Vercruysse Jesse avr 3404 91 1bk 1kvv 2 367 Vermyl Doukje avt 3355 91 2bk 2kvv



Dovnload 140.6 Kb.
Datum03.10.2016
Grootte140.6 Kb.
Belgisch en Vlaams Kampioenschap Meerkampen indoor

Nederlands Kampioenschap Meerkampen

Interland Masters Nederland - België meerkampen

Gent, 4 en 5 februari 2006

Resultaten zaterdag
Cadetten vrouwen vijfkamp

Eindstand

1 957 Vercruysse Jesse AVR 3404 91 1BK 1KVV

2 367 Vermyl Doukje AVT 3355 91 2BK 2KVV

3 1248 Mouzon Emmanuelle RESC 3168 91 3BK 1LBFA

4 454 Vanthillo Britt ESAK 3155 91 3KVV

5 429 Vannieuwenhuyse An VS 3105 91

6 1210 Subbotina Alissa OSGA 2976 91 2LBFA

7 1267 Labeye Wendy HF 2957 91 3LBFA

8 38 Vercauteren Anouk ZELE 2939 92

9 741 Braems Lottie AZW 2866 91

10 341 Vanpoucke Hanne BEHO 2830 91

11 104 Vanlommel Liesbeth LYRA 2790 92

12 1347 Carton Delcourt Julie ACLE 2580 91

13 835 De Coninck Eline AVKA 2505 91

14 1183 Opsomer Julie JSMC 2375 91
60m horden 0,762m

Heat:1


1 38 Vercauteren Anouk ZELE 9.68 92 773 P

2 1210 Subbotina Alissa OSGA 9.89 91 733 P

3 741 Braems Lottie AZW 9.92 91 727 P

4 341 Vanpoucke Hanne BEHO 10.12 91 690 P

5 1183 Opsomer Julie JSMC 10.32 91 653 P

6 1347 Carton Delcourt Julie ACLE 10.46 91 629 P

7 454 Vanthillo Britt ESAK 10.64 91 597 P

Heat:2


1 429 Vannieuwenhuyse An VS 9.15 91 879 P

2 104 Vanlommel Liesbeth LYRA 9.42 92 824 P

3 1248 Mouzon Emmanuelle RESC 9.46 91 816 P

4 367 Vermyl Doukje AVT 9.52 91 804 P

5 1267 Labeye Wendy HF 9.58 91 792 P

6 957 Vercruysse Jesse AVR 9.64 91 781 P

7 835 De Coninck Eline AVKA 10.08 91 697 P
hoogspringen

1 454 Vanthillo Britt ESAK 1.62 91 759 P

2 957 Vercruysse Jesse AVR 1.59 91 724 P

3 367 Vermyl Doukje AVT 1.56 91 689 P

4 1183 Opsomer Julie JSMC 1.47 91 588 P

5 835 De Coninck Eline AVKA 1.47 91 588 P

6 38 Vercauteren Anouk ZELE 1.47 92 588 P

7 341 Vanpoucke Hanne BEHO 1.44 91 555 P

8 1267 Labeye Wendy HF 1.44 91 555 P

9 1210 Subbotina Alissa OSGA 1.44 91 555 P

10 1248 Mouzon Emmanuelle RESC 1.41 91 523 P

11 429 Vannieuwenhuyse An VS 1.41 91 523 P

12 741 Braems Lottie AZW 1.38 91 491 P

13 104 Vanlommel Liesbeth LYRA 1.38 92 491 P

13 1347 Carton Delcourt Julie ACLE 1.38 91 491 P

kogelstoten

1 957 Vercruysse Jesse AVR 11.76 91 645 P

2 1248 Mouzon Emmanuelle RESC 10.36 91 553 P

3 341 Vanpoucke Hanne BEHO 9.51 91 497 P

4 1210 Subbotina Alissa OSGA 9.32 91 485 P

5 429 Vannieuwenhuyse An VS 9.11 91 471 P

6 104 Vanlommel Liesbeth LYRA 9.05 92 467 P

7 367 Vermyl Doukje AVT 9.03 91 466 P

8 454 Vanthillo Britt ESAK 8.97 91 462 P

9 741 Braems Lottie AZW 8.63 91 440 P

10 1183 Opsomer Julie JSMC 8.38 91 424 P

11 1267 Labeye Wendy HF 8.25 91 416 P

12 38 Vercauteren Anouk ZELE 7.99 92 399 P

13 1347 Carton Delcourt Julie ACLE 7.34 91 357 P

14 835 De Coninck Eline AVKA 7.26 91 352 P
verspringen

1 367 Vermyl Doukje AVT 5.38 91 665 P

2 429 Vannieuwenhuyse An VS 5.33 91 651 P

3 1210 Subbotina Alissa OSGA 5.33 91 651 P

4 1267 Labeye Wendy HF 5.16 91 603 P

5 741 Braems Lottie AZW 5.03 91 567 P

6 957 Vercruysse Jesse AVR 4.98 91 554 P

7 1248 Mouzon Emmanuelle RESC 4.95 91 546 P

8 454 Vanthillo Britt ESAK 4.90 91 532 P

9 104 Vanlommel Liesbeth LYRA 4.85 92 519 P

10 341 Vanpoucke Hanne BEHO 4.71 91 482 P

11 38 Vercauteren Anouk ZELE 4.58 92 448 P

12 1347 Carton Delcourt Julie ACLE 4.46 91 418 P

13 835 De Coninck Eline AVKA 4.35 91 391 P

14 1183 Opsomer Julie JSMC 4.03 91 315 P
800m

Heat:1


1 38 Vercauteren Anouk ZELE 2:26.96 92 731 P

2 1347 Carton Delcourt Julie ACLE 2:30.67 91 685 P

3 741 Braems Lottie AZW 2:34.18 91 641 P

4 341 Vanpoucke Hanne BEHO 2:37.18 91 606 P

5 104 Vanlommel Liesbeth LYRA 2:47.60 92 489 P

6 835 De Coninck Eline AVKA 2:48.74 91 477 P

7 1183 Opsomer Julie JSMC 2:56.89 91 395 P

Heat:2


1 454 Vanthillo Britt ESAK 2:21.35 91 805 P

2 367 Vermyl Doukje AVT 2:26.98 91 731 P

3 1248 Mouzon Emmanuelle RESC 2:27.10 91 730 P

4 957 Vercruysse Jesse AVR 2:29.46 91 700 P

5 1267 Labeye Wendy HF 2:38.45 91 591 P

6 429 Vannieuwenhuyse An VS 2:39.30 91 581 P

7 1210 Subbotina Alissa OSGA 2:41.82 91 552 P
Masters vrouwen interland vijfkamp

Eindstand

1 3785 Denisty Daniele BEL 2939 66

2 9459 Elling Agnes NED 2893 64

3 9460 Hesper-van Peet Mireille NED 2675 70

4 3083 Maertens Caroline BEL 2485 63

5 9461 Peeters Rian NED 2483 67

6 3191 Ervyn Hilde BEL 2287 63

7 9462 Blommestijn Michelle NED 2185 66

8 3322 Clauwaert Karine BEL 1949 59
60m horden 0,84m

1 9459 Elling Agnes NED 9.92 64 727 P

2 3785 Denisty Daniele BEL 10.30 66 657 P

3 9460 Hesper-van Peet Mireille NED 10.55 70 613 P

4 9461 Peeters Rian NED 10.87 67 558 P

5 3191 Ervyn Hilde BEL 11.04 63 530 P

6 3083 Maertens Caroline BEL 11.21 63 503 P

7 9462 Blommestijn Michelle NED 11.59 66 444 P

8 3322 Clauwaert Karine BEL 11.87 59 402 P
hoogspringen

1 3785 Denisty Daniele BEL 1.56 66 689 P

2 9459 Elling Agnes NED 1.47 64 588 P

3 9462 Blommestijn Michelle NED 1.44 66 555 P

4 3083 Maertens Caroline BEL 1.41 63 523 P

4 9461 Peeters Rian NED 1.41 67 523 P

6 9460 Hesper-van Peet Mireille NED 1.41 70 523 P

7 3191 Ervyn Hilde BEL 1.31 63 419 P

8 3322 Clauwaert Karine BEL 1.26 59 369 P
kogelstoten 4,000kg

1 3785 Denisty Daniele BEL 9.78 66 515 P

2 9461 Peeters Rian NED 9.27 67 482 P

3 9462 Blommestijn Michelle NED 9.21 66 478 P

4 3191 Ervyn Hilde BEL 8.82 63 452 P

5 3083 Maertens Caroline BEL 8.81 63 452 P

6 9460 Hesper-van Peet Mireille NED 8.09 70 405 P

7 9459 Elling Agnes NED 7.82 64 388 P

8 3322 Clauwaert Karine BEL 6.32 59 292 P
verspringen

1 9459 Elling Agnes NED 4.94 64 543 P

2 3785 Denisty Daniele BEL 4.73 66 487 P

3 3083 Maertens Caroline BEL 4.71 63 482 P

4 3191 Ervyn Hilde BEL 4.66 63 469 P

5 9460 Hesper-van Peet Mireille NED 4.62 70 459 P

6 9462 Blommestijn Michelle NED 4.53 66 436 P

7 3322 Clauwaert Karine BEL 4.36 59 393 P

8 9461 Peeters Rian NED 4.24 67 364 P
800m

1 9460 Hesper-van Peet Mireille NED 2:31.45 70 675 P

2 9459 Elling Agnes NED 2:33.69 64 647 P

3 3785 Denisty Daniele BEL 2:38.44 66 591 P

4 9461 Peeters Rian NED 2:41.47 67 556 P

5 3083 Maertens Caroline BEL 2:44.23 63 525 P

6 3322 Clauwaert Karine BEL 2:47.20 59 493 P

7 3191 Ervyn Hilde BEL 2:54.60 63 417 P

8 9462 Blommestijn Michelle NED 3:10.74 66 272 P

Scholieren jongens zevenkamp

tussenstand België

1 2210 Van Waes Kevin ACW 2989 89

2 1997 Van Remoortere Jens VOLH 2847 89

3 2167 Nolf Cedric AZW 2589 89

4 2688 D Heygere Jerome USTA 2272 90

5 2279 Verpoort Benjamin OB 2213 89

6 2774 Merveille Arnaud ACLE 2146 90

7 2043 Debersaques Steven STAX 2142 89

8 2926 Laby Mathieu FCHA 2134 89

9 2056 De Maitre Sam RCG 2111 90

10 1772 Picard Niels RCG 1912 90

11 1803 Ivens Dimmy AVLO 1646 89


60 meter

Heat:1


1 2210 Van Waes Kevin ACW 7.20 89 813 P

2 1997 Van Remoortere Jens VOLH 7.43 89 736 P

3 2279 Verpoort Benjamin OB 7.53 89 703 P

4 9936 Cronie Patrick PASS 7.56 89 694 P

5 2926 Laby Mathieu FCHA 7.60 89 681 P

6 9935 Vriend Brian LYC 7.68 90 656 P

7 2043 Debersaques Steven STAX 7.75 89 634 P

8 2774 Merveille Arnaud ACLE 8.02 90 554 P

Heat:2

1 9939 v/d Zijde Bror ILIO 7.36 89 759 P



2 9940 van Lierop Chris JASP 7.66 89 662 P

3 9937 Boutkam Jarno TYPH 7.74 90 637 P

4 9941 Eerden Jeroen VALK 7.84 90 607 P

5 2056 De Maitre Sam RCG 7.89 90 592 P

6 2803 Zeevaert Jean Baptiste HF 8.18 90 509 P

Heat:3


1 9938 Oplanic Marco LYC 7.41 90 742 P

2 2167 Nolf Cedric AZW 7.43 89 736 P

3 2688 D Heygere Jerome USTA 7.84 90 607 P

4 9942 van Zuilen Roland GOUD 8.03 91 551 P

5 1772 Picard Niels RCG 8.28 90 481 P

6 1803 Ivens Dimmy AVLO 8.45 89 436 P


verspringen

1 1997 Van Remoortere Jens VOLH 6.81 89 769 P

2 2210 Van Waes Kevin ACW 6.80 89 767 P

3 2167 Nolf Cedric AZW 6.55 89 709 P

4 2688 D Heygere Jerome USTA 6.21 90 632 P

5 2056 De Maitre Sam RCG 6.06 90 600 P

6 2279 Verpoort Benjamin OB 5.88 89 561 P

7 2926 Laby Mathieu FCHA 5.75 89 533 P

8 2043 Debersaques Steven STAX 5.64 89 510 P

9 2774 Merveille Arnaud ACLE 5.60 90 502 P

10 2803 Zeevaert Jean Baptiste HF 5.39 90 459 P

11 1772 Picard Niels RCG 5.30 90 441 P

12 1803 Ivens Dimmy AVLO 4.95 89 373 P
kogelstoten 5,000kg

1 2210 Van Waes Kevin ACW 14.12 89

2 2774 Merveille Arnaud ACLE 14.08 90

3 1997 Van Remoortere Jens VOLH 13.49 89

4 2043 Debersaques Steven STAX 13.35 89

5 2279 Verpoort Benjamin OB 13.29 89

6 2688 D Heygere Jerome USTA 12.34 90

7 2167 Nolf Cedric AZW 12.05 89

8 2056 De Maitre Sam RCG 10.45 90

9 1803 Ivens Dimmy AVLO 10.31 89

10 1772 Picard Niels RCG 9.92 90

11 2926 Laby Mathieu FCHA 9.62 89

12 2803 Zeevaert Jean Baptiste HF 9.58 90
polsstokspringen

1 2210 Van Waes Kevin ACW 4.20 89 673 P

2 1997 Van Remoortere Jens VOLH 4.10 89 645 P

3 2167 Nolf Cedric AZW 3.70 89 535 P

4 1772 Picard Niels RCG 3.60 90 509 P

5 2926 Laby Mathieu FCHA 3.40 89 457 P

6 2688 D Heygere Jerome USTA 3.20 90 406 P

7 2056 De Maitre Sam RCG 3.20 90 406 P

8 2774 Merveille Arnaud ACLE 3.00 90 357 P

9 1803 Ivens Dimmy AVLO 2.90 89 333 P

10 2043 Debersaques Steven STAX 2.80 89 309 P

11 2279 Verpoort Benjamin OB 2.60 89 264 P


tussenstand Nederland

1 9938 Oplanic Marco LYC 2766 90

2 9935 Vriend Brian LYC 2390 90

3 9939 v/d Zijde Bror ILIO 2352 89

4 9940 van Lierop Chris JASP 2186 89

5 9942 van Zuilen Roland GOUD 2051 91

6 9937 Boutkam Jarno TYPH 1888 90

7 9936 Cronie Patrick PASS 1714 89

8 9941 Eerden Jeroen VALK 1686 90
verspringen

1 9935 Vriend Brian LYC 6.35 90 664 P

2 9938 Oplanic Marco LYC 6.29 90 650 P

3 9942 van Zuilen Roland GOUD 6.02 91 591 P

4 9936 Cronie Patrick PASS 5.89 89 563 P

5 9941 Eerden Jeroen VALK 5.84 90 552 P

6 9940 van Lierop Chris JASP 5.66 89 514 P

7 9939 v/d Zijde Bror ILIO 5.63 89 508 P

8 9937 Boutkam Jarno TYPH 5.47 90 475 P
kogelstoten 5,000kg

1 9938 Oplanic Marco LYC 14.46 90

2 9939 v/d Zijde Bror ILIO 13.19 89

3 9942 van Zuilen Roland GOUD 11.89 91

4 9940 van Lierop Chris JASP 11.55 89

5 9935 Vriend Brian LYC 11.12 90

6 9941 Eerden Jeroen VALK 10.68 90

7 9937 Boutkam Jarno TYPH 8.88 90

9936 Cronie Patrick PASS NM 89
polsstokspringen

1 9938 Oplanic Marco LYC 4.00 90 617 P

2 9936 Cronie Patrick PASS 3.40 89 457 P

3 9935 Vriend Brian LYC 3.40 90 457 P

4 9940 van Lierop Chris JASP 3.30 89 431 P

5 9939 v/d Zijde Bror ILIO 3.20 89 406 P

6 9937 Boutkam Jarno TYPH 3.00 90 357 P

7 9942 van Zuilen Roland GOUD 2.80 91 309 P

9941 Eerden Jeroen VALK NM 90 0 P
Juniores mannen zevenkamp

Tussenstand België

1 614 Carton Delcourt Bruno ACLE 2845 88

2 201 Droessaert Stijn VS 2567 87

3 161 Vanhaeren Tim KAPE 2534 88

4 379 Goossens Denis VAC 2513 87

5 19 Cannaert Franck AVMO 2381 88

6 284 Stragier Marijn MACW 2346 88

7 587 Jonas Julien DS 2344 88

8 519 De Houck Simon JSMC 2298 88

9 107 Rollier Sven SPVI 2235 87

10 348 Beyens Jorèll MACW 2182 88

11 673 Van Tricht Kevin CSF 2007 87


60 meter

Heat:1


1 379 Goossens Denis VAC 7.36 87 759 P

2 9925 Kiekens Rody HERA 7.42 88 739 P

3 201 Droessaert Stijn VS 7.65 87 665 P

4 107 Rollier Sven SPVI 7.71 87 646 P

5 9930 Hoeymans Stephan VALK 7.74 88 637 P

6 673 Van Tricht Kevin CSF 7.86 87 601 P

Heat:2

1 9929 Blank David VELD 7.44 87 732 P



2 9923 van Lieshout Stefan DEUR 7.53 88 703 P

3 587 Jonas Julien DS 7.57 88 690 P

4 519 De Houck Simon JSMC 7.74 88 637 P

5 9924 Metten Stein HAAR 7.77 88 628 P

6 348 Beyens Jorèll MACW 7.81 88 616 P

Heat:3


1 9921 Sintnicolaas Eelco AV34 7.20 87 813 P

2 9926 van den Wittenboer Jasper KEIE 7.41 87 742 P

3 614 Carton Delcourt Bruno ACLE 7.42 88 739 P

4 9920 van Wengerden Wout UNIT 7.51 87 710 P

5 284 Stragier Marijn MACW 7.52 88 706 P

6 19 Cannaert Franck AVMO 7.57 88 690 P

7 161 Vanhaeren Tim KAPE 7.58 88 687 P
verspringen

1 614 Carton Delcourt Bruno ACLE 6.78 88 762 P

2 19 Cannaert Franck AVMO 6.52 88 702 P

3 201 Droessaert Stijn VS 6.29 87 650 P

4 161 Vanhaeren Tim KAPE 6.28 88 648 P

5 587 Jonas Julien DS 6.14 88 617 P

6 284 Stragier Marijn MACW 6.06 88 600 P

7 379 Goossens Denis VAC 5.94 87 574 P

8 107 Rollier Sven SPVI 5.88 87 561 P

9 519 De Houck Simon JSMC 5.79 88 542 P

10 673 Van Tricht Kevin CSF 5.76 87 535 P

11 348 Beyens Jorèll MACW 5.69 88 521 P


kogelstoten 6,000kg

1 201 Droessaert Stijn VS 12.72 87 650 P

2 161 Vanhaeren Tim KAPE 12.66 88 647 P

3 614 Carton Delcourt Bruno ACLE 12.54 88 639 P

4 379 Goossens Denis VAC 11.95 87 603 P

5 519 De Houck Simon JSMC 11.35 88 567 P

6 284 Stragier Marijn MACW 10.83 88 536 P

7 587 Jonas Julien DS 10.79 88 533 P

8 19 Cannaert Franck AVMO 10.77 88 532 P

9 348 Beyens Jorèll MACW 10.12 88 493 P

10 673 Van Tricht Kevin CSF 9.94 87 482 P

11 107 Rollier Sven SPVI 9.43 87 451 P



hoogspringen

1 614 Carton Delcourt Bruno ACLE 1.89 88 705 P

2 201 Droessaert Stijn VS 1.77 87 602 P

3 107 Rollier Sven SPVI 1.74 87 577 P

4 379 Goossens Denis VAC 1.74 87 577 P

5 348 Beyens Jorèll MACW 1.71 88 552 P

5 161 Vanhaeren Tim KAPE 1.71 88 552 P

7 519 De Houck Simon JSMC 1.71 88 552 P

8 284 Stragier Marijn MACW 1.65 88 504 P

9 587 Jonas Julien DS 1.65 88 504 P

10 19 Cannaert Franck AVMO 1.59 88 457 P

11 673 Van Tricht Kevin CSF 1.50 87 389 P


tussenstand Nederland

1 9921 Sintnicolaas Eelco AV34 2936 87

2 9926 van den Wittenboer Jasper KEIE 2817 87

3 9925 Kiekens Rody HERA 2750 88

4 9920 van Wengerden Wout UNIT 2711 87

5 9923 van Lieshout Stefan DEUR 2665 88

6 9924 Metten Stein HAAR 2325 88

7 9930 Hoeymans Stephan VALK 2267 88


verspringen

1 9921 Sintnicolaas Eelco AV34 6.99 87 811 P

2 9926 van den Wittenboer Jasper KEIE 6.61 87 723 P

3 9925 Kiekens Rody HERA 6.55 88 709 P

4 9923 van Lieshout Stefan DEUR 6.39 88 673 P

5 9920 van Wengerden Wout UNIT 6.27 87 646 P

6 9930 Hoeymans Stephan VALK 6.18 88 626 P

7 9924 Metten Stein HAAR 6.00 88 587 P

8 9929 Blank David VELD 5.19 87 419 P
kogelstoten 6,000kg

1 9926 van den Wittenboer Jasper KEIE 13.95 87 725 P

2 9923 van Lieshout Stefan DEUR 13.73 88 712 P

3 9921 Sintnicolaas Eelco AV34 13.29 87 685 P

4 9924 Metten Stein HAAR 12.39 88 630 P

5 9925 Kiekens Rody HERA 12.28 88 623 P

6 9920 van Wengerden Wout UNIT 11.85 87 597 P

7 9930 Hoeymans Stephan VALK 10.24 88 500 P

9929 Blank David VELD NM 87 0 P
hoogspringen

1 9920 van Wengerden Wout UNIT 1.95 87 758 P

2 9925 Kiekens Rody HERA 1.86 88 679 P

3 9926 van den Wittenboer Jasper KEIE 1.80 87 627 P

4 9921 Sintnicolaas Eelco AV34 1.80 87 627 P

5 9923 van Lieshout Stefan DEUR 1.74 88 577 P

6 9930 Hoeymans Stephan VALK 1.65 88 504 P

7 9924 Metten Stein HAAR 1.62 88 480 P


seniores mannen zevenkamp

tussenstand België

1 2920 Gourmet Francois RFCL 3213 82

2 9464 Pechet Christophe FRA 3039 00

3 2908 Xhonneux Frederic RESC 3007 83

4 1259 De Vriendt Benjamin STAX 2924 83

5 2803 Gerckens Christian LACE 2750 85

6 2851 De Paepe Pierre USTA 2529 79

7 944 Raeymaekers Guy ACHL 2480 76

8 1713 Evers Steven AVOS 2479 83

9 2995 Hoffelt Sebastien ULA 2460 84

10 2855 Matanda Kaiji Didier CRAC 2409 72

11 818 Porto-Carrero Guy AVOS 2353 82

12 1104 De Borger Bjorn AVLO 2282 85

13 9463 Barras Guillaume FRA 2172 83

14 2950 Marlier Sebastien SMAC 2158 80
60 meter

Heat:1


1 2803 Gerckens Christian LACE 7.23 85 802 P

2 9463 Barras Guillaume FRA 7.31 83 775 P

3 1104 De Borger Bjorn AVLO 7.42 85 739 P

4 1713 Evers Steven AVOS 7.57 83 690 P

5 9909 Danes Theo AV23 7.60 83 681 P

6 2995 Hoffelt Sebastien ULA 7.68 84 656 P

7 2950 Marlier Sebastien SMAC 7.70 80 650 P

Heat:2


1 9464 Pechet Christophe FRA 7.04 00 868 P

2 9906 Huethorst Ronald AV34 7.22 82 806 P

3 944 Raeymaekers Guy ACHL 7.42 76 739 P

4 2851 De Paepe Pierre USTA 7.48 79 719 P

5 9905 Woldberg Kevin GRON 7.49 80 716 P

6 9908 van den Berg Johan ILIO 7.57 82 690 P

7 818 Porto-Carrero Guy AVOS 7.83 82 610 P

Heat:3


1 2920 Gourmet Francois RFCL 6.92 82 911 P

2 1259 De Vriendt Benjamin STAX 7.13 83 837 P

3 9902 Martineau Eugne ACHI 7.16 80 826 P

4 9904 Bal Robbert HAAG 7.17 85 823 P

5 9907 Vos Ingmar PAC 7.30 86 779 P

6 2908 Xhonneux Frederic RESC 7.40 83 745 P

7 2855 Matanda Kaiji Didier CRAC 7.44 72 732 P

8 9903 Saman Adriaan AV34 7.47 83 723 P


verspringen

1 9464 Pechet Christophe FRA 7.26 00 876 P

2 2920 Gourmet Francois RFCL 7.13 82 845 P

3 1259 De Vriendt Benjamin STAX 6.98 83 809 P

4 2908 Xhonneux Frederic RESC 6.87 83 783 P

5 2803 Gerckens Christian LACE 6.51 85 700 P

6 2851 De Paepe Pierre USTA 6.51 79 700 P

7 1713 Evers Steven AVOS 6.42 83 679 P

8 9463 Barras Guillaume FRA 6.41 83 677 P

9 944 Raeymaekers Guy ACHL 6.37 76 668 P

10 2995 Hoffelt Sebastien ULA 6.33 84 659 P

11 2855 Matanda Kaiji Didier CRAC 6.26 72 644 P

12 818 Porto-Carrero Guy AVOS 6.01 82 589 P

13 1104 De Borger Bjorn AVLO 5.97 85 580 P

14 2950 Marlier Sebastien SMAC 5.56 80 494 P
kogelstoten 7,260kg

1 2920 Gourmet Francois RFCL 14.39 82 752 P

2 9463 Barras Guillaume FRA 13.87 83 720 P

3 2908 Xhonneux Frederic RESC 13.44 83 694 P

4 1259 De Vriendt Benjamin STAX 11.45 83 573 P

5 2803 Gerckens Christian LACE 11.38 85 569 P

6 2851 De Paepe Pierre USTA 11.20 79 558 P

7 2950 Marlier Sebastien SMAC 10.81 80 534 P

8 818 Porto-Carrero Guy AVOS 10.68 82 527 P

9 944 Raeymaekers Guy ACHL 10.58 76 521 P

10 1713 Evers Steven AVOS 10.38 83 508 P

11 2995 Hoffelt Sebastien ULA 10.11 84 492 P

12 9464 Pechet Christophe FRA 9.94 00 482 P

13 2855 Matanda Kaiji Didier CRAC 9.92 72 481 P

14 1104 De Borger Bjorn AVLO 8.76 85 411 P

hoogspringen

1 9464 Pechet Christophe FRA 2.01 00 813 P

2 2908 Xhonneux Frederic RESC 1.98 83 785 P

3 2920 Gourmet Francois RFCL 1.89 82 705 P

4 1259 De Vriendt Benjamin STAX 1.89 83 705 P

5 2803 Gerckens Christian LACE 1.86 85 679 P

6 2995 Hoffelt Sebastien ULA 1.83 84 653 P

7 818 Porto-Carrero Guy AVOS 1.80 82 627 P

8 1713 Evers Steven AVOS 1.77 83 602 P

9 2851 De Paepe Pierre USTA 1.71 79 552 P

9 2855 Matanda Kaiji Didier CRAC 1.71 72 552 P

9 944 Raeymaekers Guy ACHL 1.71 76 552 P

12 1104 De Borger Bjorn AVLO 1.71 85 552 P

13 2950 Marlier Sebastien SMAC 1.62 80 480 P

9463 Barras Guillaume FRA NM 83 0 P
tussenstand Nederland

1 9907 Vos Ingmar PAC 2950 86

2 9906 Huethorst Ronald AV34 2866 82

3 9903 Saman Adriaan AV34 2863 83

4 9908 van den Berg Johan ILIO 2829 82

5 9909 Danes Theo AV23 2810 83

6 9905 Woldberg Kevin GRON 2796 80
verspringen

1 9902 Martineau Eugne ACHI 7.18 80 857 P

2 9908 van den Berg Johan ILIO 7.15 82 850 P

3 9907 Vos Ingmar PAC 6.97 86 807 P

4 9909 Danes Theo AV23 6.82 83 771 P

5 9906 Huethorst Ronald AV34 6.76 82 757 P

6 9905 Woldberg Kevin GRON 6.54 80 707 P

7 9903 Saman Adriaan AV34 6.42 83 679 P

9904 Bal Robbert HAAG NM 85 0 P

kogelstoten 7,260kg

1 9902 Martineau Eugne ACHI 13.88 80 721 P

2 9906 Huethorst Ronald AV34 13.15 82 676 P

3 9903 Saman Adriaan AV34 13.14 83 676 P

4 9909 Danes Theo AV23 11.89 83 600 P

5 9905 Woldberg Kevin GRON 11.70 80 588 P

6 9907 Vos Ingmar PAC 11.55 86 579 P

7 9908 van den Berg Johan ILIO 10.75 82 531 P

8 9904 Bal Robbert HAAG 10.58 85 521 P

hoogspringen

1 9903 Saman Adriaan AV34 1.98 83 785 P

2 9905 Woldberg Kevin GRON 1.98 80 785 P

3 9907 Vos Ingmar PAC 1.98 86 785 P

4 9909 Danes Theo AV23 1.95 83 758 P

5 9908 van den Berg Johan ILIO 1.95 82 758 P

6 9906 Huethorst Ronald AV34 1.80 82 627 P


Cadetten jongens zeskamp

Tussenstand

1 343 Peeters Dries DAC 1725 91

2 1462 Marbehant Robin RFCL 1510 91

3 81 Vanderkruys Toon ACBR 1370 91

4 461 Pluym Bert DAC 1321 91

5 607 Vernieuwe Brian FLAC 1272 92

6 1491 Winderickx Ingmar RESC 1238 91

7 1094 Lejeune Thomas HERV 1227 91

8 341 Goeman Wim KAPE 1186 91

9 1152 Gets Florent USTA 1115 91

10 52 Vercauteren Simon ZELE 1083 92

11 467 Van Hecke Christophe DAC 1073 91

12 340 Vanhaeren Stef KAPE 1070 92

13 1099 Leruth Guy HERV 1060 91

14 56 Van Der Slycken Jonas ZELE 997 91
Long Jump

1 343 Peeters Dries DAC 6.29 91 650 P

2 1491 Winderickx Ingmar RESC 5.71 91 525 P

3 461 Pluym Bert DAC 5.63 91 508 P

4 467 Van Hecke Christophe DAC 5.48 91 477 P

5 1462 Marbehant Robin RFCL 5.42 91 465 P

6 1099 Leruth Guy HERV 5.24 91 429 P

7 340 Vanhaeren Stef KAPE 5.18 92 417 P

8 1152 Gets Florent USTA 5.16 91 413 P

9 341 Goeman Wim KAPE 5.12 91 405 P

10 607 Vernieuwe Brian FLAC 5.12 92 405 P

11 1094 Lejeune Thomas HERV 5.09 91 400 P

12 56 Van Der Slycken Jonas ZELE 4.95 91 373 P

13 81 Vanderkruys Toon ACBR 4.89 91 361 P

14 52 Vercauteren Simon ZELE 4.60 92 308 P
Shot Put 4,000kg

1 1152 Gets Florent USTA 13.57 91 702 P

2 607 Vernieuwe Brian FLAC 12.67 92 647 P

3 1462 Marbehant Robin RFCL 11.70 91 588 P

4 343 Peeters Dries DAC 11.34 91 566 P

5 341 Goeman Wim KAPE 11.25 91 561 P

6 461 Pluym Bert DAC 11.05 91 549 P

7 81 Vanderkruys Toon ACBR 10.69 91 527 P

8 340 Vanhaeren Stef KAPE 10.46 92 513 P

9 1094 Lejeune Thomas HERV 10.14 91 494 P

10 467 Van Hecke Christophe DAC 9.50 91 456 P

11 1491 Winderickx Ingmar RESC 9.39 91 449 P

12 52 Vercauteren Simon ZELE 9.27 92 442 P

13 1099 Leruth Guy HERV 9.11 91 432 P

14 56 Van Der Slycken Jonas ZELE 8.98 91 425 P
Pole Vault

1 343 Peeters Dries DAC 3.60 91 509 P

2 81 Vanderkruys Toon ACBR 3.50 91 482 P

3 1462 Marbehant Robin RFCL 3.40 91 457 P

4 1094 Lejeune Thomas HERV 2.90 91 333 P

5 52 Vercauteren Simon ZELE 2.90 92 333 P

6 1491 Winderickx Ingmar RESC 2.60 91 264 P

7 461 Pluym Bert DAC 2.60 91 264 P

8 607 Vernieuwe Brian FLAC 2.40 92 220 P

9 341 Goeman Wim KAPE 2.40 91 220 P

10 1099 Leruth Guy HERV 2.30 91 199 P

11 56 Van Der Slycken Jonas ZELE 2.30 91 199 P

12 340 Vanhaeren Stef KAPE 2.00 92 140 P

13 467 Van Hecke Christophe DAC 2.00 91 140 P

1152 Gets Florent USTA NM 91 0 P


meeting nr I22 - org.VAL - pagina







De database wordt beschermd door het auteursrecht ©opleid.info 2019
stuur bericht

    Hoofdpagina