 VAN DE VONDEL KLAAS SPBO 14.43 89

7 2761 GUEMMAR YOUNESSø DACM 14.20 89

8 2077 VANNIEUWENHUYSE STIJN VS 14.11 89

9 1995 GEVERS BJORN VOLH 13.53 89

10 2142 WAGEMANS JARNO HAMM 13.07 89



meeting nr I24 - org.VAL - pagina







De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2019
stuur bericht

    Hoofdpagina